Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Eva1986 είπε:

Ναι ναι. Είχα αχνό καφέ.  Μια φορά στο σκούπισμα κ ελαφρώς στο σερβιετακι.  Κ από τότε τίποτα.  Για να δούμε τι θα δούμε !!!!

Ξέρετε τι κάνω όλη μέρα ε;κοιτιεμαι μήπως ήρθε. Πάω έρχομαι τουαλετα χαχαχχα 

Έχω κ πολλά υγρά.   

 

Καλημέρα 

Τεστ έκανες;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Eva1986 said:

Ναι ναι. Είχα αχνό καφέ.  Μια φορά στο σκούπισμα κ ελαφρώς στο σερβιετακι.  Κ από τότε τίποτα.  Για να δούμε τι θα δούμε !!!!

Ξέρετε τι κάνω όλη μέρα ε;κοιτιεμαι μήπως ήρθε. Πάω έρχομαι τουαλετα χαχαχχα 

Έχω κ πολλά υγρά.   

 

Να σου πω με την λιγη εμπειρια μου, αυτο δεν μου ακουγεται καθολου κακο!! Ισα ισα μου ακουγεται αρκετα ελπιδοφορο! Ποτε ειχες επαφες;

 

@*Vasoula  μολις ελαβα τις εξετασεις λοιπον ειναι οι εξης:

-Θυροειδοτρόπος ορμόνη (TSH), συμμετοχή 1,86€ απο 10,52€

-Οιστραδιόλη αίματος (Ε2), συμμετοχή 1,86€,α πο 10,52€

-Προλακτίνη αίματος PRL ανα δείγμα, συμμετοχή 1,86€ απο 10,52€

-Θυλακιοτρόπου ορμόνη (FSH) Μέτρηση στο αίμα (TRH test για FSH σε χρόνο 0), συμμετοχή1,62€, απο 9,18€

-Ωχρινοτρόπος (LH), (TRH test για LH σε χρόνο 0), συμμετοχή 1,62€ απο 9,18€

Σύνολο συμμετοχής 8,82€ απο 49,92€

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Να σου πω με την λιγη εμπειρια μου, αυτο δεν μου ακουγεται καθολου κακο!! Ισα ισα μου ακουγεται αρκετα ελπιδοφορο! Ποτε ειχες επαφες;

 

@*Vasoula  μολις ελαβα τις εξετασεις λοιπον ειναι οι εξης:

-Θυροειδοτρόπος ορμόνη (TSH), συμμετοχή 1,86€ απο 10,52€

-Οιστραδιόλη αίματος (Ε2), συμμετοχή 1,86€,α πο 10,52€

-Προλακτίνη αίματος PRL ανα δείγμα, συμμετοχή 1,86€ απο 10,52€

-Θυλακιοτρόπου ορμόνη (FSH) Μέτρηση στο αίμα (TRH test για FSH σε χρόνο 0), συμμετοχή1,62€, απο 9,18€

-Ωχρινοτρόπος (LH), (TRH test για LH σε χρόνο 0), συμμετοχή 1,62€ απο 9,18€

Σύνολο συμμετοχής 8,82€ απο 49,92€

Καλές οι εξετάσεις σου ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Καλές οι εξετάσεις σου ;;;;

Δεν τις εχω κανει ακομα. Εννοω οτι μολις ελαβα το παραπεμπτικο απο τον γιατρο για να τις κανω (μου τις εφερε κουριερ γιατι δεν προλαβαινα να παω εγω). Δεν ειχα ιδεα ποιες θα συνταγογραφουσε και με ρωτουσε η Βασουλα.

Τωρα περιμενω περιοδο να παω να τις κανω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Δεν τις εχω κανει ακομα. Εννοω οτι μολις ελαβα το παραπεμπτικο απο τον γιατρο για να τις κανω (μου τις εφερε κουριερ γιατι δεν προλαβαινα να παω εγω). Δεν ειχα ιδεα ποιες θα συνταγογραφουσε και με ρωτουσε η Βασουλα.

Τωρα περιμενω περιοδο να παω να τις κανω!!!!!

Και αμη να κάνεις 

Αυτή δε γράφεται και είναι γύρω στο πενηνταρικο 

Αλλά σου δείχνει τις αποθήκες ωαρίων 

Που σε συνδιασμό με τις άλλες έχεις ένα μπουσουλα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr said:

Και αμη να κάνεις 

Αυτή δε γράφεται και είναι γύρω στο πενηνταρικο 

Αλλά σου δείχνει τις αποθήκες ωαρίων 

Που σε συνδιασμό με τις άλλες έχεις ένα μπουσουλα

Ισως με ξεκιναει με αυτες κ αναλογα τι θα δει να με παει κ για AMH ,, δεν ξερω....

