Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καντε τεστ παιδιά... Δώστε θετικά στο λαό να παίρνουμε χαρά και εμεις!! Εμενα ήταν από τις πιο άσχημες περιόδους που πέρασα. Με ψυχολογία χαλιά ζαλάδες κ κρυωμενη!!! Εγώ η τα περνάω στο τέρμα η όχι... Δεν πειράζει,παμε για ένα δυνατό μήνα non stop!!! Knock out θα τον βγάλω, η θα με βγάλει.. χαΧα θα δείξει...

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Μα ξέρετε φαίνεται πως θα πάει πολύ καλά ο μήνας!!!!άρα τωρα περιμένουμε αυριο εσάς ε?? @Ritapog @sofiadu και @*ζουζουνα*!!! Είναι αλλο κοριτσι???αντε να δούμε κοριτσάκια μου!!!!!!!

Just now, Wannabemama είπε:

Καντε τεστ παιδιά... Δώστε θετικά στο λαό να παίρνουμε χαρά και εμεις!! Εμενα ήταν από τις πιο άσχημες περιόδους που πέρασα. Με ψυχολογία χαλιά ζαλάδες κ κρυωμενη!!! Εγώ η τα περνάω στο τέρμα η όχι... Δεν πειράζει,παμε για ένα δυνατό μήνα non stop!!! Knock out θα τον βγάλω, η θα με βγάλει.. χαΧα θα δείξει...

Έχει και τα θετικά του αυτο....γιατι ξέσπασες και τώρα θα έχεις άλλη ψυχολογία ε???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Ellidr είπε:

Έλα τρέλανε μας κ εσύ

Θα περιμένουμε αύριο με αγωνία 

Παιδιά καρπερος μήνας ο Οκτώβρης 

Μη τους αφήσετε να πάρουν ανάσα

Ένταξει.το κανα.αφου δεν εκάνε εμετό πάνω μου να το χω να το θυμάμαι....ηη λες να ήταν γούρι;;;;

  • Χαχα 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Εγω να ξέρεις πίστευα σε εσενα!χαχαχαχαχαχα

Πιστεύω ακόμα δεν τελείωσα με ωορηξια.αν δεν δω σταθερά ανεβασμένη θερμοκρασία δεν θα σταματήσω.χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ένταξει.το κανα.αφου δεν εκάνε εμετό πάνω μου να το χω να το θυμάμαι....ηη λες να ήταν γούρι;;;;

 Χαχαχαχαχα Εισαι θεααααα... Ρε κοριτσια σημερα τελευταία μερα περιοοδου.. Απο αυριο θα ξεκινουσαμε και αρρωστησε.. Ουτε να τον αγγιξω δεν με αφηνει.. Φοβαται για κορονοϊό.. Εκεινος κοιμαται σαλονι σημερα και εγω δωματιο.. Τι Γκαντεμιά 

3 ώρες πρίν, Wannabemama είπε:

Εμείς μαζί στον αγωνα βλέπω εεεε;;; Κ εγώ από αύριο ξεκινάω νέο αγώνα... Πήρα κρασιά θα κάνω κ το σκ μασάζ να κάνω ένα καλό σέρβις στον εαυτό μου να δούμε τι θα πετύχουμε κ αυτό τον μήνα!!!

Αγαπηη.. Και εγω απο αυριο ελεγα ξεκιναω αγωνα αλλα αρρωστησε ο δικος μου.. Και φοβαται για κορονοϊό και δεν με αφηνει να τον πλησιασω.. Πρωτη φορα κοιμομαστε χωρια.. Εκεινος σαλονι εγω δωματιο.. Αφου δεν μπορω να κοιμηθω 

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

 Χαχαχαχαχα Εισαι θεααααα... Ρε κοριτσια σημερα τελευταία μερα περιοοδου.. Απο αυριο θα ξεκινουσαμε και αρρωστησε.. Ουτε να τον αγγιξω δεν με αφηνει.. Φοβαται για κορονοϊό.. Εκεινος κοιμαται σαλονι σημερα και εγω δωματιο.. Τι Γκαντεμιά 

Εεεε θα του περάσει σε κάνα δυο μέρες έτσι κ αλλιώς δεν παίζει ωορηξια για αυτές τις μέρες.εμενα να δεις που έλεγα μη κουνιέται κ πολύ κ του φύγει ρουκέτα.

