Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Εγω σου ευχομαι να μην σου ερθει περιοδος και να εισαι εγκυουλα... ΑΛΛΑ.. αν λεμε αααννν ερθει εκεινη η καταραμένη περίοδος θα σου προτεινα να πας στον γιατρο σου να σου γραψει αυτην την εξέταση να σε κοιταξει ξανα απο κατω κιολας.. Να κοιταξεις την προλακτινη σου τον θυρεοειδή σου τον σιδηρο σου και ολα τα αλλα να πινεις βιταμινες και να δεις ότι αν ειναι ολα οκ προχωρας χωρις αγχος και με σκεπτικο οτι πρςπει να υπαρξουν παραπανω επαφες.. Γιατι μπορει να εχεις υγρσ σαββατοκυριακο για παραδειγμα και να εχεις τσιμπηματα αλλα ωορρηξία να γινει την Δευτερα η την Τρίτη.. Να παρεις και τεστ ωορρηξίας για να βρίσκεις αυτες τις 2 μερες που εισαι πιο γονομη απο ποτε και βουρ στον πατσα.. 

Καλα προφανως κ θα κανονισω εξετασεις κ εγω κ ο αρραβωνιαστικος μ... Αλλα ξανα κ ξανα(θεε για σενα τα λεω) να ΜΗΝ ερθει κ να ειμ οπως ειπες εγκυουλα :x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sadri09 είπε:

Καλα προφανως κ θα κανονισω εξετασεις κ εγω κ ο αρραβωνιαστικος μ... Αλλα ξανα κ ξανα(θεε για σενα τα λεω) να ΜΗΝ ερθει κ να ειμ οπως ειπες εγκυουλα :x

Στο εύχομαι κοριτσι μου.. Αληθεια που σου το λεωω

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι μπουζατο.αλλα μη τρελενεσαι φίλη σου είπα του γιου μου ήταν αχνό ροζ για κλάματα.κ μου βγήκε ένας μπουμπουκος με μαγουλαρες άσπρος με πορτοκάλι χνούδι στο μαλλί...αχ μπουγατσακι σκέτο.κατσε σου βάζω φωτο

Αχχχχχ

Τι παιδί είναι αυτό 

Τζιντζερακι

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Και στα δικά σου.να έτσι να είναι το αχνό θετικό σου.

Πόσο κούκλος είναι βρε εμιλλυ μου!!! Να τον φας ειναιιιι! Με τα ζουμερά του τα χειλακια κ τα  φουσκωτά μαγουλάκια! Τρελαινομαιιιιιι ❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites

@Emilly τί κούκλος! Να το χαίρεσαι το παλικαράκι σου! 

Αχ κορίτσια τώρα για τα one step που πουλάνε στο hometest χθες διάβαζα μικτές κριτικές... Οι περισσότερες λέγανε ότι θετικό είδαν το hometest μέχρι και 5 μέρες μετά από το πρώτο θετικό άλλης μάρκας με ίδια ευαισθησία. Τώρα αυτό γενικά μπορεί να μην είναι κακό για όλες τις κοπέλες αλλά εγώ ψαχνομαι για βιοχημική. Οπότε φοβάμαι ότι αν δε δείχνει νωρίς, δεν θα μπορέσω να το εντοπίσω για να το αναφέρω στον γυναικολόγο ώστε να προχωρήσουμε σε περαιτέρω εξετάσεις..

Με βλέπω πάλι να καταφεύγω στα ακριβά τεστ...


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kelly_V είπε:

@Emilly τί κούκλος! Να το χαίρεσαι το παλικαράκι σου! 

Αχ κορίτσια τώρα για τα one step που πουλάνε στο hometest χθες διάβαζα μικτές κριτικές... Οι περισσότερες λέγανε ότι θετικό είδαν το hometest μέχρι και 5 μέρες μετά από το πρώτο θετικό άλλης μάρκας με ίδια ευαισθησία. Τώρα αυτό γενικά μπορεί να μην είναι κακό για όλες τις κοπέλες αλλά εγώ ψαχνομαι για βιοχημική. Οπότε φοβάμαι ότι αν δε δείχνει νωρίς, δεν θα μπορέσω να το εντοπίσω για να το αναφέρω στον γυναικολόγο ώστε να προχωρήσουμε σε περαιτέρω εξετάσεις..

