Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Τζερι είπε:

Δς ξέρω αν έπρεπε να σχολιάσω σ αυτό το ποστ απλά ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποια στις 11 Σεπτεμβρίου έκανα εκτρωση για λόγους προσωπικούς ξέρει καμία ποτε ξαναέρχεται περίοδος έχω συμπτώματα αλλά αίμα τίποτα λέτε να ξαναειμαι έγκυος; 

Καλησπέρα κοπέλα μου, αν έκανες αποξεση 11/9  Σήμερα είσαι 26 μέρες μετά όποτε όπου να ναι λογικά θα αδιαθετησεις , μετά την αποξεση αλλάζει λίγο ο κύκλος σε πολλές κοπέλες συνήθως μέχρι 40 μέρες έρχεται όμως η περίοδος. Γενικά αν δεις ότι αργεί περισσότερο να μιλήσεις με τον γιατρό σου ! Επίσης όσον αφορά τη  εγκυμοσύνη καλό θα ήταν να παίρνεις προφυλάξεις σίγουρα μέχρι να αδιαθετησεις!  Γιατί κ η μήτρα θέλει το χρόνο της  για να υπάρξει νέα εγκυμοσύνη. Κ αν δεν θέλεις εγκυμοσύνη καλό θα ήταν να χρησιμοποιήτε προφυλακτικό!

Just now, sofiadu είπε:

ηταν αυτος VIP γιατρος τα σκασαμε χοντρα στον μικρο. πλεον δενπαιζει τετοιο μπατζετ.

ΕΛα ντε ρε συ δεν το καταλαβαινω.....

αρχιζω κ το σκεφτομαι αρνητικα τωρα ολο αυτο......

Σοφάκι μου γλυκό προσπάθησε να μην το βλέπεις αρνητικά! Πάρε το λίγο πιο χαλαρά γενικά απ τη στιγμή που και οι επαφές σας θα είναι χαλαρά και όταν είναι να έρθει θα έρθει!! Μην πιέζεσαι  γιατί με το να αγχώνεσαι δε θα έρθει η εγκυμοσύνη! Απόλαυσε τον έρωτα με τον αντρουλη σου όσο πιο πολύ μπορείς και θα έρθει και το σπορακι σίγουρα!!!❤❤❤❤

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , sofiadu είπε:

ξερεις τι σκεφτομαι;;;; οτι δεν παιζει να ειμαι ουτε 1/1000, οσο κ αν θελω να βρω κρυμμενη την ελπιδα.

γιατι τελευταια επαφη ηταν 22/9 (ναι απο τοτε εχω να κανω σεξ). ποσο να κρατησαν τα σπερματοζωαρια να με γονιμοποιησουν;;;;; δεν υπηρχε δλδ επαφη εδω και 15 μερες....εξαλλου ενα αχνο δεν θα εβγαινε ρε γαμωτο; 2 εκανα! κυριως με αυτο της πρωιμης ανιχνευσης;; ασε τα HOme test δεν εχω βρει μια κοπελα με θετικο με αυτες τις ταινιες (γρουσουζικα μαλλον ειναι χαχαχα)..

και βασικα ειναι ξεκαθαρο , ειχα πολλααα υγρα πριν ακριβως 15 μερες (στις  24/9 και κρατησαν 4-5 μερες) κ ηταν ωορρηξια κ δεν ηρθα σε επαφη καθολου! μηδεν, zero, νιεντε, καπουτ!

νταξει μονο στη περιπτωση του κρινου θα ειμαι εγκυος !!χαχαχαχα

Κι εγώ με αυτά είδα θετικό μάλιστα 4-5 μέρες πριν την περίοδο

Just now, Ellidr είπε:

Όχι βρε στη δική μας σελίδα 297 νομιζω

Εντάξει! Απίστευτη! Θυμασαι μέχρι και σελίδες! 

Just now, Emilly είπε:

Αααα έτσι...οι παλιοαπατεωνες...κόβουν κεφάλια,,να σε αυτήν θα δώσω τα καλά στην άλλη τη σαραντάρα θα δώσω τα τζουφια...μυνησεις κ πάλι κυρία μου.

Το κεφάλι ψηλά! Κι εγώ 39,5 είμαι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Κι εγώ με αυτά είδα θετικό μάλιστα 4-5 μέρες πριν την περίοδο

Εντάξει! Απίστευτη! Θυμασαι μέχρι και σελίδες! 