Just now, Sofiamar93 είπε:

 Χαχαχαχαχα Εισαι θεααααα... Ρε κοριτσια σημερα τελευταία μερα περιοοδου.. Απο αυριο θα ξεκινουσαμε και αρρωστησε.. Ουτε να τον αγγιξω δεν με αφηνει.. Φοβαται για κορονοϊό.. Εκεινος κοιμαται σαλονι σημερα και εγω δωματιο.. Τι Γκαντεμιά 

Αγαπηη.. Και εγω απο αυριο ελεγα ξεκιναω αγωνα αλλα αρρωστησε ο δικος μου.. Και φοβαται για κορονοϊό και δεν με αφηνει να τον πλησιασω.. Πρωτη φορα κοιμομαστε χωρια.. Εκεινος σαλονι εγω δωματιο.. Αφου δεν μπορω να κοιμηθω 

Να σου πω γιατί να κοιμηθεί αλλού έτσι κι αλλιώς ότι μικρόβιο υπάρχει το έχετε κ οι δύο.δεν υπάρχει περίπτωση.πηγαινε χωσου μαζί του .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εεεε θα του περάσει σε κάνα δυο μέρες έτσι κ αλλιώς δεν παίζει ωορηξια για αυτές τις μέρες.εμενα να δεις που έλεγα μη κουνιέται κ πολύ κ του φύγει ρουκέτα.

Να σου πω γιατί να κοιμηθεί αλλού έτσι κι αλλιώς ότι μικρόβιο υπάρχει το έχετε κ οι δύο.δεν υπάρχει περίπτωση.πηγαινε χωσου μαζί του .

Πες του τα.. Ειναι ξεροκεφαλος. Χααχ του μπηκε η ιδεα και δεν του βγαινει και πιστευει οτι σημερα το κόλλησε.. Οτι κολλησε και για αυτο μακρια και αγαοημενοι λεει. Εκεινος ξεραθηκε στον ύπνο.. Ακουω το ροχαλητο του.. Εγω ακομηηη. Χαχαχχαχα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

 Χαχαχαχαχα Εισαι θεααααα... Ρε κοριτσια σημερα τελευταία μερα περιοοδου.. Απο αυριο θα ξεκινουσαμε και αρρωστησε.. Ουτε να τον αγγιξω δεν με αφηνει.. Φοβαται για κορονοϊό.. Εκεινος κοιμαται σαλονι σημερα και εγω δωματιο.. Τι Γκαντεμιά 

Αγαπηη.. Και εγω απο αυριο ελεγα ξεκιναω αγωνα αλλα αρρωστησε ο δικος μου.. Και φοβαται για κορονοϊό και δεν με αφηνει να τον πλησιασω.. Πρωτη φορα κοιμομαστε χωρια.. Εκεινος σαλονι εγω δωματιο.. Αφου δεν μπορω να κοιμηθω 

2 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

 Χαχαχαχαχα Εισαι θεααααα... Ρε κοριτσια σημερα τελευταία μερα περιοοδου.. Απο αυριο θα ξεκινουσαμε και αρρωστησε.. Ουτε να τον αγγιξω δεν με αφηνει.. Φοβαται για κορονοϊό.. Εκεινος κοιμαται σαλονι σημερα και εγω δωματιο.. Τι Γκαντεμιά 

Αγαπηη.. Και εγω απο αυριο ελεγα ξεκιναω αγωνα αλλα αρρωστησε ο δικος μου.. Και φοβαται για κορονοϊό και δεν με αφηνει να τον πλησιασω.. Πρωτη φορα κοιμομαστε χωρια.. Εκεινος σαλονι εγω δωματιο.. Αφου δεν μπορω να κοιμηθω 

Πες του αγάπη μου είμαστε ζευγάρι κ πρέπει να τα μοιραζόμαστε όλα... Κόλλησε με να τελειώνουμε!!!

