Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Katker είπε:

      Αν εννοείς εμένα ναι και εγώ στις 1/10 έκανα και μου είπε να πάω σε 15 μέρες για χοριακη. Εσύ πότε; 

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Just now, Nana10 είπε:

      Τη Δευτέρα στις 14 μου είπε αλλά θα κάνω το Σάββατο οπωσδήποτε! Μη σου πω πως με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα μήπως πέμπτη κάνω και τεστ φαρμακείου 😂😂😂

      Σε ποιο νοσοκομείο το έκανες;; 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ειναι νωρις ακομη. Μην βιαζεσαι.. Μπορει εσενα να μην δειξει τοσο γρηγορα.. Μπορει να δειξει πιο αργα.. Αφου καμια χοριακη δεν ειναι ιδια.. Ολες οι κοπελες ενω ειναι το ιδιο εβδομαδων εχουν διαφορετικο αριθμο.. Αρα θα ειναι διαφορετικά εντοπισιμος.. Οποτε μην αγχωνεσαι.. Γελαω ομως με τον αντρα σου που θα σου φαει τα τεστ... Χχαχα

Ναι κ έχει κ ένα στόμα...καρχαρίας.

Just now, SerafinaPekala είπε:

Εύχομαι και σε σένα τα καλύτερα και σύντομα με ένα γερό και τυχερό μωράκι!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!! Αν κ δεν έχω μεγάλη εμπειρία σε αυτά ακόμα νομίζω ότι απλά άργησε η ωορηξια σου!! 

Βρε πλάκα με κάνεις? Ας είχα εγώ τι δικιά σου εντατική ερασιτεχνική προσπάθεια κ τι στον κόσμο εμένα κ αυτό το ερασιτεχνικό μου λείπει με τα ωράρια που υπάρχουν αχαχαχ! Ερασιτεχνική λέει αχαχαχ εσύ παιδί μου είσαι εξπέρ του θέματος s@@x νομίζω περνεις το βραβείο εδώ μέσα χαχαχ!! Οπότε μην πέφτεις έχεις υπερβολικά πολλές πιθανότητες κάθε μήνα!! 

Κορίτσια μου σας ευχαριστώ πολύ όλες σας για τις ευχές!! Πραγματικά σας εύχομαι κάθε ευτυχία και όλες σας με ένα δύο τρία και όσα λαχουν γερά και καλότυχα μωράκια, όλες μας να τα καταφέρουμε και έτσι να δεκαπλάσιαστει η χαρά που θα μοιραστούμε!! Δεν έχω άλλα λαικ οπότε πολλές καρδούλες σας στελνωω

Το υπερβολικά πολλές πιθανότητες το βρίσκω υπερβολή,οι πιθανότητες είναι υπερβολικά πολλές οτι παρά το υπερβολικό σ',,,ξ τσάμπα κ αυτό τον μήνα ξεπατωθηκα ααχχαχαχα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μια μερα εχω να μπω και δεν προλαβαίνω να διαβάζω!!χαχα

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Ξερω πως δε σου κάθονται τα τεστ τα αχνα μα πιστεύω πολύ σε εσενα αυτή τη φορά.....είναι σίγουρα ο μήνας σου!!!θα δεις και το καραμπινάτο αυριο μεθαύριο και μετα να δεις χαρές!!!

Just now, Dimitra94 είπε:

Κορίτσια εμένα μου ήρθε τελικά περίοδος.. έχω θυμώσει πολύ με τον εαυτό μου που άφησα να με καταβάλλουν το άγχος και η στεναχώρια. Αλλά πίστευα πως αυτός θα ήταν Ο μήνας και κάτι θα γινόταν.. χαίρομαι πολύ που μπήκα στην παρέα σας και με κάνατε να νοιώσω πολύ καλά με όλες τις απαντήσεις σας! Θα είμαστε εδώ κάθε μήνα να τα λέμε και να γεμίζουμε σιγά σιγά μωράκια. Σας ευχαριστώ όλες:x

Συγχαρητήρια στις κοπέλες που είναι εγκυούλες!!! Όλα να σας πάνε τέλεια!

Καληνύχτα!!!

Κρίμα κοριτσακι μου....παμε δυνατά για τον επόμενο μηνα!!!

