Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Ειναι θετικοοοοοοοοοο.. Φαινεται πεντακαθαρααααααα.. Ημουν σιγουρηηηηηη

Just now, Ellidr είπε:

Κανονικά σε τρεις μέρες αλλά λόγω του ότι άργησε η ωορρηξία υπολογίζω 5

Εγω πιστευω σε εσενα.. Ξερω τα ευτράπελα σου.. Και ξερω οτι θελεις να κρατας μια πισινή.. Αλλα παρε τεστ να κανεις καθε μερα.. Χαχαχαχα να βλεπουμε να γινεται πιο εντονο καθε φορα.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Το ανέβασα βρε κορίτσι μου αλλά φυσικά δε χαίρομαι ξέρεις εσύ...

Καταλαβαίνω πως το λες! Αλλά μην απελπίζεσαι είναι αρκετά νωρίς ακόμα!! Υπάρχει περίπτωση να κάνεις υπομονή κ να ξανακάνεις σε 5 μερες;;  γιατί νομίζω ότι όσο βλέπεις αχνό αγχώνεσαι πιο πολύ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Ειναι θετικοοοοοοοοοο.. Φαινεται πεντακαθαρααααααα.. Ημουν σιγουρηηηηηη

Βρε μην ενθουσιαζεστε λεεεεμεεεεε

Just now, Evouska είπε:

Καταλαβαίνω πως το λες! Αλλά μην απελπίζεσαι είναι αρκετά νωρίς ακόμα!! Υπάρχει περίπτωση να κάνεις υπομονή κ να ξανακάνεις σε 5 μερες;;  γιατί νομίζω ότι όσο βλέπεις αχνό αγχώνεσαι πιο πολύ!

Ναι αυτό θα κάνω ,μου έχουνε μείνει τα home test και θα τα κάνω μετά από τρεις μέρες 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Βρε μην ενθουσιαζεστε λεεεεμεεεεε

Ναι αυτό θα κάνω ,μου έχουνε μείνει τα home test και θα τα κάνω μετά από τρεις μέρες 

Είναι θετικό και ας είσαι πολλές μέρες πριν....λογικό να είναι αχνό αλλά φαίνεται και σίγουρα τις επόμενες μέρες θα είναι πιο έντονο. Χαλάρωσε και επανέλαβε αν αντεχεις σε κανα δυο  μερες ειμαι σιγουρη θα το δεις καραμπινατο....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Κανονικά σε τρεις μέρες αλλά λόγω του ότι άργησε η ωορρηξία υπολογίζω 5

Έλα ρε συ εγω πιστεύω σε 2 μερούλες αν ξανα κανεις θα είναι Καραμπάμ θετικο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Κορίτσι μου καλό θετική ενέργεια συγκρατημένος ενθουσιασμός και όλα να πάνε καλά!!!! 

Και εγώ πιστεύω σε δύο μέρες θα είναι ίδια γραμμή με του ελέγχου

Just now, vasiliki2020 είπε:

Συμφωνω οτι ειναι να γίνει θα γίνει.εγω πάντως και ξαπλα να μεινω πάντα φεύγουν μετα το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν μένουν ολα μεσα χαχα.βοηθεια μας

Μακάρι κοριτσι μου και γιατι να μην είναι το τυχερό σου τωρα;ολα γίνονται οταν δεν το περιμενουμε. Join the club :x

Χαχαχαχ λες??? Δεν το νομίζω μωρέ!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Ναι είχα καθυστέρηση όταν την έκανα. Απλά δεν ξέρω τι γίνεται. Πιστεύω ότι δεν είμαι αλλα γτ να μου έρθει αίμα και να έρθει και μετά τέλος. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Wannabemama είπε:

Περίμενε μες στη μέρα να δεις πως θα πάει γτ κ σε μένα ξεκινάει με σταγόνες κ μέχρι το βράδυ κατεβαίνει.. παρακολούθησε αν έχεις πόνους κ τα σχετικά κ αύριο ξαναβλεπεις... Καλημέρα!!:D

