Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 ώρες πρίν, Katker είπε:

      Καλημερούδια! Λέω να κάνω ένα τεστ πρώτα από βδομάδα γύρω στη 8η-9η μέρα και αν βγει θετικό θα κάνω την χοριακη στην 15η μέρα που μου είπε αλλιώς θα πάω πιο νωρίς. 
      Με το καλό να έρθουν αυτές οι μέρες και σε σένα και θα είμαστε εδώ να τα λέμε 😂

      Σε ευχαριστώ!!! Μετράω αντίστροφα σιγά σιγά!!! Ναι καλέ κανε εκεί ένα τεστακι να σου φύγει το άγχος! Εκεί κοντά στη 10η μέρα και μια χαρά! Αλλά στις 15 μέρες να πας για χοριακη ότι και να δείξει! Άντε αναμένουμεεε!!!🧡

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, vasiliki2020 είπε:

Αχ ρε κοριτσια τι παρηγοριά ειναι να τα λέμε ολες μαζι εδω μεσα.ποσο άγχος εχουμε πόση αγωνία περναμε κάθε μήνα ποσο ανάγκη εχουμε να ακούσουμε μια συμβουλή μια γνωμη για να πάρουμε τα πάνω μας.μακαρι ολες μας εδω μεσα να γίνουμε μανούλες συντομα και να μιλάμε για το πως θα είναι η ζωή μας με το μωρό 

Ναι κοριτσάκι μου βοηθάει πολύ..γιατί στιγμές στιγμές..όπως αυτή συγκεκριμένα που νιώθω ότι τούμπες να κάνω δεν θα γίνει,λίγο είναι παρηγορο ότι κάποιος είναι στον ίδιο αγώνα κ τα καταφέρνει κ περιμένεις κ εσύ την σειρά σου.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly said:

Εγώ φίλη σου λέω παιδικός κ πάλι παιδικός.εκει που είναι πιο νέες γυναίκες κ έχουν αντίληψη.οι γριές δεν....εμένα η πεθερά....πιο ανεύθυνη πεθαίνεις...απορρω πως της άφησα το παιδάκι μου μέχρι τρία χρονων.οτι γερό πέσιμο στα χέρια της έπαθε.αφηνε πόρτες ανοιχτές...έφυγε με την περπατουρα στον αέρα τρία σκαλιά δέκα μηνών κ προσγειώθηκε με το κεφάλι κ ευτυχώς ήταν ο δικός μου μεσημέρι κ έτρωγε κ άρχισε να τρέχει στον γιατρό το βρέφος.το στόμα του έκοψε ένα χρονών είχε τους ντενεκεδες με τα λάδια παντού δεν είχες να περάσεις 200 τετραγωνικά σπίτι κ έκοψε το στοματικό.κ εγώ να είμαι στη δουλειά κ να έρχομαι κ να το βλέπω πάντα δαρμενο.πως της το άφηνα απορρω.το τζάκι μονίμως χωρίς προστατευτικό κ το μάθαινε να ρίχνει ξύλα.παιδικος κ πάλι παιδικός.και τι που είναι γιαγιάδες;;;;αν είναι ανεύθυνες επικίνδυνες είναι.

