Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

σοφία εχεις μετρησει καθολου θερμοκρασια τωρα κ με τον θηλασμο?εγώ έχω μειωσει στις 2 φορες πλεον το βραδυ μονο αλλα νομιζω οτι εχω θέμα.

δεν μετραω καθολου θερμοκρασια.

θηλαζει μονο νυχτα ο δικος μου, μπορει κ καθολου τελευταια κ μονο μια το πρωι που θα ξυπνησει. 

αυριο θα στειλω κουριερ να παρει τις ορμονικες εξετασεις απο τον γυναικολογο μου γιατι δεν μπορω να παω εγω, να τις κανω ρε κοριτσια να εχω μια εικονα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, sofiadu είπε:

δεν μετραω καθολου θερμοκρασια.

θηλαζει μονο νυχτα ο δικος μου, μπορει κ καθολου τελευταια κ μονο μια το πρωι που θα ξυπνησει. 

αυριο θα στειλω κουριερ να παρει τις ορμονικες εξετασεις απο τον γυναικολογο μου γιατι δεν μπορω να παω εγω, να τις κανω ρε κοριτσια να εχω μια εικονα...

καλα θα κάνεις!!!εγω της ειχα πρι να κάνω ορμονικες μου λέει δεν χρειάζεται. τωρα τι να πω...εγω τον έκοψα τον πρωινό δίνω γαλα κ τελικα πινει την σκόνη. frezomel 1-3 ,φρέσκο με τπτ δεν θέλει. δλδ ήθελα να αποσυνδεσω αρχικα τον υπνο με το στηθος .ευτυχώς κ το βραδυ πριν κοιμηθει πινει γαλα παλι 130 με περίπου εχει παει...παλι καλα.

Just now, Emilly είπε:

Καλά όλα σχετικά είναι.τα έχω δει όλα γι'αυτό δεν βγάζουμε πορίσματα απλά χτυπάμε τα τεστακια τις μέρες εκεί κοντά.ηηη μακριά.χαχα.οι ανυπομονες.

Ε δεν είναι περίοδος τότε...υγρά με αίμα δεν κολλάει.πριν την περίοδο ας πούμε ξεκινά το καφέ σκέτο κ μετά αίμα.υγρα;;;;ωορηξια πιστεύω έκανες και καλή μάλιστα 

αλλη μια φορα που ειχα κανει στην ωορρηξια αιμα ηταν πριν το 2ο παιδι ακομα και ειχα για 2 μερες αιμα κ υγρα διαφανα   ...και μενα αυτο δεν μου κολλάει που ειναι τα ελαστικα τα διαφανα...έχουμε τέτοια 1η μερα περιόδου?δεν μου εχει συμβεί ποτέ τι να πω...πφφφφ ολα τα κουλά σε μενα!!!


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

καλα θα κάνεις!!!εγω της ειχα πρι να κάνω ορμονικες μου λέει δεν χρειάζεται. τωρα τι να πω...εγω τον έκοψα τον πρωινό δίνω γαλα κ τελικα πινει την σκόνη. frezomel 1-3 ,φρέσκο με τπτ δεν θέλει. δλδ ήθελα να αποσυνδεσω αρχικα τον υπνο με το στηθος .ευτυχώς κ το βραδυ πριν κοιμηθει πινει γαλα παλι 130 με περίπου εχει παει...παλι καλα.

Κατι ειναι κ αυτο! οπως το παει και το παιδι μωρε, πως να το πιεσεις...αυτο δεν θελει πιεση ειναι αρνηση , ειναι βιαιο για εκεινα...τι να του πεις μεσα στη μαυρη νυχτα που θα θελει λιγο μαμ; οχι δεν σου δινω γυρνα απο την αλλη κ κοιμησου; 

γιατι σου ειπε οχι ορμονικες; σου το εξηγησε;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Κατι ειναι κ αυτο! οπως το παει και το παιδι μωρε, πως να το πιεσεις...αυτο δεν θελει πιεση ειναι αρνηση , ειναι βιαιο για εκεινα...τι να του πεις μεσα στη μαυρη νυχτα που θα θελει λιγο μαμ; οχι δεν σου δινω γυρνα απο την αλλη κ κοιμησου; 

γιατι σου ειπε οχι ορμονικες; σου το εξηγησε;;;

επειδή θηλαζα ακομα πολυ τύπου 6+ φορες σίγουρα...τωρα ειμαι στο 2 μονο το βραδυ


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! said:

επειδή θηλαζα ακομα πολυ τύπου 6+ φορες σίγουρα...τωρα ειμαι στο 2 μονο το βραδυ

οσες εχετε κανει αυτες τις ορμονικες, ποσο στοιχιζουν; με συνταγη κ χωρις;; θυμαστε;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mamanino είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές και ανυπομονώ να τα λέμε στο γκρουπ με τις μανούλες Ιουνίου! 

Εύχομαι όλες να χάσετε στο στοίχημα και να είναι πολλά τα θετικά! Έχω προαίσθημα! 