Το κεφάλι ψηλά! Κι εγώ 39,5 είμαι!

Κ εγώ 38.5

Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 54 λεπτά , Eva1986 είπε:

Κορίτσια κ γω ντρέπομαι πολύ σε άντρα.   

Μονο γυναίκα.   Κ είμαι κ σε αναζήτηση.  Με την προηγούμενη δεν πήγαν καλά τα πράγματα. 

Κορίτσι μου εγώ έχω άντρα γιατρό. Από τα 17 μου.. κ τώρα είμαι 30. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα απαντάει σε ότι κουλό κ αν του πω. Ενδιαφέρεται πάντα ότι ώρα κ αν είναι. Ακόμα κ αν δεν μπορεί να απαντήσει με παίρνει πίσω... Δεν άλλαξα ποτέ γιατρό κ αυτό γτ πάντα όσο άγχος κ αν έχω με καταλαβαίνει κ όσο πιο πολύ μπορεί με ηρεμεί... Εφόσον είσαι σε αναζήτηση ψαξτο καλά κ αν ακούσεις για κάποιον πολύ καλά λόγια δώσε του μια ευκαιρία...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, HopeMe είπε:

Κι εγώ με αυτά είδα θετικό μάλιστα 4-5 μέρες πριν την περίοδο

Εντάξει! Απίστευτη! Θυμασαι μέχρι και σελίδες! 

Το κεφάλι ψηλά! Κι εγώ 39,5 είμαι!

Ωχ σε λίγο με φτάνεις.ηθελα να ειμαι η μόνη σαραντάρα.χαχαχα

Just now, Wannabemama είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω άντρα γιατρό. Από τα 17 μου.. κ τώρα είμαι 30. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα απαντάει σε ότι κουλό κ αν του πω. Ενδιαφέρεται πάντα ότι ώρα κ αν είναι. Ακόμα κ αν δεν μπορεί να απαντήσει με παίρνει πίσω... Δεν άλλαξα ποτέ γιατρό κ αυτό γτ πάντα όσο άγχος κ αν έχω με καταλαβαίνει κ όσο πιο πολύ μπορεί με ηρεμεί... Εφόσον είσαι σε αναζήτηση ψαξτο καλά κ αν ακούσεις για κάποιον πολύ καλά λόγια δώσε του μια ευκαιρία...

Νόμιζα ο άντρας σου είναι γιατρός χαχαχαχαα.ειμαι εκτός θέματος....και λέω μααα τόση τυπικοτητα,,,τον ρωτάω κ με απαντάει όποτε χρειαστεί...ιιχαχαχα.

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Wannabemama said:

Κορίτσι μου εγώ έχω άντρα γιατρό. Από τα 17 μου.. κ τώρα είμαι 30. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα απαντάει σε ότι κουλό κ αν του πω. Ενδιαφέρεται πάντα ότι ώρα κ αν είναι. Ακόμα κ αν δεν μπορεί να απαντήσει με παίρνει πίσω... Δεν άλλαξα ποτέ γιατρό κ αυτό γτ πάντα όσο άγχος κ αν έχω με καταλαβαίνει κ όσο πιο πολύ μπορεί με ηρεμεί... Εφόσον είσαι σε αναζήτηση ψαξτο καλά κ αν ακούσεις για κάποιον πολύ καλά λόγια δώσε του μια ευκαιρία...

Και εγώ είμαι στο γκρουπ αυτών που έχουν άντρα γυναικολόγο από μικρή. Μου τον σύστησαν τότε δύο κοπέλες σαν πολύ καλό γυναικολόγο οπότε ήταν πιο ασφαλές από το να πάω τυχαία κάπου.

@Emilly Καλό ταξίδι! Να περάσετε τέλεια!


aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Κορίτσι μου εγώ έχω άντρα γιατρό. Από τα 17 μου.. κ τώρα είμαι 30. Τον εμπιστεύομαι απόλυτα απαντάει σε ότι κουλό κ αν του πω. Ενδιαφέρεται πάντα ότι ώρα κ αν είναι. Ακόμα κ αν δεν μπορεί να απαντήσει με παίρνει πίσω... Δεν άλλαξα ποτέ γιατρό κ αυτό γτ πάντα όσο άγχος κ αν έχω με καταλαβαίνει κ όσο πιο πολύ μπορεί με ηρεμεί... Εφόσον είσαι σε αναζήτηση ψαξτο καλά κ αν ακούσεις για κάποιον πολύ καλά λόγια δώσε του μια ευκαιρία...