Παιδικο τον εχω φετος. ποσο πια με τη γιαγια;;;; Τα ιδια κ εμενα η πεθερα μου ρε συ...της εχω πει απειρες φορες να κλειδωνει, χαμπαρι, 2 ετων του ξεφλουδιζε το κερασι μη πνιγει κ του εβρεχε το κουλουρι θεσαλλονικης να το καταπιει ευκολα. ρε παιδια να λεω γιατι το παιδι μου δεν λεει να φαει; ο δε μικρος ομιλητικοτατος απο πριν χρονισει! τι συμβαινει;; μπουκιτσα μαμα, μου ελεγε μπουκιτσα. Τι μπουκιτσα καλο μου; δοντια δεν εχεις 2 ετων παιδι;;;;;;;;;;;;;;;;; θηριο εγω!!!!!!!! της ξεφυγανε τα περι κερασιου κ κουλουριου κ εγινε παγκοσμιος πολεμος. Φετος το καλοκαιρι, σοφια του ξεφλουδισα το σταφυλι κ το εκοψα μπουκιες κ το εφαγε.ωπα της λεω δεν εχει δοντια το 3 χρονο;;; ε σοφια θα τον ενοχλησει η φλουδα! ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΡΟΓΑ ΝΑ ΤΗ ΚΟΨΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΚΙΑ, ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΝΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;; κ αυτα μονο για διατροφη. τον ειχε μαθει 1,5 να χαζοβριζει για να γελαει. Ποιος με ειδε κ δεν με φοβηθηκε. την εκοψα ενα ολοκληρο χρονο περυσι κ τον εδινα μονο στη μανα μου, τα παιξε η καημενη κ τωρα παιδικο κ παλι παιδικο! αχ θεε μου τα εχω ολα εχω και αυτα! φουντωσα παλι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Παιδικο τον εχω φετος. ποσο πια με τη γιαγια;;;; Τα ιδια κ εμενα η πεθερα μου ρε συ...της εχω πει απειρες φορες να κλειδωνει, χαμπαρι, 2 ετων του ξεφλουδιζε το κερασι μη πνιγει κ του εβρεχε το κουλουρι θεσαλλονικης να το καταπιει ευκολα. ρε παιδια να λεω γιατι το παιδι μου δεν λεει να φαει; ο δε μικρος ομιλητικοτατος απο πριν χρονισει! τι συμβαινει;; μπουκιτσα μαμα, μου ελεγε μπουκιτσα. Τι μπουκιτσα καλο μου; δοντια δεν εχεις 2 ετων παιδι;;;;;;;;;;;;;;;;; θηριο εγω!!!!!!!! της ξεφυγανε τα περι κερασιου κ κουλουριου κ εγινε παγκοσμιος πολεμος. Φετος το καλοκαιρι, σοφια του ξεφλουδισα το σταφυλι κ το εκοψα μπουκιες κ το εφαγε.ωπα της λεω δεν εχει δοντια το 3 χρονο;;; ε σοφια θα τον ενοχλησει η φλουδα! ΑΝ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΚΥΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟ ΦΤΥΣΕΙ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ Η ΡΟΓΑ ΝΑ ΤΗ ΚΟΨΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΠΟΥΚΙΑ, ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΝΑΙΝΕΙΣ;;;;;;;;;;;;;; κ αυτα μονο για διατροφη. τον ειχε μαθει 1,5 να χαζοβριζει για να γελαει. Ποιος με ειδε κ δεν με φοβηθηκε. την εκοψα ενα ολοκληρο χρονο περυσι κ τον εδινα μονο στη μανα μου, τα παιξε η καημενη κ τωρα παιδικο κ παλι παιδικο! αχ θεε μου τα εχω ολα εχω και αυτα! φουντωσα παλι!

Καλέ η δικιά σου ακριβώς αντίθετο από την δικιά μου όμως...εγώ της πήγαινα τα τρόφιμα το τι θα το ταίσει και κάθεταικ το δίνει πέντε μηνών φασολάδα.δεν μου το λέει...το παιρνουμε να πάμε σπίτι κ μου κάνει εμετό στο αμάξι ολόκληρα φασόλια..πως δεν το πνιξε.ηθελε να κάνει τα δικά της κατάλαβες;;κ την παίρνει ο δικός μου κ την βάζει ένα κωλοχερο..πάντα αυτός της τα χώνει.εγω θα προτιμούσα λίγο υπερπροστατευτική πεθερά από το αγρίμι την δικιά μου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Καλέ η δικιά σου ακριβώς αντίθετο από την δικιά μου όμως...εγώ της πήγαινα τα τρόφιμα το τι θα το ταίσει και κάθεταικ το δίνει πέντε μηνών φασολάδα.δεν μου το λέει...το παιρνουμε να πάμε σπίτι κ μου κάνει εμετό στο αμάξι ολόκληρα φασόλια..πως δεν το πνιξε.ηθελε να κάνει τα δικά της κατάλαβες;;κ την παίρνει ο δικός μου κ την βάζει ένα κωλοχερο..πάντα αυτός της τα χώνει.εγω θα προτιμούσα λίγο υπερπροστατευτική πεθερά από το αγρίμι την δικιά μου.

τα 2 ακρα βρηκαμε μου φαινεται! φασολαδα στο 5 μηνων;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; βγαζεις απαγορευτικα μετρα να μη το πλησιασει καν το παιδι οχι να το ξαναφροντισει!!! παναγια μου!!!!!!!!

εμενα αν μπορουσε θα το μασουλαγε να του το εδινε (δεν δινω ορκο οτι δεν το εχει κανει) , πηρουνι τα δαχτυλα της κ κουταλι. την ειχα δει κ κοντεψα να ξερασω. ΚΟυταλακια κ πηρουνακια εχουμε καλη μου, ναι σοφια αλλα ετσι τρωει πιο ευκολα! ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ! το κακομαθαινεις κυρα μου δεν το καταλαβαινεις;;;; 2 χρονων να κοιταει το τυροπιτακι κ να θελει να του το κοψω μπουκιτσα γιατι δεν εχει μαθει να δαγκωνει!!! 

