Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Και τώρα να πω....γιατί να έχουν δύο κωλ,,,,,,γραμμές...ας βγαίνουν δύο όμορφες κ μετά από πέντε λεπτά να γράφει συγνώμη κυρία δεν είσαι έγκυος.ααααα επιχειρηματική κίνηση.πιο μαλακά έρχεται.μη μου κλέψετε την ιδέα..

οχι να μας παιρνει τη χαρα βρε συ...να βγαινει μηνυμα κατευθειαν αντι για γραμμη και να λεει, "εισαι υπεροχη, εισαι σπουδαια, εισαι γενναια, εισαι δυνατη θα τα καταφερεις την επομενη φορα , λυπαμαι πολυ..."

κ οταν βγαινει θετικο να βγαινουν κ κονφετι κ μια μουσικουλα ταττααααααααα ετσι για το χαβαλε κ το παρτυ! αυτα......

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

θυμηθηκα μολις τον γυναικολογο μου που τον ειχα παρει τηλεφωνο τον Αυγουστο που  ειχα φτασει στις 36 μερες (κυκλος ρεκορ για μενα).

36η μερα: Γιατρε δεν εχω αδιαθετησει

Γιατρος: Ε ενταξει κανετε απλα εναν μεγαλο κυκλο, θα αδιαθετησετε μην ανησυχειτε!

(ουτε υπονοια εγκυμοσυνης ετσι;;)

μετα απο 1 ωρα να ηταν; μιση;;; ειχα αδιαθετησει...

αυτα!

Βρε τον άτιμο!!!ούτε να αναρωτηθεί??τι στο καλό????

 

Just now, Ellidr είπε:

Να σε ρωτήσω και κάτι άλλο ποσό σου κοστίζει ;;

Πχ αυτή τη φορά ;πόσο θα σου στοιχίσει;

Κάθε ωοληψια μ στοιχίζει 400 (αν υπάρχει μέσα ωάριο) και 30 ευρω του καρδιολόγου..καθε επίσκεψη στο γιατρο 40 ευρώ...και κανω περίπου 3 επισκέψεις στο φυσικο κυκλο και η μεταφορά ελα ν ντέ...δεν εφτασα εκει ακόμα π είναι και τα πιο πολλά!!!!και βαλε εξετάσεις και ovitrelle και τεστ covid...σκ@τουλες δηλαδη...χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Βρε τον άτιμο!!!ούτε να αναρωτηθεί??τι στο καλό????

Μα ναι σα να μου λεει ασε μας κουκλιτσα μου νομιζεις οτι εισαι κ εγκυος!!!

μηπως να παω στον προηγουμενο που ηταν κ γουρλης;; αλλα ο ατιμος ειναι φωτια κ λαυρα, 70 ευρω επισκεψη ρε γαμωτο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

οχι να μας παιρνει τη χαρα βρε συ...να βγαινει μηνυμα κατευθειαν αντι για γραμμη και να λεει, "εισαι υπεροχη, εισαι σπουδαια, εισαι γενναια, εισαι δυνατη θα τα καταφερεις την επομενη φορα , λυπαμαι πολυ..."

κ οταν βγαινει θετικο να βγαινουν κ κονφετι κ μια μουσικουλα ταττααααααααα ετσι για το χαβαλε κ το παρτυ! αυτα......

 

Just now, Emilly είπε:

Και τώρα να πω....γιατί να έχουν δύο κωλ,,,,,,γραμμές...ας βγαίνουν δύο όμορφες κ μετά από πέντε λεπτά να γράφει συγνώμη κυρία δεν είσαι έγκυος.ααααα επιχειρηματική κίνηση.πιο μαλακά έρχεται.μη μου κλέψετε την ιδέα..

Χαχααχχααχαχαχχαχα υπέροχες ιδέες!!!σοφακι γέλασα πολύ....σαν τηλεπαιχνίδι....χαχαχαχαχα 

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Κάθε ωοληψια μ στοιχίζει 400 (αν υπάρχει μέσα ωάριο) και 30 ευρω του καρδιολόγου..καθε επίσκεψη στο γιατρο 40 ευρώ...και κανω περίπου 3 επισκέψεις στο φυσικο κυκλο και η μεταφορά ελα ν ντέ...δεν εφτασα εκει ακόμα π είναι και τα πιο πολλά!!!!και βαλε εξετάσεις και ovitrelle και τεστ covid...σκ@τουλες δηλαδη...χαχαχαχ

ωοληψια μπορεις να κανεις καθε μηνα εφοσον υπαρχει ωαριο ή σου λεει μηνα παρα μηνα ή πιο πολυ χρονικο περιθωριο;;

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sofiadu είπε:

Μα ναι σα να μου λεει ασε μας κουκλιτσα μου νομιζεις οτι εισαι κ εγκυος!!!

