Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Πάντως βρε vasiliki το έκανα όλο τον μήνα εκτός από δύο μέρες.μιλαμε για εντατικοτατη προσπάθεια.ετσι λέω έκανα ότι μπορούσα.η θερμοκρασία μου δείχνει ότι ήταν τζουφιος μήνας.συμπτωμα σήμερα 24 μέρα μηδέν.

Τι να πω ας μην μας πιάνει απελπισία.η ουσία είναι ότι κάνουμε οτι μπορούμε.το εχουμε τερματισει

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα! Εμενα με κρατει απιστευτα δυσκοιλιοτητα ειναι και πρωι ακομη αλλα εχει να κανω απο τη Τεταρτη!! Εμενα αλλο θα ειναι το προβλημα μ αντι εγκυμοσυνη. Δεν νομιζω αν εισαι εγκυος να εχεις τοσο πολυ δυσκοιλιοτητα...

καλημερα κοριτσαρες μουυυυ! πιστεψε με η δυσκοιλιοτητα ειναι απο τα πρωτα που σε πιανουν οταν εισαι εγκυος! εγω ξεκινησα να τρωω δαμασκηνα καθε πρωι κ βρηκα την υγεια μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κορίτσια. Αντε περιμενουμε χοριακη από @Eva1986 τεστακι από @Ellidr αντε και απο @Emilly 3-4 :-D

Καλημέρα κορίτσια Μ.  Μόλις πριν λίγο έδωσα αίμα !!! Στην αναμονή τώρα!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ.  Μόλις πριν λίγο έδωσα αίμα !!! Στην αναμονή τώρα!!!

Καλα ειμαι σιγουρη θα είναι θετικότατη.5η μερα καθυστέρησης δεν ειναι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

καλημερα κοριτσαρες μουυυυ! πιστεψε με η δυσκοιλιοτητα ειναι απο τα πρωτα που σε πιανουν οταν εισαι εγκυος! εγω ξεκινησα να τρωω δαμασκηνα καθε πρωι κ βρηκα την υγεια μου!

Εγώ εφαγα σχεδον μισο κουτι και τιποτα!!!! Αρχιζω να πιστευω οτι εντερικο μαλλον ειναι το προβλημα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ.  Μόλις πριν λίγο έδωσα αίμα !!! Στην αναμονή τώρα!!!

Εύχομαι εναν τριψήφιο μεγάλο αριθμό!!!

Just now, Emilly είπε:

Εσύ εσύ....πότε θα κάψεις κανένα;;;

Και εμείς είμασταν κάπως.μου φαίνεται όλοι θα αχνοπερασουμε τον κορονοιο κ χαμπάρι...μακάρι να πάθουμε ανοσία.

Άστα να πάνε....Τουλ μην κολλήσει η μικρή!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Τι να πω ας μην μας πιάνει απελπισία.η ουσία είναι ότι κάνουμε οτι μπορούμε.το εχουμε τερματισει

Ναι φυσικά.οτι μπορούμε..παντως αν μου ρθει παραγγέλνω τεστ ωορρηξίας κ μπορεί να πάω για fsh και e2 για αρχή.κ είπα ότι όπου δ ν μπορώ να επέμβω να αλλάξω κάτι τσάμπα θα το κάνω αλλά ας έχω μια ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κορίτσια Μ.  Περίμενα την Πέμπτη.  Νομίζω έδωσα ένα καλό περιθώριο για τα δικά μ δεδομένα που είμαι πάντα νταν. 

Τελευταία περίοδος 11 Σεπτεμβρίου με κύκλο 28 ημερών 

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Εύχομαι εναν τριψήφιο μεγάλο αριθμό!!!

Άστα να πάνε....Τουλ μην κολλήσει η μικρή!!!

Τα μικρά δεν έχουν θέμα πίστεψέ με μην τα φοβάσαι.ο γιος μου πέρασε σοβαρό πρόβλημα υγείας μικρός 3 χρονών με μεταγγίσεις κλπ και μήνες νοσηλείας κ σε κρεβάτι δεν ξάπλωσε.οχτω μήνες χοροπηδούσε στο νοσοκομειο.κ τώρα είναι εννιά μισή κ έγινε κ δύο μέτρα που πήρε τόνους κορτιζόνη κ θα μπορούσε να ήταν καχεκτικός.δεν έχουν ανάγκη τα παιδιά μου το έχει πει ο διευθυντής παιδιατρικής που είναι από τους καλύτερους παιδιάτρους στον κόσμο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Ναι κορίτσια Μ.  Περίμενα την Πέμπτη.  Νομίζω έδωσα ένα καλό περιθώριο για τα δικά μ δεδομένα που είμαι πάντα νταν. 

Τελευταία περίοδος 11 Σεπτεμβρίου με κύκλο 28 ημερών 

Μεσημέρι η το απόγευμα τα απουελεσματα;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Eva1986 είπε:

Κατά τις 12 Μ είπε ,θα Μ τα στείλει σε mail. 

 

 

Εν τω μεταξύ μπαίνω χαμογελαστή ,ευδιάθετη κ με ρωτάει η μικροβιολογος εύχεστε να ναι αρνητικο η θετικό??? 

 

 

Μάλλον βλαμμένη θα ήταν χαχαχα ελεος

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Avmar είπε:

Εγώ εφαγα σχεδον μισο κουτι και τιποτα!!!! Αρχιζω να πιστευω οτι εντερικο μαλλον ειναι το προβλημα 

Καλημερα! Να οντως η δυσκοιλιότητα ειναι απο τα πρώτα συμπτώματα. Εγω ειχα φοβερό θεμα την προηγούμενη φορά απο πολυ νωρις. Μια κουταλια ελαιόλαδο το πρωι πριν φας κ μετα δυο-τρια δαμασκηνα, τα οποια ομως θα εχεις βαλει σε βαζακι με νερο στο ψυγειο απο το προηγουμενο βράδυ! Πινεις κ το νεράκι! Εμένα ο γυναικολόγος μου ειχε πει να παιρνω duphalac νομιζω, αλλα με τα παραπάνω δεν το πηρα ποτε.


TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 είπε:

Δαμάσκηνα κ φυσικό χυμό πορτοκαλιού,κανένα ακτινίδιο. Αυτά βοηθάνε εμένα. 

Ρε εβακι.. Δεν κανεις και κανενα τεστ να μας φυγει η αγωνια.. Νομιζω εχουμε παραπανω αποε σενα.. Χαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...