Μια φορα μηνων ηταν κ του εδωσε δημητριακα, τα οποια παιζει να εχουν μεσα κ ξηρους καρπους. νταξει το χεσιμο που εφαγε ηταν το κατι αλλο!

αντε να ερθει το δευτερο τωρα να παμε για 2ο γυρο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

τα 2 ακρα βρηκαμε μου φαινεται! φασολαδα στο 5 μηνων;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; βγαζεις απαγορευτικα μετρα να μη το πλησιασει καν το παιδι οχι να το ξαναφροντισει!!! παναγια μου!!!!!!!!

εμενα αν μπορουσε θα το μασουλαγε να του το εδινε (δεν δινω ορκο οτι δεν το εχει κανει) , πηρουνι τα δαχτυλα της κ κουταλι. την ειχα δει κ κοντεψα να ξερασω. ΚΟυταλακια κ πηρουνακια εχουμε καλη μου, ναι σοφια αλλα ετσι τρωει πιο ευκολα! ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ! το κακομαθαινεις κυρα μου δεν το καταλαβαινεις;;;; 2 χρονων να κοιταει το τυροπιτακι κ να θελει να του το κοψω μπουκιτσα γιατι δεν εχει μαθει να δαγκωνει!!! 

Μια φορα μηνων ηταν κ του εδωσε δημητριακα, τα οποια παιζει να εχουν μεσα κ ξηρους καρπους. νταξει το χεσιμο που εφαγε ηταν το κατι αλλο!

αντε να ερθει το δευτερο τωρα να παμε για 2ο γυρο!!

Δόξα τον κύριο από τα τρία του έξι μισή χρόνια τώρα πάει σαν επισκέπτης.δοξαζω τον κύριο που μπορώ να είμαι σπίτι να τον μεγαλώνω...μου λείπει πάρα πολύ όταν δούλευα..υπέφερα κάθε φορά που το άφηνα κ επειδή είχα δική μου δουλειά το άφησα τρία μηνών.δεν πήγαινα κάθε μέρα όμως ...δύο φορές την εβδομάδα πήγαινα τις υπόλοιπες είχα συνεταίρο.αλλα πάλι υπέφερα.ετρεχα να το πάρω αγκαλιά.ειμαι λίγο στην υπερβολή εγώ.δεν κοιμήθηκε ποτέ εκτός σπιτιού..μόνο μια φορά που πήγαμε μετά την Πρωτοχρονιά καζίνο με ένα ζευγάρι κ ήταν μικρός κ τότε που πήγα νοσοκομείο που κοιμήθηκε σπίτι αλλά έλειπα εγώ ..μια τρέλα ζω.δως μου ένα ακόμα υψηστε μπας κ ισορροπισω η ερμη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Δόξα τον κύριο από τα τρία του έξι μισή χρόνια τώρα πάει σαν επισκέπτης.δοξαζω τον κύριο που μπορώ να είμαι σπίτι να τον μεγαλώνω...μου λείπει πάρα πολύ όταν δούλευα..υπέφερα κάθε φορά που το άφηνα κ επειδή είχα δική μου δουλειά το άφησα τρία μηνών.δεν πήγαινα κάθε μέρα όμως ...δύο φορές την εβδομάδα πήγαινα τις υπόλοιπες είχα συνεταίρο.αλλα πάλι υπέφερα.ετρεχα να το πάρω αγκαλιά.

Ετσι υποφερω κ εγω καθημερινα κ δυστυχως δεν εχω την επιλογη να μη δουλεψω. καθημερινα μου λεει οτι δεν θελει να πηγαινω στη δουλεια κ εγω δεν εχω λυση...το ενοικιο τρεχει, οπως και οι λογαριασμοι...το τι κλαμα εχω ριξει σε τουτο το γραφειο που καθομαι τωρα και σας γραφω δεν λεγεται....

  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ετσι υποφερω κ εγω καθημερινα κ δυστυχως δεν εχω την επιλογη να μη δουλεψω. καθημερινα μου λεει οτι δεν θελει να πηγαινω στη δουλεια κ εγω δεν εχω λυση...το ενοικιο τρεχει, οπως και οι λογαριασμοι...το τι κλαμα εχω ριξει σε τουτο το γραφειο που καθομαι τωρα και σας γραφω δεν λεγεται....