χα χα κ εγω νομιζα οτι ειναι ο αντρας σου γιατρος κ κολλησα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ωχ σε λίγο με φτάνεις.ηθελα να ειμαι η μόνη σαραντάρα.χαχαχα

Νόμιζα ο άντρας σου είναι γιατρός χαχαχαχαα.ειμαι εκτός θέματος....και λέω μααα τόση τυπικοτητα,,,τον ρωτάω κ με απαντάει όποτε χρειαστεί...ιιχαχαχα.

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

Καλό ταξίδι! Να περάσετε όμορφα. Μια ευχή για όλες μας! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

χα χα κ εγω νομιζα οτι ειναι ο αντρας σου γιατρος κ κολλησα 

Χαχα όχι παιδιά.. ευτυχώς έχω άντρα σεφ οπότε με ταΐζει καλά...

Just now, Emilly είπε:

Ωχ σε λίγο με φτάνεις.ηθελα να ειμαι η μόνη σαραντάρα.χαχαχα

Νόμιζα ο άντρας σου είναι γιατρός χαχαχαχαα.ειμαι εκτός θέματος....και λέω μααα τόση τυπικοτητα,,,τον ρωτάω κ με απαντάει όποτε χρειαστεί...ιιχαχαχα.

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

Καλό ταξίδι να περάσετε όμορφα κ ήρεμα... Σε περιμένουμε εδώ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Wannabemama είπε:

Χαχα όχι παιδιά.. ευτυχώς έχω άντρα σεφ οπότε με ταΐζει καλά...

Καλό ταξίδι να περάσετε όμορφα κ ήρεμα... Σε περιμένουμε εδώ...

τελειο αμα μαγειρευει κ στο παιδι δεν ξερεις τι τελεια θα περασεις!! δεν υπαρχει πιο τελειο να εχει το παιδι φαγητο καθε μερα χωρις να χρειαζετε να μαγειρευεις εσυ!

Just now, Emilly είπε:

Ωχ σε λίγο με φτάνεις.ηθελα να ειμαι η μόνη σαραντάρα.χαχαχα

Νόμιζα ο άντρας σου είναι γιατρός χαχαχαχαα.ειμαι εκτός θέματος....και λέω μααα τόση τυπικοτητα,,,τον ρωτάω κ με απαντάει όποτε χρειαστεί...ιιχαχαχα.

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

καλα να περασετε ! ενταξει ειναι φοβερα στην τηνο ωραια θα περασετε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


6 ώρες πρίν, Emilly είπε:

 

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

Ειναι υπεροχη η Τήνος!!!Να περάσετε τέλεια!!:wub:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Eva1986 said:

Κορίτσια κ γω ντρέπομαι πολύ σε άντρα.   

Μονο γυναίκα.   Κ είμαι κ σε αναζήτηση.  Με την προηγούμενη δεν πήγαν καλά τα πράγματα. 

Μια συνηθεια ειναι κ αυτο! Αν τη πρωτη φορα που πηγες σε γυναικολο ηταν γυναικα κ εμαθες ετσι, λογικο να νιωθεις αβολα στην ιδεα αντρα γιατρου. 

Αθηνα μενεις; η @*ζουζουνα*!!! μου προτεινε μια γυναικα γιατρο στην Αττικη, αν σε ενδιαφερει.

Τελικά τι έγινε; Ηρθε περιοδος;;

 

8 hours ago, Emilly said:

Κορίτσια σε λίγο ξεκινάω για Ραφήνα.σας φιλώ κ θα μπω όταν γυρίσω να δω τα νέα σας.δεν ξέρω αν το καταλάβατε αλλά το έχουμε κάψει το θέμα.δεν ξέρω πόσες σελίδες θα κάνουν μέχρι να έρθω...εμείς που είμαστε στις μέρες μας δεν χαλαρώνουμε με τίποτα και όσες περιμένουν...περιμένετε να έρθω χαχαχαχαα.

Αχ τ καλααα να περασετε υπερτελειααααααααα!!! Μην ανησυχεις τουλαχιστον εγω θα σε περιμενω για να μεινω εγκυος! χαχαχαχα

6 hours ago, linaa said:

τελειο αμα μαγειρευει κ στο παιδι δεν ξερεις τι τελεια θα περασεις!! δεν υπαρχει πιο τελειο να εχει το παιδι φαγητο καθε μερα χωρις να χρειαζετε να μαγειρευεις εσυ!