@SerafinaPekala να ζήσετε κορίτσι μου γλυκο και σύντομα να έρθει ένα μωράκι!!να είστε αγαπημένοι και μονιασμενοι πάντα!!!

@Emilly τρελοκομείο της ενότητας αυτής καλως ήρθες!!μας έλειψες!!!!!πότε ξεκινάς εσυ τεστακια είπαμε???χαχαχαχα

@sofiadu σοφακι μου πως είσαι εσύ?

Link to comment
Share on other sites

@SerafinaPekala Να ζησετε!! Πάντα ευτυχισμένοι κ αγαπημένοι!! Κ σύντομα με ενα μπεμπάκι αγκαλιά!!

@Ellidr Ξέρω πολλες περιπτώσεις που πριν την καθυστέρηση το τεστ βγηκε αχνό κ ήταν θετικοτατο! Θα δεις που θα σκουρυνει η γραμμή μερα με τη μέρα κ δεν θα εχεις καμία αμφιβολία πια!!

Σε άλλα νέα ακόμα περιμένω να διαβασω κ για αλλα θετικά τεστ! Για να δουμε... Όλες οι υπόλοιπες που ξεκινάμε παλι αυτο το μήνα, ευχομαι να ειναι ο τυχερός μας!! Εγω παρέλαβα κ τα τεστακια ωορρηξίας μου κ ανυπομονώ να τα ξεκινησω μεσα στην εβδομάδα!

 


TZSkp3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Κοίτα αν δεν τσιγκουνευομουν τα πολύτιμα θα του κάνα ένα πείραμα..έτσι για να δω τι παίζει.χαχαχαχα.βρε...μονο στην εικόνα να βάλω το τεστ κάτω απ' το πουλί αααχαχαχαχαχα.

Καλέ σε πλαστικό ποτηράκι! Χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Καλέ σε πλαστικό ποτηράκι! Χαχαχα

Αααα όχι μη μου χαλάς την εικόνα ααχχαχαχα.αλλα πραγματικά δεν το σκέφτηκα ποτέ.εδω έχω κάψει τεστ στην περίοδο τον χριστιανό τσιγκουνευτηκα;;;να ελενξουμε κ τον προστάτη είναι κ μεγάλος άνθρωπος.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα! Εμενα με κρατει απιστευτα δυσκοιλιοτητα ειναι και πρωι ακομη αλλα εχει να κανω απο τη Τεταρτη!! Εμενα αλλο θα ειναι το προβλημα μ αντι εγκυμοσυνη. Δεν νομιζω αν εισαι εγκυος να εχεις τοσο πολυ δυσκοιλιοτητα...

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

Μια μερα εχω να μπω και δεν προλαβαίνω να διαβάζω!!χαχα

Ξερω πως δε σου κάθονται τα τεστ τα αχνα μα πιστεύω πολύ σε εσενα αυτή τη φορά.....είναι σίγουρα ο μήνας σου!!!θα δεις και το καραμπινάτο αυριο μεθαύριο και μετα να δεις χαρές!!!

Κρίμα κοριτσακι μου....παμε δυνατά για τον επόμενο μηνα!!!

@SerafinaPekala να ζήσετε κορίτσι μου γλυκο και σύντομα να έρθει ένα μωράκι!!να είστε αγαπημένοι και μονιασμενοι πάντα!!!

@Emilly τρελοκομείο της ενότητας αυτής καλως ήρθες!!μας έλειψες!!!!!πότε ξεκινάς εσυ τεστακια είπαμε???χαχαχαχα

@sofiadu σοφακι μου πως είσαι εσύ?

Αααα όντως δεν προλαβαίνεις να διαβάσεις.εχω κάψει ήδη ένα χθες που με άναψε η ellidr.ειπα επειδή είμαστε μαζί κατάλαβες;;;;δεν χρειάζεται να σου πω αποτέλεσμα δε ρωτάνε τα αυτονόητα χουχουχου.λοιπον σήμερα 24 μέρα κύκλου η θερμοκρασία πτώση.σιγουρα τις κατάπια τις ωοθήκες μαζί με τα αβγά.

Just now, Avmar είπε:

Καλημερα! Εμενα με κρατει απιστευτα δυσκοιλιοτητα ειναι και πρωι ακομη αλλα εχει να κανω απο τη Τεταρτη!! Εμενα αλλο θα ειναι το προβλημα μ αντι εγκυμοσυνη. Δεν νομιζω αν εισαι εγκυος να εχεις τοσο πολυ δυσκοιλιοτητα...

