Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια μου ,τη γνώμη έχετε για το embryoglue ?? Το έχει χρησιμοποιήσει καμία και να είχε επιτυχία ;

      On 30/6/2024 at 4:59 ΜΜ, el3nitsa είπε:

      Γεια σας κορίτσια.δεν ξέρω αν βρίσκομαι στο σωστό φόρουμ.θέλω να χαρίσω φάρμακα εξωσωματικής που μου έχουν περισσέψει σε όποια τα έχει ανάγκη.ψαχνω στο ίντερνετ κάποιο φόρουμ αλλά είναι παλιά όσα βρήκα.γνωριζετε κάτι? 

      Είσαι στο σωστό φόρουμ,μπορείς να γράψεις τι έχεις και όσα κορίτσια τα χρειάζονται θα σου απαντήσουν !

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly said:

Ναι ναι κάνε αύριο.εγω μάλλον αύριο η μεθαύριο φεύγω.καταλαβες;;;να σε προλάβω.με έχει σκάσει ο δικός μου τελευταία στιγμή θα μου πει.εχει λίγο δουλεια παραπάνω κ ζοριζεται αυτον τον καιρό 

χαχαχαχαχα ε αφου ειναι για σενα θα σου κανω τη χαρη να σε προλαβω να σου δωσω τα μαντατα φιλεναδα!!!! χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

χαχαχαχαχα ε αφου ειναι για σενα θα σου κανω τη χαρη να σε προλαβω να σου δωσω τα μαντατα φιλεναδα!!!! χαχαχαχα

Ε ναι ντε....μη με κανείς κ ψάχνω σύνδεση κλπ χαχαχαχαα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

τι να πω μακαρι να μην είναι...ειναι πολυ κουλό να ερθει απο τωρα...

Ρε συ μηπως να παρεις τον γυναικολογο σου να σου πει και εκείνος μια γνωμη;

Link to comment
Share on other sites

Just now, vasiliki2020 είπε:

Ρε συ μηπως να παρεις τον γυναικολογο σου να σου πει και εκείνος μια γνωμη;

κοίτα  φαντάζομαι ότι θα μου πει ωορρηξια ή περίοδος...γιατί πσπ τεστ ειχα κανει τέλη Αυγούστου και ηταν ολα οκ...ξερει οτι προσπαθω για παιδί...θα δω αύριο αν είναι...θερμοκρασια εχω λιγο υψηλή οποτε όντως μηπως ειναι ωορρηξία. θα δω και αυριο ...γενικά η περιοδος μου έρχεται αμέσως οταν ειναι και χωρις υγρα διαφανα ελαστικά οποτε μαλλον και εύχομαι ωορρηξια οτι ειναι κ όχι περίοδος.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοίτα  φαντάζομαι ότι θα μου πει ωορρηξια ή περίοδος...γιατί πσπ τεστ ειχα κανει τέλη Αυγούστου και ηταν ολα οκ...ξερει οτι προσπαθω για παιδί...θα δω αύριο αν είναι...θερμοκρασια εχω λιγο υψηλή οποτε όντως μηπως ειναι ωορρηξία. θα δω και αυριο ...γενικά η περιοδος μου έρχεται αμέσως οταν ειναι και χωρις υγρα διαφανα ελαστικά οποτε μαλλον και εύχομαι ωορρηξια οτι ειναι κ όχι περίοδος.

Και εγω στο ευχομαι να μην είναι περιοδος κοριτσι μου μακαρι απλα ελεγα μηπως έχει γινει το καλο και σου πει τι να κανεις γι αυτο το ειπα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοίτα  φαντάζομαι ότι θα μου πει ωορρηξια ή περίοδος...γιατί πσπ τεστ ειχα κανει τέλη Αυγούστου και ηταν ολα οκ...ξερει οτι προσπαθω για παιδί...θα δω αύριο αν είναι...θερμοκρασια εχω λιγο υψηλή οποτε όντως μηπως ειναι ωορρηξία. θα δω και αυριο ...γενικά η περιοδος μου έρχεται αμέσως οταν ειναι και χωρις υγρα διαφανα ελαστικά οποτε μαλλον και εύχομαι ωορρηξια οτι ειναι κ όχι περίοδος.

Μακάρι!!!η αλήθεια είναι πως συνήθως αν είναι περίοδος δεν έχεις διάφανα υγρα μαζι....ειναι καφε κόκκινα.....στο εύχομαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Είχες χθες επαφη και η ωορρηξία ποντάρω πως έγινε χθες...ισως για αυτο σου λέει όχι σήμερα επαφή....για να είναι πιο δυνατό και για αύριο....ειμαι πολυ άισιοδοξη με εσενα να ξέρεις.....τα utro από στόμα η κολπικα?????

