Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Evouska είπε:

Γνώμη μου είναι  αν δεν έχεις πολύ αίμα κ μπορείς ,να κάνεις επαφή και σήμερα! Πολλές κοπέλες κάνουν και κατά τη διάρκεια της περιόδου,  εγώ γενικά περνάω αρκετά βαριά περίοδο κ δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ! Απλα αν οντως δεν είναι περίοδος και είμαι ωορρηξία μπορεί να ξαναπιασεις όπως την προηγούμενη φορά που έγινε σύλληψη με τέτοια ωορρηξία! Γι αυτό θα  σου ελεγα να κάνεις σ$%#ακι αν νιώθεις άνετα Φυσικά!!

δεν εχει τυχει να πιάσω ετσι δλδ να μείνω έγκυος απλα στο 1ο μου παιδι ειχα δει μια κλωστή βλεννη αιμα που προφανώς θα ήταν ωορρηξία. 

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

τέλεια νέα κοριτσι μου!!!συγχαρητήρια!!!με το καλο ευχομαι αυτη την φορα να πανε ολα καλα!!!

Just now, vasiliki2020 είπε:

Μαλιστα δηλαδή ειμαστε σε αναμονη τιποτα δεν είναι σίγουρο οπότε προς το παρών ολα καλα

ναι απλά σε αναμονή...

Just now, Ellidr είπε:

Συμφωνώ κ εγώ δεν έχεις να χάσεις κάτι

Και περίοδος να είναι ,αλλά αν δεν είναι;; 

Γιατί να το χάσεις;

όντως θα κάνουμε αν δεν εχω πολυ ροή και όντως είναι  περιοδος,ας είναι.

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!!φυσικά θα ανάψω για όλα τα κορίτσια να βοηθήσει η Παναγίτσα τις κοπέλες που προσπαθούν όπως εμείς.μια χαρά κ η χοριακη σου κ όλα τέλεια μπράβο.

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

Κοριτσάκι συγχαρητήρια σου ευχομαι ολοψυχα να έχεις μια τελειομηνη εγκυμοσυνη .να έχεις θευικη σκεψη και να το χαρεις.για τους επόμενους 9 μηνες να μας λες γι αυτο το υπέροχο ταξίδι σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

Συγχαρητήρια έχεις όλη τη θετική Μ ενέργεια.  !!!κ εγώ είμαι 2 μέρες πριν την καθυστέρηση κ αναμένω να δω πως θα πάει!!

Να είσαι ήρεμη .χωρίς αρνητικές σκέψεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Του είπα κολπικά και μου είπε όχι από το στόμα γιατί έχει καλύτερη απορρόφηση 

Και με νυστάζουν αυτά τα ατιμα αλλά τι να κάνω για 10 μέρες 

Σε ζαβλακωνουν εντελώς.εγω πάθαινα πλάκα.και επίσης μου έφερναν κατάθλιψη με το πρώτο χάπι κλάμα.

Just now, Ellidr είπε:

Ρε παιδιά λέτε να γίνει κάτι; 

Μ αυτό το ενδομήτριο ή τσάμπα χαπακωνομαι;

Ποια είναι η δική σας γνώμη ;ή αν έχετε κάποια εμπειρία; 

Θα Μ ενδιέφερε να μάθω ....

Πάρτα εσύ.καλο κάνουν.καθολου τσάμπα δεν τα παίρνεις.

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

Μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά 

Όλα να σου πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου πωπωπω τρέλα αυτός ο μήνας

Just now, Emilly είπε:

Σε ζαβλακωνουν εντελώς.εγω πάθαινα πλάκα.και επίσης μου έφερναν κατάθλιψη με το πρώτο χάπι κλάμα.

Πάρτα εσύ.καλο κάνουν.καθολου τσάμπα δεν τα παίρνεις.