Καλημέρα κορίτσι..ακόμα και τον πρώτο καιρό παρατηρείς στην εγκυμοσύνη αδράνεια στο έντερο.εγω παράδειγμα είχα πολλά αέρια.αλλαγες γενικά..είσαι έγκυος;;;

10 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Αυτός μας έλειπε εδώ δε μας φτάνουν τα τεστ για μας θα βάζουμε και τους άντρες μας να τα @τουρανε καταστράφηκαν Ε

Χαχα

Έκανες;;;;με το που κάνεις στείλε ΕΕ;;;

7 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοιτα κάτι πολύ αχνο οντως φαίνεται αλλα και εσύ τοσο νωρις?κανε μια χοριακη .για θρομβοφιλια να το κοιτάξεις, αν δεν κάνω λάθος ειχες βιοχημικη σωστά?

να ζήσετε κορίτσι μου και σύντομα εγκυουλα ευχομαι!!!

Zouzouna καλημέρα...πως πας εσύ;;;σήμερα 24 μέρα είχα πτώση θερμοκρασίας.κ δεν ανέβηκε πολύ ως36,6 κ σήμερα 36,3 ...ωορηξια μάλλον πάλι έκανα κάκιστη.σ,,,,ξ έκανα αν το πιστεύεις όλο τον μήνα εκτός από δύο μέρες δηλαδή......αλλά την οποία ωορηξια πρέπει να την έχω ήδη κάνει.αχ πάει η γονιμότητα μου....

7 ώρες πρίν, xriszis είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!!

Παρακολουθώ όλο το νήμα της κουβέντας και πραγματικά εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Η αναμονή μας να μας γεμίσει με υπομονή, θετικά τεστ και γεμάτες αγκαλίτσες!

Θα ήθελα να σας ρωτήσω: αυτό τον μήνα παρακολούθησα την ωορρηξία μου με τεστάκια και διαπίστωσα ότι είχα 3 θετικά συνεχόμενα τεστάκια: 21η, 22η και 23η μερα( τεστ one step). 

Ενώ μετά την απόξεση που είχα κάνει τον Γενάρη, λόγω παλίνδρομης, ο κυκλος μου είχε σταθεροποιηθεί αρκετά 30-31 μέρες. Ο προηγούμενος ήταν 35. Αυτό σημαίνει οτι ήταν ανωοθηλακικός; 

Όχι γιατί ανωρηκτος;;;;εγώ πάντα είχα τόσο μεγάλο κύκλο κ ωορηξιες είχα κανονικά.απλα μπορεί μια φορά να άργησε η ωορηξια σου..μια φορά ας πούμε που σε εμένα πήγε 38 μέρες εκείνος είχε τραβήξει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα όντως δεν προλαβαίνεις να διαβάσεις.εχω κάψει ήδη ένα χθες που με άναψε η ellidr.ειπα επειδή είμαστε μαζί κατάλαβες;;;;δεν χρειάζεται να σου πω αποτέλεσμα δε ρωτάνε τα αυτονόητα χουχουχου.λοιπον σήμερα 24 μέρα κύκλου η θερμοκρασία πτώση.σιγουρα τις κατάπια τις ωοθήκες μαζί με τα αβγά.

Καλημέρα κορίτσι..ακόμα και τον πρώτο καιρό παρατηρείς στην εγκυμοσύνη αδράνεια στο έντερο.εγω παράδειγμα είχα πολλά αέρια.αλλαγες γενικά..είσαι έγκυος;;;

Έκανες;;;;με το που κάνεις στείλε ΕΕ;;;

Zouzouna καλημέρα...πως πας εσύ;;;σήμερα 24 μέρα είχα πτώση θερμοκρασίας.κ δεν ανέβηκε πολύ ως36,6 κ σήμερα 36,3 ...ωορηξια μάλλον πάλι έκανα κάκιστη.σ,,,,ξ έκανα αν το πιστεύεις όλο τον μήνα εκτός από δύο μέρες δηλαδή......αλλά την οποία ωορηξια πρέπει να την έχω ήδη κάνει.αχ πάει η γονιμότητα μου....

