Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ρε εβακι.. Δεν κανεις και κανενα τεστ να μας φυγει η αγωνια.. Νομιζω εχουμε παραπανω αποε σενα.. Χαχαχχαχα

Χαχαχα.  Σε 2 θα ξέρουμε. 

Κ σ λέει δεν είμαι.    Χαχα ένα σοκ θα το πάθω. Δεν ξέρω γιατί αλλά νιώθω έγκυος.   Κατά φαντασίαν η όχι θα δείξει.  

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva1986 είπε:

Κατά τις 12 Μ είπε ,θα Μ τα στείλει σε mail. 

 

 

Εν τω μεταξύ μπαίνω χαμογελαστή ,ευδιάθετη κ με ρωτάει η μικροβιολογος εύχεστε να ναι αρνητικο η θετικό??? 

 

 

Άσε μας και εσύ δεν του είπες;;;;με τόσο υπογονιμότητα που υποφέρουμε οι σύγχρονες γυναίκες τι ερώτηση κ αυτή....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Μα πραγματικά Μ φάνηκε τόσο κούλο. 

Να πω ότι είμαι ανήλικο ,ότι μπήκα μέσα με κλάματα.  Αλλά 35 χρόνων γυναίκα κατά 95% θετικό θα το θέλει.  

Είναι ανθρωποι που πετάνε άσχετα.

Το έχω ξαναπεί.στην τελευταία παλινδρόμη η μαία με ρώτησε αν έχω άλλο παιδί της λέω έχω ένα εννιά χρονών.και μου λέει από τον ίδιο άντρα;;;;;κ λέω δυστυχώς..κ μετά γελούσα μέσα στα χαλιά μου.κ μου λέει ααα γιατί καμιά φορά γυναίκες ξαναπαντρεύονται κ έχουν ένα μεγάλο παιδί κλπ.κουσκουσακι έτσι για τον καφέ της πρωί πρωί.

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τα μικρά δεν έχουν θέμα πίστεψέ με μην τα φοβάσαι.ο γιος μου πέρασε σοβαρό πρόβλημα υγείας μικρός 3 χρονών με μεταγγίσεις κλπ και μήνες νοσηλείας κ σε κρεβάτι δεν ξάπλωσε.οχτω μήνες χοροπηδούσε στο νοσοκομειο.κ τώρα είναι εννιά μισή κ έγινε κ δύο μέτρα που πήρε τόνους κορτιζόνη κ θα μπορούσε να ήταν καχεκτικός.δεν έχουν ανάγκη τα παιδιά μου το έχει πει ο διευθυντής παιδιατρικής που είναι από τους καλύτερους παιδιάτρους στον κόσμο.

Ναι σίγουρα ο οργανισμός τους αντιδράει διαφορετικά!!!! Περαστικά να είναι όλα και εντάξει όλα μέσα στην ζωή είναι!!!!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 hours ago, *Vasoula said:

Μια μερα εχω να μπω και δεν προλαβαίνω να διαβάζω!!χαχα

Ξερω πως δε σου κάθονται τα τεστ τα αχνα μα πιστεύω πολύ σε εσενα αυτή τη φορά.....είναι σίγουρα ο μήνας σου!!!θα δεις και το καραμπινάτο αυριο μεθαύριο και μετα να δεις χαρές!!!

Κρίμα κοριτσακι μου....παμε δυνατά για τον επόμενο μηνα!!!

@SerafinaPekala να ζήσετε κορίτσι μου γλυκο και σύντομα να έρθει ένα μωράκι!!να είστε αγαπημένοι και μονιασμενοι πάντα!!!

@Emilly τρελοκομείο της ενότητας αυτής καλως ήρθες!!μας έλειψες!!!!!πότε ξεκινάς εσυ τεστακια είπαμε???χαχαχαχα

@sofiadu σοφακι μου πως είσαι εσύ?

Καλημέρα!!! Τρεχω κοριτσια μου ολο το σκ και σημερα και μπηκα να σας γραψω, μολις βρω χρονο θα σας διαβασω...ελπιζω!

@Ellidr τι διαβαζω;;; αχνο θετικο;;; ξανα εκανες σημερα;;;; να τα τα καλα τα νεα!!!

 

Just now, Emilly said:

Εγώ πιο νεκρό γυναικολογικό σύστημα δεν έχω νιώσει θα κλάψω.την sophiadu ψάχνω,που κρύφτηκε;;;;χαχαχα δεν μπορώ κ να διαβάσω τόσες σελίδες.την είχα αφήσει που είχε πάρει τεστ.θα με δει να την μελετάω.

Μακαρι να μπορουσα να κρυφτω να ηρεμησωωωω!!!! Μαραθωνιος ολο το σκ κουκλα μου κ η σημερινη μερα!!

Τα νεα μου ειναι οτι αδιαθετησα χθες το πρωι και σημερα εκανα τις ορμονικες μου εξετασεις. αποτελεσματα αυριο το απογευμα!

Just now, Eva1986 said:

Καλημέρα κορίτσια Μ.  Μόλις πριν λίγο έδωσα αίμα !!! Στην αναμονή τώρα!!!