Βασικα η περιοδος να ερθει τωρα ρε κοριτσια να προσωρησω..καθομαι κ τη περιμενω..ελεος πιαααα

Πρωτη φορα στη ζωη μου εκανε ενα 36αρι τον Αυγουστο, παλι τωρα θα φτασω ως εκει;; τι σκατα εγινε;;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Ισως με ξεκιναει με αυτες κ αναλογα τι θα δει να με παει κ για AMH ,, δεν ξερω....

Βασικα η περιοδος να ερθει τωρα ρε κοριτσια να προσωρησω..καθομαι κ τη περιμενω..ελεος πιαααα

Πρωτη φορα στη ζωη μου εκανε ενα 36αρι τον Αυγουστο, παλι τωρα θα φτασω ως εκει;; τι σκατα εγινε;;;;;;;;

Είπες ότι έκανες τεστ κ είναι όλα αρνητικά ε;;

Αν μπορείς και θες κάνε ένα υπέρηχο να δεις τι γίνεται εκεί μέσα 

Εγώ έτσι εκανα όταν κ εμένα τον Αύγουστο μου καθυστέρησε πάρα πολύ και τελικά ήταν ανωρρηκτικος κύκλος 

Αλλιώς κάνε και μια χοριακη να σιγουρευτείς βρε κορίτσι

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Eva1986 said:

Αχ θα φανεί.   Είχα πολύ θετική σκέψη κ τώρα με έριξε. σε σένα περίοδος ήταν τέλικα;

Μη σταματάς να έχεις θετική σκέψη!!! 

16 hours ago, sofiadu said:

Και εγω ειχα και τσιμπηματα και σουβλιες και μαλιστα ενοχλησεις που εμοιαζαν με τους πονους που ειχα οταν ημουν σε προχωρημενη εγκυμοσυνη. Καθε φορα που κουραζομουνα ενιωθα μια σουβλια κ την ιδια ενιωσα πρωτη φορα κ τωρα. Τελειως προσγειωμενη αυτη τη φορα , κρατησα μικρο καλαθι μη μου ερθει η μουτζα καταμουτρα, αλλα ενιωθα πραγματα που δεν τα ειχα ξανανιωσει. Ενα βραδυ θυμαμαι δεν μπορουσα να κοιμηθω απο την ενοχληση. Το επομενο πρωι προσπαθησα να τη ρουφηξω κ την ενιωθα σφιχτη , οτι ζοριζεται δεν ξερω πως να το εξηγησω...Λεω απο ο,τι φαινεται τα καταφεραμε ....

Η εγκυμοσυνη θα ειχε πετυχει εφοσον ειχα κυκλο 27-28 μαξ 29 ημερων. γιατι οι επαφες που εκανα ηταν για τοτε οχι για πιο μετα... Δυο τεστ εκανα σημερα κ τα δυο αρνητικα, ουτε καν αχνο. το ενα πρωιμης ανισχνευσης κιολας. εε τι κανει νιαου νιαου;;; μεγαλος κυκλος και αποτυχαμε. τοσο απλα....

Να πω οτι δεν σε καταλαβαινω;; σε καταλαβαινω κ με το παραπανω πως νιωθεις! ακριβως το ιδιο .... 

Αχ άστα ο προηγούμενος μου μήνας ήταν όλος έτσι!! 

16 hours ago, Ellidr said:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Τελικά είναι η hopeme

Έκανα αντιγραφή επικόλληση

Εντωμεταξύ το είχα διαβάσει αυτό το μυνημα και απάντησα κιωλας παρ όλα αυτά μπορώ να πω ότι έπαθα ένα καρδιακό νόμιζα ήταν δικό σου... 

16 hours ago, *Vasoula said:

Ναι ναι αυτο ήταν της δεύτερης εγκυουλας της HopeMe!!!

Κοριτσάκια μου πήγα και εγώ στο γιατρό σημερα.....βρήκαμε δυο ωοθηλακια ένα καλο και ένα λιγο πιο μικρούλη...το ενδομήτριο είναι πολύ καλό....θα παω αύριο το πρωί να κάνω εξετάσεις και αν είναι όλα καλα αυριο βράδυ κανω την ovitrelle και Σάββατο πρωί μπαίνω για ωοληψια!!!!!αυτά τα νέα από εμένα!

