Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

      Και σένα περίπου στις 15 μέρες δηλαδή σου είπε. Ναι ρε και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω κανένα τεστ τώρα μέσα στη βδομάδα 😂😂

      Σε κλινική στο Fivi Θεσσαλονίκη το έκανα εγώ. Εσύ; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sadri09 είπε:

Ειχα μιλησει τηλεφωνικα με εναν αλλο γιατρο ο οποιος κ ξεγενησε την μια απο τις δυο φιλες μ... Ενω ο δικος μ γιατρος ξεγενησε την αλλη φιλη μ. Οποτε κ ο αλλος μ ειπε τα ιδια απλα με αγχωσε περισσοτερο. Ειπε αν δν εχω μεινει εγκυος μεχρι τελους αυτου του μηνα να παω οπωσδιποτε να με δει... Κ λεω εγω τωρα... Γιατιιι??? Κ αυτο το γιατι ειν καρφωμενο στ κεφαλι μ... :sad:

οι βιοχημικες δεν προκαλουν τοσο καιρο προβληματα με την περιοδο. επισης κοντευει ενας χρονος πια που προσπαθεις κ δεν εχεις αποτελεσμα πρεπει να ξεκινησεις εξετασεις κ να το ψαξεις λιγο πιο εντατικα. δεν χρειαζετε να ανχωνεσε απλα να ενεργοποιηθεις . ολα λυνονται

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sadri09 είπε:

Καλημερα κοριτσια... Ειμαι νεα εδω :) δν ειχα δει αυτο το θεμα κ εγραψα σε λαθος μερος :???: Λοιποοον... Εχουμε απο περυσι τν οκτωβρη προσπαθουμε με τν αρραβωνιαστικο μου για μωρακι... Τον φλεβαρη ηρθε.. Αλλα ηταν βιοχημικη :-( Απο τοτε η περιοδος μου εχει εκτροχιαστει. Καμια σταθεροτητα, πολυ αιμα κ πονο και γενικα συμπτωματα νομιζοντας ειμ εγκυος. Οποτεκ πολυ απογοητευση... Τν προηγουμενο μηνα ειχα 10 μερες καθυστερηση... Τωρα που σας γραφω μπηκα στ 4η μερα καθυστερησης με πονο στ στηθος που ερχεται κ φευγει κ οχι πολυ πολυ πρηξιμο. Κραμπες μικρες εχω σαν αλλα οχι περιοδου. Κ χθες βραδυ (που απο το αγχος μ εμεινα αυπνη) ενιωθα καψιμο κατω χαμηλα κ λιγο δεξια...ρωτησα τν γυναικολογο μ για τν περιοδο μ κ ολα οσα μ συμβαινουν αυτους τους μηνες με ειδε κιολας κ λεει ειν απο την βιοχημικη κ θα συνελθω σιγα σιγα... Πολυ αργει δν νομιζεται να συνελθει το σωμα μ? Κ επισης ειχε καμια συμπτωματα σαν εμενα πριν βγει θετικο το τεστ? Να ελπιζω για εγκυμοσυνη? Να φοβαμαι για αποβολη? Ή η περιοδος μ γελαει λιγο μαζι μου πριν τα κανει παλι ολα μανταρα? :sad: θελω πολυ ενα μωρακι αλλα φοβαμαι να κανω κ απο τωρα τεστ... Ευχαριστω για τν χρονο σας.. Κ συγνωμη για το κατεβατο <3

Γεια σου @Sadri09 !! Καλοσωρισες!! Ποσο ετων ειστε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Δε πειράζει πάμε τον επόμενο μαζί.εγω 18 με 19 περιμένω..έκαψα άλλο ένα πριν οχι με πρωινά ούρα αλλά μετά από κρίση χαχαχα.δεν μπαίνω στον κόπο να σου πω αποτέλεσμα.το τίποτα από σύμπτωμα.χαλαρρρρααα.