Φίλη είναι σκληρό.το ξέρω κ από την παιδική μου φίλη που έχει δύο σαν το δικό σου κ λίγο μεγαλύτερο κ δουλεύει σαν σκυλί μέχρι έξι εφτά η ώρα.οταν κοιμούνται κάνει δουλειές κ φαι κ όταν γυρνάει παίζει μαζί τους μέχρι εννιά που κοιμούνται έτσι δύο ωρίτσες την μέρα.ξερω ξέρω.αν δεν υπάρχει επιλογή...απλά Σαββατοκύριακο όλη την ώρα μαζί του.

Just now, sofiadu είπε:

Ετσι υποφερω κ εγω καθημερινα κ δυστυχως δεν εχω την επιλογη να μη δουλεψω. καθημερινα μου λεει οτι δεν θελει να πηγαινω στη δουλεια κ εγω δεν εχω λυση...το ενοικιο τρεχει, οπως και οι λογαριασμοι...το τι κλαμα εχω ριξει σε τουτο το γραφειο που καθομαι τωρα και σας γραφω δεν λεγεται....

Εγώ όταν πήγαινα δουλειά τις δύο αυτές μέρες το έπαιρνα κοιμισμένο.βραδυ γυρνούσα δηλαδή δύο μέρες την εβδομάδα δεν το έβλεπα καθόλου απλά το πήγαινα σπίτι να κοιμηθει

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Επισης κοπελα μ... :wub: θετικη ενεργεια σε ολες :wub:

Κοριτσακι μου γλυκο.. Εισαι μικρη και εσυ.. Να μην αγχωνεσαι οσο μπορεις.. Σε καταλαβαινω και εγω ειμαι παρα πολυ αγχώδης ανθρωπος..καταλαβαινω οτι σου ειναι δυσκολο που λειπει τοσο πολυ ο αντρας σου.. Και να μην εχεις στο μυαλο σου συνεχεια αυτο το δυσάρεστο γεγονος που που σου συνέβη.. Ειναι κριμα.. Πρεπει να προχωρήσεις μπροστα με ολη σου την δυναμη και να σκεφτεσαι θετικα. Ξερεις η ψυχολογια εχει νικησει ανθρωπους αρρώστους που η επιστήμη σηκωσε τα χερια ψηλα.. Κοιταμε μπροστά και προχωραμε.. Εχεις κανει τεστ θρομβοφυλιας?  Επισης επειδη ανεφερες οτι ερχεται ο συντροφος σου στις γονιμες μερες. Πως γμωριζεις τις γονιμες? Κανεις τεστ ωορρηξίας? 

1 hour ago, Eva1986 είπε:

Κορίτσια Μ βγήκε !!! 462,10

Κοριτσι μου καλο.. Γλυκια μου μανουλα.. Τελεια νεα.. Εμεις το ειχαμε δεδομενο για εσενα.. Κερδισαμε το στοίχημα.. Ελπιζω να το χάσουμε ολες και να έχουμε παραπάνω εγκυουλες αυτον τον μηνα.. Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνβ.. Μην μας ξεχασεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Χαχαχαχα τα φθηνα ομως εχουν σωστο αποτελεσμα? Δν με ενοχλει να τα δωσω κ δν ειμαι πλουσια αληθεια λεω χαχαχαχα αγχος εχω πολυ θα ηταν τελεια να μπορουσα να το αποβαλλω... Αλλα νιωθω την αδερφη σου που ειπες... Κ ειλικρινα με το ζορι κρατιεμαι να μη κανω τεστ.. 

Αχαχχα άστα τα ίδια σχολίαζα με κ μέρες πριν θέλουμε να αγοράζουμε τεστ θετικά!! Για τα hometest λέμε μπες στη σελίδα τους να δεις είναι φτηνά και περνουμε πολλά, όλες θέλουμε να το μάθουμε όσο πιο νωρίς γίνεται για καλή προετοιμασία, γράφουν ότι είναι και πριν την καθυστέρηση αλλά όλες προσπαθούμε λέμε τώρα να περιμένουμε ακριβώς την μέρα, πάντως μια κοπέλα από εδώ αν θυμάμαι καλά της είχε δείξει τρεις μέρες πριν αχνό θετικό! 