 

Όχι δε θα πεσω σε κατάθλιψη ,δε το δέχομαι 

Απλά θα κοιμάμαι λίγο περισσότερο 

Να φτιάξω και δερματακι

3 θετικά ,θα τρελαθώ 

Τι σου είναι η διαίσθηση

Μακάρι και για μας να είναι καλά τα νέα κούκλα μου 

Μακάρι να πάμε ολεςς μαζί δίπλα 

Αρκετά ραλαιπωρηθηκαμε 

Τ αξίζουμε όλες

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Sofiamar93 είπε:

Δεν θα εισαι μονη.. Ειμαι και εγω εδω.. Τελειωνει η περιοδος μου σημερα οποτε απο αυριο στον αγωνα και εγω

Εμείς μαζί στον αγωνα βλέπω εεεε;;; Κ εγώ από αύριο ξεκινάω νέο αγώνα... Πήρα κρασιά θα κάνω κ το σκ μασάζ να κάνω ένα καλό σέρβις στον εαυτό μου να δούμε τι θα πετύχουμε κ αυτό τον μήνα!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά 

Όλα να σου πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου πωπωπω τρέλα αυτός ο μήνας

Όχι δε θα πεσω σε κατάθλιψη ,δε το δέχομαι 

Απλά θα κοιμάμαι λίγο περισσότερο 

Να φτιάξω και δερματακι

3 θετικά ,θα τρελαθώ 

Τι σου είναι η διαίσθηση

Μακάρι και για μας να είναι καλά τα νέα κούκλα μου 

Μακάρι να πάμε ολεςς μαζί δίπλα 

Αρκετά ραλαιπωρηθηκαμε 

Τ αξίζουμε όλες

Αυτό ξαναπεστο.εμενα τώρα με έχει πιάσει ένα αχγος ηλίθιο εντελώς κ καλά δεν έκανα χθες σσξξξ κ κάτι έγινε κ μήπως ήταν η μέρα...κ αγχος.καλς δεν πάω καθόλου καλά.στα αλήθεια.δεν βγάζω άκρη τον άλλο μήνα θα πάρω τεστ ωορηξιας.γαμ,,,,το κ είπα να το πάρω χαλαρά αλλά η ψυχολογία δεν Μ αφήνει με τίποτα.απαλευτο

Just now, Ellidr είπε:

Μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά 

Όλα να σου πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου πωπωπω τρέλα αυτός ο μήνας

Όχι δε θα πεσω σε κατάθλιψη ,δε το δέχομαι 

Απλά θα κοιμάμαι λίγο περισσότερο 

Να φτιάξω και δερματακι

3 θετικά ,θα τρελαθώ 

Τι σου είναι η διαίσθηση

Μακάρι και για μας να είναι καλά τα νέα κούκλα μου 

Μακάρι να πάμε ολεςς μαζί δίπλα 

Αρκετά ραλαιπωρηθηκαμε 

Τ αξίζουμε όλες

Εγώ δεν το ελεγχα.επαιρνα το χάπι κ βαλαντωνα.με πείραζε τελικά χαχαχα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αυτό ξαναπεστο.εμενα τώρα με έχει πιάσει ένα αχγος ηλίθιο εντελώς κ καλά δεν έκανα χθες σσξξξ κ κάτι έγινε κ μήπως ήταν η μέρα...κ αγχος.καλς δεν πάω καθόλου καλά.στα αλήθεια.δεν βγάζω άκρη τον άλλο μήνα θα πάρω τεστ ωορηξιας.γαμ,,,,το κ είπα να το πάρω χαλαρά αλλά η ψυχολογία δεν Μ αφήνει με τίποτα.απαλευτο

Το ξέρω ,όσο και να λες δε το σκέφτομαι ,δε γίνεται. Δυστυχώς

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Το ξέρω ,όσο και να λες δε το σκέφτομαι ,δε γίνεται. Δυστυχώς

Τα όνειρα που είδα αυτό τον μήνα.....Ντουγρου για τρελοκομείο.ολο μωρά...μια να είμαι η μαμή μια να κρατάω αλληνης μια καλάθι με τεστ μια θετικά δύο τρία τεστ να νιώθω κ τα ούρα να βρέχουν την γραμμή.αι σιχτιρ.

Just now, Ellidr είπε:

Μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά 

Όλα να σου πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου πωπωπω τρέλα αυτός ο μήνας

Όχι δε θα πεσω σε κατάθλιψη ,δε το δέχομαι 

Απλά θα κοιμάμαι λίγο περισσότερο 

Να φτιάξω και δερματακι

3 θετικά ,θα τρελαθώ 

Τι σου είναι η διαίσθηση

Μακάρι και για μας να είναι καλά τα νέα κούκλα μου 

Μακάρι να πάμε ολεςς μαζί δίπλα 

Αρκετά ραλαιπωρηθηκαμε 

Τ αξίζουμε όλες

Καλέ......έχω ουτρογκεσταν.θα γλίστρησω ένα να ταβλιαστω.ουτε όνειρα ούτε τίποτα.μεθαυριο θα ξυπνήσω φρέσκια.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, HopeMe είπε:

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

Ιιιιιιιιι 3ο θετικοοοοοοοο!!!!!ρε τι ευχαριστα νεα είναι αυτά!!!!!πόσο αισιοδοξία με έχετε γεμίσει να ξέρατε!!!όχι απλά έχεις τη θετική μας ενέργεια....αλλα και ολες τις ευχές μας να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη με ενα υπέροχο μπεμπάκι!!!θα πάνε ολα καλα θα το δεις!!!!!