Θα περιμένω ναι..  έχω κάποιους πόνους περιόδου που έρχονται και φεύγουν, αλλά ακόμα δεν έχω δει καθόλου αίμα εκτός από το πρωινό.. λες να έχω καμμιά ελπίδα ή να το ξεχάσω τελείως?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Τέλεια! Που να δεις το 1ο το δικό μου μου βγήκε αχνό θετικό της hometest. Πιο αχνό πεθαίνεις. Εύχομαι αυτή η γραμμουλα όσο πάει να σκουραίνει και να σε έχουμε μαζί μας  στο club!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα σας πω τα νέα ,οι παλιές ξέρετε οι νέες μην ενθουσιαστειτε

Λοιποοοοοον 

Προχθές έκανα ένα πρεντικτορ early kai ένα εξπρές 

Αρνητικά και τα δύο 

Είχα άλλο ένα early και δεν άντεξα @Emillyξερεις εσύ 

Και σηκωθηκα 7 το πρωί και το έκανα 

Και το αποτέλεσμα αχνό θετικό 

Εγώ πιστεύω για μένα ότι κάτι γίνεται αλλά δεν κρατιέται 

,Μήπως μάλλον πρέπει να κάνω αυτές τις εξετάσεις καρυότυπος και θρομβοφιλιας 

Καλύτερα δε ξέρω 

 

 

Είχες καθυστέρηση όταν έκανες τη χοριακη;

Μήπως να την επαναλάβεις αν δε σου έρθει κανονικά μέχρι αύριο;;;

Λοιπόν θα πάρω φόρα κ θα τρέχω κ να ξέρεις θα φταις εσύ...πάρε τηλ τον γιατρό σου και τώρα και πες του τις υποψίες σου .....ρώτα τον αν ειναι μήπως πάρεις προληπτικά σαλοσπιρ το βράδυ των 80.κακο δεν κάνει αλλά βοηθάει πολύ στην εμφύτευση σε γυναικες θρομβοφιλικες που εκεί γίνεται σύλληψη αλλά αδυναμία εμφύτευσης λόγω αδυναμίας αιμάτωσης του ενδομητρίου.συν ότι βοηθάει πάρα πολύ το ενδομήτριο.αν δεν τον πάρεις δωσ'μου το τηλέφωνο του να τον πάρω εγώ.καλο θα σου κάνει.και κάνε χοριακη αύριο να ξέρεις αν είναι αυτό το πρόβλημα( θρομβοφιλια) δεν θα προχωράνε για βλακεία οι εγκυμοσύνες σου.αυριο κάψε 20 ευρώ για χοριακη κ πάρε τηλ τον γιατρό.πρεπει να ξέρεις...αχ ροζ γραμμή.....θετικό....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/9/2020 at 8:06 PM, Ritapog said:

Κοριτσάρες μου δεν σας προλαβαίνω...έκανα εισαγωγή εχθές στο Ιπποκράτειο για προεγχειρητικο έλεγχο και Δευτέρα μπαίνω... αναστατώθηκα λίγο γιατί ο γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι ενώ κάποιος άλλος ότι βλέπει..όπως και να έχει μπαίνω και υστεροσκοπηση και θα φανεί!! Έχει κάνει κάποια να μου πει πως είναι μετά?? Αίμα για πόσο ?? Περίοδος κανονικά? Επαφές και προσπάθεια από πότε?

Καλή ανάρρωση φίλη μου, περιμένουμε νέα σου!! Όλα θα πάνε τέλεια και σύντομα εγγυουλα!! 

22 hours ago, *Vasoula said:

Καλημέρα κοριτσια μου...καλα μεσημεριασε βέβαια αλλά τέλος πάντων..εμενα δεν ειναι ο μηνας μου αυτός....τζουφιο το αυγουλακι μου...το πήραμε σήμερα αλλα ήταν άδειο.....τον αλλο μηνα πάλι!!!λίγο απογοητευτηκα αλλα προχωράμε!!!!

Μακαρι να εχεις θετικό αποτέλεσμα κοριτσι μου!θα περιμένουμε!!!

Μακάριιιιι!!!!

Δεν πέφτουμε όμως!! Όπως είπε κ ένα κορίτσι πιο κάτω είναι σαν να κάνεις μερικούς μήνες προσπάθειες για να διαλέξουν τα καλύτερα!!! Θα πάνε όλα τέλεια!! Πιστεύω σε σένα είσαι το προαίσθημα μου χεχε 

22 hours ago, depifish said:

Γεια σας κοριτσια! Ειμαι νεο μελος και πολυ χαρηκα που ανακαλυψα αυτο το φορουμ! Καταρχην ευχομαι ολοψυχα σε ολες να εχουν το αποτελεσμα που τοσο επιθυμουν!