Συγχαρητήρια κοριτσι μου.. Με το καλο.. Οτι καλυτερο σου ευχομαι.. Μην μας ξεχασεις.. ❤️❤️❤️

Just now, sofiadu είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Οχι δεν εχω κανει, σημερα κανονικα περιμενω, πριν τη Πεμπτη δεν κανω τεστ, το αποφασισα. Ψυχρολουσια απο τωρα;;; ασε καλυτερα χαχαχα!

Δεν εχω υγρα, δεν εχω ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. Δεν νομιζω να ειναι ο μηνας μου , το λεω με απολυτη ψυχραμια κ βλεποντας τη κατασταση....

Ειχα υγρα, σταματησαν εδω και 5 μερες, ειχα πονους που μου θυμιζαν τα τραβηγματα στην εγκυμοσυνη, εδω κ 5 μερες τιποτα...μαλλον οτι ηταν κρυωμα ολα αυτα....

Don't bet on my girls!!!!

Εγω εχω καλο προαίσθημα για εσενα.. Μπραβο που είσαι δυνατη και δνε κανεις τεστ.. Μαθε μας το κολπο.. Χαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 said:

 

Εγω εχω καλο προαίσθημα για εσενα.. Μπραβο που είσαι δυνατη και δνε κανεις τεστ.. Μαθε μας το κολπο.. Χαχαχαχ

σε ευχαριστωωω

χαχαχαχα λεγεται "το εχω δει το παραμυθι" !!!!! η διαισθηση μου δεν πεφτει ποτε εξω (οκ ποοοολυυυυυ σπανια) και προσπαθω αυτη τη φορα να τα δω ολα ρεαλιστικα και να μη παρασυρθω. Τη προηγουμενη βδομαδα δεν θα στο κρυψω πηρα θαρρος γιατι ενιωσα ακριβως οπως ενιωθα εγκυος , τα τραβηγματακια αυτα οταν κουραζομαστε κ εχουμε μεγαλη κοιλια. Λεω λες;; ολα τα ανελυσα πολυ ψυχραιμα αλλα αυτο που απο τη παρασκευη σταματησαν τα παντα καθως κ τα υγρα , μου κανει καπως...

Μια βραδια δε, δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τις ενοχλησεις. πρεπει να παραδεχτω οτι εκεινη την νυχτα ειπα "ειμαι", την επομενη προσπαθησα να τη ροθφηξω κ την ενιωθα σκληρη αλλα μετα ολα εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας....με μπερδεουν κ πολυ αυτα τα υγρα που ειχα μετα τις επαφες. και τελειως ειλικρινα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ηταν ωορρηξιας κ εμεις ριχναμε  σφαιρες στο γαμο του καραγκιοζη χαχαχαχα

Λοιπον αγορασα ενα πρωιμο τεστ μολις και αυριο το πρωι αν δω οτι δεν αντεχω θα κανω home test αλλα επειδη δεν τα πολυεμπιστευομαι πηρα κ το ψηφιακο ετσι να μου φυγει η περιεργεια..αναλογα πως ξυπνησω!

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

οσες εχετε κανει αυτες τις ορμονικες, ποσο στοιχιζουν; με συνταγη κ χωρις;; θυμαστε;

σίγουρα είναι ακριβές οποτε μονο με συνταγή που πληρώνεις μονο συμμετοχή.

παλι τωρα υγρα που κρέμονται με αίμα μαζί...τι να πω..να ναι ωορρηξια και εχω τοσο αιμα συνέχεια?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλα θα κάνεις!!!εγω της ειχα πρι να κάνω ορμονικες μου λέει δεν χρειάζεται. τωρα τι να πω...εγω τον έκοψα τον πρωινό δίνω γαλα κ τελικα πινει την σκόνη. frezomel 1-3 ,φρέσκο με τπτ δεν θέλει. δλδ ήθελα να αποσυνδεσω αρχικα τον υπνο με το στηθος .ευτυχώς κ το βραδυ πριν κοιμηθει πινει γαλα παλι 130 με περίπου εχει παει...παλι καλα.

αλλη μια φορα που ειχα κανει στην ωορρηξια αιμα ηταν πριν το 2ο παιδι ακομα και ειχα για 2 μερες αιμα κ υγρα διαφανα   ...και μενα αυτο δεν μου κολλάει που ειναι τα ελαστικα τα διαφανα...έχουμε τέτοια 1η μερα περιόδου?δεν μου εχει συμβεί ποτέ τι να πω...πφφφφ ολα τα κουλά σε μενα!!!

Δεν νομίζω περίοδος ......

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, linaa said:

 χωρις συνταγη κανενα 60αρι καπου εκει . 

ΑΑ σε ευχαριστώ πολύ.

