Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, *Vasoula είπε:

      Κανένα πρόβλημα κορίτσι μου...ναι ειναι καλύτερο να την κάνεις την ίδια ώρα αλλά ειδικά στη prolutex έχεις περιθώριο...μην αγχώνεσαι και τίποτα δεν πήγε στραβά!!!😉

      Αλήθεια είναι 600 ευρώ η μέρα στη θερμοκοιτίδα???τρομερό!!!!!

      Καλή επιτυχία κορίτσι μου!να πάνε όλα όπως τα θέλεις!!!

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Τόσο μου είπε ο γιατρός,δεν ξέρω αν εννοούσε για ένα μωράκι η για δύο,πάντως είπε 600€ στην κλινική. Αλλιώς το πάνε στο Ιπποκράτειο και όπως μου είπε,άντε να το βρεις εκεί μέσα ...

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *Vasoula είπε:

Καλημέρα!!!!μακαρι να βγουν αληθινές οι ελπίδες σου!!!!! Θα περιμένουμε νέα σου αύριο!!:D

Ετσι ακριβώς ομως!!!πανε και μας δίνουν Τα χαλασμένα π δείχνουν αρνητικό...ε φτάνει πχια!!:lol:

@Evouska ευακι μου πως είσαι εσύ????

Βασουλα μουυυυ! καλα ειμαι κοριτσακι μου! ανυπομονω να περασουν οι μερες! εσυ πως εισαι;; σε τι φαση εισαι τωρα;; :wub:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

Να σου πω την αληθεια μου δεν βασιζομαι ποτε στη θερμοκρασια. Καθε θερμομετρο αν προσεξεις βγαζει αλλη θερμοκρασια. Τα καλα ειναι τα πανακριβα. εμενα εχει τυχει απλα να παρω θερμοκρασια κ να μου βγαλει 5 διαφορετικες ενδειξεις. με μικρη αποκλιση βεβαια αλλα για εμας τωρα ειναι σημαντικη αυτη η διαφορα. Σκεψου οτι στην evouska μια μερα πριν κανει το θετικο τεστ ειχε 35!!!! ακυρο τελειως!!!!

ποτε εισαι για τεστακι δλδ;

Κοίτα τη Δευτέρα θα είμαι 22 μέρα θα ξεκινήσω

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Να σου πω την αληθεια μου δεν βασιζομαι ποτε στη θερμοκρασια. Καθε θερμομετρο αν προσεξεις βγαζει αλλη θερμοκρασια. Τα καλα ειναι τα πανακριβα. εμενα εχει τυχει απλα να παρω θερμοκρασια κ να μου βγαλει 5 διαφορετικες ενδειξεις. με μικρη αποκλιση βεβαια αλλα για εμας τωρα ειναι σημαντικη αυτη η διαφορα. Σκεψου οτι στην evouska μια μερα πριν κανει το θετικο τεστ ειχε 35!!!! ακυρο τελειως!!!!

ποτε εισαι για τεστακι δλδ;

Συμφωνω με τη θερμομετρηση οτι δεν ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης.. Την θερμομετρηση τη συστηνουν οι γιατροι για να βρεις την ωορηξια σου..

Εγω 2 μερες πριν την περιοδο ειχα 36,7 κ την ημερα που μου ηρθε ειχα 36,6!

Στον προηγουμενο κυκλο ειχα 3 μερες 36,7 μια μερα πριν την περιοδο ειχα 36,4 κ την ημερα της περιοδου ειχα 36,2!

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, tina79 είπε:

Συμφωνω με τη θερμομετρηση οτι δεν ειναι ενδειξη εγκυμοσυνης.. Την θερμομετρηση τη συστηνουν οι γιατροι για να βρεις την ωορηξια σου..

Εγω 2 μερες πριν την περιοδο ειχα 36,7 κ την ημερα που μου ηρθε ειχα 36,6!

Στον προηγουμενο κυκλο ειχα 3 μερες 36,7 μια μερα πριν την περιοδο ειχα 36,4 κ την ημερα της περιοδου ειχα 36,2!

 

Καλά κ εμένα το ίδιο μου έρχεται περίοδος και μετά από καμιά δύο μέρες αρχίζει κι πέφτει η θερμοκρασία

Συμφωνώ για τη θερμομετρηση ότι δεν είναι σύμπτωμα ...