Just now, Sadri09 said:

Αααχ να κ καποιος που με νιωθει... Ερχεται μερες ωορηξιας η αληθεια ειναι... Ναι οντως ειν λογος κ αυτος... Θα δειξει.. Να σου ζησει το παιδακι κ ευχομαι με το καλο να ερθει κ το δευτερο... Εμεις απο οτι καταλαβες παλευουμε ακομα για το πρωτο... Κ με ριχνει πολυ...μεσα σε αυτο το χρονο εμειναν κ γεννησαν και οι δυο κολλητες μ... Κ ενω ηρθε κ η σειρα μ... Δν πετυχε κ απογοητευομαι διπλα! 

Μην απογοητευεσαι, θα ρθει κ η σειρά μας! 

Just now, tina79 said:

Σε φαση παραδοχης κ αποδοχης οτι φυσιολογικα δεν παιζει να μεινω. Δεν το λεω κ παραεξω οτι προσπαθουμε γτ θα γελαει ο κοσμος..χχχαχαχχαχαχα. Απλα εξω απο το χορο, βλεπε τη λατρεμενη μου πεθερουλα, ολοι ξερουν να χορευουν.. ελα μωρεεεε..γτ δεν κανετε εξωσωματικη?? Δεν εχουν ΙΔΕΑ τι εστι εξωσωματικη κ ποσα αποθεμετα θαρρους, οικονομικου, ψυχολογικου, αγχους, ηρεμιας, ξεκουρασης κ πολλα αλλα, θελει αυτο το βουνο να το ανεβεις, που λεγεται εξωσωματικη.. Μαζευω δυναμεις για να μπω να χορεψω..

Σου εύχομαι δύναμη για όποια απόφαση να πάρεις, πάντως όπως λέω πάντα στη ζωή μου όπως απρόοπτα μας συμβαίνουν κακά πράγματα, έτσι απρόοπτα μπορεί να μας βρει ξαφνικό καλό και ανέλπιστα!! Σου εύχομαι σύντομα να σε βρει καλό έτσι ξαφνικά και απρόοπτα να μη ξες από που σου ρθε χαχαχ λοιπόν!!! 

Just now, Sadri09 said:

Δυσκολα κ εσυ... Κ εγω ετσι θα ειμαι κ το ξερω... Γτ ετσι θα ειν τα επομενα δυο χρονια... Μονη μ θα το μεγαλωσω αλλα θα βαλω ολες μ τις δυναμεις γτ το θελω τοσο πολυ... Θελουμεκ οι δυο ενα μωρακι σαν τρελοι... Δν μπορω καν να στ εξηγησω... Εδω εγω ενα σουκου τν μηνα τον εχω κ ερχεται πτωμα. Εχουμε χασει ευκαιριες αρκετες δλδ με μονο μια φορα... Ξερω οτι ειν σημαντικος λογος που δν εχω μενει... Απλα δν ξερω τι σημαινουν αυτα που τωρα νιωθω πριν κανω το τεστ δλδ... Με κοβω να πηγαινω αυριο πρωι πρωι να κανω ενα τεστ κ μετα μια χοριακη αν ειν θετικο :/ 

Ααα ωραία κορίτσια γίναμε τρεις που έχουμε επαφές μια στο τόσο, καλέ τι να πω εμείς πήγαμε ρομαντικές διακοπές μετα από χρόνια ένα σκ με σχέδια να το τερματίσουμε και μας πήρε ο ύπνος και τους δύο αχαχχα κλαμαα

Just now, Emilly said:

Γλυκά κορίτσια στο θέμα του παιδιού είτε είναι ο άντρας στο σπίτι είτε λείπει λίγο δουλειάς αν δεν το χε με την φροντίδα του παιδιού μόνες θα το μεγαλώνουν οι γυναίκες.εμενα ο δικός μου είναι πατέρας που μου φέρνει δάκρυα..όλη την ώρα για το παιδί.παιζει ,τον προπονεί γιατί ήταν και κ μπόξερ στα νιάτα του αλλά.....ποτέ δεν το τάισε δεν έλουσε ούτε να βοηθήσει δεν το έντυσε δεν το διάβασε δεν δεν δεν ..χθες είχα τις μπουγαδες κ ρωτάει ο μικρός κάτι στα μαθηματικά κ πάει κ του το λυνει....εγκεφαλικό εγω.του λέω γιατί ανακατεύεσαι;;;;στην γωνία σου..χαχαχα..πραγματα που δεν ξέρεις(πχ πώς διαβάζουμε παιδί) δεν ακουμπάς...μα να του λύσει την πράξη;;;;δεν θα ξεχάσω που γυρνάω από την πρώτη αποξεση κ κάθισα μια νύχτα νοσοκομείο γιατί μου κάνανε πρόκληση.κ φτάνω σπίτι κ έχουν στείλει αυτός κ η μάνα του στο σχολειο με κάτι ρούχα....μόνο δύο διαφορετικά παπούτσια δεν το βάλανε.εκει το λυπήθηκα.κ ενημέρωσα την κυρία ότι θα το διαβάσει η γιαγιά κ έρχεται με όλο λάθη τα τετράδια.κ για την ψυχολογία του παιδιού γράφει η κυρία μπράβο στην γιαγιά...όλα λάθη..κ μου λέει η πεθερά..είδες η δασκάλα;;;μου έδωσε τα συγχαρηκια....αχαχαχαχαχα.