Ειμαι σιγουρη για σενα!!!!!! Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νεα να ξερεις!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Dimitra94 said:

Κορίτσια εμένα μου ήρθε τελικά περίοδος.. έχω θυμώσει πολύ με τον εαυτό μου που άφησα να με καταβάλλουν το άγχος και η στεναχώρια. Αλλά πίστευα πως αυτός θα ήταν Ο μήνας και κάτι θα γινόταν.. χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρέα σας και με κάνατε να νοιώσω πολύ καλά με όλες τις απαντήσεις σας! Θα είμαστε εδώ κάθε μήνα να τα λέμε και να γεμίζουμε σιγά σιγά μωράκια. Σας ευχαριστώ όλες:x

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που είναι εγκυούλες!!! Όλα να σας πάνε τέλεια!

Καληνύχτα!!!

Ετσιιι αφού συνειδητοποίεις ότι σε κατέλαβαν άγχος κ στεναχώρια είναι πιο εύκολο να το διαχειριστεις την επόμενη φορά!! Εδώ θα μαστε να τα λέμε είμαστε όλες στην ίδια φάση! Εδώ τα κορίτσια μαθαίνουν πρώτες τα νέα μου χαχαχ πράγματα που δεν συζητάω ούτε με κοντινούς μου, είναι απίστευτη παρέα και θα δεις βοηθάει να είναι όλα πιο εύκολα κ να μην χάνουμε την αισιοδοξία μας! 

7 hours ago, Emilly said:

Ναι κ έχει κ ένα στόμα...καρχαρίας.

Το υπερβολικά πολλές πιθανότητες το βρίσκω υπερβολή,οι πιθανότητες είναι υπερβολικά πολλές οτι παρά το υπερβολικό σ',,,ξ τσάμπα κ αυτό τον μήνα ξεπατωθηκα ααχχαχαχα.

Μα είναι υπερβολικά πολλές αν υπήρχαν κ άλλες υπερβολικές λέξεις θα τις έλεγα αχαχχα δεν μπορώω κλαιωω 2 μέρες που δεν έκανες είναι οι δικές μου που κάνα αχαχαχ δεν έχω άλλες φατσουλες να σου βάλω ζωγραφίζεις σήμερα αχαχαχ μου φτιάξεις την μέρα με όλα τα ποστ σου 

Just now, Evouska said:

καλημερα κοριτσαρες μουυυυ! πιστεψε με η δυσκοιλιοτητα ειναι απο τα πρωτα που σε πιανουν οταν εισαι εγκυος! εγω ξεκινησα να τρωω δαμασκηνα καθε πρωι κ βρηκα την υγεια μου!

Α πολύ ωραία θα παρακαλάμε να μην μας πιάνει χε@@μο....

Just now, Eva1986 said:

Καλημέρα κορίτσια Μ.  Μόλις πριν λίγο έδωσα αίμα !!! Στην αναμονή τώρα!!!

Σου εύχομαι τεράστια χοριακη!! Ανυπομωνω να μάθω!!! 

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα!!! Τρεχω κοριτσια μου ολο το σκ και σημερα και μπηκα να σας γραψω, μολις βρω χρονο θα σας διαβασω...ελπιζω!

@Ellidr τι διαβαζω;;; αχνο θετικο;;; ξανα εκανες σημερα;;;; να τα τα καλα τα νεα!!!

 

Μακαρι να μπορουσα να κρυφτω να ηρεμησωωωω!!!! Μαραθωνιος ολο το σκ κουκλα μου κ η σημερινη μερα!!

Τα νεα μου ειναι οτι αδιαθετησα χθες το πρωι και σημερα εκανα τις ορμονικες μου εξετασεις. αποτελεσματα αυριο το απογευμα!

Ειμαι σιγουρη για σενα!!!!!! Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νεα να ξερεις!!!

Δε πειράζει πάμε τον επόμενο μαζί.εγω 18 με 19 περιμένω..έκαψα άλλο ένα πριν οχι με πρωινά ούρα αλλά μετά από κρίση χαχαχα.δεν μπαίνω στον κόπο να σου πω αποτέλεσμα.το τίποτα από σύμπτωμα.χαλαρρρρααα.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Ετσιιι αφού συνειδητοποίεις ότι σε κατέλαβαν άγχος κ στεναχώρια είναι πιο εύκολο να το διαχειριστεις την επόμενη φορά!! Εδώ θα μαστε να τα λέμε είμαστε όλες στην ίδια φάση! Εδώ τα κορίτσια μαθαίνουν πρώτες τα νέα μου χαχαχ πράγματα που δεν συζητάω ούτε με κοντινούς μου, είναι απίστευτη παρέα και θα δεις βοηθάει να είναι όλα πιο εύκολα κ να μην χάνουμε την αισιοδοξία μας! 

Μα είναι υπερβολικά πολλές αν υπήρχαν κ άλλες υπερβολικές λέξεις θα τις έλεγα αχαχχα δεν μπορώω κλαιωω 2 μέρες που δεν έκανες είναι οι δικές μου που κάνα αχαχαχ δεν έχω άλλες φατσουλες να σου βάλω ζωγραφίζεις σήμερα αχαχαχ μου φτιάξεις την μέρα με όλα τα ποστ σου 

Α πολύ ωραία θα παρακαλάμε να μην μας πιάνει χε@@μο....

