Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

οχι πραγματικα αν δεν έρθει συντομα που ειμαι σε αυτη την φάση, μετα θα έχει μεγαλώσει και η μικρη και δεν θα εχω αλλη αντοχή φτου κ απο την αρχή...ξενύχτια,αποχή γλκ ,θηλασμους. 

κ εγω το σκεφτομαι αυτο με τα χρονια. Ειμαι ηδη 37,5. Η αντοχη μου δεν εχει καμια σχεση με πριν απο 3 χρονια και ποσο μαλλον μετα απο αλλα 3 χρονια. Χρονο με το χρονο πεφτω πολύ. Με το καλο να ερθει για ολες και να ειμαστε καλα να μεγαλωσουμε παιδια γερα, ισορροπημενα και χαρουμενα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 57 λεπτά , Kelly_V είπε:

Χαχα! Ακριβώς αυτό! Τί άλλο να κάνουμε όσο περιμένουμε!

Είπα να κάνω τεστ 23η μέρα, 11 μέρες μετά την ωορρηξία γιατί έχω τα hometest μόνο και ακούω ότι δεν είναι ευαίσθητα...

Αν και υποτίθεται ανιχνεύουν την ίδια ποσότητα hcg με τα πρόωρης ανίχνευσης...

Τα hometest ανιχνεύουν από 25μοναδες και πάνω υπάρχουν και άλλα πιο ευαίσθητα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια με ενημέρωσε ο άντρας μου Δεκέμβρη ξεκιναμε έτσι για το καλό που έχει γενέθλια η κόρη μας εκεινο τον μηνα:mrgreen: ελπίζω μέχρι τότε να μην έχει μείνει καμία εδω μέσα και να είμαι μόνη μου!!!!! Μην αγχώνεστε θα μπαίνω να σας πρήζω στις μανουλες 2021 που θα είστε η καθεμια!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Κορίτσια με ενημέρωσε ο άντρας μου Δεκέμβρη ξεκιναμε έτσι για το καλό που έχει γενέθλια η κόρη μας εκεινο τον μηνα:mrgreen: ελπίζω μέχρι τότε να μην έχει μείνει καμία εδω μέσα και να είμαι μόνη μου!!!!! Μην αγχώνεστε θα μπαίνω να σας πρήζω στις μανουλες 2021 που θα είστε η καθεμια!!!!

Αντε κοριτσι μου.. Με το καλο να ερθει αμεσως το μβρακι σου.. Και να ειμαστε ολες μαζι.. Εγω ευχομαι χριστουγεννα να ειμαστε ολες

Κοριτσια μου.. Κατι που διαβασα σε ξενο site και θελω να μου πειτε αν εχετε ακουσει κατι..  Οτι μετα την ωορρηξία ειναι καλο να πινουμε χυμο απο ρόδι γιατι παχαινει το ενδομήτριο και να τρως ανανά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αντε κοριτσι μου.. Με το καλο να ερθει αμεσως το μβρακι σου.. Και να ειμαστε ολες μαζι.. Εγω ευχομαι χριστουγεννα να ειμαστε ολες

Κοριτσια μου.. Κατι που διαβασα σε ξενο site και θελω να μου πειτε αν εχετε ακουσει κατι..  Οτι μετα την ωορρηξία ειναι καλο να πινουμε χυμο απο ρόδι γιατι παχαινει το ενδομήτριο και να τρως ανανά 

Για ανανα το εχω ακουσει και εγω όπως και για αβοκάντο.....δε ξερω αν είναι βλακειες αλλα ξέρεις κάτι??και τι έχουμε να χάσουμε????:D

@Eva1986 ευα μου μπράβο για την υπομονή σου....είναι πολύ θετικά όσα έχεις....τη Δευτέρα ανυπομονώ να διαβάσω τα καλύτερα νέα απο εσένα!!!μακαρι βρε κορίτσι!

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Γεια σας κορίτσια τι κάνετε;;;πολύ ησυχία βλέπω που είναι κάνα τεστακι να κάνουμε παιχνίδι χαχαχα

Εγω αυριο αλλα μην ελπιζεις πολλα. Ηδη εκανα 2 τη Τριτη και ηταν αρνητικα, το ενα πρωιμο κιολας! Επαφες δεν ειχα για να ειμαι εγκυος τοσο αργα, ειχα κανει νωρις στον κυκλο και απο οτι φαινεται κανω μεγαλο κυκλο αυτη τη φορα...

το μοναδικο νεο που εχω να σας πω ειναι οτι μαλλον με κολλησε ο γιος μου κ εχω λαιμο, αρχιζει μυτη και στομαχι ασχημο! αυτα!

