Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

1 hour ago, Ritapog said:

Κοριτσάρες μου δεν σας προλαβαίνω...έκανα εισαγωγή εχθές στο Ιπποκράτειο για προεγχειρητικο έλεγχο και Δευτέρα μπαίνω... αναστατώθηκα λίγο γιατί ο γιατρός μου είπε ότι δεν βλέπει κάτι ενώ κάποιος άλλος ότι βλέπει..όπως και να έχει μπαίνω και υστεροσκοπηση και θα φανεί!! Έχει κάνει κάποια να μου πει πως είναι μετά?? Αίμα για πόσο ?? Περίοδος κανονικά? Επαφές και προσπάθεια από πότε?

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Τώρα που θα είναι καθαρή η μήτρα θα δεις πόσο εύκολα κ γρήγορα θα πάρουν όλα το δρόμο τους! 

1 hour ago, vasiliki2020 said:

Εμένα θα μου πεις...κάθε φορά που φτάνω σε σημείο να κάνω τεστ με μεγάλη χαρά και ελπίδα οταν το βλέπω αρνητικό γκρεμίζεται ο κόσμος μου όλος.ενω κάθε φορά λεω να μην το αφήνω να με ρίχνει τελικά δεν τα καταφέρνω.. 

Όλες έτσι ακριβώς νιώθουμε! Όσο κ αν προσπαθούμε να το παίξουμε δυνατές. Κάθε τεστ που κάνουμε είναι μια ελπιδα κ κάθε αρνητικό.... σα να παγώνει το αίμα. Εκεί το κοιτάς κ λες σοβαρά τώρα; εύχομαι το επόμενο που θα δεις να είναι θετικο κ όλα να είναι πλέον αναμνήσεις που θα ξεθοριασουν μόλις πάρεις αγκαλιά το σπορακι σου. Και εσύ κ όλες μας! Τα πατουσινια τα τόσο δα μικρούλια κ τη μωρουδιλα την εθιστική!!! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια Μ τώρα κατάφερα να μπω.  

Καλή ανάρρωση στο κορίτσι πιο πάνω.  Όλα με το καλό κ κάτ ευχή να πάνε. 

Θαυμάζω την κοπέλα που είπε ότι έχει 3.  Μπράβο.  Εγώ 1 και ζοριζομαι ..μένω μακρυά από γονείς κ πεθερικά.  Κ είναι ντούρος 3.5 ετών. 

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας !!

Κ το 2021 να σας φέρει ένα υγιές μωρό

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Τώρα που θα είναι καθαρή η μήτρα θα δεις πόσο εύκολα κ γρήγορα θα πάρουν όλα το δρόμο τους! 

Όλες έτσι ακριβώς νιώθουμε! Όσο κ αν προσπαθούμε να το παίξουμε δυνατές. Κάθε τεστ που κάνουμε είναι μια ελπιδα κ κάθε αρνητικό.... σα να παγώνει το αίμα. Εκεί το κοιτάς κ λες σοβαρά τώρα; εύχομαι το επόμενο που θα δεις να είναι θετικο κ όλα να είναι πλέον αναμνήσεις που θα ξεθοριασουν μόλις πάρεις αγκαλιά το σπορακι σου. Και εσύ κ όλες μας! Τα πατουσινια τα τόσο δα μικρούλια κ τη μωρουδιλα την εθιστική!!! 

Μακάρι κοριτσακι μου για όλες μας.μωρουδιλα;ολα τα λεφτά του κόσμου ειναι

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου εγώ έχω ξεκινήσει ήδη δυναμικά κ αυτό το μήνα. Από αύριο ξεκινάω κ τις βιταμίνες που μου είπε ο γιατρός μου. (Lambert's strong start)  κάπως έτσι.. μια κάθε μέρα κ βλέπουμε!! Από ψυχολογία έτσι κ έτσι..  δεν ξέρω με επιρεασε πολύ η κατάσταση την τελευταία φορά αλλά το παλεύω.. θα τα καταφέρω!! Πάμε να κατακτήσουμε όλες το στόχο μας!! Ένα ζουζούνι στην αγκαλιά μας να πάρει χαρά η καρδούλα μας...