Ρεεεεε τι καλαααααααα!!!!!με το καλο κοριτσι μου γλυκο!!!!να σου πανε ολα καταπληκτικά και να εχεις κια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!μα τι ωραια νέα βρε κορίτσια????

Έχεις τωρα συμπτώματα???νοιωθεις κάτι????γιατί το θεωρείς απίθανο????ε??ε???Τρίτη σημερα....την Πέμπτη  περιμένω τέστ!!!!:wub:

Αν κανεις και αμη υπολόγιζε +50 ευρώ....

@Evouska εγγυουλα μου γλυκιά πως εισαι εσυ???????ξεκουράζεσαι???

Βασούλα μου γλυκιάααααα! Καλά είμαι γύρισα από την δουλειά, μαγείρεψα κ χαλαρώνω! Εσύ πως είσαι;; 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Είχες χθες επαφη και η ωορρηξία ποντάρω πως έγινε χθες...ισως για αυτο σου λέει όχι σήμερα επαφή....για να είναι πιο δυνατό και για αύριο....ειμαι πολυ άισιοδοξη με εσενα να ξέρεις.....τα utro από στόμα η κολπικα?????

Ρεεεεε τι καλαααααααα!!!!!με το καλο κοριτσι μου γλυκο!!!!να σου πανε ολα καταπληκτικά και να εχεις κια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!μα τι ωραια νέα βρε κορίτσια????

Έχεις τωρα συμπτώματα???νοιωθεις κάτι????γιατί το θεωρείς απίθανο????ε??ε???Τρίτη σημερα....την Πέμπτη  περιμένω τέστ!!!!:wub:

Αν κανεις και αμη υπολόγιζε +50 ευρώ....

@Evouska εγγυουλα μου γλυκιά πως εισαι εσυ???????ξεκουράζεσαι???

Του είπα κολπικά και μου είπε όχι από το στόμα γιατί έχει καλύτερη απορρόφηση 

Και με νυστάζουν αυτά τα ατιμα αλλά τι να κάνω για 10 μέρες 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα μπορείτε να μου στειλετε σε πμ τον γυναικολογο σας καθως κ λιγα λογια για εκεινον; όπως το΄κοστος επίσκεψης και αν εχετε γεννησει μαζι του (φυσιολογικα ή καισαρική). Λεω σε πμ κ οχι εδω για να μη φυγουμε απο το θεμα μας που ειναι τα συμπτωματα και πλατιασει το θεμα. ευχαριστώ πολύ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vasiliki2020 είπε:

Και εγω στο ευχομαι να μην είναι περιοδος κοριτσι μου μακαρι απλα ελεγα μηπως έχει γινει το καλο και σου πει τι να κανεις γι αυτο το ειπα

λοιπόν την πήρα την γυναικολόγο μου ,μου είπε ότι μπορεί να ειναι κ τα 2 .μπορει να ειναι περίοδος και να κατέβει σιγα σιγα μεχρι και 10 μερες που υποτίθεται ότι θα  ερχόταν ....πάντως έχω συχνά ποναω κ λιγο στις ωοθήκες μαλλον ειναι περίοδος θα δειξει και αυριο...πάντως εχθες στην επαφη ειχα υγρά...κανονικα πριν την περιοδο δεν εχουμε υγρα...τι να πω..τωρα βρηξε να παει 30 ο κύκλος τόσα χρονια δεν πηγε ποτε!

Just now, sofiadu είπε:

Κορίτσια όσες είστε Αθήνα μπορείτε να μου στειλετε σε πμ τον γυναικολογο σας καθως κ λιγα λογια για εκεινον; όπως το΄κοστος επίσκεψης και αν εχετε γεννησει μαζι του (φυσιολογικα ή καισαρική). Λεω σε πμ κ οχι εδω για να μη φυγουμε απο το θεμα μας που ειναι τα συμπτωματα και πλατιασει το θεμα. ευχαριστώ πολύ.

σου έστειλα πμ

Just now, *Vasoula είπε:

Μακάρι!!!η αλήθεια είναι πως συνήθως αν είναι περίοδος δεν έχεις διάφανα υγρα μαζι....ειναι καφε κόκκινα.....στο εύχομαι!!!

εγω εχω κόκκινο αιμα με υγρα διάφανα ελαστικά. ειχα απο χθες το βράδυ μονο υγρα διάφανα. τεσπα οτι ειναι θα φανεί.αν ερθει περιοδος θα ερθει ,αν όχι οκ θα δουμε..επαφη ειχα εχθες απλα ηθελα να εχω και σημερα αλλα τωρα αν βλεπω αιμα μηπως δεν κανω καθολου,μην είναι περιοδος κ δεν κάνει.

