Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Ναι ρε κοριτσάκι έτσι να είμαστε γέροι κ χαρούμενοι κ να αποφασίσει ο Θεός τι είναι για τον καθένα κ να μας δίνει δύναμη κιόλας να ξεπερνάνε τις δυσκολιες

Βρε λιώνω με τον γιο μου...κάθομαι σε κάποια φάση πριν έξω κ αρχίζω τον φιλάω τον φιλάω ,,κάτι χαζό είπε κ μου άρεσε,,κ βλέπω μια γριά περνάει κ γελάει...σου λέει το φάγε 

Ποσο σε καταλαβαινω να ηξερες!Κοιμαται κ τον χαζευω!!! αχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Ποσο σε καταλαβαινω να ηξερες!Κοιμαται κ τον χαζευω!!! αχχχχχχ

Καλέ αρρώστια σκέτη είναι ξέρω.ενας λόγος που θα πρεπε να κάνουμε δεύτερο να γηρει λίγο η ζυγαριά να ισορροπήσει.γιατι υποφέρω που είναι όλη την ώρα απασχολημένο το μυαλό τι κάνει ο μικρός.πεφτει όλο το βάρος πάνω του.κ βλέπω γνωστές με μοναχοπαίδια που στο μέλλον κρέμονται από πάνω τους οι γονείς κ νιώθουν κ τα παιδιά ότι έχουν χρέος να παρευρίσκονται συνέχεια με τους γονείς επειδή έχουν μόνο αυτά.θα κάνω την καρδιά μου πέτρα να ανοίξει τα φτερά και του στο μέλλον.....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Καλέ αρρώστια σκέτη είναι ξέρω.ενας λόγος που θα πρεπε να κάνουμε δεύτερο να γηρει λίγο η ζυγαριά να ισορροπήσει.γιατι υποφέρω που είναι όλη την ώρα απασχολημένο το μυαλό τι κάνει ο μικρός.πεφτει όλο το βάρος πάνω του.κ βλέπω γνωστές με μοναχοπαίδια που στο μέλλον κρέμονται από πάνω τους οι γονείς κ νιώθουν κ τα παιδιά ότι έχουν χρέος να παρευρίσκονται συνέχεια με τους γονείς επειδή έχουν μόνο αυτά.θα κάνω την καρδιά μου πέτρα να ανοίξει τα φτερά και του στο μέλλον.....

κ εγω ετσι ειμαι. τι κανει, εφαγε, εχεσε, κοιμηθηκε, κλαιει, επαιξε, χτυπησε, διψασε;;; Μακαρι να μας ερθει ενα δευτερο κοριτσι μου, εχουμε τοση αγαπη να δωσουμε κ ορεξη να αναθρεψουμε ενα ανθρωπακι!!! τα καλυτερα χρονια της ζωης μου ειναι αυτα τα 3 με τον μικρο μου!!! 

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

κ εγω ετσι ειμαι. τι κανει, εφαγε, εχεσε, κοιμηθηκε, κλαιει, επαιξε, χτυπησε, διψασε;;; Μακαρι να μας ερθει ενα δευτερο κοριτσι μου, εχουμε τοση αγαπη να δωσουμε κ ορεξη να αναθρεψουμε ενα ανθρωπακι!!! τα καλυτερα χρονια της ζωης μου ειναι αυτα τα 3 με τον μικρο μου!!! 

κ εγω ετσι χα χα προβλημα ομως πρεπει να χαλαρωσουμε ! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη αυτες τις μερες εχω γκουγκλαρει τα παντα, ειμαι ετοιμη να γκουγκλαρω "πως να καταφερετε να βγει το τεστ θετικο" καποιο κολπο ρε παιδια , εκτος απο την επαφη (γιατι εκει τα πιασαμε τα λεφτα μας!).

Λετε να σταξω τπτ αλλο;;; ή να βαλω μαρκαδορο κοκκινο που ειπε η @Emilly ? Ετσι λιγο να το κοιταξω να χαρω κ μετα να το πεταξω!! χαχαχαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula said:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου!!αύριο μπαινω παλι για ωοληψια και μετά αναμονή!!!:-D

Και έχεις κυκλο 27 ημερών?????

Έχω κύκλο 28 ημερών κατά 87% σταθερό. Τώρα τελευταία μου τα έχει χαλάσει λίγο +- 1-2 μέρες.

Από συμπτώματα τα κλασσικά πρησμένο στήθος, κούραση και λίγο ανακατωσουρα. Επίσης σήμερα τα υγρά είναι σαν νερό και αρκετά.

@Emilly. Να τα χαίρεσαι τα αγόρια σου και σύντομα να έρθει και το τέταρτο μέλος!!!

  • Ευχαριστώ 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου!!αύριο μπαινω παλι για ωοληψια και μετά αναμονή!!!:-D

με το καλο κοριτσακι μου να μεγαλωσουν τα αυγουλακια σου και να γονιμοποιηθουν!!! Ευχομαι οτι καλυτερο!! :wub::wub:

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

κ εγω ετσι χα χα προβλημα ομως πρεπει να χαλαρωσουμε ! 