Προκαταβολικα, τη κατανοηση σας για το υπερδιπλο σεντονακι που ακολουθει!

Η δικη μου ιστορια εχει ως εξης: ειμαι 39 και προσπαθουμε γυρω στα δυο χρονια για παιδι. Τον πρωτο 1,5 χρονο δοκιμαζαμε κατα προσεγγιση στις γονιμες μερες (γενικα.εχω σχετικα σταθερο κυκλο 27-28 μερες) και πριν κανα 6μηνο αποφασισαμε να ψαχτουμε. Το σπερμοδιαγραμμα βγηκε μια χαρα, οι ορμονικες μου επισης, σαλπιγγογραφια καθαρη, ενδομητριο σε σωστο παχος και το τελευταιο τριμηνο παρακολουθουσα με το γιατρο μου την οωρηξια οπου ειχα και τις 3 φορες μεγαλο αυγο το οποιο εσπαγε κανονικα, αλλα αποτελεσμα μηδεν... 

Τωρα το επομενο βημα.συμφωνα με το γιατρο μου ειναι να παρω serpafar. Τα ξεκινησα χτες (αν και διαβασα που ειπε μια κοπελα οτι αν σου ρθει απογευμα η 1η μερα θεωρειται η επομενη, κι εμενα επειδη μου ηρθε προχτες το απογευμα τα ξεκινησα χτες και μαλλον τα ξεκινησα νωρις...) αλλα σημερα που ανακαλυψα αυτο το φορουμ διαβασα ασχημες αποψεις για το συγκεκριμενο φαρμακο και εχω προβληματιστει... Περισσοτερο με προβληματισε οτι υπαρχει περιπτωση να χαλασει την ποιοτητα των ωραριων λογω ηλικιας και αναρωτιεμαι μηπως πρεπει να αλλαξω γιατρο! 

Επισης θα ηθελα να μοιραστω μαζι σας και κατι αλλο που με απασχολει μηπως εχει καποια παρομοια εμπειρια. Κατα τη περιοδο μου γενικα εχω πονο, οχι κατι τρελο παντα, αλλα με ενα depon 500αρι υποχωρει μια χαρα. Το τελευταιο 6μηνο που προσπαθουμε πιο οργανωμενα, μου εχει τυχει δυο φορες (η δευτερη ηταν χτες) να εχω υπερβολικο πονο, οπου μεχρι και εμετο μου ρθε να κανω και επρεπε να παρω τουλαχιστον 1000αρι depon για να συνελθω μετα απο ωρα... και αναρωτιεμαι, υπαρχει περιπτωση κατι τετοιο να ειναι αποβολη; απο το γιατρο δεν πηρα ξεκαθαρη κατατοπιστικη απαντηση οταν τον ειχα ρωτησει (ναι, ισως πρεπει να αλλαξω γιατρο...). Μολις εδω στο φορουμ εμαθα για αυτη τη βιοχημικη κυηση για την οποια δεν ειχα ιδεα! 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων! :x

Καλώς ήρθες στο τρελό παρέακι μας, δεν ξέρω πολλά να σου απαντήσω αλλά έχει κορίτσια εδώ που είναι εμπειρα!! Θα δεις εδώ ρωτάμε κ λέμε ελεύθερα ότι νιώθουμε!! Είναι η ψυχοθεραπεία μας!! 

21 hours ago, Κυκλαμινο said:

Προσπαθούμε 5 χρόνια....ναι για το πρώτο μας παιδάκι.... αλλά τελικά είναι για πολλοστή φορά αρνητικό.....

Κορίτσια μόλις με πήραν και για πολλοστή φορά αρνητικό......σας ευχαριστώ πολύ όλες.... εύχομαι την επόμενη να είμαι κι εγώ κι εσείς στα ευχάριστα νέα.....

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Το έχω ξαναγράψει εδώ ότι υπάρχει τεράστια δύναμη στη συλλογική συνείδηση οπότε αφού ήρθες κ εσύ εδώ θα μείνεις κ θα έχεις σύντομα ένα υγιές μωρό όλες μας θα το χουμε το πιστεύω!! 