  • Ευχαριστώ 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν την πήρα την γυναικολόγο μου ,μου είπε ότι μπορεί να ειναι κ τα 2 .μπορει να ειναι περίοδος και να κατέβει σιγα σιγα μεχρι και 10 μερες που υποτίθεται ότι θα  ερχόταν ....πάντως έχω συχνά ποναω κ λιγο στις ωοθήκες μαλλον ειναι περίοδος θα δειξει και αυριο...πάντως εχθες στην επαφη ειχα υγρά...κανονικα πριν την περιοδο δεν εχουμε υγρα...τι να πω..τωρα βρηξε να παει 30 ο κύκλος τόσα χρονια δεν πηγε ποτε!

σου έστειλα πμ

εγω εχω κόκκινο αιμα με υγρα διάφανα ελαστικά. ειχα απο χθες το βράδυ μονο υγρα διάφανα. τεσπα οτι ειναι θα φανεί.αν ερθει περιοδος θα ερθει ,αν όχι οκ θα δουμε..επαφη ειχα εχθες απλα ηθελα να εχω και σημερα αλλα τωρα αν βλεπω αιμα μηπως δεν κανω καθολου,μην είναι περιοδος κ δεν κάνει.

Γνώμη μου είναι  αν δεν έχεις πολύ αίμα κ μπορείς ,να κάνεις επαφή και σήμερα! Πολλές κοπέλες κάνουν και κατά τη διάρκεια της περιόδου,  εγώ γενικά περνάω αρκετά βαριά περίοδο κ δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ! Απλα αν οντως δεν είναι περίοδος και είμαι ωορρηξία μπορεί να ξαναπιασεις όπως την προηγούμενη φορά που έγινε σύλληψη με τέτοια ωορρηξία! Γι αυτό θα  σου ελεγα να κάνεις σ$%#ακι αν νιώθεις άνετα Φυσικά!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

Γνώμη μου είναι  αν δεν έχεις πολύ αίμα κ μπορείς ,να κάνεις επαφή και σήμερα! Πολλές κοπέλες κάνουν και κατά τη διάρκεια της περιόδου,  εγώ γενικά περνάω αρκετά βαριά περίοδο κ δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ! Απλα αν οντως δεν είναι περίοδος και είμαι ωορρηξία μπορεί να ξαναπιασεις όπως την προηγούμενη φορά που έγινε σύλληψη με τέτοια ωορρηξία! Γι αυτό θα  σου ελεγα να κάνεις σ$%#ακι αν νιώθεις άνετα Φυσικά!!

Συμφωνώ κ εγώ δεν έχεις να χάσεις κάτι

Και περίοδος να είναι ,αλλά αν δεν είναι;; 

Γιατί να το χάσεις;

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν την πήρα την γυναικολόγο μου ,μου είπε ότι μπορεί να ειναι κ τα 2 .μπορει να ειναι περίοδος και να κατέβει σιγα σιγα μεχρι και 10 μερες που υποτίθεται ότι θα  ερχόταν ....πάντως έχω συχνά ποναω κ λιγο στις ωοθήκες μαλλον ειναι περίοδος θα δειξει και αυριο...πάντως εχθες στην επαφη ειχα υγρά...κανονικα πριν την περιοδο δεν εχουμε υγρα...τι να πω..τωρα βρηξε να παει 30 ο κύκλος τόσα χρονια δεν πηγε ποτε!

σου έστειλα πμ

εγω εχω κόκκινο αιμα με υγρα διάφανα ελαστικά. ειχα απο χθες το βράδυ μονο υγρα διάφανα. τεσπα οτι ειναι θα φανεί.αν ερθει περιοδος θα ερθει ,αν όχι οκ θα δουμε..επαφη ειχα εχθες απλα ηθελα να εχω και σημερα αλλα τωρα αν βλεπω αιμα μηπως δεν κανω καθολου,μην είναι περιοδος κ δεν κάνει.

Μαλιστα δηλαδή ειμαστε σε αναμονη τιποτα δεν είναι σίγουρο οπότε προς το παρών ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλες. Είχα αχνό θετικό hometest το Σάββατο 5 μέρες πριν την περίοδο. Επανέλαβα χθες και ήταν πιο έντονο. Σήμερα έκανα χοριακη 1 μέρα πριν την περίοδο 320! 

Φοβάμαι καθώς είναι η 3η εγκυμοσύνη σε 1,5 χρόνο και οι 2 προηγούμενες παλλινδρομησαν. Σε μια μάλιστα είχαμε προλάβει να ακούσουμε 2 φορές καρδούλα

Χρειάζομαι τη θετική σας ενέργεια. @Emilly ένα κεράκι και για μενα... 

Σύντομα σε όλες ευχαριστα.

Αγωνιώ μαζί σας καιρό

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...