Βασούλαα το είχα γράψει κ σε παλαιότερο μήνυμα τότε με τα στοιχήματα έχω ένστικτο για τις δύο Βασουλες χεχεχ ότι πολύ σύντομα κάτι θα γίνει θετικό με εσάς (έχω βαφτίσει την Βασιλική, Βασούλα κ εκείνη χεχε). Με το καλό λοιπόν χωρίς άγχος! 

15 hours ago, Eva1986 said:

Αν σας πω φοβάμαι να κάνω τεστ;κ στην πρώτη εγκυμοσύνη είχα αφήσει 4 μέρες κ πήγα για χωριακη.  Αν δεν έρθει αύριο ,Δευτέρα με κόβω να κάνω. 

Κανεεε πως αντέχεις έχουμε σκάσει αχαχα

15 hours ago, Emilly said:

Και τώρα να πω....γιατί να έχουν δύο κωλ,,,,,,γραμμές...ας βγαίνουν δύο όμορφες κ μετά από πέντε λεπτά να γράφει συγνώμη κυρία δεν είσαι έγκυος.ααααα επιχειρηματική κίνηση.πιο μαλακά έρχεται.μη μου κλέψετε την ιδέα..

Γιατί εγώ που κάνα πρώτη φορά τεστ κ ενώ είχα διαβάσει οδηγίες πετάχτηκα πάνω όταν είδα την πρώτη γραμμή ελέγχου νόμιζα ήταν θετικό, όχι δύο μια έπρεπε να υπάρχει παρασύρεσαι έτσι που την βλέπεις να γεμίζει σνιφφ

15 hours ago, sofiadu said:

Μα ναι σα να μου λεει ασε μας κουκλιτσα μου νομιζεις οτι εισαι κ εγκυος!!!

μηπως να παω στον προηγουμενο που ηταν κ γουρλης;; αλλα ο ατιμος ειναι φωτια κ λαυρα, 70 ευρω επισκεψη ρε γαμωτο....

Ε οχιι η φίλη μου άλλαξε γιατρό μόνο κ μόνο επειδή της χαλούσε την ψυχολογία, ο δικός σου είναι κ πανάκριβος!! Άλλαξε μέχρι να βρεις κάποιον που σου κάνει!! 

Just now, Eva1986 said:

Καβάλα μένω.  

Ξέρω ακούγεται χαζό που ντρέπομαι σε άντρα.   Αλλά είναι κάτι που δεν το ελέγχω. 

Καλημέρα κιόλας κορίτσια.  !!!

Σήμερα περίμενω την ακατανομαστη!!!  

Είναι καμμία που είναι μαζί Μ;

Α μην ντρέπεσαι καθόλου εννοώ νορμάλ είναι που ντρέπεσαι αχαχαχ κ η αδερφή μου έτσι με τπτ σε άντρα, εγώ γενικά νιώθω άβολα σε γιατρούς γ αυτό δεν πάω συχνά λάθος μου... 

@Emilly Καλό ταξίδι!! Να περάσεις υπέροχα κ να γεμίσεις θετική ενέργεια!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Είπες ότι έκανες τεστ κ είναι όλα αρνητικά ε;;

Αν μπορείς και θες κάνε ένα υπέρηχο να δεις τι γίνεται εκεί μέσα 

Εγώ έτσι εκανα όταν κ εμένα τον Αύγουστο μου καθυστέρησε πάρα πολύ και τελικά ήταν ανωρρηκτικος κύκλος 

Αλλιώς κάνε και μια χοριακη να σιγουρευτείς βρε κορίτσι

Εχω κανει υπερηχο κ ο γιατρος μου λεει οτι ολα ειναι μια χαρα. δεν συντρεχει λογος ανησυχιας. Μαλιστα οταν ειχα παει , 27 ιουλιου, θεωρουσα οτι ηδη ειχα κανει ωορρηξια. Βλεπει λοιπον ο γιατρος μου το αυγο 2 εκατοστα και μου λεει "σημερα αυτιο κανεις ωορρηξια και θα κανεις μεγαλο κυκλο, σου εχει ξανατυχει". Του λεω πολυ σπανια να φτασω ως τις 32 μερες. και μου λεει "ε και τωρα θα αργησει αλλα δεν ειναι κατι να ανησυχεις. ουτε βλεπω λογο ανησυχιας για συλληψη παιδιου. ειμαι σιγουρος οτι σε 2-3 μηνες θα πιασεις" 

Λεω μηπως να το ψαξουμε απο τοωρα μηπως κατι συμβαινει μη χανω κ αλλο χρονο; Και μου ειπε να κανω ορμονικες (εφυγα κ δεν τις πηρα κ ποτε δεν βρηκα χρονο να παω για αυτο εστειλα επιτελους κουριερ να τις δρομολογησω). Αλλα μου λεει μην τρελαινεσαι δεν εχεις κανενα θεμα.