Απλά σε δουλειά να βρισκόμαστε

Χαχα χαχαχαχα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Καλά κ εμένα το ίδιο μου έρχεται περίοδος και μετά από καμιά δύο μέρες αρχίζει κι πέφτει η θερμοκρασία

Συμφωνώ για τη θερμομετρηση ότι δεν είναι σύμπτωμα ...

Απλά σε δουλειά να βρισκόμαστε

Χαχα χαχαχαχα

Χαχα! Ακριβώς αυτό! Τί άλλο να κάνουμε όσο περιμένουμε!

Είπα να κάνω τεστ 23η μέρα, 11 μέρες μετά την ωορρηξία γιατί έχω τα hometest μόνο και ακούω ότι δεν είναι ευαίσθητα...

Αν και υποτίθεται ανιχνεύουν την ίδια ποσότητα hcg με τα πρόωρης ανίχνευσης...

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Kelly_V said:

Χαχα! Ακριβώς αυτό! Τί άλλο να κάνουμε όσο περιμένουμε!

Είπα να κάνω τεστ 23η μέρα, 11 μέρες μετά την ωορρηξία γιατί έχω τα hometest μόνο και ακούω ότι δεν είναι ευαίσθητα...

Αν και υποτίθεται ανιχνεύουν την ίδια ποσότητα hcg με τα πρόωρης ανίχνευσης...

Κοιτα εμενα ποτε δεν εχουν βγει θετικα, προφανως γιατι δεν ειμαι εγκυος! χαχα

Μια κοπελα ομως απο εδω, το εκανε 5 μερες πριν την περιοδο κ της βγηκε αχνο κ την επομενη πιο εντονο!

Σημερα τι μερα εισαι;

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κοιτα εμενα ποτε δεν εχουν βγει θετικα, προφανως γιατι δεν ειμαι εγκυος! χαχα

Μια κοπελα ομως απο εδω, το εκανε 5 μερες πριν την περιοδο κ της βγηκε αχνο κ την επομενη πιο εντονο!

Σημερα τι μερα εισαι;

Ναι η hopeme 

5 μέρες πριν την περίοδο

Just now, Kelly_V είπε:

Χαχα! Ακριβώς αυτό! Τί άλλο να κάνουμε όσο περιμένουμε!

Είπα να κάνω τεστ 23η μέρα, 11 μέρες μετά την ωορρηξία γιατί έχω τα hometest μόνο και ακούω ότι δεν είναι ευαίσθητα...

Αν και υποτίθεται ανιχνεύουν την ίδια ποσότητα hcg με τα πρόωρης ανίχνευσης...

Πότε είναι η 23 μέρα σου;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu said:

Κοιτα εμενα ποτε δεν εχουν βγει θετικα, προφανως γιατι δεν ειμαι εγκυος! χαχα

Μια κοπελα ομως απο εδω, το εκανε 5 μερες πριν την περιοδο κ της βγηκε αχνο κ την επομενη πιο εντονο!

Σημερα τι μερα εισαι;

 

Just now, Ellidr said:

Ναι η hopeme 

5 μέρες πριν την περίοδο

Πότε είναι η 23 μέρα σου;;

Αύριο Σάββατο θα είναι η 23η μέρα!


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εμιλυ καλημερααααααα!!!!

Περιοδος αφαντη σε μενα 31η μερα σημερα, χθες το βραδυ ειχα εντονα πονακια την ωρα που κοιμιζα τον μικρο σε σημειο που λεω ηρθε, δεν εχει ερθει ακομα!

Υποσχεθηκα στην @Evouska να κανω τεστ σημερα αλλα δεν ειχα και μολις το αγοραδα για να το κανω αυριο το πρωι. Παω φαρμακειο τωρα πριν 5 λεπτα κ λεω

"γεια σας, σας εχω ενα πολυ δυσκολο tasks, θελω ενα τεστ εγκυμοσυνης που να βγαινει θετικο!!" ΕΒαλε τα γελια η κοπελα χαχαχαχαχαχαχα

γελασαμε, περασαμε ωραια, πηρα το τεστακι το γουρλιδικο οπως μου ειπε και εφυγα! Αυριο θα το κανω και θα σας πω!! 

εγω δεν προλαβα φωτοοοοοοο

Σε ευχαριστουμε Εμυλακι για το κερακι!!! Να σας εχει καλα ο Θεος και η Παναγιτσα να μας βοηθησει!

κ εγω κ εγω συμφωνωωω Ελα @Eva1986 να τελειωσει ομορφα η βδομαδα!!!!!