Ε καλά ντε.....με δύο μέρες εσύ δηλώνεις προσπάθεια;;;;ααααα αυτό είναι προσέχω μη πιάσω.λοιπον τον άλλο μήνα θέλω στόχο.ξεπατωμα σου λέω.

Αχαχα ναιι το προσπαθώ η αλήθεια είναι ότι με βοήθησες πάρα πολύ με τα ποστς σου έτσι ώστε να του θέσω πρόγραμμα αχαχχα βέβαια ακόμα δεν το τηρήσαμε ακόμα με αυτά και με αυτά αλλά μου δίνεις κίνητρο χεχε 

Just now, Eva1986 said:

Κορίτσια Μ βγήκε !!! 462,10

Πωπωωω μπράβοοοο να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη γερό και καλότυχο μωράκι να αγκαλιάσεις σύντομα!! Αχ κορίτσια το κερδίσαμε το στοίχημα για τετράδα? Ή πάμε να το χάσουμε γιατί θα είναι παραπάνω? Μακάριιι έχασα το μέτρημα!!! 

Just now, Ritapog said:

Πήρα θέση στο κρεβάτι του νοσοκομείου και αναμένω το αυριανό χειρουργείο.. την θετική σας ενέργεια παρακαλώ και μια προσευχή!

Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!! Γρήγορη ανάρρωση και βουρρρ στο ψητό!! Είμαι σίγουρη μετά ότι σύντομα θα κρατήσεις μωράκι στην αγκαλιά σου!! Θα αλλάξει η ψυχολογία σου και όλα!!! 

Just now, sofiadu said:

σεισμοι;; σοβαρα;;; δεν εχω προλαβει καν να διαβασω νεα!!! επικεντρο;;

Δεν πειραζει δεν πτοουμαι πλεον, οποτε κατσει κανω ο,τι καλυτερο μπορω δεδομενων των συνθηκων. 

Αα μην αγχώνεσαι εμείς πάμε μαζί χεχε με τα ωράρια και μ αυτά, θα έρθει και για μας είμαι σίγουρη!! Έτσι να μην πτοείσαι, εγώ πολύ αισιόδοξη είμαι δεν ξέρω γιατί αχαχα κ ας μην έχουμε πολλές επαφές! Νιώθω ότι επειδή δεν είναι συχνές εκτοξεύεται ένα πράμα αχαααχ τσουυυφφ τέτοια εικόνα αστεία έχω 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Καλημερα κοριτσια... Ειμαι νεα εδω :) δν ειχα δει αυτο το θεμα κ εγραψα σε λαθος μερος :???: Λοιποοον... Εχουμε απο περυσι τν οκτωβρη προσπαθουμε με τν αρραβωνιαστικο μου για μωρακι... Τον φλεβαρη ηρθε.. Αλλα ηταν βιοχημικη :-( Απο τοτε η περιοδος μου εχει εκτροχιαστει. Καμια σταθεροτητα, πολυ αιμα κ πονο και γενικα συμπτωματα νομιζοντας ειμ εγκυος. Οποτεκ πολυ απογοητευση... Τν προηγουμενο μηνα ειχα 10 μερες καθυστερηση... Τωρα που σας γραφω μπηκα στ 4η μερα καθυστερησης με πονο στ στηθος που ερχεται κ φευγει κ οχι πολυ πολυ πρηξιμο. Κραμπες μικρες εχω σαν αλλα οχι περιοδου. Κ χθες βραδυ (που απο το αγχος μ εμεινα αυπνη) ενιωθα καψιμο κατω χαμηλα κ λιγο δεξια...ρωτησα τν γυναικολογο μ για τν περιοδο μ κ ολα οσα μ συμβαινουν αυτους τους μηνες με ειδε κιολας κ λεει ειν απο την βιοχημικη κ θα συνελθω σιγα σιγα... Πολυ αργει δν νομιζεται να συνελθει το σωμα μ? Κ επισης ειχε καμια συμπτωματα σαν εμενα πριν βγει θετικο το τεστ? Να ελπιζω για εγκυμοσυνη? Να φοβαμαι για αποβολη? Ή η περιοδος μ γελαει λιγο μαζι μου πριν τα κανει παλι ολα μανταρα? :sad: θελω πολυ ενα μωρακι αλλα φοβαμαι να κανω κ απο τωρα τεστ... Ευχαριστω για τν χρονο σας.. Κ συγνωμη για το κατεβατο <3