Χμμ δεν ξέρω εγώ εναποθέτω τις ελπίδες μου στον άντρα μου αχαχαχ, του λέω ώρες ώρες πωπωω θα φοβάμαι πως θα το κάνω μπάνιο, μη το πλακώσω στον ύπνο μου κ τέτοια κ εκείνος μου εξηγεί πως και τι θα γίνει γιατί μεγάλωσε τον μικρό του αδερφό είχαν πολλά χρόνια διαφορά κ έχει εμπειρία, η αλήθεια είναι είμαι τυχερή κ στις δουλειές του σπιτιού θα βάλει πλυντήρια θα κάνουμε γενική παρέα κλπ ειδικότερα όταν δουλεύαμε κ οι δύο, βρε λες να φταίει που είναι από άλλη χώρα αχαχαχ ο γλυκούλης μου, εντωμεταξύ πλάκα έχω από τώρα προσπαθώ να συνεννοηθούμε τι θα κάνουμε αν διαφωνούμε σε μερικά πράγματα δεν πρέπει να τα δείξουμε μπροστά στο παιδί να συμφωνήσει μαζί μου εκείνη τη στιγμή κ να τα λύσουμε μετά μόνοι και άλλα πολλά πλάνα που έχω βγαλει αχαχαχαχ πωπωω σχέδια που κάνω εντωμεταξύ ξέρω κατά βάθος ότι σχεδον τίποτε απ αυτά μάλλον δεν θα τηρήσουμε στη τελική  αχαχχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Sofiamar93 είπε:

Κοριτσακι μου γλυκο.. Εισαι μικρη και εσυ.. Να μην αγχωνεσαι οσο μπορεις.. Σε καταλαβαινω και εγω ειμαι παρα πολυ αγχώδης ανθρωπος..καταλαβαινω οτι σου ειναι δυσκολο που λειπει τοσο πολυ ο αντρας σου.. Και να μην εχεις στο μυαλο σου συνεχεια αυτο το δυσάρεστο γεγονος που που σου συνέβη.. Ειναι κριμα.. Πρεπει να προχωρήσεις μπροστα με ολη σου την δυναμη και να σκεφτεσαι θετικα. Ξερεις η ψυχολογια εχει νικησει ανθρωπους αρρώστους που η επιστήμη σηκωσε τα χερια ψηλα.. Κοιταμε μπροστά και προχωραμε.. Εχεις κανει τεστ θρομβοφυλιας?  Επισης επειδη ανεφερες οτι ερχεται ο συντροφος σου στις γονιμες μερες. Πως γμωριζεις τις γονιμες? Κανεις τεστ ωορρηξίας? 

Κοριτσι μου καλο.. Γλυκια μου μανουλα.. Τελεια νεα.. Εμεις το ειχαμε δεδομενο για εσενα.. Κερδισαμε το στοίχημα.. Ελπιζω να το χάσουμε ολες και να έχουμε παραπάνω εγκυουλες αυτον τον μηνα.. Να εχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνβ.. Μην μας ξεχασεις 

Πρωτη φορα ακουω για θρομβοφυλια :o απο τα υγρα μου κ τις ημερομηνιες που υπολογιζω... Θα μ πεις δν ειν τπτ σιγουρο... Κ ομως ετσι ειχα μεινει εγκυος. Ειν δυσκολο μια αποβολη... Ακομα να το χωνεψω αλλα προσπαθω. Κ το οτι λειπει δν βοηθαει κ στ ψυχολογια μου γενικα γτ δν ειν μονονοι προσπαθειες αλλα οτι βρισκομαστε μακρια ο ενας απο τν αλλο. 