  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Για ανανα το εχω ακουσει και εγω όπως και για αβοκάντο.....δε ξερω αν είναι βλακειες αλλα ξέρεις κάτι??και τι έχουμε να χάσουμε????:D

@Eva1986 ευα μου μπράβο για την υπομονή σου....είναι πολύ θετικά όσα έχεις....τη Δευτέρα ανυπομονώ να διαβάσω τα καλύτερα νέα απο εσένα!!!μακαρι βρε κορίτσι!

Να παμε να προμηθευτουμε καλο.. ❤️ Χαχχαχαχα τι εχουμε να χασουμε.. Εκοψα ροδια απο την πεθερα μου να τρωω απο την μεθεπομενη εβδομαδα και θα αγορασω και ανανά.. 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧ είπε:

Τα hometest ανιχνεύουν από 25μοναδες και πάνω υπάρχουν και άλλα πιο ευαίσθητα!!!

Από 12 μονάδες και πάνω βγαίνει αχνό. Από 25 μονάδες έχει την ίδια ένταση με τη γραμμή ελεγχου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Εγω αυριο αλλα μην ελπιζεις πολλα. Ηδη εκανα 2 τη Τριτη και ηταν αρνητικα, το ενα πρωιμο κιολας! Επαφες δεν ειχα για να ειμαι εγκυος τοσο αργα, ειχα κανει νωρις στον κυκλο και απο οτι φαινεται κανω μεγαλο κυκλο αυτη τη φορα...

το μοναδικο νεο που εχω να σας πω ειναι οτι μαλλον με κολλησε ο γιος μου κ εχω λαιμο, αρχιζει μυτη και στομαχι ασχημο! αυτα!

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κοριτσάκι :-). Εγω ειμαι 8 μερες πριν την αναμενόμενη μπας και έγινε κάνα θαυμα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Αντε κοριτσι μου.. Με το καλο να ερθει αμεσως το μβρακι σου.. Και να ειμαστε ολες μαζι.. Εγω ευχομαι χριστουγεννα να ειμαστε ολες

Κοριτσια μου.. Κατι που διαβασα σε ξενο site και θελω να μου πειτε αν εχετε ακουσει κατι..  Οτι μετα την ωορρηξία ειναι καλο να πινουμε χυμο απο ρόδι γιατι παχαινει το ενδομήτριο και να τρως ανανά 

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου....μακάρι να τα καταφέρουμε όλες μας και σύντομα το 2021 να μας αφήσει με μωράκια στις αγγαλιες......

  • Μου αρέσει 3

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , sofiadu είπε:

κ εγω το σκεφτομαι αυτο με τα χρονια. Ειμαι ηδη 37,5. Η αντοχη μου δεν εχει καμια σχεση με πριν απο 3 χρονια και ποσο μαλλον μετα απο αλλα 3 χρονια. Χρονο με το χρονο πεφτω πολύ. Με το καλο να ερθει για ολες και να ειμαστε καλα να μεγαλωσουμε παιδια γερα, ισορροπημενα και χαρουμενα!

ενταξει και εγω ειμαι 31,5 ξερω δεν ειμαι πολυ μεγαλη αλλα πραγμτατικα με τα 3 παιδια μειώνονται οι αντοχές. γιαυτο και δεν θα το κυνηγήσω αν ερθει,ήρθε...μέχρι φέτος κ μετα βλεπουμε για του χρόνου...να μαστε καλα θα δουμε...θελω μετα να κάτσω να τα απολαύσω γιατι κακα τα ψέματα με τις εγκυμοσύνες που δεν ειχα κ καλες τις 2 τελευταίες με προσοχή λιγο αιμα,εμετούς πολλούς,δεν τα χάρηκα. γιατί όσο ειναι μωρα εισαι απο πανω τους και όσο να μην το θέλεις παραμελεις λιγο τα αλλα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Από 12 μονάδες και πάνω βγαίνει αχνό. Από 25 μονάδες έχει την ίδια ένταση με τη γραμμή ελεγχου

Δεν το έχω χρησιμοποιήσει ποτέ να σου πω την αλήθεια και δεν ξέρω τώρα τα πήρα μαζί με ωορρηξίας που ήθελα....στην κόρη μου το clear blue έκανα αλλά και πάλι δεν ξέρω πόσο ευαίσθητο είναι γιατί βγήκε καραθετικό τότε και την ίδια μέρα είχα χοριακη 200 άρα δεν ξέρω δεν θυμάμαι....

Χρήσιμη η πληροφορία ευχαριστώ!!!! Άρα είναι αρκετά ευαίσθητο από ότι φαινεται


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 said:

Η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία κοριτσάκι :-). Εγω ειμαι 8 μερες πριν την αναμενόμενη μπας και έγινε κάνα θαυμα

Στο ευχομαι μεσα απο τη καρδια μου! Ποναει το αρνητικο πολύ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...