Καλώς ήρθες κοριτσι μου!!!σου ευχομαι να έρθει γρήγορα η επιθυμητη και τελειομηνη εγκυμοσύνη αν φυσικά δεν είσαι ήδη!!!με 4 μερες καθυστέρησης να κανεις ενα τεστ...καταλαβαίνω πως φοβάσαι μην απογοητευτείς όμως δεν είναι καλύτερο να ξέρεις για να δεις και πως θα κινηθείς μετά????

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι....όσο μπορείς φυσικά....θα μου πεις έξω από το χορό εύκολα το λές...

Θα συμφωνήσω με την Σοφία...θα πηγαινα και εγώ σε άλλο ενα γιατρό....έναν καλό έλεγχο να δούμε πως ειναι ολα καλα με την μήτρα και μετά θα ηρεμήσεις και εσύ πολυ περισσότερο!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, linaa είπε:

οι βιοχημικες δεν προκαλουν τοσο καιρο προβληματα με την περιοδο. επισης κοντευει ενας χρονος πια που προσπαθεις κ δεν εχεις αποτελεσμα πρεπει να ξεκινησεις εξετασεις κ να το ψαξεις λιγο πιο εντατικα. δεν χρειαζετε να ανχωνεσε απλα να ενεργοποιηθεις . ολα λυνονται

Ο γιατρος μ ειπε οτι εφοσο επιασα κ γενικα απο παντα που με παρακολουθει ειν ολα τελεια στ μητρα, ειμαι πααρα πολυ γονιμη λεει κ εφοσον πιασαμε στ 6 μηνες..το προβλημα μ ειν το αγχος.. Που εχει κ δικιο αλλα οπως ειπα πανε 6 μηνες απο την βιοχημικη... Συν οτι ο αρραβωνιαστικος μ λογω δουλεια ερχεται οταν ειναι η μερες μ για προσπαθεια γτ δν μπορει να ερθει περισσοτερο καιρο...δυστυχως...Να πω οτι εχω κ δεκατα 5 μερες τωρα. Τι να πω... Μακαρι να το πετυχαμε αυτη την φορα κ οι 4 μερες καθυστερηση να ειναι αυτο :) 

Just now, Avmar είπε:

Γεια σου @Sadri09 !! Καλοσωρισες!! Ποσο ετων ειστε;;;

Γεια  σε ολες.. Ειμαι 29 ❤

Just now, *Vasoula είπε:

Καλώς ήρθες κοριτσι μου!!!σου ευχομαι να έρθει γρήγορα η επιθυμητη και τελειομηνη εγκυμοσύνη αν φυσικά δεν είσαι ήδη!!!με 4 μερες καθυστέρησης να κανεις ενα τεστ...καταλαβαίνω πως φοβάσαι μην απογοητευτείς όμως δεν είναι καλύτερο να ξέρεις για να δεις και πως θα κινηθείς μετά????

Προσπάθησε να μην αγχώνεσαι....όσο μπορείς φυσικά....θα μου πεις έξω από το χορό εύκολα το λές...

Θα συμφωνήσω με την Σοφία...θα πηγαινα και εγώ σε άλλο ενα γιατρό....έναν καλό έλεγχο να δούμε πως ειναι ολα καλα με την μήτρα και μετά θα ηρεμήσεις και εσύ πολυ περισσότερο!!