Με βλέπω πάλι να καταφεύγω στα ακριβά τεστ...

Ευχαριστώ γλυκειά μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly said:

Από πού είναι ο δικός σου;;;;

Από Βουλγαρία είναι, πάντως όντως εκεί η γυναίκα έχει ιδιαίτερη θέση αυτά τα λίγα που έχω δει κ παρατηρήσει δεν έχουν οι άντρες εκεί το ανατολίτικο, πάντως μπορεί να κάνω και λάθος και να βγάζω συμπεράσματα λάθος μόνο απ τον άντρα μου που περνω παράδειγμα δεν ξέρω χαχα. Μάλλον παίζει ρόλο πως θα τους μεγαλώσουν οι μαμάδες τους χμμ, άλλο ένα σχέδιο που έχω κάνει για τον μελλοντικό μου γιο αχαχαχ 

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ανέβασα φοτο από το τεστ της κόρης μου έτσι να φτιάχνει η διάθεσή μου!!!

Αχ είδες ωραία είναι τα μεγάλα, εμείς με αυτά τα μικρά hometest που περνουμε αντε να τα κρατήσουμε μετά ενθύμιο αχαχαχ

Just now, sofiadu said:

θα ξεκινησω να ζηταω ποσοστα στην εταιρια! σου στελνω πμ το λινκ

 

λοιπον, αυτα τα μικρα μικρα τεστακια (οταν τα δεις απο κοντα θα πεις τι ειναι τουτο το μικρουλι) ειναι ακριβως αυτο που ειναι μεσα στα ψηφιακα τεστ. οι περισσοτερες ειμαστε εξοικειωμενες με τα ψηφιακα που ειναι κ πιο ογκωδη. Αυτο λοιπον λειτουργει ως εξης (εχει κ βιντεακι) . δεν το κατουρας, συλλεγεις ουρα σε ενα ποτηρακι καθαρο κ στεγνο (δεν χρειαζεται ουροσυλλεκτη δεν πας για καλλιεργεια , ενα πλαστικο ποτηρι απλο απο παρτυ φαντασου) κ βυθιζεις για 10 δευτερολεπτα κ περιμενεις να πεταξεις απο τη χαρα σου ή να το κλοτσησεις κατω απο το μπαλκονι. Ειναι ελληνικη εταιρια, ειναι παμφθηνα, σε 2 μερες θα σου εχουν ερθει με φακελακι incognito!

Το site εχει κ ψηφιακα κ γενικα πληροφοριες αν θες να το μελετησεις.

Καλά σοφία μας μυήσεις όλες εκεί αχαχ χα ζητά εργασία υπεύθυνης προώθησης από το σπίτι σου μάλιστα για να είσαι και παρέα με τον μικρό αχαχχα

Just now, Sofiamar93 said:

Εγω εχω μια απορία.. Επειδη οτι παραγγέλνω απο Ελλάδα βαζω την διεύθυνση του αντρα μου της εταιριας του γιστι πανε πολυ γρηγορα εκει και δεν χάνονται.. Ηθελα να ρωτησω λοιπον αν ερχονται σε κουτι που γραφει hometest η κατι που να δειχνει οτι ειναι τεστ εγκυμοσυνης.. Γιατι εγω για αυτο δεν τα παραγγελνω γιατι δνε θελω να τα δουν τι ειναι οι αλλοι υπάλληλοι 

Ναι τίποτα δεν φαίνεται άνετα παραγγέλνεις κ εγώ είχα το ίδιο άγχος λέω ωχ οι κουτσομπόλες τις οικοδομής μπορεί να μάθουν κ τέτοια αχαχαχ