μηπως να παω στον προηγουμενο που ηταν κ γουρλης;; αλλα ο ατιμος ειναι φωτια κ λαυρα, 70 ευρω επισκεψη ρε γαμωτο....

70???και λεω εγω για τον δικό μου που παίρνει 40-50.....μα γιατί δεν είχε ούτε καν την υπονοια??

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

οχι να μας παιρνει τη χαρα βρε συ...να βγαινει μηνυμα κατευθειαν αντι για γραμμη και να λεει, "εισαι υπεροχη, εισαι σπουδαια, εισαι γενναια, εισαι δυνατη θα τα καταφερεις την επομενη φορα , λυπαμαι πολυ..."

κ οταν βγαινει θετικο να βγαινουν κ κονφετι κ μια μουσικουλα ταττααααααααα ετσι για το χαβαλε κ το παρτυ! αυτα......

Αχαχαχαχαχαχαζα.ε ρε τα ντουβαρια.τιποτα από μάρκετινγκ;;;;;;να μη θέλει η γυναίκα να πάρει τεστ...όπως λες.ετσι...εισαι κουκλίτσα..είσαι τέλεια..κλπ.λιγο να σε ανεβάσει..ε τεστ είναι αυτά;;;;;;να κ έγκυος να είσαι καμία φορά μια ψευτογραμμη ιιιι την βλέπεις κ την λυπάσαι..στον γιο μου εγώ έτσι.βαλε κυρία μου δύο γραμμές μπουζατες να χαρεί ο κόσμος κ φερτο πλαγίως...τίποτα από μπίζνες;;;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

ωοληψια μπορεις να κανεις καθε μηνα εφοσον υπαρχει ωαριο ή σου λεει μηνα παρα μηνα ή πιο πολυ χρονικο περιθωριο;;

 

Με φυσικο κύκλο μπορείς καθε μηνα...όσο παράγεις παίρνεις...χαχχαα

Just now, Emilly είπε:

Αχαχαχαχαχαχαζα.ε ρε τα ντουβαρια.τιποτα από μάρκετινγκ;;;;;;να μη θέλει η γυναίκα να πάρει τεστ...όπως λες.ετσι...εισαι κουκλίτσα..είσαι τέλεια..κλπ.λιγο να σε ανεβάσει..ε τεστ είναι αυτά;;;;;;να κ έγκυος να είσαι καμία φορά μια ψευτογραμμη ιιιι την βλέπεις κ την λυπάσαι..στον γιο μου εγώ έτσι.βαλε κυρία μου δύο γραμμές μπουζατες να χαρεί ο κόσμος κ φερτο πλαγίως...τίποτα από μπίζνες;;;;;

Ετσι ακριβώς!!!χαχαχαχχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

70???και λεω εγω για τον δικό μου που παίρνει 40-50.....μα γιατί δεν είχε ούτε καν την υπονοια??

ηταν αυτος VIP γιατρος τα σκασαμε χοντρα στον μικρο. πλεον δενπαιζει τετοιο μπατζετ.

ΕΛα ντε ρε συ δεν το καταλαβαινω.....

αρχιζω κ το σκεφτομαι αρνητικα τωρα ολο αυτο......

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

θυμηθηκα μολις τον γυναικολογο μου που τον ειχα παρει τηλεφωνο τον Αυγουστο που  ειχα φτασει στις 36 μερες (κυκλος ρεκορ για μενα).

36η μερα: Γιατρε δεν εχω αδιαθετησει

Γιατρος: Ε ενταξει κανετε απλα εναν μεγαλο κυκλο, θα αδιαθετησετε μην ανησυχειτε!

(ουτε υπονοια εγκυμοσυνης ετσι;;)

μετα απο 1 ωρα να ηταν; μιση;;; ειχα αδιαθετησει...

αυτα!

αλήθεια στον πληθυντικό μιλάς?εγώ με την δικιά μου στον ενικό..μιλάω πολύ άνετα.παντως οντως 1 φορα τον χρονο μπορει να γινει αυτο να έχουμε κάποιον κυκλο μεγάλο...βέβαια για μενα ειναι σύνηθες :) οποτε απορρησα που ήρθε φυσιολογικά .Χαχαχαχα..δεν εχω φάτσες...