Γεια κ απο εμενα ❤❤ επειδη τν προηγουμενο μηνα ειχα 10 μερες καθυστερηση κ εκανα 3 χοριακες κ ηταν αρνητικες πηγα κ με ειδαν κολπικα ξανα κ ξανα με κοιτουσε κ ειπε οτι ειναι ολα καλα... Κ οτι πρεπει να σταματησω να αγχωνομαι.. Συν οτι το σωμα μ μετα την αππβολη προσπαθει να προσαρμοστει.. Τι να πω κ γω.. Στ πολη μ ειν ο καλυτερος δν εμπιστευεσαι ευκολα η αληθεια ειν... Αλλα φυσικα κ θα ψαχτω περισσοτερο.. Σε ευχαριστω ❤❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sadri09 είπε:

Ο γιατρος μ ειπε οτι εφοσο επιασα κ γενικα απο παντα που με παρακολουθει ειν ολα τελεια στ μητρα, ειμαι πααρα πολυ γονιμη λεει κ εφοσον πιασαμε στ 6 μηνες..το προβλημα μ ειν το αγχος.. Που εχει κ δικιο αλλα οπως ειπα πανε 6 μηνες απο την βιοχημικη... Συν οτι ο αρραβωνιαστικος μ λογω δουλεια ερχεται οταν ειναι η μερες μ για προσπαθεια γτ δν μπορει να ερθει περισσοτερο καιρο...δυστυχως...Να πω οτι εχω κ δεκατα 5 μερες τωρα. Τι να πω... Μακαρι να το πετυχαμε αυτη την φορα κ οι 4 μερες καθυστερηση να ειναι αυτο :) 

Γεια  σε ολες.. Ειμαι 29 ❤

Μια χαρά όπου να ναι θα πιάσεις.λιγο καλή χημεία με τον γυναικολόγο σου να έχεις κ να του θέτεις συνέχεια τους φόβους σου ώστε να σε ξεαγχωνει.οι περισσότερες γυναίκες έχουν μια κ περισσότερες αποτυχίες μην το σκέφτεσαι θα μπορούσες να μην το είχες καταλάβει καν.

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala said:

Αα μην αγχώνεσαι εμείς πάμε μαζί χεχε με τα ωράρια και μ αυτά, θα έρθει και για μας είμαι σίγουρη!! Έτσι να μην πτοείσαι, εγώ πολύ αισιόδοξη είμαι δεν ξέρω γιατί αχαχα κ ας μην έχουμε πολλές επαφές! Νιώθω ότι επειδή δεν είναι συχνές εκτοξεύεται ένα πράμα αχαααχ τσουυυφφ τέτοια εικόνα αστεία έχω 

Εγω ειμαι ρεαλιστρια. Δεν αναμενω θαυματα απο τη στιγμη που δεν εχω προσπαθησει και κυριως οταν δεν εχω πετυχει επαφες σε ωορρηξια. Εκτος αν πιασω παιδι με τη σκεψη ξερω γω;;; χαχαχαχα

Αν κατσει επαφη σε μερες ωορρηξιας και με γονιμο αυγο κατι ισως να γινει. 

Κατι θα γινει κ με εμας βρε κοριστισ που θα παει;;; χαχαχαχαχαχα 

Οσο αφορα  αγχος θεωρω οτι ειναι λογικο σε ολα τα κοριτσια. 

Το μην αγχωνεσαι που λεμε κ μας λενε, ειναι σωστο αλλα καθολου εφικτο οταν προσπαθεις προσπαθεις περναει ο καιρος και δεν πετυχαινεις. Πως να μην αγχωθεις; εκτος αν εισαι πολυ χαλαρος σαν ανθρωπος αλλα και παλι, οταν το θες κ δεν ερχεται αρχιζεις κ αναρωτιεσαι τι συμβαινει! Εγω καταλαβαινω ολα τα κοριτσια που αγχωνονται γιατι προσπαθουν καιρο κ δεν το πετυχαινουν. ΕΙναι λογικο  κ ας ξερουν οτι το αγχος τις μπλοκαρει. Ειναι αυτοματο το αγχος, δεν ελεγχεται.