Σου εύχομαι τεράστια χοριακη!! Ανυπομωνω να μάθω!!! 

Ε καλά ντε.....με δύο μέρες εσύ δηλώνεις προσπάθεια;;;;ααααα αυτό είναι προσέχω μη πιάσω.λοιπον τον άλλο μήνα θέλω στόχο.ξεπατωμα σου λέω.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Μα πραγματικά Μ φάνηκε τόσο κούλο. 

Να πω ότι είμαι ανήλικο ,ότι μπήκα μέσα με κλάματα.  Αλλά 35 χρόνων γυναίκα κατά 95% θετικό θα το θέλει.  

Να έχεις μια τερααααστια χοριακη!!!!ανυπομονώ να διαβάσω τα ευχάριστα από εσένα!!!:wub:

Just now, sofiadu είπε:

Καλημέρα!!! Τρεχω κοριτσια μου ολο το σκ και σημερα και μπηκα να σας γραψω, μολις βρω χρονο θα σας διαβασω...ελπιζω!

@Ellidr τι διαβαζω;;; αχνο θετικο;;; ξανα εκανες σημερα;;;; να τα τα καλα τα νεα!!!

 

Μακαρι να μπορουσα να κρυφτω να ηρεμησωωωω!!!! Μαραθωνιος ολο το σκ κουκλα μου κ η σημερινη μερα!!

Τα νεα μου ειναι οτι αδιαθετησα χθες το πρωι και σημερα εκανα τις ορμονικες μου εξετασεις. αποτελεσματα αυριο το απογευμα!

Ειμαι σιγουρη για σενα!!!!!! Περιμενουμε τα χαρμοσυνα νεα να ξερεις!!!

Αδιαθετησες ε???ω μωρε σοφακι μου....μολις μάθεις με τις εξετάσεις πες μου αν και είμαι σίγουρη πως θα είναι πολύ καλές!!!!

Καλημέρα κοριτσακια μου!πως είστε οι υπόλοιπες????εμεις κρητη κουνηθήκαμε αρκετά το βράδυ...3 μεγαλουτσικοι σεισμοί...

@Ellidr που είναι το σημερινό τεστάκι???θέλουμε φώτο!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Να έχεις μια τερααααστια χοριακη!!!!ανυπομονώ να διαβάσω τα ευχάριστα από εσένα!!!:wub:

Αδιαθετησες ε???ω μωρε σοφακι μου....μολις μάθεις με τις εξετάσεις πες μου αν και είμαι σίγουρη πως θα είναι πολύ καλές!!!!

Καλημέρα κοριτσακια μου!πως είστε οι υπόλοιπες????εμεις κρητη κουνηθήκαμε αρκετά το βράδυ...3 μεγαλουτσικοι σεισμοί...

@Ellidr που είναι το σημερινό τεστάκι???θέλουμε φώτο!!!:D

σεισμοι;; σοβαρα;;; δεν εχω προλαβει καν να διαβασω νεα!!! επικεντρο;;

Δεν πειραζει δεν πτοουμαι πλεον, οποτε κατσει κανω ο,τι καλυτερο μπορω δεδομενων των συνθηκων. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva1986 said:

Κορίτσια Μ βγήκε !!! 462,10

ουαουυυυυυυυυυυυυ

με το καλο κοριτσαρα μου! ημουν σιγουρη για σενα!!!!!

Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Συγχαρητηριαααααααααααααα

Just now, Ritapog said:

Πήρα θέση στο κρεβάτι του νοσοκομείου και αναμένω το αυριανό χειρουργείο.. την θετική σας ενέργεια παρακαλώ και μια προσευχή!

Ολα θα πανε καλα κοριτσακι! το επομενο κρεββατι που θα κατσεις να ειναι μαιευτηριου στις 40 βδομαδες παρακαλω με συσπασεις κ διαστολη 10!!!

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ουαουυυυυυυυυυυυυ

με το καλο κοριτσαρα μου! ημουν σιγουρη για σενα!!!!!

Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Συγχαρητηριαααααααααααααα

Αχ ευχαριστω πάρα πολύ.  εύχομαι σε όλα τα κορίτσια να πάρουν στα χέρια τους ένα θετικό τεστ. 

Τώρα τι κάνω;  Είναι μικρή η τιμή για σάκο. Το προβλημα Μ είναι πως ψάχνω γυναίκολογο ,δεν έχω δικό μ να πάρω τηλ.  Δεν θέλω την παλιά Μ.  

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ουαουυυυυυυυυυυυυ

με το καλο κοριτσαρα μου! ημουν σιγουρη για σενα!!!!!

Μια τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!

Συγχαρητηριαααααααααααααα

Ολα θα πανε καλα κοριτσακι! το επομενο κρεββατι που θα κατσεις να ειναι μαιευτηριου στις 40 βδομαδες παρακαλω με συσπασεις κ διαστολη 10!!!

 

Αμήν!!! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...