@Ellidr εμενα μ είπε κολπικά για καλύτερη απορρόφηση και για να μην έχω και συμπτώματα....οταν επαιρνα κοριτσακι μου από το στόμα όπως λέει και η @Emilly πέραν της υπνηλίας ειχα και μια καταθλιψαρα....μετα κολπικά ήμουν σαφώς καλύτερα παρόλο π έπαιρνα 6 χάπια!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μα τι ευχάριστα νέα είναι αυτά 

Όλα να σου πάνε κατά ευχήν κορίτσι μου πωπωπω τρέλα αυτός ο μήνας

Όχι δε θα πεσω σε κατάθλιψη ,δε το δέχομαι 

Απλά θα κοιμάμαι λίγο περισσότερο 

Να φτιάξω και δερματακι

3 θετικά ,θα τρελαθώ 

Τι σου είναι η διαίσθηση

Μακάρι και για μας να είναι καλά τα νέα κούκλα μου 

Μακάρι να πάμε ολεςς μαζί δίπλα 

Αρκετά ραλαιπωρηθηκαμε 

Τ αξίζουμε όλες

 Θα προετοιμάζεσαι από νωρίς για τη μόνιμη νύστα της εγκυμοσύνης !!! Αφού και το δικό σου θετικο είναι κοντά είμαι σίγουρη !!!

@Emilly ξέχασα να σας πω προχθές το βράδυ πριν κάνω το τεστ είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τεστ κ ήταν θετικό!! Και ξύπνησα κ το έκανα και ήταν!!! 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

 Θα προετοιμάζεσαι από νωρίς για τη μόνιμη νύστα της εγκυμοσύνης !!! Αφού και το δικό σου θετικο είναι κοντά είμαι σίγουρη !!!

@Emilly ξέχασα να σας πω προχθές το βράδυ πριν κάνω το τεστ είδα στον ύπνο μου ότι έκανα τεστ κ ήταν θετικό!! Και ξύπνησα κ το έκανα και ήταν!!! 

Ωχχ αλήθεια ρε κοριτσι;τελικα τα όνειρα βγαίνουν αληθινά. Τι ωραια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ωχχ αλήθεια ρε κοριτσι;τελικα τα όνειρα βγαίνουν αληθινά. Τι ωραια

Ναι κι εγώ αυτό σκεφτόμουν! Και μέχρι να απορροφηθεί το υγρό στο τεστ και να ξεκινήσει η να εμφανίζεται η γραμμή είχα μια ταχυπαλμία!! Αλλά τελικά εμφανίστηκε! Θα γίνει κορίτσια μου για όλες μας είμαι τόσο σίγουρη!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Ιιιιιιιιι 3ο θετικοοοοοοοο!!!!!ρε τι ευχαριστα νεα είναι αυτά!!!!!πόσο αισιοδοξία με έχετε γεμίσει να ξέρατε!!!όχι απλά έχεις τη θετική μας ενέργεια....αλλα και ολες τις ευχές μας να εχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη με ενα υπέροχο μπεμπάκι!!!θα πάνε ολα καλα θα το δεις!!!!!

@Ellidr εμενα μ είπε κολπικά για καλύτερη απορρόφηση και για να μην έχω και συμπτώματα....οταν επαιρνα κοριτσακι μου από το στόμα όπως λέει και η @Emilly πέραν της υπνηλίας ειχα και μια καταθλιψαρα....μετα κολπικά ήμουν σαφώς καλύτερα παρόλο π έπαιρνα 6 χάπια!

Λες να το βάλω κολπικά 

Και πως απλά το χώνεις μέσα ;;

Άσε να κάνουμε και μια επαφή το πρωί πρωί και μετά καλύτερα ,γιατί μη ξεχνάς εμείς είμαστε στις επαφές ακόμα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...