16 hours ago, Dimitra94 said:

Γεια σε όλες!!! Είμαι καινούργια στο φόρουμ, είπα να μπω κι εγώ στην παρέα σας! Ξέρει καμμία αν το predictor early για 6 μέρες πριν την καθυστέρηση, είναι αξιόπιστο? Έκανα ένα σήμερα το πρωί γιατί δεν άντεχα την αγωνία, και παρόλο που προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου οτι δεν είμαι εγκυούλα για να μην απογοητευτώ, όταν είδα το αρνητικό καταστεναχωρήθηκα.........

Καλως ήρθες!! Μη στεναχωριέσαι όλες μας τα ίδια περνάμε!! Πιστεύω ότι είναι κ αυτά στο πρόγραμμα για να χαρούμε πιο πολύ μετά όταν έρθει το πολυπόθητο!! Να έχεις πίστη επιμονή κ υπομονή!! 

16 hours ago, TATAKI said:

Γεια σας κορίτσια, θέλησα και εγω να γίνω μέλος της παρέας σας μιας και σας διαβάζω καιρό και έχω ακριβώς τις ίδιες αγωνίες και άγχος με εσάς. Ξεκίνησα προσπάθειες για 2ο παιδάκι, εχω ηδη ένα και ειναι 10 χρονών.Αργησαμε για πολλους λόγους να το αποφασίσουμε και τώρα φοβάμαι μήπως ειναι πολύ αργά....Βασικά είναι αργά και λόγω ηλικίας αλλά θα κάνω την καλύτερη δυνατή μου προσπάθεια. Σήμερα έκανα το 2ο σετ εξετασεων και αναμένω αποτελέσματα την Δευτέρα...Πίστη και αισιοδοξία και όλα θα γίνουν για όλες μας...Οσο αφορά το θέμα μας εγώ στην κόρη μου μόνο απο το στήθος κατάλαβα πως ήμουν εγκυος πριν την καθυστέρηση...ηταν αφυσικα πρησμενο για τα δικα μου δεδομενα....γι αυτο και εκανα τεστ την μέρα που περιμενα...βραδυ κιολας θετικό...Ευχομαι σε όλες σας συντομα  γερά και όμορφα μωράκια.

 

Just now, TATAKI said:

 

Emilly τωρα ξεκινησα και εγώ. Τον προηγούμενο μήνα για την ακρίβεια. Πήγα γιατρό όλα καλά μου είπε, μου εγραψε εξετάσεις. Εχω κάνεις τις μισές ( καλές μέχρι τώρα) και την Δευτέρα περιμένω τις υπόλοιπες.. αγχος πολύ. Η γιατρός αισιόδοξη εγώ παλι οχι τόσο...μου ειπε γελώντας στο 1ο ήσουν μικρή (32 ημουν) δεν ειναι οτι εισαι μεγαλη τωρα....γελουσαμε και οι δυο....ετων 42....

Καλως ήρθες στην παρέα μας!! Τι χαρά να μοιραστούμε με μια ακόμα κοπέλα όταν θα μείνει την χαρά της!! Και τι καλή γιατρό που έχεις!! Τέτοιους ανθρώπους και επιστήμονες χρειαζόμαστε δίπλα μας κ όλα θα γίνουν, με αισιοδοξία κ θετική ενέργεια!! 

Just now, Ellidr said:

Το ανέβασα βρε κορίτσι μου αλλά φυσικά δε χαίρομαι ξέρεις εσύ...

Αχχ μέσα από την καρδιά μου εύχομαι αυτή τη φορά να είναι η τυχερή, τι να πω πιστεύω σε σένα είμαι σίγουρη ότι κάποια στιγμή θα γίνει, ελπίζω να είναι τώρα άπαπα θα σκάσω!! 

