Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

 Θα προετοιμάζεσαι από νωρίς για τη μόνιμη νύστα της εγκυμοσύνης !!! Αφού και το δικό σου θετικο είναι κοντά είμαι σίγουρη !!!

@Emilly ξέχασα να σας πω προχθές το βράδυ πριν κάνω το τεστ είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τεστ κ ήταν θετικό!! Και ξύπνησα κ το έκανα και ήταν!!! 

Σε εμένα είναι ο πείνασμενος που ονειρεύεται καρβέλια χαχαχαχαα.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ωχχ αλήθεια ρε κοριτσι;τελικα τα όνειρα βγαίνουν αληθινά. Τι ωραια

Αν είναι έτσι μπορεί να γίνω μαμή.χαχαχα τώρα στα στέρνα θα αλλάξω επάγγελμα 

Just now, Ellidr είπε:

Λες να το βάλω κολπικά 

Και πως απλά το χώνεις μέσα ;;

Άσε να κάνουμε και μια επαφή το πρωί πρωί και μετά καλύτερα ,γιατί μη ξεχνάς εμείς είμαστε στις επαφές ακόμα

Εμένα φίλη ο δικός μου πρέπει να έπαθε γαστρεντερίτιδα πονάει το στομάχι του κ παίζει σήμερα να κάνω ωορηξια.αν δεν κάνω σήμερα δεν έκανα κ χθες πάει ο μήνας.ρε γκαντεμια ξεπατωθηκα μέχρι στην περίοδο κ τώρα....δε με θελει

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Emilly είπε:

Σε εμένα είναι ο πείνασμενος που ονειρεύεται καρβέλια χαχαχαχαα.

Αν είναι έτσι μπορεί να γίνω μαμή.χαχαχα τώρα στα στέρνα θα αλλάξω επάγγελμα 

Εμένα φίλη ο δικός μου πρέπει να έπαθε γαστρεντερίτιδα πονάει το στομάχι του κ παίζει σήμερα να κάνω ωορηξια.αν δεν κάνω σήμερα δεν έκανα κ χθες πάει ο μήνας.ρε γκαντεμια ξεπατωθηκα μέχρι στην περίοδο κ τώρα....δε με θελει

Χαχαχαχαχαχ ωραία είναι τα όνειρα εγω το τελευταίο δίμηνο βλέπω φουλ και ολα τα ζω σαν να είναι αληθινά.βρε ωορρηξία μπορει να έχεις κάνει και να μην το κατάλαβες παιζει και αυτο και το ξερεις.μην σε παίρνει από κατω.αντεεεε

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Σε εμένα είναι ο πείνασμενος που ονειρεύεται καρβέλια χαχαχαχαα.

Αν είναι έτσι μπορεί να γίνω μαμή.χαχαχα τώρα στα στέρνα θα αλλάξω επάγγελμα 

Εμένα φίλη ο δικός μου πρέπει να έπαθε γαστρεντερίτιδα πονάει το στομάχι του κ παίζει σήμερα να κάνω ωορηξια.αν δεν κάνω σήμερα δεν έκανα κ χθες πάει ο μήνας.ρε γκαντεμια ξεπατωθηκα μέχρι στην περίοδο κ τώρα....δε με θελει

Δε πείραζει ο απαυτος του θα έχει θέμα όχι το επίμαχο 

Οπότε βουρ

Χαχαχαχα

Μη το χάσεις με τίποτα

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχαχαχ ωραία είναι τα όνειρα εγω το τελευταίο δίμηνο βλέπω φουλ και ολα τα ζω σαν να είναι αληθινά.βρε ωορρηξία μπορει να έχεις κάνει και να μην το κατάλαβες παιζει και αυτο και το ξερεις.μην σε παίρνει από κατω.αντεεεε

Εγώ πάντως τον ξαναεβαλα κάτω για καλό και για κακό

Μου έχεις αλλάξει τα φώτα λέει

Χαχαχαχα

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Δε πείραζει ο απαυτος του θα έχει θέμα όχι το επίμαχο 

Οπότε βουρ

Χαχαχαχα

Μη το χάσεις με τίποτα

Εγώ πάντως τον ξαναεβαλα κάτω για καλό και για κακό

Μου έχεις αλλάξει τα φώτα λέει

Χαχαχαχα

Χαχαχαχαχαχα και καλα του εκανες .αλλά το εχω ξανα πει οτι όταν με το καλο μεινουμε εγκυος δεν θα θέλουμε σεξ και θα κυνηγάνε αυτοί εμας χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχαχαχα και καλα του εκανες .αλλά το εχω ξανα πει οτι όταν με το καλο μεινουμε εγκυος δεν θα θέλουμε σεξ και θα κυνηγάνε αυτοί εμας χαχαχα

Πες το ψέματα

Του είπα έλα κάνε υπομονή κι όταν μείνω έγκυος θα κάνεις να το δεις 10 μήνες

Γιατί εννοείται ότι όταν μείνω δε πρόκειται να κάνω σεχ για κανένα λόγο 

Δε θα το διακινδυνεύσω με τίποτα 

Σαν μπιμπελό θα Μ έχει 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ellidr είπε:

Λες να το βάλω κολπικά 

Και πως απλά το χώνεις μέσα ;;

Άσε να κάνουμε και μια επαφή το πρωί πρωί και μετά καλύτερα ,γιατί μη ξεχνάς εμείς είμαστε στις επαφές ακόμα

το υποθετο ναι ειναι εύκολο κολπικά, μπαίνει εύκολα,δεν εχει και παρενέργειες 

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πες το ψέματα

Του είπα έλα κάνε υπομονή κι όταν μείνω έγκυος θα κάνεις να το δεις 10 μήνες

Γιατί εννοείται ότι όταν μείνω δε πρόκειται να κάνω σεχ για κανένα λόγο 

Δε θα το διακινδυνεύσω με τίποτα 

Σαν μπιμπελό θα Μ έχει 

Βασίλισσα κοριτσι μου βασιλισσα :-)