Ναι ρε σεις βάσανο είναι...βλέπω τις χαλαρές από την μια λέω πως γίνεται από την άλλη τις ζηλεύω.χαλλλαααρρααα.η γειτόνισσα έχει τρία το ένα κοριτσάκι 3 χρονών σε ένα μήνα δύο φορές νοσοκομείο...μια ράμματα στο χέρι μια διάσειση κεφάλι.κ αυτή καφεδάκι κ ότι γίνει εγινε

Just now, *Vasoula είπε:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου!!αύριο μπαινω παλι για ωοληψια και μετά αναμονή!!!:-D

Και έχεις κυκλο 27 ημερών?????

Καλή επιτυχία γλυκούλα..τα φυσικά τα αβγουλακια τα αφράτα..

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , Mariavalla είπε:

Καλά να περάσετε κοριτσάκι μου!! 

Περιμένω σε 5 μέρες ακριβώς. Αλήθεια είναι ότι δεν είχα ποτέ ξανά τέτοια υγρά πριν μόνο στην ωορηξια. Αν και δεν θέλω να κοροϊδεύω τον εαυτό μου γιατί αυτό το μήνα έλειπε ο άντρας μου εξωτερικό και είχαμε μόνο 2 επαφές. Την 7η και την 20η μέρα. Δηλαδή αδύνατο 

Όχι είχα πριν πάω γι αυτό πήγα!! Περιμένω σε 5 μέρες ακριβώς εκτός αν είναι 28αρης και πάει 7 δεν ξέρω θα δείξει. Πάντως προς το παρόν δεν έχω ούτε πρησμένο στήθος ουτε κάτι άλλο οπότε μάλλον το πάει για 28αρη 

Πως είσαι κορίτσι μου. Καλημέρα!!!!! 

Καλημέρα κορίτσια Μ.  !!! Ακόμη άφαντη.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , sofiadu είπε:

Αχ και εγω ειχα ματωμενα ουλα αυτον τον μηνα αλλα 2 αρνητικα τεστ!!! πφφφφ

Ακομα να σου ερθει;;; Νταξει εσυ πας για θετικο θεωρω, εχεις ακομα υγρα;

Ναι έχω πολλά υγρά ακόμα. !! Από την προηγούμενη εγκυμοσύνη,δεν θυμάμαι τα υγρά λένε κατι;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν θα με τρελάνετε

Κάντε κανένα τεστ 

Πώς αντέχετε ήθελα να ξερα

Χαχαχαχα

Με κρατάει ο άντρας Μ. Τη Δευτέρα Μ λέει να πάμε να κάνω αίματος.  Αν όντως δεν έρθει.  Σκέφτομαι να μην μπω στη διαδικασία των τεστ ούρων στο σπίτι. Γιατί αν είναι ψευτο αχνό πάλι στη χοριακη θα καταλήξω.   

Εν τω μεταξύ λόγω κορονοιου λογικά θα πρέπει να κλείσω ραντεβού ε;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 said:

Με κρατάει ο άντρας Μ. Τη Δευτέρα Μ λέει να πάμε να κάνω αίματος.  Αν όντως δεν έρθει.  Σκέφτομαι να μην μπω στη διαδικασία των τεστ ούρων στο σπίτι. Γιατί αν είναι ψευτο αχνό πάλι στη χοριακη θα καταλήξω.   

Εν τω μεταξύ λόγω κορονοιου λογικά θα πρέπει να κλείσω ραντεβού ε;

Αναλογα το διαγνωστικο! ΕΝα κοντα στο σπιτι μου , κλεινει παντα ραντεβου , ενω ενα στη δουλεια μου οχι! Καλεσε απο τωρα και ρωτα για καλο κ για κακο!!!

Εγω διαβασα σα πρωταρα το φυλλαδιο του τεστ  που αγορασα το πρωι (αυτο που παρηγγειλα να βγει θετικο) . ειναι πρωιμο κ λεει καντε το οποιαδηποτε ωρα μεσα στην ημερα. Δεν το κανω ομως, ας φαω τη κρυαδα στο σπιτι μου καλυτερα. Θα εχω κ τον μικρο κ κατευθειαν θα με ριξει στο παιχνιδι κ στα τρεξιματα κ θα ξεχαστω. εδω θα με πιασει μαυριλα!

Just now, Ellidr said:

@Emilly που είσαι να βάλεις τάξη

Δε κάνουν τεστ

Αυριο κοπελιά , αυριο! 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα ε δεν σε πηραν κ τα χρονια μια δεκαετια την εχεις σιγουρα κ αλλα δεκα να θελεις ανετα τα κανεις!!

οχι πραγματικα αν δεν έρθει συντομα που ειμαι σε αυτη την φάση, μετα θα έχει μεγαλώσει και η μικρη και δεν θα εχω αλλη αντοχή φτου κ απο την αρχή...ξενύχτια,αποχή γλκ ,θηλασμους. 

Just now, Eva1986 είπε:

Ναι έχω πολλά υγρά ακόμα. !! Από την προηγούμενη εγκυμοσύνη,δεν θυμάμαι τα υγρά λένε κατι;

πλάκα μου κάνεις!!!καλε δεν σου είπα ότι τα διαφανα υγρα προμηνυουν εγκυμοσυνη!!!εγγύηση 2 φορες τσεκαρισμένο!!!στα 2 τελευταία, στο 1ο δεν πήρα χαμπάρι γιατι ειχα πανω απο 1 βδομαδα καθυστέρησης και το κατάλαβα απο την θερμοκρασία μονο κ τσιμπηματα χαμηλα που ειχα,συν κατι κουλα που ετρωγα για πρωινό συν που έφαγα παγωτό απριλιο μήνα :grin:


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...