Λεω μηπως που μεγαλωνω οι πιθανοτητες συλληψεις μειωνονται; ειμαι ηδη 37. Μου λεει καθολου, εισαι μια χαρα! 

Ναι εκανα 2 τεστ χθες το πρωι, το ενα μαλιστα κ πρωιμης ανιχνευσης. 

Χοριακη δεν κανω εκτος αν φτασω στις 40 μερες, ξερω γω χαΧΑΧΑΧΑ. Θα ερθει που θα παει..Βεβαια υποσχεθηκα στην @Evouska τεστ αυριο το πρωι γιατι ακομα πιστευει σε μενα!!! η γλυκουλα μου!!!

Just now, SerafinaPekala said:

Γιατί εγώ που κάνα πρώτη φορά τεστ κ ενώ είχα διαβάσει οδηγίες πετάχτηκα πάνω όταν είδα την πρώτη γραμμή ελέγχου νόμιζα ήταν θετικό, όχι δύο μια έπρεπε να υπάρχει παρασύρεσαι έτσι που την βλέπεις να γεμίζει σνιφφ

αχχχ κοριτσακι μου τι πικρα πηρες!!!! 

 

Just now, SerafinaPekala said:

Ε οχιι η φίλη μου άλλαξε γιατρό μόνο κ μόνο επειδή της χαλούσε την ψυχολογία, ο δικός σου είναι κ πανάκριβος!! Άλλαξε μέχρι να βρεις κάποιον που σου κάνει!! 

Ο καινουργιος μου τα ειπε αυτα κ με εριξε.Ειναι μεγαλογιατρος στην ΑΘηνα , απο τους καλυτερους και καθολου φιλοχρηματος.

Ο παλιος ειναι ο πανακριβος..μαλλον θα ψαξω για τριτον! χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , sofiadu είπε:

Μια συνηθεια ειναι κ αυτο! Αν τη πρωτη φορα που πηγες σε γυναικολο ηταν γυναικα κ εμαθες ετσι, λογικο να νιωθεις αβολα στην ιδεα αντρα γιατρου. 

Αθηνα μενεις; η @*ζουζουνα*!!! μου προτεινε μια γυναικα γιατρο στην Αττικη, αν σε ενδιαφερει.

Τελικά τι έγινε; Ηρθε περιοδος;;

 

Αχ τ καλααα να περασετε υπερτελειααααααααα!!! Μην ανησυχεις τουλαχιστον εγω θα σε περιμενω για να μεινω εγκυος! χαχαχαχα

Αχ θεε μου ναι!!!! Αντρα σεφ επρεπε να παρουμε κ εμεις Λινακι! Τα εχω παιξει με ολες τις δουλειες και μαγειρεμα καθε μερα!!! αχχααχαχαχα

Περιοδος αφαντη σημερα, 30η μερα του κυκλου. Νιωθω πονακια περιοδου που κ που βεβαια, αντε να ερθει να παω για τις εξετασεις να τελειωνω! Δεν αντεχω την αναμονη! Εκει που ελεγα μην ερθει, τωρα θελω να ερθει συντομα να ξεμπερδευω!

Σημερα μου τις φερνει ο κουριερ τις εξετασεις!! @*Vasoula μολις τις παρω θα σου πω αναλυτικα ποιες ειναι.

 @*ζουζουνα*!!! εσυ τις εκανες;;; 

καλημερα κοριτσι μου,τις εκανα σήμερα το πρωί...ειναι Ε2,FSH, LH αυτες μου έβαλε και μετα την ωορρηξία την προλακτινη και την προγεστερόνη 

Just now, Eva1986 είπε:

Ναι ναι. Είχα αχνό καφέ.  Μια φορά στο σκούπισμα κ ελαφρώς στο σερβιετακι.  Κ από τότε τίποτα.  Για να δούμε τι θα δούμε !!!!

Ξέρετε τι κάνω όλη μέρα ε;κοιτιεμαι μήπως ήρθε. Πάω έρχομαι τουαλετα χαχαχχα 

Έχω κ πολλά υγρά.   