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

το υποθετο ναι ειναι εύκολο κολπικά, μπαίνει εύκολα,δεν εχει και παρενέργειες 

Εσυ πως τα πας εχεις αιμματακι;

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ακόμα εμφάνιση δεν έκανε αν και έχω μικρές ενοχλήσεις ανά διαστήματα και λευκά διάφανα υγρά άλλοτε πυκνά και άλλοτε όχι.λεω να περιμένω μέχρι αύριο για τεστ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια ακόμα εμφάνιση δεν έκανε αν και έχω μικρές ενοχλήσεις ανά διαστήματα και λευκά διάφανα υγρά άλλοτε πυκνά και άλλοτε όχι.λεω να περιμένω μέχρι αύριο για τεστ

Έλα τρέλανε μας κ εσύ

Θα περιμένουμε αύριο με αγωνία 

Παιδιά καρπερος μήνας ο Οκτώβρης 

Μη τους αφήσετε να πάρουν ανάσα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχαχαχ ωραία είναι τα όνειρα εγω το τελευταίο δίμηνο βλέπω φουλ και ολα τα ζω σαν να είναι αληθινά.βρε ωορρηξία μπορει να έχεις κάνει και να μην το κατάλαβες παιζει και αυτο και το ξερεις.μην σε παίρνει από κατω.αντεεεε

Αχ έχω αρχίσει να παραννοω κ πολύ φοβάμαι...σιγά μη καταλάβαινα μια ζωή ποτέ εκλ,,,,να αβγό...που εγινα κ ειδημων τώρα.αντε μη Μ αρχίσω.

Just now, Ellidr είπε:

Έλα τρέλανε μας κ εσύ

Θα περιμένουμε αύριο με αγωνία 

Παιδιά καρπερος μήνας ο Οκτώβρης 

Μη τους αφήσετε να πάρουν ανάσα

Ναι πολύ καρπερος ,,έχω ελιές στην αυλή σε λίγες μέρες αρχίζω το μάζεμα.θα βγει πολύ λάδι φέτος αααχαχαχαχαχα.

Just now, Ellidr είπε:

Πες το ψέματα

Του είπα έλα κάνε υπομονή κι όταν μείνω έγκυος θα κάνεις να το δεις 10 μήνες

Γιατί εννοείται ότι όταν μείνω δε πρόκειται να κάνω σεχ για κανένα λόγο 

Δε θα το διακινδυνεύσω με τίποτα 

Σαν μπιμπελό θα Μ έχει 

Θα κανεις,,,θα κάνεις,,μετά το τρίμηνο θα δεις.εγω το έκανα μέχρι τελευταία μέρα στον γιο μου.μονο στην τελευταία δεν έκανα.δεν παθαίνουν τίποτα χαλαρά αλλά μετά το τρίμηνο .

Just now, vasiliki2020 είπε:

Χαχαχαχαχαχα και καλα του εκανες .αλλά το εχω ξανα πει οτι όταν με το καλο μεινουμε εγκυος δεν θα θέλουμε σεξ και θα κυνηγάνε αυτοί εμας χαχαχα

Το χειρότερο δεν ειναι που κόβεται το σ,,,ξ.το χειρότερο είναι που μετά ζητάνε εναλλακτικές περιπτύξεις....εεε θα σκάσουν αλλιώς εννιά μήνες;;;;;με τίποτα θα πάθουν 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Βασίλισσα κοριτσι μου βασιλισσα :-)

Εσυ πως τα πας εχεις αιμματακι;

κοριτσακι μου αιμα κόκκινο με ροη δεν εχω ...εχω μονο πολυ αχνο ροζ που κ που .στο σκούπισμα βλεπω που κ που αιμα με υγρα ακόμα..προφανώς θα ειναι περίοδος δεν γίνεται αλλιώς απλα κατεβαίνει αργα και ηρθε και νωρίς αν οντως ειναι ετσι θα δειξει και αύριο...η θερμοκρασία γιατι ανέβηκε σημερα αφου θα ερχόταν περιοδος αυτο δεν το κατάλαβα...τεσπα...

  • Μου αρέσει 2

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια ακόμα εμφάνιση δεν έκανε αν και έχω μικρές ενοχλήσεις ανά διαστήματα και λευκά διάφανα υγρά άλλοτε πυκνά και άλλοτε όχι.λεω να περιμένω μέχρι αύριο για τεστ

Άντε να δούμε θετικό τεστακι να ξεθαρρεψουμε λίγο και εμείς εδώ!!! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσακι μου αιμα κόκκινο με ροη δεν εχω ...εχω μονο πολυ αχνο ροζ που κ που .στο σκούπισμα βλεπω που κ που αιμα με υγρα ακόμα..προφανώς θα ειναι περίοδος δεν γίνεται αλλιώς απλα κατεβαίνει αργα και ηρθε και νωρίς αν οντως ειναι ετσι θα δειξει και αύριο...η θερμοκρασία γιατι ανέβηκε σημερα αφου θα ερχόταν περιοδος αυτο δεν το κατάλαβα...τεσπα...

Εγώ βλέπω κάτι θετικό πάντως στον οριζοντα. Για ξανά κάνε ένα τεστ αύριο μεθαύριο....

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariavalla είπε:

Άντε να δούμε θετικό τεστακι να ξεθαρρεψουμε λίγο και εμείς εδώ!!! 

Όλο νομιζω πως έρχεται και όλο τίποτα! Αν και δεν είμαι αισιόδοξη.περιμενω και αύριο

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...