Εγω το μονο που θα πω σε ολες μας ειναι κουραγιο, υπομονη και Keep the faith! μην εγκαταλειπετε , μην πτοειστε, μην παψετε να πιστευετε οτι θα τα καταφερετε. Το αγχος , το λογικο το φυσιολογικο, οχι το τρελο το δεν μπορω να συνελθω, ειναι λογικο κ σεβαστο! καποιο σπερματοζωαριο θα ξεφυγει ρε κοριτσια κ θα συναντησει το αυγο μας , δεν μπορει!!! ακομα κ απο ατυχημα!! χαχαχαχα 

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Μια χαρά όπου να ναι θα πιάσεις.λιγο καλή χημεία με τον γυναικολόγο σου να έχεις κ να του θέτεις συνέχεια τους φόβους σου ώστε να σε ξεαγχωνει.οι περισσότερες γυναίκες έχουν μια κ περισσότερες αποτυχίες μην το σκέφτεσαι θα μπορούσες να μην το είχες καταλάβει καν.

Οχι απλα του λεω πως νιωθω αλλα τν εχω τρελανει κιολας θα ελεγα  χαχαχαχα... Μακαρι να ειμαι... Θα περιμενω δυο μερες ΑΝ αντεξω κ θα κανω μια χοριακη.. Κ θεος μαζι μ ❤

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Αχαχα ναιι το προσπαθώ η αλήθεια είναι ότι με βοήθησες πάρα πολύ με τα ποστς σου έτσι ώστε να του θέσω πρόγραμμα αχαχχα βέβαια ακόμα δεν το τηρήσαμε ακόμα με αυτά και με αυτά αλλά μου δίνεις κίνητρο χεχε 

Πωπωωω μπράβοοοο να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη γερό και καλότυχο μωράκι να αγκαλιάσεις σύντομα!! Αχ κορίτσια το κερδίσαμε το στοίχημα για τετράδα? Ή πάμε να το χάσουμε γιατί θα είναι παραπάνω? Μακάριιι έχασα το μέτρημα!!! 

Σου στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια!! Γρήγορη ανάρρωση και βουρρρ στο ψητό!! Είμαι σίγουρη μετά ότι σύντομα θα κρατήσεις μωράκι στην αγκαλιά σου!! Θα αλλάξει η ψυχολογία σου και όλα!!! 

Αα μην αγχώνεσαι εμείς πάμε μαζί χεχε με τα ωράρια και μ αυτά, θα έρθει και για μας είμαι σίγουρη!! Έτσι να μην πτοείσαι, εγώ πολύ αισιόδοξη είμαι δεν ξέρω γιατί αχαχα κ ας μην έχουμε πολλές επαφές! Νιώθω ότι επειδή δεν είναι συχνές εκτοξεύεται ένα πράμα αχαααχ τσουυυφφ τέτοια εικόνα αστεία έχω 

Ρε λες για αυτό εγώ γιοκ...κάθε μέρα αυτός τσάι με γεμίζει;;;λες να κλειδώθω σε κάνα δοματειο;;;;είναι κ σεξουαλας αυτός θα με ψάχνει.

Just now, Sadri09 είπε:

Οχι απλα του λεω πως νιωθω αλλα τν εχω τρελανει κιολας θα ελεγα  χαχαχαχα... Μακαρι να ειμαι... Θα περιμενω δυο μερες ΑΝ αντεξω κ θα κανω μια χοριακη.. Κ θεος μαζι μ ❤

Στο εύχομαι κοριτσάκι.μια χαρά είσαι κ μικρή κ όλα καλά θα πάνε.