 

αν εχεις διαφανα ειναι καλό,μην την πατήσεις σαν κ εμένα που τελικά ήταν περιοδος, δεν μου εχει ερθει ποτε ετσι με διαφανα υγρα και λιγο αίμα...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! said:

καλημερα κοριτσι μου,τις εκανα σήμερα το πρωί...ειναι Ε2,FSH, LH αυτες μου έβαλε και μετα την ωορρηξία την προλακτινη και την προγεστερόνη 

αν εχεις διαφανα ειναι καλό,μην την πατήσεις σαν κ εμένα που τελικά ήταν περιοδος, δεν μου εχει ερθει ποτε ετσι με διαφανα υγρα και λιγο αίμα...

βρε κοριτσι, εισαι σιγουρη ειναι περιοδος;;;;;

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

καλημερα κοριτσι μου,τις εκανα σήμερα το πρωί...ειναι Ε2,FSH, LH αυτες μου έβαλε και μετα την ωορρηξία την προλακτινη και την προγεστερόνη 

Ερωτηση: πως θα ξερεις ποτε εχεις ωορρηξια για να πας να κανεις μετα την προλακτινη και την προγεστερονη;;;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Ellidr είπε:

Καλημέρα 

Τεστ έκανες;;

 Δεν έκανα.  Σήμερα περίμενω κανονικά περίοδο.αν δεν Μ έρθει Δευτέρα πάω για τεστ.   Είμαι σκυλί μαύρο.  Αχαχαχα 

Εκεί εγώ να της δώσω κ μια καθυστέρηση 3 μέρες 

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα κοριτσι μου,τις εκανα σήμερα το πρωί...ειναι Ε2,FSH, LH αυτες μου έβαλε και μετα την ωορρηξία την προλακτινη και την προγεστερόνη 

αν εχεις διαφανα ειναι καλό,μην την πατήσεις σαν κ εμένα που τελικά ήταν περιοδος, δεν μου εχει ερθει ποτε ετσι με διαφανα υγρα και λιγο αίμα...

Προς το παρόν έχω διαφάνα σήμερα κ πάρα πολλά.    Άντε να δούμε.  

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 said:

 Δεν έκανα.  Σήμερα περίμενω κανονικά περίοδο.αν δεν Μ έρθει Δευτέρα πάω για τεστ.   Είμαι σκυλί μαύρο.  Αχαχαχα 

Εκεί εγώ να της δώσω κ μια καθυστέρηση 3 μέρες 

Προς το παρόν έχω διαφάνα σήμερα κ πάρα πολλά.    Άντε να δούμε.  

Χωρις να θελω να σου φουσκωσω τα μυαλα , νομιζω ειναι καλο σημαδι τα πολλα υγρα που εχεις! Εχω καλη διαισθηση!!!

Καλα θα κανεις να της δωσεις καθυστερηση. οσο μεγαλυτερη καθυστερηση τοσο πιο πιθανο, μη τρελαινομαστε απο νωρις!

εγω ειμαι ηδη στις 2 μερες καθυστερηση με αρνητικα τεστ, θα αγορασω ενα να εχω κ αν δεν εχει ερθει στο σκ θα κανω παλι. χοριακη δεν κανω , νταξει αν βγουν ολα αρνητικα τι κανει νιαου νιαου!!! χαχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Χωρις να θελω να σου φουσκωσω τα μυαλα , νομιζω ειναι καλο σημαδι τα πολλα υγρα που εχεις! Εχω καλη διαισθηση!!!

Καλα θα κανεις να της δωσεις καθυστερηση. οσο μεγαλυτερη καθυστερηση τοσο πιο πιθανο, μη τρελαινομαστε απο νωρις!

εγω ειμαι ηδη στις 2 μερες καθυστερηση με αρνητικα τεστ, θα αγορασω ενα να εχω κ αν δεν εχει ερθει στο σκ θα κανω παλι. χοριακη δεν κανω , νταξει αν βγουν ολα αρνητικα τι κανει νιαου νιαου!!! χαχαχα

Είσαι στάνταρ στην ημέρα περιόδου;η γενικά καθυστερεί;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

βρε κοριτσι, εισαι σιγουρη ειναι περιοδος;;;;;

Ερωτηση: πως θα ξερεις ποτε εχεις ωορρηξια για να πας να κανεις μετα την προλακτινη και την προγεστερονη;;;

Την προλακτινη την κανεις μαζι με τις υπολοιπες(fsh,lh,e2), 2-4 μερα του κυκλου.

Την προγεστερονη την κανεις 7 μερες πριν την περιοδο.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...