Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Γεια σου ευουσκα εγκυουλα.χαλαρα εσύ τώρα κ περιμένουμε υπέρηχο.

Άκου να σου πω γιατι τα έχω κάνει εγώ.τα ουτρογκεσταν ως προγεστερόνη γράφουν μέσα κιόλας οτι αυξάνουν τους μηχανισμούς πήξης.παρε ρώτα τον σου λέω να πάρεις αντιπηκτικό ......να δούμε τι θα σου πει κ σε παρακαλώ καψε μια χοριακη.

Τα ουτροτζεσταν το παχαινουν τα σαλοσπιρ βοηθούν στην καλύτερη αιμάτωση.τι να το κάνεις σαν εμένα που ήταν τούβλο αλλά τα έχανα από μηδέν αιμάτωση.με εξέταση μετά την αποβολή είχα αυξημένη ενδαγγειακη πήξη.πες τον να σου δώσει να κάνεις κ τρεις εξετάσεις πήξης.ινοδογωνο,χρόνος μερικής προθρομβινης κ κάτι άλλο...τα γράφει γυναικολόγος...αφού κανείς χοριακη.βοηθα το να γίνει....

Του έστειλα μνμ και του το είπα και μου είπε ουτροτζεσταν τπτ άλλο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλή ανάρρωση φίλη μου, περιμένουμε νέα σου!! Όλα θα πάνε τέλεια και σύντομα εγγυουλα!! 

Δεν πέφτουμε όμως!! Όπως είπε κ ένα κορίτσι πιο κάτω είναι σαν να κάνεις μερικούς μήνες προσπάθειες για να διαλέξουν τα καλύτερα!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Πιστεύω σε σένα είσαι το προαίσθημα μου χεχε 

Καλώς ήρθες στο τρελό παρέακι μας, δεν ξέρω πολλά να σου απαντήσω αλλά έχει κορίτσια εδώ που είναι εμπειρα!! Θα δεις εδώ ρωτάμε κ λέμε ελεύθερα ότι νιώθουμε!! Είναι η ψυχοθεραπεία μας!! 

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Το έχω ξαναγράψει εδώ ότι υπάρχει τεράστια δύναμη στη συλλογική συνείδηση οπότε αφού ήρθες κ εσύ εδώ θα μείνεις κ θα έχεις σύντομα ένα υγιές μωρό όλες μας θα το χουμε το πιστεύω!! 

Καλως ήρθες!! Μη στεναχωριέσαι όλες μας τα ίδια περνάμε!! Πιστεύω ότι είναι κ αυτά στο πρόγραμμα για να χαρούμε πιο πολύ μετά όταν έρθει το πολυπόθητο!! Να έχεις πίστη επιμονή κ υπομονή!! 

 

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Τι χαρά να μοιραστούμε με μια ακόμα κοπέλα όταν θα μείνει την χαρά της!! Και τι καλή γιατρό που έχεις!! Τέτοιους ανθρώπους και επιστήμονες χρειαζόμαστε δίπλα μας κ όλα θα γίνουν, με αισιοδοξία κ θετική ενέργεια!! 

Αχχ μέσα από την καρδιά μου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή, τι να πω πιστεύω σε σένα είμαι σίγουρη ότι κάποια στιγμή θα γίνει, ελπίζω να είναι τώρα άπαπα θα σκάσω!! 

Κορίτσια χίλια συγγνώμη έγραψα μεγάλο μήνυμα έλειψα το πσκ και έγινε χαμός νέα κορίτσια ήρθαν πόσο χαίρομαι που θα μοιραστώ κ μ άλλες τις αγωνίες τους και τις χαρές τους! Χμμ κ άλλα κορίτσια δεν κάνουν τεστ ακόμα και μας σκάνε. Εμένα τα νέα μου είναι ότι άργησα λίγο τις προσπάθειες αλλά τώρα ξεκινάμε αυτόν τον μήνα πάλι ελπίζω να μην έχασα την ωορηξια, το καλό είναι ότι άργησα επειδή είχαμε νταβαντουρι παντρεύτηκαμε επιτέλους, απλά, με ελάχιστα άτομα γονείς, αδέλφια και μάσκες χαχα, αλλά το καψαμε το ευχαριστήθηκα!! είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους έγινε! Ειχαμε Όλο αναβολές λόγω συγκυρίων, χαρτιών κλπ!! 

