Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

      • Ευχαριστώ 1

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Ανέβασα φοτο από το τεστ της κόρης μου έτσι να φτιάχνει η διάθεσή μου!!!

αχ κοιταζα κ εγω του γιου μου! 2 σταυροι ΝΑ!!!! ελεγα να το ανεβασω αλλα θελω να πιστευω οτι θα ανεβασω καποια στιγμη συντομα το νεο τεστ...αντε να δουμε!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Εγώ εγώ θα σου πω 

Λοιπόν hometest.gr

Μπαίνεις στο σάιτ διαλέγεις το πακέτο που θες 

Το αγοράζεις και σε τρεις εργάσιμες μέρες έρχονται 

Λειτουργούν κανονικά όπως τ άλλα ,απλώς όχι απευθείας ,κάνεις συλλογή ούρων σε καθαρό δοχείο και κάνεις εμβυθηση και περιμένεις δύο γραμμές κόκκινες άτιμες που εγώ δε τις έχω δει ακόμα

Χαχαχαχα

Σταμάτααα.ααχαχαζα.συλλογη ούρων κ γενικοτερα συλλογή τεστ...συλλέκτες κατάντησαμε...να μεριμνήσει το κράτος να τα ανακυκλώνουμε τόσα δέντρα τσάμπα έφαγα...έγκλημα διαπράττω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

αχ κοιταζα κ εγω του γιου μου! 2 σταυροι ΝΑ!!!! ελεγα να το ανεβασω αλλα θελω να πιστευω οτι θα ανεβασω καποια στιγμη συντομα το νεο τεστ...αντε να δουμε!!!

Μακάρι κορίτσι μου όλες μας να βάλουμε τεστ με γραμμές και σταυρούς ΝΑ!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Πως τα διαλεγεις αυτα??? Κ πως λειτουργουν? Σαν τα γνωστα??? Τα εβλεπα που πολλες σε βιντεο απο εξωτερικο λεμε τωρα κανανε τετοια... Αλλα δν ηξερα που κ πως να τα ψαξω... Κ ποσο καιρο κανουν να ερθουν... Γτ τωρα κοιτουσα που να βρω φαρμακειο ανοιχτο χαχαχαχαχαχαχαχχα

θα ξεκινησω να ζηταω ποσοστα στην εταιρια! σου στελνω πμ το λινκ

 

λοιπον, αυτα τα μικρα μικρα τεστακια (οταν τα δεις απο κοντα θα πεις τι ειναι τουτο το μικρουλι) ειναι ακριβως αυτο που ειναι μεσα στα ψηφιακα τεστ. οι περισσοτερες ειμαστε εξοικειωμενες με τα ψηφιακα που ειναι κ πιο ογκωδη. Αυτο λοιπον λειτουργει ως εξης (εχει κ βιντεακι) . δεν το κατουρας, συλλεγεις ουρα σε ενα ποτηρακι καθαρο κ στεγνο (δεν χρειαζεται ουροσυλλεκτη δεν πας για καλλιεργεια , ενα πλαστικο ποτηρι απλο απο παρτυ φαντασου) κ βυθιζεις για 10 δευτερολεπτα κ περιμενεις να πεταξεις απο τη χαρα σου ή να το κλοτσησεις κατω απο το μπαλκονι. Ειναι ελληνικη εταιρια, ειναι παμφθηνα, σε 2 μερες θα σου εχουν ερθει με φακελακι incognito!

Το site εχει κ ψηφιακα κ γενικα πληροφοριες αν θες να το μελετησεις.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Μακάρι κορίτσι μου όλες μας να βάλουμε τεστ με γραμμές και σταυρούς ΝΑ!!!

Αμάν αυτά με τους σταυρούς δεν τα κατάλαβα ποτέ δεν έχω πάρει..απλά πραματακια δύο γραμμουλα κόκκινες ροζ.παντα τέτοια παίρνω.γιατι μετά θα μπερδευτεί κατάλαβες κ θα ξανακάνω απλό...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αμάν αυτά με τους σταυρούς δεν τα κατάλαβα ποτέ δεν έχω πάρει..απλά πραματακια δύο γραμμουλα κόκκινες ροζ.παντα τέτοια παίρνω.γιατι μετά θα μπερδευτεί κατάλαβες κ θα ξανακάνω απλό...

Μα δεν είναι περίπλοκο αντίθετος αν γίνει Σταυρός είσαι αν δεν γίνει γιοκ!!!! Χαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

θα ξεκινησω να ζηταω ποσοστα στην εταιρια! σου στελνω πμ το λινκ

 

λοιπον, αυτα τα μικρα μικρα τεστακια (οταν τα δεις απο κοντα θα πεις τι ειναι τουτο το μικρουλι) ειναι ακριβως αυτο που ειναι μεσα στα ψηφιακα τεστ. οι περισσοτερες ειμαστε εξοικειωμενες με τα ψηφιακα που ειναι κ πιο ογκωδη. Αυτο λοιπον λειτουργει ως εξης (εχει κ βιντεακι) . δεν το κατουρας, συλλεγεις ουρα σε ενα ποτηρακι καθαρο κ στεγνο (δεν χρειαζεται ουροσυλλεκτη δεν πας για καλλιεργεια , ενα πλαστικο ποτηρι απλο απο παρτυ φαντασου) κ βυθιζεις για 10 δευτερολεπτα κ περιμενεις να πεταξεις απο τη χαρα σου ή να το κλοτσησεις κατω απο το μπαλκονι. Ειναι ελληνικη εταιρια, ειναι παμφθηνα, σε 2 μερες θα σου εχουν ερθει με φακελακι incognito!