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχχα άστα τα ίδια σχολίαζα με κ μέρες πριν θέλουμε να αγοράζουμε τεστ θετικά!! Για τα hometest λέμε μπες στη σελίδα τους να δεις είναι φτηνά και περνουμε πολλά, όλες θέλουμε να το μάθουμε όσο πιο νωρίς γίνεται για καλή προετοιμασία, γράφουν ότι είναι και πριν την καθυστέρηση αλλά όλες προσπαθούμε λέμε τώρα να περιμένουμε ακριβώς την μέρα, πάντως μια κοπέλα από εδώ αν θυμάμαι καλά της είχε δείξει τρεις μέρες πριν αχνό θετικό! 

Μην απογοητευεσαι, θα ρθει κ η σειρά μας! 

Σου εύχομαι δύναμη για όποια απόφαση να πάρεις, πάντως όπως λέω πάντα στη ζωή μου όπως απρόοπτα μας συμβαίνουν κακά πράγματα, έτσι απρόοπτα μπορεί να μας βρει ξαφνικό καλό και ανέλπιστα!! Σου εύχομαι σύντομα να σε βρει καλό έτσι ξαφνικά και απρόοπτα να μη ξες από που σου ρθε χαχαχ λοιπόν!!! 

Ααα ωραία κορίτσια γίναμε τρεις που έχουμε επαφές μια στο τόσο, καλέ τι να πω εμείς πήγαμε ρομαντικές διακοπές μετα από χρόνια ένα σκ με σχέδια να το τερματίσουμε και μας πήρε ο ύπνος και τους δύο αχαχχα κλαμαα

Χμμ δεν ξέρω εγώ εναποθέτω τις ελπίδες μου στον άντρα μου αχαχαχ, του λέω ώρες ώρες πωπωω θα φοβάμαι πως θα το κάνω μπάνιο, μη το πλακώσω στον ύπνο μου κ τέτοια κ εκείνος μου εξηγεί πως και τι θα γίνει γιατί μεγάλωσε τον μικρό του αδερφό είχαν πολλά χρόνια διαφορά κ έχει εμπειρία, η αλήθεια είναι είμαι τυχερή κ στις δουλειές του σπιτιού θα βάλει πλυντήρια θα κάνουμε γενική παρέα κλπ ειδικότερα όταν δουλεύαμε κ οι δύο, βρε λες να φταίει που είναι από άλλη χώρα αχαχαχ ο γλυκούλης μου, εντωμεταξύ πλάκα έχω από τώρα προσπαθώ να συνεννοηθούμε τι θα κάνουμε αν διαφωνούμε σε μερικά πράγματα δεν πρέπει να τα δείξουμε μπροστά στο παιδί να συμφωνήσει μαζί μου εκείνη τη στιγμή κ να τα λύσουμε μετά μόνοι και άλλα πολλά πλάνα που έχω βγαλει αχαχαχαχ πωπωω σχέδια που κάνω εντωμεταξύ ξέρω κατά βάθος ότι σχεδον τίποτε απ αυτά μάλλον δεν θα τηρήσουμε στη τελική  αχαχχα

Μμμ νομιζω θα το κοιταξω... Αν κ λεω αυριο να κανω ενα τεστακι γτ θα σκασω :(

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 said:

Πρωτη φορα ακουω για θρομβοφυλια :o απο τα υγρα μου κ τις ημερομηνιες που υπολογιζω... Θα μ πεις δν ειν τπτ σιγουρο... Κ ομως ετσι ειχα μεινει εγκυος. Ειν δυσκολο μια αποβολη... Ακομα να το χωνεψω αλλα προσπαθω. Κ το οτι λειπει δν βοηθαει κ στ ψυχολογια μου γενικα γτ δν ειν μονονοι προσπαθειες αλλα οτι βρισκομαστε μακρια ο ενας απο τν αλλο. 

Μμμ νομιζω θα το κοιταξω... Αν κ λεω αυριο να κανω ενα τεστακι γτ θα σκασω :(

5 μερες πριν το ειχε κανει κ βγηκε αχνο. Εχω ξεμεινει μου φαινεται θα παραγγειλω νεα παρτιδα γουρλιδικη αυτη τη φορα χαχαχα!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

5 μερες πριν το ειχε κανει κ βγηκε αχνο. Εχω ξεμεινει μου φαινεται θα παραγγειλω νεα παρτιδα γουρλιδικη αυτη τη φορα χαχαχα!!!!