Όχι γιατί ανωρηκτος;;;;εγώ πάντα είχα τόσο μεγάλο κύκλο κ ωορηξιες είχα κανονικά.απλα μπορεί μια φορά να άργησε η ωορηξια σου..μια φορά ας πούμε που σε εμένα πήγε 38 μέρες εκείνος είχε τραβήξει πολύ.

Οχι περιμενω σε 4 ημερες. Αλλα πρωτη φορα με πιαννει τοση αδρανεια. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

 

Zouzouna καλημέρα...πως πας εσύ;;;σήμερα 24 μέρα είχα πτώση θερμοκρασίας.κ δεν ανέβηκε πολύ ως36,6 κ σήμερα 36,3 ...ωορηξια μάλλον πάλι έκανα κάκιστη.σ,,,,ξ έκανα αν το πιστεύεις όλο τον μήνα εκτός από δύο μέρες δηλαδή......αλλά την οποία ωορηξια πρέπει να την έχω ήδη κάνει.αχ πάει η γονιμότητα μου....

Έλα μην ακούω χαζά δεν μπορώ....

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά....εγώ μάλλον αρρώστησα όλο στο μπάνιο και με πονάει η κοιλιά και εμετό αν αφήσω τον εαυτό μου κάνω άνετα αμάν αυτές οι ιώσεις τέτοιο καιρό....

  • Λυπημένη/-ος 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κορίτσια. Αντε περιμενουμε χοριακη από @Eva1986 τεστακι από @Ellidr αντε και απο @Emilly 3-4 :-D

Εσύ εσύ....πότε θα κάψεις κανένα;;;

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Έλα μην ακούω χαζά δεν μπορώ....

Καλημέρα κορίτσια! Καλή εβδομάδα με πολλά θετικά....εγώ μάλλον αρρώστησα όλο στο μπάνιο και με πονάει η κοιλιά και εμετό αν αφήσω τον εαυτό μου κάνω άνετα αμάν αυτές οι ιώσεις τέτοιο καιρό....

Και εμείς είμασταν κάπως.μου φαίνεται όλοι θα αχνοπερασουμε τον κορονοιο κ χαμπάρι...μακάρι να πάθουμε ανοσία.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εσύ εσύ....πότε θα κάψεις κανένα;;;

Και εμείς είμασταν κάπως.μου φαίνεται όλοι θα αχνοπερασουμε τον κορονοιο κ χαμπάρι...μακάρι να πάθουμε ανοσία.

Χαχαχα δεν βλεπω να κανω εχω 5 μερούλες ακομα αλλα εχω τα γνωστά συμπτωματα περιόδου.οπουε δεν βλεπω να εκανα τιποτα

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχα δεν βλεπω να κανω εχω 5 μερούλες ακομα αλλα εχω τα γνωστά συμπτωματα περιόδου.οπουε δεν βλεπω να εκανα τιποτα

Εγώ πιο νεκρό γυναικολογικό σύστημα δεν έχω νιώσει θα κλάψω.την sophiadu ψάχνω,που κρύφτηκε;;;;χαχαχα δεν μπορώ κ να διαβάσω τόσες σελίδες.την είχα αφήσει που είχε πάρει τεστ.θα με δει να την μελετάω.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ πιο νεκρό γυναικολογικό σύστημα δεν έχω νιώσει θα κλάψω.την sophiadu ψάχνω,που κρύφτηκε;;;;χαχαχα δεν μπορώ κ να διαβάσω τόσες σελίδες.την είχα αφήσει που είχε πάρει τεστ.θα με δει να την μελετάω.

Νομίζω την Τρίτη ειχε κανει 2 τεστακια και είχαν βγει αρνητικά δεν ξέρω αν έκανε αλλο

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Νομίζω την Τρίτη ειχε κανει 2 τεστακια και είχαν βγει αρνητικά δεν ξέρω αν έκανε αλλο

Πάντως βρε vasiliki το έκανα όλο τον μήνα εκτός από δύο μέρες.μιλαμε για εντατικοτατη προσπάθεια.ετσι λέω έκανα ότι μπορούσα.η θερμοκρασία μου δείχνει ότι ήταν τζουφιος μήνας.συμπτωμα σήμερα 24 μέρα μηδέν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...