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

ηταν αυτος VIP γιατρος τα σκασαμε χοντρα στον μικρο. πλεον δενπαιζει τετοιο μπατζετ.

ΕΛα ντε ρε συ δεν το καταλαβαινω.....

αρχιζω κ το σκεφτομαι αρνητικα τωρα ολο αυτο......

Οχι κουκλί μου μη το σκέφτεσαι έτσι...αλλα πραγματικά γιατί ηταν κάθετος????εκτός αν θεώρησε πως για να τον παίρνεις θα έχεις κάνει τεστ και θα έχει βγει αρνητικό...ξέρω κ εγώ?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

αλήθεια στον πληθυντικό μιλάς?εγώ με την δικιά μου στον ενικό..μιλάω πολύ άνετα.παντως οντως 1 φορα τον χρονο μπορει να γινει αυτο να έχουμε κάποιον κυκλο μεγάλο...βέβαια για μενα ειναι σύνηθες :) οποτε απορρησα που ήρθε φυσιολογικά .Χαχαχαχα..δεν εχω φάτσες...

παντα μιλαω στον πληθυντικο, ο ανθρωπος ειναι παππους τι να του πω; ελα να σου πω δεν εχω αδιαθετησει;;; χχαχαχαχαχαχαχα

αλλα γενικαμιλαω στον ενικο, ετσι εχω συνηθισει.

οι εξετασεις ερχονται..μιλησα με τη γραμματεα του γυναικολογου. αντε να ερθει η περιοδος να παω να δω τιμου γινεται!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Βρε τον άτιμο!!!ούτε να αναρωτηθεί??τι στο καλό????

 

Κάθε ωοληψια μ στοιχίζει 400 (αν υπάρχει μέσα ωάριο) και 30 ευρω του καρδιολόγου..καθε επίσκεψη στο γιατρο 40 ευρώ...και κανω περίπου 3 επισκέψεις στο φυσικο κυκλο και η μεταφορά ελα ν ντέ...δεν εφτασα εκει ακόμα π είναι και τα πιο πολλά!!!!και βαλε εξετάσεις και ovitrelle και τεστ covid...σκ@τουλες δηλαδη...χαχαχαχ

ωχ βρε κοριτσι μου,πολλα χρήματα και αλλα και ψυχικά ειναι πιο δύσκολο,η αγωνία που έχεις καθε φορα...δυσκολο πολυ!!!να σε έχει ο θεός γερή και δυνατή κοπέλα μου!!όλα θα γίνουν!!!

Just now, sofiadu είπε:

παντα μιλαω στον πληθυντικο, ο ανθρωπος ειναι παππους τι να του πω; ελα να σου πω δεν εχω αδιαθετησει;;; 

γενικα δεν μιλαω στον ενικο.

οι εξετασεις ερχονται..μιλησα με τη γραμματεα του γυναικολογου. αντε να ερθει η περιοδος να παω να δω τιμου γινεται!!!

Χαχαχαχα αληθεια?εμένα πρέπει να ειναι 60+  αλλα δεν της φαίνεται καθόλου...ειναι πως σε κανει και ο άλλος να νιώθεις....εγω στην αρχη ημουν στον πληθυντικό, πιο μετα στον ενικό αλλα ενταξει γεννησα και 2 παιδια μαζί της...Ο 1ος μου ηταν με αλλη γυναικολογο...εγω γενικα θρλω γυναίκα, δεν μπορώ τους άντρες...ντρέπομαι...:oops:

  • Μου αρέσει 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ωχ βρε κοριτσι μου,πολλα χρήματα και αλλα και ψυχικά ειναι πιο δύσκολο,η αγωνία που έχεις καθε φορα...δυσκολο πολυ!!!να σε έχει ο θεός γερή και δυνατή κοπέλα μου!!όλα θα γίνουν!!!

Χαχαχαχα αληθεια?εμένα πρέπει να ειναι 60+  αλλα δεν της φαίνεται καθόλου...ειναι πως σε κανει και ο άλλος να νιώθεις....εγω στην αρχη ημουν στον πληθυντικό, πιο μετα στον ενικό αλλα ενταξει γεννησα και 2 παιδια μαζί της...Ο 1ος μου ηταν με αλλη γυναικολογο...εγω γενικα θρλω γυναίκα, δεν μπορώ τους άντρες...ντρέπομαι...:oops:

Ευχαριστώ πολυυυυ!!!ετσι ελεγα και εγω με τις γυναίκες μέχρι που πηγα μια φορα σε αντρα και άλλαξα γνώμη.....χαχαχαχχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...