Ξαναβάζω λίγο τα αγοράκια μου.βρε αν υπάρχει τέτοιο τεστ κερνάω από ένα σε όλες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evouska είπε:

Βασουλα μουυυυ! καλα ειμαι κοριτσακι μου! ανυπομονω να περασουν οι μερες! εσυ πως εισαι;; σε τι φαση εισαι τωρα;; :wub:

Καλα είμαι κοριτσάκι μου!!αύριο μπαινω παλι για ωοληψια και μετά αναμονή!!!:-D

Just now, Kelly_V είπε:

 

Αύριο Σάββατο θα είναι η 23η μέρα!

Και έχεις κυκλο 27 ημερών?????

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

εννοείται δεν πιάσαμε ολες με την 1η φορα

α καλά μεχρι να πανε κ τα μικρά σχολείο πέταξε το πουλάκι...χαχαχαχαχα, σημερα θηλασε 1 φορα μια χαρα...

χα χα ε δεν σε πηραν κ τα χρονια μια δεκαετια την εχεις σιγουρα κ αλλα δεκα να θελεις ανετα τα κανεις!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, marmelady είπε:

Emilly στην Τηνο εχεις παει; Πηγα λιγο πισω να διαβασω πού αλλα χαθηκα!!  Πολλες οι σελιδες!! Βοηθεια σου και βοηθεια ολων!Δεν ημουν ιδιαιτερα θρησκο ατομο για να ειμαι ειλικρινης,αλλα να που με βοηθησε πολυ, στην Τηνο συνελαβα τον γιο μου και μετα στην εγκυμοσυνη που ειχα προβληματα παλι ολα πηγαν καλα!Τον ταξαμε κιολας στην Παναγια, γλιτωσα και το ονομα του πεθερου..χαχαχχ!

Έχω πάει τρεις φορές.περισυ που πήγα τον άλλο μήνα έμεινα έγκυος αλλά παλινδρομησε.αλλα είπα να ζητήσω άλλη μια φορά από την Παναγία κ έταξα τώρα ότι αν πιάσω κ είναι κοριτσάκι θα το βγάλω το όνομα της ακριβώς κ θα έρθω να το βαφτίσω εδω.να ακούσω μέσα στην εκκλησία της Μαριάμ το μωρό,νομίζω θα βαλαντωσω.ειπα για κοριτσάκι γιατί το πρώτο μωρό που έκανα διακοπή κύησης γιατί είχε σοβαρό πρόβλημα ήταν κοριτσάκι.ετσι αν μου χαρίσει ο Θεός ένα θα πω με συγχωρησε κιόλας.κλαμα...

Αλλά δεν το κόβω κι αυτόν τον μήνα.ειμαι μπαχαλο ορμονικα σίγουρα.το θερμοδιαγραμμα δεν μου βγαίνει.εχασα κ δύο μέρες μέτρηση αλλά ότι να ναι είναι.

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

Ξαναβάζω λίγο τα αγοράκια μου.βρε αν υπάρχει τέτοιο τεστ κερνάω από ένα σε όλες.

Αχ τι ψηλο αγορακι που εχεις; Μαναρακι μου! Υγεια να εχετε ολοι και να περνατε όμορφα οπου και να ειστε! Να τους χαιρεσαι και να σε χαιρονται κοριτσι μου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Αχ τι ψηλο αγορακι που εχεις; Μαναρακι μου! Υγεια να εχετε ολοι και να περνατε όμορφα οπου και να ειστε! Να τους χαιρεσαι και να σε χαιρονται κοριτσι μου!

Ναι ρε κοριτσάκι έτσι να είμαστε γέροι κ χαρούμενοι κ να αποφασίσει ο Θεός τι είναι για τον καθένα κ να μας δίνει δύναμη κιόλας να ξεπερνάνε τις δυσκολιες

Just now, sofiadu είπε:

Αχ τι ψηλο αγορακι που εχεις; Μαναρακι μου! Υγεια να εχετε ολοι και να περνατε όμορφα οπου και να ειστε! Να τους χαιρεσαι και να σε χαιρονται κοριτσι μου!

Βρε λιώνω με τον γιο μου...κάθομαι σε κάποια φάση πριν έξω κ αρχίζω τον φιλάω τον φιλάω ,,κάτι χαζό είπε κ μου άρεσε,,κ βλέπω μια γριά περνάει κ γελάει...σου λέει το φάγε 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...