Να ζήσετε ευτυχισμένοι και σύντομα με ένα γερό μωράκι αγκαλιά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, SerafinaPekala είπε:

Καλή ανάρρωση φίλη μου, περιμένουμε νέα σου!! Όλα θα πάνε τέλεια και σύντομα εγγυουλα!! 

Δεν πέφτουμε όμως!! Όπως είπε κ ένα κορίτσι πιο κάτω είναι σαν να κάνεις μερικούς μήνες προσπάθειες για να διαλέξουν τα καλύτερα!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Πιστεύω σε σένα είσαι το προαίσθημα μου χεχε 

Καλώς ήρθες στο τρελό παρέακι μας, δεν ξέρω πολλά να σου απαντήσω αλλά έχει κορίτσια εδώ που είναι εμπειρα!! Θα δεις εδώ ρωτάμε κ λέμε ελεύθερα ότι νιώθουμε!! Είναι η ψυχοθεραπεία μας!! 

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Το έχω ξαναγράψει εδώ ότι υπάρχει τεράστια δύναμη στη συλλογική συνείδηση οπότε αφού ήρθες κ εσύ εδώ θα μείνεις κ θα έχεις σύντομα ένα υγιές μωρό όλες μας θα το χουμε το πιστεύω!! 

Καλως ήρθες!! Μη στεναχωριέσαι όλες μας τα ίδια περνάμε!! Πιστεύω ότι είναι κ αυτά στο πρόγραμμα για να χαρούμε πιο πολύ μετά όταν έρθει το πολυπόθητο!! Να έχεις πίστη επιμονή κ υπομονή!! 

 

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Τι χαρά να μοιραστούμε με μια ακόμα κοπέλα όταν θα μείνει την χαρά της!! Και τι καλή γιατρό που έχεις!! Τέτοιους ανθρώπους και επιστήμονες χρειαζόμαστε δίπλα μας κ όλα θα γίνουν, με αισιοδοξία κ θετική ενέργεια!! 

Αχχ μέσα από την καρδιά μου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή, τι να πω πιστεύω σε σένα είμαι σίγουρη ότι κάποια στιγμή θα γίνει, ελπίζω να είναι τώρα άπαπα θα σκάσω!! 

Κορίτσια χίλια συγγνώμη έγραψα μεγάλο μήνυμα έλειψα το πσκ και έγινε χαμός νέα κορίτσια ήρθαν πόσο χαίρομαι που θα μοιραστώ κ μ άλλες τις αγωνίες τους και τις χαρές τους! Χμμ κ άλλα κορίτσια δεν κάνουν τεστ ακόμα και μας σκάνε. Εμένα τα νέα μου είναι ότι άργησα λίγο τις προσπάθειες αλλά τώρα ξεκινάμε αυτόν τον μήνα πάλι ελπίζω να μην έχασα την ωορηξια, το καλό είναι ότι άργησα επειδή είχαμε νταβαντουρι παντρεύτηκαμε επιτέλους, απλά, με ελάχιστα άτομα γονείς, αδέλφια και μάσκες χαχα, αλλά το καψαμε το ευχαριστήθηκα!! είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους έγινε! Ειχαμε Όλο αναβολές λόγω συγκυρίων, χαρτιών κλπ!! 

Να ζήσετε κορίτσι 

Πάντα καλότυχοι ,υγιείς και με πολλά ,πολλά παιδάκια να τριγυρνάνε στο σπίτι σας

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@SerafinaPekala να ζήσετε και να είστε πάντα ευτυχισμένοι! Έτσι με λίγους κοντινούς ανθρώπους είναι πολύ όμορφοι οι γάμοι!

@Ellidr Ένα τέλειο αχνό θετικό! Τί ωραία νέα και σήμερα! Για την ημέρα που είσαι δεν είναι περίεργο που είναι αχνο. Τώρα και μια χοριακή αύριο ε;

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Του έστειλα μνμ και του το είπα και μου είπε ουτροτζεσταν τπτ άλλο

Οκ.ποια μέρα του κύκλου είσαι;;;κάτσε τρίτη πηγές κ είχε γίνει η ωορηξια άρα έξι μέρες από την ωορηξια;;;;ε ναι αρχίζει να φαίνεται.αχ μακάρι...θα πάς για χοριακη;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Οκ.ποια μέρα του κύκλου είσαι;;;κάτσε τρίτη πηγές κ είχε γίνει η ωορηξια άρα έξι μέρες από την ωορηξια;;;;ε ναι αρχίζει να φαίνεται.αχ μακάρι...θα πάς για χοριακη;;;;