Κορίτσια χίλια συγγνώμη έγραψα μεγάλο μήνυμα έλειψα το πσκ και έγινε χαμός νέα κορίτσια ήρθαν πόσο χαίρομαι που θα μοιραστώ κ μ άλλες τις αγωνίες τους και τις χαρές τους! Χμμ κ άλλα κορίτσια δεν κάνουν τεστ ακόμα και μας σκάνε. Εμένα τα νέα μου είναι ότι άργησα λίγο τις προσπάθειες αλλά τώρα ξεκινάμε αυτόν τον μήνα πάλι ελπίζω να μην έχασα την ωορηξια, το καλό είναι ότι άργησα επειδή είχαμε νταβαντουρι παντρεύτηκαμε επιτέλους, απλά, με ελάχιστα άτομα γονείς, αδέλφια και μάσκες χαχα, αλλά το καψαμε το ευχαριστήθηκα!! είμαι τόσο χαρούμενη που επιτέλους έγινε! Ειχαμε Όλο αναβολές λόγω συγκυρίων, χαρτιών κλπ!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Λοιπόν θα πάρω φόρα κ θα τρέχω κ να ξέρεις θα φταις εσύ...πάρε τηλ τον γιατρό σου και τώρα και πες του τις υποψίες σου .....ρώτα τον αν ειναι μήπως πάρεις προληπτικά σαλοσπιρ το βράδυ των 80.κακο δεν κάνει αλλά βοηθάει πολύ στην εμφύτευση σε γυναικες θρομβοφιλικες που εκεί γίνεται σύλληψη αλλά αδυναμία εμφύτευσης λόγω αδυναμίας αιμάτωσης του ενδομητρίου.συν ότι βοηθάει πάρα πολύ το ενδομήτριο.αν δεν τον πάρεις δωσ'μου το τηλέφωνο του να τον πάρω εγώ.καλο θα σου κάνει.και κάνε χοριακη αύριο να ξέρεις αν είναι αυτό το πρόβλημα( θρομβοφιλια) δεν θα προχωράνε για βλακεία οι εγκυμοσύνες σου.αυριο κάψε 20 ευρώ για χοριακη κ πάρε τηλ τον γιατρό.πρεπει να ξέρεις...αχ ροζ γραμμή.....θετικό....

Παίρνω τα ουτροτζεσταν 

Από την ωορρηξία και μετά

Αυτά δε βοηθάνε κάπου; 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου ,δεν είναι δυνατόν

Γιατί πριν δύο μέρες το ίδιο τεστ ήταν αρνητικοτατο

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Τι λες τώρααααα! Ανέβασε το να το δούμε!!! 

@Emillyκαλωσηρθες κορίτσι μου! Ίσως το ταξίδι αυτό να ήταν το τυχερό σου και να ήρθε εκεί που δεν το περίμενες!!❤

Γεια σου ευουσκα εγκυουλα.χαλαρα εσύ τώρα κ περιμένουμε υπέρηχο.

Just now, Ellidr είπε:

Παίρνω τα ουτροτζεσταν 

Από την ωορρηξία και μετά

Αυτά δε βοηθάνε κάπου; 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου ,δεν είναι δυνατόν

Γιατί πριν δύο μέρες το ίδιο τεστ ήταν αρνητικοτατο

Άκου να σου πω γιατι τα έχω κάνει εγώ.τα ουτρογκεσταν ως προγεστερόνη γράφουν μέσα κιόλας οτι αυξάνουν τους μηχανισμούς πήξης.παρε ρώτα τον σου λέω να πάρεις αντιπηκτικό ......να δούμε τι θα σου πει κ σε παρακαλώ καψε μια χοριακη.

Just now, Ellidr είπε:

Παίρνω τα ουτροτζεσταν 

Από την ωορρηξία και μετά

Αυτά δε βοηθάνε κάπου; 

Έχεις δίκιο κορίτσι μου ,δεν είναι δυνατόν

Γιατί πριν δύο μέρες το ίδιο τεστ ήταν αρνητικοτατο

Τα ουτροτζεσταν το παχαινουν τα σαλοσπιρ βοηθούν στην καλύτερη αιμάτωση.τι να το κάνεις σαν εμένα που ήταν τούβλο αλλά τα έχανα από μηδέν αιμάτωση.με εξέταση μετά την αποβολή είχα αυξημένη ενδαγγειακη πήξη.πες τον να σου δώσει να κάνεις κ τρεις εξετάσεις πήξης.ινοδογωνο,χρόνος μερικής προθρομβινης κ κάτι άλλο...τα γράφει γυναικολόγος...αφού κανείς χοριακη.βοηθα το να γίνει....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...