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..... έχω κι εγώ απορίες.... έκανα πρίν από 2 βδομάδες περίπου τεστ παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο.... όλα μια χαρά Δόξα το Θεό....την Τετάρτη είχα ωοραιξια.... ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου και την επόμενη μέρα είχα καφέ υγρά....την Πέμπτη το ίδιο.... και σήμερα Παρασκευή ξύπνησα με περίοδο..... ενώ περιμένω 20/10....το περίεργο είναι ότι είναι ανοιχτό χρώμα και είχα μέχρι το μεσημέρι.... ούτε την σερβιετα δεν λερωσα καλά καλά..... από κει και μετά τπτ..... πονάει η μέση μου υπερβολικά και έχω λίγο πόνος χαμηλά στην κοιλιά.... τπτ άλλο.....ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τπτ..... γίνεται;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Κυκλαμινο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..... έχω κι εγώ απορίες.... έκανα πρίν από 2 βδομάδες περίπου τεστ παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο.... όλα μια χαρά Δόξα το Θεό....την Τετάρτη είχα ωοραιξια.... ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου και την επόμενη μέρα είχα καφέ υγρά....την Πέμπτη το ίδιο.... και σήμερα Παρασκευή ξύπνησα με περίοδο..... ενώ περιμένω 20/10....το περίεργο είναι ότι είναι ανοιχτό χρώμα και είχα μέχρι το μεσημέρι.... ούτε την σερβιετα δεν λερωσα καλά καλά..... από κει και μετά τπτ..... πονάει η μέση μου υπερβολικά και έχω λίγο πόνος χαμηλά στην κοιλιά.... τπτ άλλο.....ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τπτ..... γίνεται;;;;;;

καταρχας πως ξερεις ποτε ειχες ωορηξια το ειδατε στον υπερηχο.εκανες τεστ ωορηξιας η απλα το υποθετεις βαση κυκλου? καμια φορα με την ωορηξια μπορει να υπαρξει λιγο αιμα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

καταρχας πως ξερεις ποτε ειχες ωορηξια το ειδατε στον υπερηχο.εκανες τεστ ωορηξιας η απλα το υποθετεις βαση κυκλου? καμια φορα με την ωορηξια μπορει να υπαρξει λιγο αιμα 

Ναι βάση του κύκλου μου υποθέτω ότι είναι αυτή η μέρα.... σευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Emilly είπε:

Τώρα τώρα όπως γυρναω...οργώνω που οργώνω όλη την Ελλάδα θα περνάω να τις μοιράζω τεστ σαν τον άι βασιλη.

Θα στα δίνω εγώ γιατί ο άντρας μου ειναι φαρμακοποιός!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Κυκλαμινο είπε:

Ναι βάση του κύκλου μου υποθέτω ότι είναι αυτή η μέρα.... σευχαριστω

Αποτι εχω ακουσει εδω στο φορουμ απο τα κοριτσια πολλες φορες οταν γινεται καλη ωορρηξία υπαρχει λιγο αιμα.. Αυτο ειναι καλο σημαδι.. Μπορει να ηταν και εμφυτευση.. Αν εκανες πιο νωρις ωορρηξία. Εγω νομιζω να μην ανησυχείς και να εχεις πολλες ελπιδες.. Να εισαι θετικη

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Κυκλαμινο είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..... έχω κι εγώ απορίες.... έκανα πρίν από 2 βδομάδες περίπου τεστ παπ και ενδοκολπικο υπέρηχο.... όλα μια χαρά Δόξα το Θεό....την Τετάρτη είχα ωοραιξια.... ήρθα σε επαφή με τον άντρα μου και την επόμενη μέρα είχα καφέ υγρά....την Πέμπτη το ίδιο.... και σήμερα Παρασκευή ξύπνησα με περίοδο..... ενώ περιμένω 20/10....το περίεργο είναι ότι είναι ανοιχτό χρώμα και είχα μέχρι το μεσημέρι.... ούτε την σερβιετα δεν λερωσα καλά καλά..... από κει και μετά τπτ..... πονάει η μέση μου υπερβολικά και έχω λίγο πόνος χαμηλά στην κοιλιά.... τπτ άλλο.....ο γιατρός μου λέει ότι δεν είναι τπτ..... γίνεται;;;;;;

μπορει να εκανες πιο νωρις ωορρηξια απο οτι υπολογιζες και να σ κατεβει σε λίγες ώρες.. ή να ειναι εμφύτευση αν είχες κάνει πιο νωρις ωορρηξία ή ωορρηξία αλλα στην ωορρηξια εχουμε κ διαφανα υγρα πολλα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Έλα κόρες 

Καλημέρα 

Κανένα τεστ;;; 

 

Σήμερα έχουμε;; Έχουμε

Καλημερουδια τι κάνεις εσυ;;είπα και χθες πολύ ηρεμία εχει πέσει εδώ μέσα και ανησυχώ χαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερουδια τι κάνεις εσυ;;είπα και χθες πολύ ηρεμία εχει πέσει εδώ μέσα και ανησυχώ χαχα

Τπτ τα ίδια 

Ησυχία τάξη και ασφάλεια 

Ποιες περιμένουμε σήμερα;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...