Πω ρε φίλε όλα τα θυμάσαι 

Όχι δε πάω για χοριακη ,αφού παίρνω την αγωγή μου 

Θα πρέπει να δω ένα θετικό της hometest 

Για την τιμή των όπλων

Χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πω ρε φίλε όλα τα θυμάσαι 

Όχι δε πάω για χοριακη ,αφού παίρνω την αγωγή μου 

Θα πρέπει να δω ένα θετικό της hometest 

Για την τιμή των όπλων

Χαχαχαχα

Εκανες από αυτά;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Έκανα κ απ'. Αυτά αλλά πριν κάνα δυο μέρες 

Τώρα θα περιμένω .... καλύτερα

Πω πω εύχομαι αυτή την φορά να είναι ζουζουνι.και το πιστεύω βασικά.η ροζ γραμμή είναι άλλο πράγμα ρε παιδί μου.εγω σου λέω ποτέ δεν μου τυχε τέτοιο κουλό όπως σε εσένα.αχνη γραμμή έτσι ο γιος μου ήταν.αχ σου εύχομαι μια εγκυμοσύνη όπως την δική μου σαν την γάτα δεν κατάλαβα τίποτα κ ένα ζουμερο παιδάκι σαν το παιδί μου(χαχαχα) ,ήταν πολύ αφρατος.κ ακόμα είναι.τον λέω,,,φαι μου,,τον τρώω στα φιλιά..λέω σαν φαγητό μου μοιράζεις..τον λυμπιζομαι όλη την ώρα.

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πω ρε φίλε όλα τα θυμάσαι 

Όχι δε πάω για χοριακη ,αφού παίρνω την αγωγή μου 

Θα πρέπει να δω ένα θετικό της hometest 

Για την τιμή των όπλων

Χαχαχαχα

Πρώτη φορά χρησιμοποίησα τα hometest και μου στείλανε απ' αυτά που βγάζουν άχνη ροζ γραμμή :D Το πρώτο το είχα κάνει 5 μέρες πριν την περίοδο. Απλά για να μη απογοητευτεις, τη μέρα που η χοριακη μου βγήκε 320 και ήταν 1 μέρα πριν την καθυστερήση, έκαψα ακόμη ένα τεστ το πρωί και ήταν πάλι αχνό...ενώ φαντάζομαι έπρεπε να έπρεπε να έχει ίδια ένταση με τη γραμμή ελεγχου.

Άρα, και αχνό να δεις το hometest μη σε τρομάξει ;-)

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Emilly είπε:

Πω πω εύχομαι αυτή την φορά να είναι ζουζουνι.και το πιστεύω βασικά.η ροζ γραμμή είναι άλλο πράγμα ρε παιδί μου.εγω σου λέω ποτέ δεν μου τυχε τέτοιο κουλό όπως σε εσένα.αχνη γραμμή έτσι ο γιος μου ήταν.αχ σου εύχομαι μια εγκυμοσύνη όπως την δική μου σαν την γάτα δεν κατάλαβα τίποτα κ ένα ζουμερο παιδάκι σαν το παιδί μου(χαχαχα) ,ήταν πολύ αφρατος.κ ακόμα είναι.τον λέω,,,φαι μου,,τον τρώω στα φιλιά..λέω σαν φαγητό μου μοιράζεις..τον λυμπιζομαι όλη την ώρα.

Αχ κορίτσι μου 

Θέλω να ελπίζω 

Το έχω ανάγκη 

Πεισμωσα πολύ αυτή τη φορά

Και θέλω να το πιστέψω 

Ας με βοηθήσει η Παναγία 

Ν αποκτήσω κ εγώ ένα αφράτο μωράκι και ζουμπουρλουδικο

 

Just now, HopeMe είπε:

Πρώτη φορά χρησιμοποίησα τα hometest και μου στείλανε απ' αυτά που βγάζουν άχνη ροζ γραμμή :D Το πρώτο το είχα κάνει 5 μέρες πριν την περίοδο. Απλά για να μη απογοητευτεις, τη μέρα που η χοριακη μου βγήκε 320 και ήταν 1 μέρα πριν την καθυστερήση, έκαψα ακόμη ένα τεστ το πρωί και ήταν πάλι αχνό...ενώ φαντάζομαι έπρεπε να έπρεπε να έχει ίδια ένταση με τη γραμμή ελεγχου.

