Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Εγώ κορίτσι έμεινα 30 έγκυος στον γιο κ φαντάσου 37 μου ήρθε όρεξη για τρίτο.κ είχα τρεις εγκυμοσύνες κ δεν πήγαν καλά.οσο αφήνεις στενεύουν τα περιθώρια.θυμηθηκα κ εγώ για δεύτερο....καλά εσύ είσαι έφηβη έχεις πενήντα χρόνια μπροστά σου χαχαχα.

Πες το όπως θες αλλά τα θέλω κοντά είναι κόλλημα μου....θέλω να κάνω άλλο ένα μέχρι τα 25μου σε δύο χρόνια δηλ και να τελειώσω εκεί....(το τελευταίο μην το περνετε της μετρητοίς μπορεί να θελήσω και τρίτο κααααποια στιγμή!)

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sofiamar93 είπε:

Οχι δεν τανοιγουν γιατι γραφβ το ονομα του αντρα μου.. Οποτε παει κατευθειαν στο γραφείο  του η καποιες φορες πρεπει να παει εκεινος στο ταχυδρομείο.. Και ειχα αυτον τον φοβο. Μην γραφει πανω hometest η κατι αλλο

Από ότι θυμάμαι και απο τα δικα μου δεν έγραφε....μονο ενα όνομα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι μπουζατο.αλλα μη τρελενεσαι φίλη σου είπα του γιου μου ήταν αχνό ροζ για κλάματα.κ μου βγήκε ένας μπουμπουκος με μαγουλαρες άσπρος με πορτοκάλι χνούδι στο μαλλί...αχ μπουγατσακι σκέτο.κατσε σου βάζω φωτο

Καλεεεεε. Τι κουκλι ειναι αυτοοοο.. Μαγουλα για τσιμπημα.. ❤️❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Πες το όπως θες αλλά τα θέλω κοντά είναι κόλλημα μου....θέλω να κάνω άλλο ένα μέχρι τα 25μου σε δύο χρόνια δηλ και να τελειώσω εκεί....(το τελευταίο μην το περνετε της μετρητοίς μπορεί να θελήσω και τρίτο κααααποια στιγμή!)

Εισαι 23???????μιλάμε αυτό δε το θυμόμουν!!βρε τι μπουμπούκι εισαι εσυ!!!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Πες το όπως θες αλλά τα θέλω κοντά είναι κόλλημα μου....θέλω να κάνω άλλο ένα μέχρι τα 25μου σε δύο χρόνια δηλ και να τελειώσω εκεί....(το τελευταίο μην το περνετε της μετρητοίς μπορεί να θελήσω και τρίτο κααααποια στιγμή!)

Για δεύτερο ήθελα να γράψω..τι τρίτο γράφω...ααα καλά.....το χω χαμένο χαχαχα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vasiliki2020 είπε:

Πωωωω τι όμορφο που είναι.αντε γαμωτο να έχουμε ολες ενα τετοιο

Αμήν για όλες μαςςς!!!!

 

Just now, sofiadu είπε:

αχ θεε μου λιωνωωω ολα ιδια ειναι ρε συυ ετσι κ εμενα με αυτα τα χειλακια να τα ρουφας!!!!

εβαλα κ τα δικα μου τα τεστ αχχχ νοσταλγιααααααα

Εσύ έκανες και δύο με το ένα το καραμπαμ δεν ήσουν σίγουρη εεε???χαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Δεν ξερω τι κ πως εξεταζεται αυτο... Κολπικαμε ελενξε αρκετες φορες κ μετα μ εγραψε μια σειρα απο εξετασεις κ τις ειχα κανει.. Ομως δν ξερω απο ονοματα κ τετοια... Μπορει να εκανα κ να μη το ξερω... Και να μη το ξερω γτ δν εχω θεμα... Θα του το πω εννοειται... Ευχαριστω κοριτσι μ.. Καλα εκανα κ μπηκα. Δν ξερω πολλα τελικα! 

Ειναι αίματος αυτη η εξεταση.. Ειναι ειδικη εξεταση και πανακριβη.. Κοιταξε το.. Γιατι κακως βεβαια πολυ γιατροι δεν κανουν αυτην την εξεταση παραμονο αν υπάρξουν πολλες αποβολες και αλλα θεματα.. Εγω ειμαι της αποψης να ξερεις απο πριν για να ξεκινας με καθαρο κεφαλι.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Εισαι 23???????μιλάμε αυτό δε το θυμόμουν!!βρε τι μπουμπούκι εισαι εσυ!!!!!

Είμαι ναι παναθεμα με!!!!