Just now, sofiadu είπε:

Εγω ειμαι ρεαλιστρια. Δεν αναμενω θαυματα απο τη στιγμη που δεν εχω προσπαθησει και κυριως οταν δεν εχω πετυχει επαφες σε ωορρηξια. Εκτος αν πιασω παιδι με τη σκεψη ξερω γω;;; χαχαχαχα

Αν κατσει επαφη σε μερες ωορρηξιας και με γονιμο αυγο κατι ισως να γινει. 

Κατι θα γινει κ με εμας βρε κοριστισ που θα παει;;; χαχαχαχαχαχα 

Οσο αφορα  αγχος θεωρω οτι ειναι λογικο σε ολα τα κοριτσια. 

Το μην αγχωνεσαι που λεμε κ μας λενε, ειναι σωστο αλλα καθολου εφικτο οταν προσπαθεις προσπαθεις περναει ο καιρος και δεν πετυχαινεις. Πως να μην αγχωθεις; εκτος αν εισαι πολυ χαλαρος σαν ανθρωπος αλλα και παλι, οταν το θες κ δεν ερχεται αρχιζεις κ αναρωτιεσαι τι συμβαινει! Εγω καταλαβαινω ολα τα κοριτσια που αγχωνονται γιατι προσπαθουν καιρο κ δεν το πετυχαινουν. ΕΙναι λογικο  κ ας ξερουν οτι το αγχος τις μπλοκαρει. Ειναι αυτοματο το αγχος, δεν ελεγχεται.

Εγω το μονο που θα πω σε ολες μας ειναι κουραγιο, υπομονη και Keep the faith! μην εγκαταλειπετε , μην πτοειστε, μην παψετε να πιστευετε οτι θα τα καταφερετε. Το αγχος , το λογικο το φυσιολογικο, οχι το τρελο το δεν μπορω να συνελθω, ειναι λογικο κ σεβαστο! καποιο σπερματοζωαριο θα ξεφυγει ρε κοριτσια κ θα συναντησει το αυγο μας , δεν μπορει!!! ακομα κ απο ατυχημα!! χαχαχαχα 

 

Ε κ να ξεφύγει σπερματοζωαριο κ πάει να συναντήσει το αβγό κ αντί αβγό να δει καμια λαμπερή άδεια φουσκιτσα;;;;;εγώ αυτό νιώθω μου συμβαίνει....

Just now, Eva1986 είπε:

Καβάλα είμαι. 

Είχα κακή εγκυμοσύνη στο πρώτο με πολλά λάθη της γυναικολόγου.  Τώρα τον Φλεβάρη έκανα Παπ σε μια άλλη. Αλλά δεν Μ αρεσε καθόλου.  Δεν έβγαζε σιγουριά.  

Συγχαρητήρια κορίτσι μου όλα καλά να σου πάνε γερό μωράκι να πάρεις αγκαλιά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Ρε λες για αυτό εγώ γιοκ...κάθε μέρα αυτός τσάι με γεμίζει;;;λες να κλειδώθω σε κάνα δοματειο;;;;είναι κ σεξουαλας αυτός θα με ψάχνει.

Στο εύχομαι κοριτσάκι.μια χαρά είσαι κ μικρή κ όλα καλά θα πάνε.

Μακαρι κ το ευχομαι.. Για να δουμε.. Δυο μερουλες... Θυμαμαι την αλλη φορα ειχα ολα τα συμπτωματα κ επειδη ζαλιστηκα τν εμαθα πριν απο την καθυστερηση.. Αυτητην φορα εχω καθυστερηση δεκατα λιγο πρησμενο στηθος με πονο κ κραμπιτσες... Τα λεω να τα ακουω κ γω χαχαχα ευχομαι σε οσες ελπιζουμε, περιμενουμεκ προσπαθουμε να μας ερθουν οπως ποθουμε τα πραγματα❤

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ε κ να ξεφύγει σπερματοζωαριο κ πάει να συναντήσει το αβγό κ αντί αβγό να δει καμια λαμπερή άδεια φουσκιτσα;;;;;εγώ αυτό νιώθω μου συμβαίνει....