Άρα, και αχνό να δεις το hometest μη σε τρομάξει ;-)

Μωρέ αν βγει γραμμή στο χομ τεστ 

Που δε μου έχει βγει ποτέ ,θα χοροπηδάω και με το δίκιο μου 

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου 

Θέλω να ελπίζω 

Το έχω ανάγκη 

Πεισμωσα πολύ αυτή τη φορά

Και θέλω να το πιστέψω 

Ας με βοηθήσει η Παναγία 

Ν αποκτήσω κ εγώ ένα αφράτο μωράκι και ζουμπουρλουδικο

 

Μωρέ αν βγει γραμμή στο χομ τεστ 

Που δε μου έχει βγει ποτέ ,θα χοροπηδάω και με το δίκιο μου 

Αλήθεια ξαναεκανες χοριακη δε θυμάμαι; Πώς πήγε;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Αχ κορίτσι μου 

Θέλω να ελπίζω 

Το έχω ανάγκη 

Πεισμωσα πολύ αυτή τη φορά

Και θέλω να το πιστέψω 

Ας με βοηθήσει η Παναγία 

Ν αποκτήσω κ εγώ ένα αφράτο μωράκι και ζουμπουρλουδικο

 

Μωρέ αν βγει γραμμή στο χομ τεστ 

Που δε μου έχει βγει ποτέ ,θα χοροπηδάω και με το δίκιο μου 

Απ' ότι κατάλαβα το αποτέλεσμα τους αν είναι θετικό είναι αδιαμφισβήτητο. 

Κι αν δεν το πω σε σας, που θα το πω; Άκου, επειδή δεν πίστεψα το 1ο αχνο θετικό, ξαναέκανα και πάλι το ίδιο. Την επόμενη μέρα αλλά 2. Την επόμενη αλλά 2. Λέω, οκ μου στείλανε ελαττωματικά. Πείστηκα όταν έκανα ένα τεστ στον άντρα μου και βγήκε αρνητικό :D:D Μέχρι να περάσουν τα 5 λεπτά ερχόταν και με ρωτάτε: είμαι έγκυος; Είμαι έγκυος; Χαχαχαχχα

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Να ζήσετε κορίτσι 

Πάντα καλότυχοι ,υγιείς και με πολλά ,πολλά παιδάκια να τριγυρνάνε στο σπίτι σας

Να ζήσετε!!!!!!μωρά να γεμίσετε ο Θεός να σας ευλογισει με υγεία γονιμότητα κ αγάπη.

Just now, HopeMe είπε:

Απ' ότι κατάλαβα το αποτέλεσμα τους αν είναι θετικό είναι αδιαμφισβήτητο. 

Κι αν δεν το πω σε σας, που θα το πω; Άκου, επειδή δεν πίστεψα το 1ο αχνο θετικό, ξαναέκανα και πάλι το ίδιο. Την επόμενη μέρα αλλά 2. Την επόμενη αλλά 2. Λέω, οκ μου στείλανε ελαττωματικά. Πείστηκα όταν έκανα ένα τεστ στον άντρα μου και βγήκε αρνητικό :D:D Μέχρι να περάσουν τα 5 λεπτά ερχόταν και με ρωτάτε: είμαι έγκυος; Είμαι έγκυος; Χαχαχαχχα

 

Αααχαχαχαχαχα.κοιτα μη με δίνεις εμένα ιδέες είμαι επικίνδυνη.μη βάλω τον άλλο κάτω κ τον ελενξω...και μετά θα χω διπλή δουλειά.ουυυ ακόμα γελάω το είπα κ στον άντρα μου κ γελάει κ αυτός.λεει τι γίνεται εκει πέφτει γέλιο;;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Να ζήσετε!!!!!!μωρά να γεμίσετε ο Θεός να σας ευλογισει με υγεία γονιμότητα κ αγάπη.

Αααχαχαχαχαχα.κοιτα μη με δίνεις εμένα ιδέες είμαι επικίνδυνη.μη βάλω τον άλλο κάτω κ τον ελενξω...και μετά θα χω διπλή δουλειά.ουυυ ακόμα γελάω το είπα κ στον άντρα μου κ γελάει κ αυτός.λεει τι γίνεται εκει πέφτει γέλιο;;;;

Κι εμείς ακόμη το θυμόμαστε και γελάμε. Πήρα πρώτη φορά τις ταινίες και όλο διάβαζα εδώ όλα αρνητικά τα hometest και λέω τι γίνεται; Ελαττωματική παρτίδα μου δώσανε; :mrgreen: Ε! έπρεπε να το τσεκαρω:rolleyes:

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...