Just now, Emilly είπε:

Για δεύτερο ήθελα να γράψω..τι τρίτο γράφω...ααα καλά.....το χω χαμένο χαχαχα.

Ρε συ τι πλάσμα είναι αυτό Παναγίτσα μου φτου φτου!!!!

Just now, Emilly είπε:

Για δεύτερο ήθελα να γράψω..τι τρίτο γράφω...ααα καλά.....το χω χαμένο χαχαχα.

Είσαι πολύ μπροστά γιαυτοοοο!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ιιιιι τι πλάσμα ειναι αυτο???:wub:

Εδώ ένα χρονών περίπου γυρνοντας από την δουλειά η πεθερά το έβαζε εκατό μπλούζες κ το έβλεπα με κατακόκκινο μαγουλακι κ άρχιζα να βγάζω..το μικρό μου το παστακι.ασπρουλης ξανθουλης με κόκκινα μαγουλακι.τα σάλια με τρέξανε πάλι.οχτωμιση χρόνια κοριτσάκια.το πλάσματακι μεγάλωσε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Αμήν για όλες μαςςς!!!!

 

Εσύ έκανες και δύο με το ένα το καραμπαμ δεν ήσουν σίγουρη εεε???χαχαχαχαχ

ειχα αγορασει διπλη συσκευασια , ημουν σε διακοπες σκεψου! κανω το πρωτο ο συζυγος ελεγε, παει ειναι τρελη αυτη σιγα που πιασαμε με τη πρωτη! θετικο! σοκ

μου λεει κανε κ το δευτερο. του λεω δεν θελω τσισα τωρα ,πιες νερο μου λεει. Δεν νομιζω του λεω να κανει να πιω πολυ νερο...ηπια βασικα κ ξαναπηγα ΜΠΑΜ θετικο!

αυτα!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ειναι αίματος αυτη η εξεταση.. Ειναι ειδικη εξεταση και πανακριβη.. Κοιταξε το.. Γιατι κακως βεβαια πολυ γιατροι δεν κανουν αυτην την εξεταση παραμονο αν υπάρξουν πολλες αποβολες και αλλα θεματα.. Εγω ειμαι της αποψης να ξερεις απο πριν για να ξεκινας με καθαρο κεφαλι.. 

Με ρωτησε η αληθεια ειν αν ειχα παλι αποβολη αλλα δν ειχα η αληθεια ειν γτ ειχα παντα σταθερο κυκλο... Ηταν η πρωτη φορα... Μηπως αν το ξανα παθω μ κανει αυτη την εξεταση :/

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Είμαι ναι παναθεμα με!!!!

Ρε συ τι πλάσμα είναι αυτό Παναγίτσα μου φτου φτου!!!!

Είσαι πολύ μπροστά γιαυτοοοο!!!!

Ε ναι τώρα στα στέρνα θα γίνω πολυτεκνη χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ναι μπουζατο.αλλα μη τρελενεσαι φίλη σου είπα του γιου μου ήταν αχνό ροζ για κλάματα.κ μου βγήκε ένας μπουμπουκος με μαγουλαρες άσπρος με πορτοκάλι χνούδι στο μαλλί...αχ μπουγατσακι σκέτο.κατσε σου βάζω φωτο

Τι κουκλάκι ειναι αυτο;;να το χαιρεσαιιιιι:x

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Με ρωτησε η αληθεια ειν αν ειχα παλι αποβολη αλλα δν ειχα η αληθεια ειν γτ ειχα παντα σταθερο κυκλο... Ηταν η πρωτη φορα... Μηπως αν το ξανα παθω μ κανει αυτη την εξεταση :/

Εγω σου ευχομαι να μην σου ερθει περιοδος και να εισαι εγκυουλα... ΑΛΛΑ.. αν λεμε αααννν ερθει εκεινη η καταραμένη περίοδος θα σου προτεινα να πας στον γιατρο σου να σου γραψει αυτην την εξέταση να σε κοιταξει ξανα απο κατω κιολας.. Να κοιταξεις την προλακτινη σου τον θυρεοειδή σου τον σιδηρο σου και ολα τα αλλα να πινεις βιταμινες και να δεις ότι αν ειναι ολα οκ προχωρας χωρις αγχος και με σκεπτικο οτι πρςπει να υπαρξουν παραπανω επαφες.. Γιατι μπορει να εχεις υγρσ σαββατοκυριακο για παραδειγμα και να εχεις τσιμπηματα αλλα ωορρηξία να γινει την Δευτερα η την Τρίτη.. Να παρεις και τεστ ωορρηξίας για να βρίσκεις αυτες τις 2 μερες που εισαι πιο γονομη απο ποτε και βουρ στον πατσα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...