 

Πως τα διαλεγεις αυτα??? Κ πως λειτουργουν? Σαν τα γνωστα??? Τα εβλεπα που πολλες σε βιντεο απο εξωτερικο λεμε τωρα κανανε τετοια... Αλλα δν ηξερα που κ πως να τα ψαξω... Κ ποσο καιρο κανουν να ερθουν... Γτ τωρα κοιτουσα που να βρω φαρμακειο ανοιχτο χαχαχαχαχαχαχαχχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Πως τα διαλεγεις αυτα??? Κ πως λειτουργουν? Σαν τα γνωστα??? Τα εβλεπα που πολλες σε βιντεο απο εξωτερικο λεμε τωρα κανανε τετοια... Αλλα δν ηξερα που κ πως να τα ψαξω... Κ ποσο καιρο κανουν να ερθουν... Γτ τωρα κοιτουσα που να βρω φαρμακειο ανοιχτο χαχαχαχαχαχαχαχχα

Εγώ εγώ θα σου πω 

Λοιπόν hometest.gr

Μπαίνεις στο σάιτ διαλέγεις το πακέτο που θες 

Το αγοράζεις και σε τρεις εργάσιμες μέρες έρχονται 

Λειτουργούν κανονικά όπως τ άλλα ,απλώς όχι απευθείας ,κάνεις συλλογή ούρων σε καθαρό δοχείο και κάνεις εμβυθηση και περιμένεις δύο γραμμές κόκκινες άτιμες που εγώ δε τις έχω δει ακόμα

Χαχαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχχα άστα τα ίδια σχολίαζα με κ μέρες πριν θέλουμε να αγοράζουμε τεστ θετικά!! Για τα hometest λέμε μπες στη σελίδα τους να δεις είναι φτηνά και περνουμε πολλά, όλες θέλουμε να το μάθουμε όσο πιο νωρίς γίνεται για καλή προετοιμασία, γράφουν ότι είναι και πριν την καθυστέρηση αλλά όλες προσπαθούμε λέμε τώρα να περιμένουμε ακριβώς την μέρα, πάντως μια κοπέλα από εδώ αν θυμάμαι καλά της είχε δείξει τρεις μέρες πριν αχνό θετικό! 

Μην απογοητευεσαι, θα ρθει κ η σειρά μας! 

Σου εύχομαι δύναμη για όποια απόφαση να πάρεις, πάντως όπως λέω πάντα στη ζωή μου όπως απρόοπτα μας συμβαίνουν κακά πράγματα, έτσι απρόοπτα μπορεί να μας βρει ξαφνικό καλό και ανέλπιστα!! Σου εύχομαι σύντομα να σε βρει καλό έτσι ξαφνικά και απρόοπτα να μη ξες από που σου ρθε χαχαχ λοιπόν!!! 

Ααα ωραία κορίτσια γίναμε τρεις που έχουμε επαφές μια στο τόσο, καλέ τι να πω εμείς πήγαμε ρομαντικές διακοπές μετα από χρόνια ένα σκ με σχέδια να το τερματίσουμε και μας πήρε ο ύπνος και τους δύο αχαχχα κλαμαα

Χμμ δεν ξέρω εγώ εναποθέτω τις ελπίδες μου στον άντρα μου αχαχαχ, του λέω ώρες ώρες πωπωω θα φοβάμαι πως θα το κάνω μπάνιο, μη το πλακώσω στον ύπνο μου κ τέτοια κ εκείνος μου εξηγεί πως και τι θα γίνει γιατί μεγάλωσε τον μικρό του αδερφό είχαν πολλά χρόνια διαφορά κ έχει εμπειρία, η αλήθεια είναι είμαι τυχερή κ στις δουλειές του σπιτιού θα βάλει πλυντήρια θα κάνουμε γενική παρέα κλπ ειδικότερα όταν δουλεύαμε κ οι δύο, βρε λες να φταίει που είναι από άλλη χώρα αχαχαχ ο γλυκούλης μου, εντωμεταξύ πλάκα έχω από τώρα προσπαθώ να συνεννοηθούμε τι θα κάνουμε αν διαφωνούμε σε μερικά πράγματα δεν πρέπει να τα δείξουμε μπροστά στο παιδί να συμφωνήσει μαζί μου εκείνη τη στιγμή κ να τα λύσουμε μετά μόνοι και άλλα πολλά πλάνα που έχω βγαλει αχαχαχαχ πωπωω σχέδια που κάνω εντωμεταξύ ξέρω κατά βάθος ότι σχεδον τίποτε απ αυτά μάλλον δεν θα τηρήσουμε στη τελική  αχαχχα

Από πού είναι ο δικός σου;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...