Just now, Emilly said:

Ε ναι τώρα στα στέρνα θα γίνω πολυτεκνη χαχαχα

Αχουυ τι γλυκό και ομορφουλι μωράκι ήταν ο γιος σου, έτσι κάπως φαντάζομαι κ το δικό μου ξανθουλι πράσινοματικο να πάρει απ τον άντρα μου όχι το σκατί το δικό μου αχαχαχ, εγώ θέλω γιο εκείνος κόρη αλλά ότι και να ρθει γερό να ναι θα τα βρούμε χεχε

Just now, Sadri09 said:

Καλα προφανως κ θα κανονισω εξετασεις κ εγω κ ο αρραβωνιαστικος μ... Αλλα ξανα κ ξανα(θεε για σενα τα λεω) να ΜΗΝ ερθει κ να ειμ οπως ειπες εγκυουλα :x

Χμμ εγώ πιστεύω ότι είναι πάρα πολύ νωρίς να μπεις στη διαδικασία και το άγχος των εξετάσεων, η κολλητή μου είχε κάνει τρεις αποβολές και μάλιστα η μία προχωρημένη κ ο γιατρός της της είπε ότι ήταν τυχαίο, τώρα περιμένει το δεύτερο, πιστεύω ότι κάποια πράγματα απλά γίνονται δεν σημαίνει ότι κάτι έχεις ή έκανες λάθος. 

Πριν που έλεγες για τα τεστακια μήπως ρωτούσες για τα ωορηξιας? Απ ότι έχουν πει τα κορίτσια εδώ κ αυτά δουλεύουν σαν τα εγκυμοσύνης κ αν βγει θετικό σημαίνει ότι έχεις την επόμενη μέρα αν δεν κάνω λάθος, ακόμα δεν τα δοκίμασα κ εγώ, είναι πιο σίγουρη μέθοδος από το να μαντευουμε, σε εκείνο το σαιτ έχει φτηνά οπότε μπορούμε να πάρουμε κ ποσότητα.

Παντως κορίτσια εκεί έχει κ άλλα τεστ που μπορούμε να τα κάνουμε σπίτι πριν τον γιατρό κάτι τετοια είχα δει στο φυλλάδιο, για ορμόνες, ακόμα και για άντρα κάποιο!! Οποία ξέρει καλύτερα ας μας πει! 

Πάλι πολλά έγραψα πως τα καταφέρνω έτσι αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam said:

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

Καλωσήρθες! Φαντάζομαι πόσο δύσκολο σου είναι όλο αυτό δεδομένου και του πρακτικού ζητήματος.

Αλλά ο αλλεργιολογος πώς δεν το έχει ακούσει ποτέ (δεν είναι τοοοσο σπάνιο) και δεύτερον πώς αφού δεν το γνωρίζει το θέμα, ξέρει ότι δεν μπορείτε να το τσεκαρετε; Λίγο παράξενα σου τα είπε.

Δεν γνωρίζω ακριβώς αλλά έχω ακούσει ότι ρυθμίζεται με αντιισταμινικά το θέμα. Υποθέτω και η εξωσωματική είναι μια λύση αλλά πολύ ακριβή και εξουθενωτική διαδικασία, ειδικά εφόσον δεν υπάρχει υπογονιμότητα.


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

 Ρε κοριτσι πρώτη φορά το ακούω αυτό η αλήθεια είναι διάβαζα και ξανα διάβαζα αυτά που γράφεις για να καταλάβω.για αρχή μην τρομοκρατεις τον εαυτό σου οτι δεν θα μπορέσεις να κάνεις παιδι και οτι εψεις κατι σοβαρό.μηπως ειναι τιποτα ψυχολογικό;ειλικρινά δεν ξέρω τι να πω. Αν ήσουν αλλεργική γενικα στο δέρμα έχεις θεματα και με άλλα πράγματα που έρχονται σε επαφή με το δέρμα σου;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam said:

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

Τωρα διάβασα το δικό σου μέχρι να γράψω το δικό μου κατεβατό άργησα να το δω!! Όντως σπάνια περίπτωση αλλά το έχω ξανά ακούσει!! Σίγουρα θα βρεις τρόπο να το λύσεις, πλέον όλα λύνονται αρκεί να απευθυνθείς στα σωστά άτομα, ξεκινά το με αλλεργιολογο και μετά πας κ σε άλλες ειδικότητες!! Άκου δεν το χει ξανά ακούσει γιατρός πράμα, μην ανυσηχεις από τώρα για κάτι που μπορεί να είναι πολύ απλό στη τελική κ να λύνετε απλά με χαπι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Feniamam είπε:

Καλησπέρα κορίτσια συγχαρητήρια σε όλες τις εγκυουλες και μακάρι μέσα από τη καρδιά μου να πάνε όλα καλά σε όσες προσπαθούν. Σας παρακολουθώ εδώ κ ένα μήνα από τότε που ξεκίνησα κ γω προσπάθειες με το σύντροφό μου.θελω τόσο πολύ να σας πω το πόνο μου που σε ποιον να το πω και να με πιστέψει. Είμαι τριάντα χρόνων ,το πρώτο διαστημα ελεύθερων επαφών άρχισα να μη νιώθω καλά κ έλεγα μήπως είναι συμπτώματα εγκυμοσυνης ταίριαζαν και κάποια συμπτώματα από αυτά που διάβασα αλλά σκεφτόμουν ότι είναι πολυ νωρίς. ένιωθα εντονο κάψιμο στο αιδοίο πόνο και κάψιμο στη πλάτη και στη μέση  δέκατα πόνο στα κόκκαλα ακόμα κ διαρροια.αργότερα άρχισα να συνειδητοποιώ ότι αυτό συμβαίνει κάθε φορα  μετά την επαφη .μου έρχεται  που λέτε τελικά περίοδος εχοντας αποχή εννιά μέρες και όλα καλά με το σώμα μου.ξανα ερχόμαστε σε επαφή κ παλι τα  ίδια λίγη ώρα μετά την επαφή κάψιμο στο αιδοίο π εξαπλώνεται κ στη πλάτη σα να έχω συγκαει.εχω πίστει ότι αντιδρά αλλεργικά το σώμα μου πλέον η αντίδραση μου κρατά κ δύο μέρες .για να το συγουρεψω του ζητησα να εξπερματισει πάνω μου κ δε πήγα να ξεπληθω αμέσως κ μετά από λίγα λεπτά άρχισε να καίει το δέρμα στο στήθος μου σα να μου ριξαν κάποιο οξύ στο σημείο εξπερματισης ,ετσουζα κ εβηχα τρομακρατηθηξα κ ξεπληθηκα αμέσως.ο γυναικολόγος Μ είπε να δω αλεργιολογο και ο αλλεργιολογος μου πε δε μπορεί να κάνει κάτι πρώτη φορά το ακούει κ δεν υπάρχει τρόπος να το δούμε .κ έκλεισα για αύριο ένα ραντεβού σε μια κλινική αλλεργιας εντελη να δω τι θα μου πουν κ εκει .θέλω να σας πω τόσα πολλά άλλα που δε ξέρω και αν είναι το κατάλληλο φορουμ.φοβάμαι ότι έχω πολυ σοβαρή αλλεργια κάτι πολύ σπανιο κ ότι δε θα μπορέσω να κάνω παιδάκι τουλάχιστον φυσικά λόγω πρώτα απ' όλα πρακτικών ζητημάτων ,κ λεφτά για εξωσωματικες δύσκολα .συγνωμη αν σας κούρασα αλλά ήθελα κάπου τόσο πολύ κάπου να μιλήσω.

Τι λες τώρα ;;;;;

Άλλο πάλι κ αυτό

Όχι βέβαια ψαξτο λίγο παραπάνω βρε κορίτσι ...και σε άλλο αλεργιολογο 

Δε γίνεται κάποιος θα ξέρει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...