Το site εχει κ ψηφιακα κ γενικα πληροφοριες αν θες να το μελετησεις.

Αν μου βγει ένα θετικό θα πάω να γίνω μετοχος

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Το έχω κρατημένο ακόμα με τον ομφάλιο λώρο και τι καρτελακι με τα στοιχεία της από το νοσοκομείο!!! Ακόμα συγκινουμε όταν τα κοιτάω!!!!

τα τεστ δεν τα εχω εγω πια, πανε 4 χρονια (28η Οκτωβριου θα ειναι ακριβως 4 χρονια θεε μου). Ολα τα αλλα τα κρατησα!!! Να μας αξιωσει ο θεος να τα ξαναζησουμε ολα απο την αρχη!!

Just now, Emilly said:

Αμάν αυτά με τους σταυρούς δεν τα κατάλαβα ποτέ δεν έχω πάρει..απλά πραματακια δύο γραμμουλα κόκκινες ροζ.παντα τέτοια παίρνω.γιατι μετά θα μπερδευτεί κατάλαβες κ θα ξανακάνω απλό...

εγω αγαπω 2 σταυρους!! ηταν τα μονα που εκανα κ βγηκαν θετικα. τα πρωτα και τα μοναδικα! γουρλιδικα παιδι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

τα τεστ δεν τα εχω εγω πια, πανε 4 χρονια (28η Οκτωβριου θα ειναι ακριβως 4 χρονια θεε μου). Ολα τα αλλα τα κρατησα!!! Να μας αξιωσει ο θεος να τα ξαναζησουμε ολα απο την αρχη!!

Πώς περνάει ο καιρός ε?!! Πάντως ρε κοριτσια εμείς που έχουμε ήδη ένα παιδί πριν κάνω την μικρή έλεγα μπααα δεν θα κάνω ξανά ποτέ σαν τρελή για παιδί ξανά....χχαχαχαχ γελάνε και οι πέτρες, για να μην πω είναι η ίδια αίσθηση και λαχτάρα ας πω το 99.9999% ......

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ said:

Πώς περνάει ο καιρός ε?!! Πάντως ρε κοριτσια εμείς που έχουμε ήδη ένα παιδί πριν κάνω την μικρή έλεγα μπααα δεν θα κάνω ξανά ποτέ σαν τρελή για παιδί ξανά....χχαχαχαχ γελάνε και οι πέτρες, για να μην πω είναι η ίδια αίσθηση και λαχτάρα ας πω το 99.9999% ......

Αστα περναει κ δεν το καταλαβαινω!!!! Εγω απο την αρχη ηθελα δευτερο αλλα συνειδητα περιμενα να μεγαλωσει λιγο ο γιος. Τωρα αν εκανα καλα ή οχι κ πεταξε το πουλακι...θα δειξει....

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αστα περναει κ δεν το καταλαβαινω!!!! Εγω απο την αρχη ηθελα δευτερο αλλα συνειδητα περιμενα να μεγαλωσει λιγο ο γιος. Τωρα αν εκανα καλα ή οχι κ πεταξε το πουλακι...θα δειξει....

Εγώ που δεν ήθελα!!!!!!τι σου λέει;;;και τώρα είμαι έτοιμη για χάπια.ξερεις τι εύκολο ήταν το συνειδητό;;;;;

  • Μπερδεμένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Ανέβασα φοτο από το τεστ της κόρης μου έτσι να φτιάχνει η διάθεσή μου!!!

Αυτό είναι τεστ 

Χορταστικό βρε παιδί μου 

Το βλέπεις και χαίρεσαι δύο μέρες

Σσσστο καλό

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Πώς περνάει ο καιρός ε?!! Πάντως ρε κοριτσια εμείς που έχουμε ήδη ένα παιδί πριν κάνω την μικρή έλεγα μπααα δεν θα κάνω ξανά ποτέ σαν τρελή για παιδί ξανά....χχαχαχαχ γελάνε και οι πέτρες, για να μην πω είναι η ίδια αίσθηση και λαχτάρα ας πω το 99.9999% ......

Εγώ κορίτσι έμεινα 30 έγκυος στον γιο κ φαντάσου 37 μου ήρθε όρεξη για τρίτο.κ είχα τρεις εγκυμοσύνες κ δεν πήγαν καλά.οσο αφήνεις στενεύουν τα περιθώρια.θυμηθηκα κ εγώ για δεύτερο....καλά εσύ είσαι έφηβη έχεις πενήντα χρόνια μπροστά σου χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...