Just now, Wannabemama είπε:

 

Πες του αγάπη μου είμαστε ζευγάρι κ πρέπει να τα μοιραζόμαστε όλα... Κόλλησε με να τελειώνουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλημερα κοριτσια!τελικά εμενα μου ηρθε περιοδος κανονική οποτε παμε για τον άλλο μήνα...31 μερες κυκλος πρωτη φορα στα τόσα χρόνια...τι να πω τωρα θυμηθηκε να φτιάξει...πάντως από θερμοκρασία είναι κλαφτα Χαράλαμπε γιατι δεν ανεβαίνει καθολου μετα την ωορρηξία αν ισχύει και γενικά μαλλον μπλοκάρει ο θηλασμος σε μενα δυστυχώς, έστω και αυτες οι 2 φορες...πάντως επαφη ειχα εχθες που ειχα αχνο ροζ...

6 ώρες πρίν, Wannabemama είπε:

Εγώ βλέπω κάτι θετικό πάντως στον οριζοντα. Για ξανά κάνε ένα τεστ αύριο μεθαύριο....

τελικα περιοδος ηταν δυστυχως ,η γυναικολογος μου ειπε οτι εστω και αυτες οι 2 φορες με μπλοκάρει  

  • Λυπημένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια ακόμα εμφάνιση δεν έκανε αν και έχω μικρές ενοχλήσεις ανά διαστήματα και λευκά διάφανα υγρά άλλοτε πυκνά και άλλοτε όχι.λεω να περιμένω μέχρι αύριο για τεστ

Κορίτσια καλημέρα!!!!

Περιμένουμε τεστ σου σήμερα!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα κοριτσια!τελικά εμενα μου ηρθε περιοδος κανονική οποτε παμε για τον άλλο μήνα...31 μερες κυκλος πρωτη φορα στα τόσα χρόνια...τι να πω τωρα θυμηθηκε να φτιάξει...πάντως από θερμοκρασία είναι κλαφτα Χαράλαμπε γιατι δεν ανεβαίνει καθολου μετα την ωορρηξία αν ισχύει και γενικά μαλλον μπλοκάρει ο θηλασμος σε μενα δυστυχώς, έστω και αυτες οι 2 φορες...πάντως επαφη ειχα εχθες που ειχα αχνο ροζ...

τελικα περιοδος ηταν δυστυχως ,η γυναικολογος μου ειπε οτι εστω και αυτες οι 2 φορες με μπλοκάρει  

Καλημέρα κορίτσι μου. Δεν πτοουμαστε πάμε δυναμικά αυτό το μήνα. 

Καλημερα κορίτσια μου. Εγώ πάλι εχθές που είχα επαφή αμέσως μετά με έπιασε μια δυνατή κραμπα περιόδου και πονουσα για κανένα λεπτό. Λέτε να είναι τίποτα ανησυχητικο και να πάρω τον γιατρό? Η περίοδος μου αναμένεται σε 8 μέρες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια μου!

Ξυπνησα το πρωι και εκανα το home test. αρνητικο. Εκανα κ το ψηφιακο πρωιμης ανιχνευσης, αρνητικο και αυτο!

Προφανως τα υγρα που εβλεπα ηταν ωορρηξιας. 

Παμε για αλλο μηνα λοιπον!

Περιμενουμε καποια αλλη αυτη τη βδομαδα;

  • Λυπημένη/-ος 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Καλημερα κοριτσια μου!

Ξυπνησα το πρωι και εκανα το home test. αρνητικο. Εκανα κ το ψηφιακο πρωιμης ανιχνευσης, αρνητικο και αυτο!

Προφανως τα υγρα που εβλεπα ηταν ωορρηξιας. 

Παμε για αλλο μηνα λοιπον!

Περιμενουμε καποια αλλη αυτη τη βδομαδα;

Έχεις καθυστέρηση? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...