Αχ θεε μου ναι!!!! Αντρα σεφ επρεπε να παρουμε κ εμεις Λινακι! Τα εχω παιξει με ολες τις δουλειες και μαγειρεμα καθε μερα!!! αχχααχαχαχα

Περιοδος αφαντη σημερα, 30η μερα του κυκλου. Νιωθω πονακια περιοδου που κ που βεβαια, αντε να ερθει να παω για τις εξετασεις να τελειωνω! Δεν αντεχω την αναμονη! Εκει που ελεγα μην ερθει, τωρα θελω να ερθει συντομα να ξεμπερδευω!

Σημερα μου τις φερνει ο κουριερ τις εξετασεις!! @*Vasoula μολις τις παρω θα σου πω αναλυτικα ποιες ειναι.

 @*ζουζουνα*!!! εσυ τις εκανες;;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μια συνηθεια ειναι κ αυτο! Αν τη πρωτη φορα που πηγες σε γυναικολο ηταν γυναικα κ εμαθες ετσι, λογικο να νιωθεις αβολα στην ιδεα αντρα γιατρου. 

Αθηνα μενεις; η @*ζουζουνα*!!! μου προτεινε μια γυναικα γιατρο στην Αττικη, αν σε ενδιαφερει.

 

Αχ τ καλααα να περασετε υπερτελειααααααααα!!! Μην ανησυχεις τουλαχιστον εγω θα σε περιμενω για να μεινω εγκυος! χαχαχαχα

Αχ θεε μου ναι!!!! Αντρα σεφ επρεπε να παρουμε κ εμεις Λινακι! Τα εχω παιξει με ολες τις δουλειες και μαγειρεμα καθε μερα!!! αχχααχαχαχα

Περιοδος αφαντη σημερα, 30η μερα του κυκλου. Νιωθω πονακια περιοδου που κ που βεβαια, αντε να ερθει να παω για τις εξετασεις να τελειωνω! Δεν αντεχω την αναμονη! Εκει που ελεγα μην ερθει, τωρα θελω να ερθει συντομα να ξεμπερδευω!

Σημερα μου τις φερνει ο κουριερ τις εξετασεις!! @*Vasoula μολις τις παρω θα σου πω αναλυτικα ποιες ειναι.

 @*ζουζουνα*!!! εσυ τις εκανες;;; 

Καβάλα μένω.  

Ξέρω ακούγεται χαζό που ντρέπομαι σε άντρα.   Αλλά είναι κάτι που δεν το ελέγχω. 

Καλημέρα κιόλας κορίτσια.  !!!

Σήμερα περίμενω την ακατανομαστη!!!  

Είναι καμμία που είναι μαζί Μ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eva1986 said:

Καβάλα μένω.  

Ξέρω ακούγεται χαζό που ντρέπομαι σε άντρα.   Αλλά είναι κάτι που δεν το ελέγχω. 

Καλημέρα κιόλας κορίτσια.  !!!

Σήμερα περίμενω την ακατανομαστη!!!  

Είναι καμμία που είναι μαζί Μ;

Εγω καλε ειμαι μαζι σου! Περιμενω απο μερα σε μερα!! Τεστ εγκυμοσυνης αρνητικα!!! Ειχες λιγο καφε χθες; καλα θυμαμαι;

Δεν μου φαινεται περιεργο. Η καθε κοπελα το στυλ της και οπως εχει συνηθισει!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Εγω καλε ειμαι μαζι σου! Περιμενω απο μερα σε μερα!! Τεστ εγκυμοσυνης αρνητικα!!! Ειχες λιγο καφε χθες; καλα θυμαμαι;

Δεν μου φαινεται περιεργο. Η καθε κοπελα το στυλ της και οπως εχει συνηθισει!!!

Ναι ναι. Είχα αχνό καφέ.  Μια φορά στο σκούπισμα κ ελαφρώς στο σερβιετακι.  Κ από τότε τίποτα.  Για να δούμε τι θα δούμε !!!!

Ξέρετε τι κάνω όλη μέρα ε;κοιτιεμαι μήπως ήρθε. Πάω έρχομαι τουαλετα χαχαχχα 

Έχω κ πολλά υγρά.   

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...