Τι εννοεις; ωορρηξια μηδεν; βρε εμιλυ δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει. Στον γιατρο εχεις παει τελευταια να σε δει; τα ωοθυλακια , την μητρα, εναν υπερηχο, ορμονικες εξετασεις;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Τι εννοεις; ωορρηξια μηδεν; βρε εμιλυ δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει. Στον γιατρο εχεις παει τελευταια να σε δει; τα ωοθυλακια , την μητρα, εναν υπερηχο, ορμονικες εξετασεις;; 

Έχω να πάω από Μάρτιο.παντα ήταν όλα σούπερ.κοιτα η περίοδος πιο σταθερή πεθαίνεις.τωρα αν μου ρθει περίοδος θα κάνω δεύτερη μέρα εξετάσεις κ θα πάρω τον δόκτωρ μήπως μπορώ να κάνω ενίσχυση αλλά χωρίς κλομιφαινη κάτι πιο ακίνδυνο.ηηη απλά να παρακολουθήσω ωορηξια κ μήπως μου σφυρίξει ενεση για να σπάσει αβγο.δεν ξέρω αγχώθηκα κ είπα αν δεν βαρέθηκα να το ψάξω μια τελευταία φορά πάντως τον παραπροχθες μήνα η προγεστερόνη ήταν καλή άρα ωορηξια πρέπει να έγινε.και πρέπει να ήταν κ καλή γιατί η περίοδος ήρθε στην ώρα της

Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ετσιιι αφού συνειδητοποίεις ότι σε κατέλαβαν άγχος κ στεναχώρια είναι πιο εύκολο να το διαχειριστεις την επόμενη φορά!! Εδώ θα μαστε να τα λέμε είμαστε όλες στην ίδια φάση! Εδώ τα κορίτσια μαθαίνουν πρώτες τα νέα μου χαχαχ πράγματα που δεν συζητάω ούτε με κοντινούς μου, είναι απίστευτη παρέα και θα δεις βοηθάει να είναι όλα πιο εύκολα κ να μην χάνουμε την αισιοδοξία μας! 

Μα είναι υπερβολικά πολλές αν υπήρχαν κ άλλες υπερβολικές λέξεις θα τις έλεγα αχαχχα δεν μπορώω κλαιωω 2 μέρες που δεν έκανες είναι οι δικές μου που κάνα αχαχαχ δεν έχω άλλες φατσουλες να σου βάλω ζωγραφίζεις σήμερα αχαχαχ μου φτιάξεις την μέρα με όλα τα ποστ σου 

Α πολύ ωραία θα παρακαλάμε να μην μας πιάνει χε@@μο....

Σου εύχομαι τεράστια χοριακη!! Ανυπομωνω να μάθω!!! 

Είστε ωραία παρέα, ισχύει! Ούτε εγώ συζητάω με τους δικούς μου πολλά πράγματα γιατί οι απόψεις τους μπορούν εύκολα να σε απογοητεύσουν.. Ενώ εδώ καταλαβαίνουμε η μία την άλληB)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Τι εννοεις; ωορρηξια μηδεν; βρε εμιλυ δεν θυμαμαι αν το εχεις αναφερει. Στον γιατρο εχεις παει τελευταια να σε δει; τα ωοθυλακια , την μητρα, εναν υπερηχο, ορμονικες εξετασεις;; 

Τον Μάρτιο που πήγα ειχα 8 μέρα κύκλου 8 χιλιοστά.ενδομητριο με ένα ωοθυλακιο 15,5 χιλιοστά στο ένα κ ένα 13,5 στην άλλη ωοθήκη.δηλαδη για γριά σούπερ.τωρα.....απλα εκτός της περιόδου που είναι Τζάστ..δεν νιώθω τόσο την ωορηξια μου πια...αλλά από την στιγμή που έρχεται περίοδος όπως πρέπει κάνω μια υποτυπώδη ωορηξια.ξερω γω;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...