Θα τις παρω σε περιπτωση που δεν πετυχουμε αυτον τον μηνα κατι να μη χασω κ αλλο χρονο. να παω τη δευτερη μερα να τις κανω!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Ellidr είπε:

Την άλλη Δευτέρα θα ξεκινήσω τα τεστ 

Να έχω ν ασχολούμαι

Χαχαχαχα

Είχες χθες επαφη και η ωορρηξία ποντάρω πως έγινε χθες...ισως για αυτο σου λέει όχι σήμερα επαφή....για να είναι πιο δυνατό και για αύριο....ειμαι πολυ άισιοδοξη με εσενα να ξέρεις.....τα utro από στόμα η κολπικα?????

πρίν από 2 λεπτά , Mamanino είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Πριν λίγο έλαβα τα αποτελέσματα της χοριακης. Θετική 37 μονάδες. Δεν μπορώ να το πιστέψω! 

 

Ρεεεεε τι καλαααααααα!!!!!με το καλο κοριτσι μου γλυκο!!!!να σου πανε ολα καταπληκτικά και να εχεις κια τελειομηνη εγκυμοσύνη!!!μα τι ωραια νέα βρε κορίτσια????

Just now, sofiadu είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Οχι δεν εχω κανει, σημερα κανονικα περιμενω, πριν τη Πεμπτη δεν κανω τεστ, το αποφασισα. Ψυχρολουσια απο τωρα;;; ασε καλυτερα χαχαχα!

Δεν εχω υγρα, δεν εχω ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. Δεν νομιζω να ειναι ο μηνας μου , το λεω με απολυτη ψυχραμια κ βλεποντας τη κατασταση....

Ειχα υγρα, σταματησαν εδω και 5 μερες, ειχα πονους που μου θυμιζαν τα τραβηγματα στην εγκυμοσυνη, εδω κ 5 μερες τιποτα...μαλλον οτι ηταν κρυωμα ολα αυτα....

Don't bet on my girls!!!!

Έχεις τωρα συμπτώματα???νοιωθεις κάτι????γιατί το θεωρείς απίθανο????ε??ε???Τρίτη σημερα....την Πέμπτη  περιμένω τέστ!!!!:wub:

Just now, sofiadu είπε:

ΑΑ σε ευχαριστώ πολύ.

Θα τις παρω σε περιπτωση που δεν πετυχουμε αυτον τον μηνα κατι να μη χασω κ αλλο χρονο. να παω τη δευτερη μερα να τις κανω!

Αν κανεις και αμη υπολόγιζε +50 ευρώ....

@Evouska εγγυουλα μου γλυκιά πως εισαι εσυ???????ξεκουράζεσαι???

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula said:

Έχεις τωρα συμπτώματα???νοιωθεις κάτι????γιατί το θεωρείς απίθανο????ε??ε???Τρίτη σημερα....την Πέμπτη  περιμένω τέστ!!!!:wub:

 

 

Δεν εχω τπτ...ουτε υγρα , ουτε ενοχλησεις. ολα σταματησαν ως διαμαγειας....Σημερα αναμενω περιοδο ειμαι στην 28η μερα, πηρα ενα ψηφιακο σε περιπτωση που δεν αντεξω αυριο το πρωι κ θελω να κανω...

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

σε ευχαριστωωω

χαχαχαχα λεγεται "το εχω δει το παραμυθι" !!!!! η διαισθηση μου δεν πεφτει ποτε εξω (οκ ποοοολυυυυυ σπανια) και προσπαθω αυτη τη φορα να τα δω ολα ρεαλιστικα και να μη παρασυρθω. Τη προηγουμενη βδομαδα δεν θα στο κρυψω πηρα θαρρος γιατι ενιωσα ακριβως οπως ενιωθα εγκυος , τα τραβηγματακια αυτα οταν κουραζομαστε κ εχουμε μεγαλη κοιλια. Λεω λες;; ολα τα ανελυσα πολυ ψυχραιμα αλλα αυτο που απο τη παρασκευη σταματησαν τα παντα καθως κ τα υγρα , μου κανει καπως...

Μια βραδια δε, δεν μπορουσα να κοιμηθω απο τις ενοχλησεις. πρεπει να παραδεχτω οτι εκεινη την νυχτα ειπα "ειμαι", την επομενη προσπαθησα να τη ροθφηξω κ την ενιωθα σκληρη αλλα μετα ολα εξαφανιστηκαν ως δια μαγειας....με μπερδεουν κ πολυ αυτα τα υγρα που ειχα μετα τις επαφες. και τελειως ειλικρινα υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να ηταν ωορρηξιας κ εμεις ριχναμε  σφαιρες στο γαμο του καραγκιοζη χαχαχαχα

Λοιπον αγορασα ενα πρωιμο τεστ μολις και αυριο το πρωι αν δω οτι δεν αντεχω θα κανω home test αλλα επειδη δεν τα πολυεμπιστευομαι πηρα κ το ψηφιακο ετσι να μου φυγει η περιεργεια..αναλογα πως ξυπνησω!

Ναι ναι κάνε αύριο.εγω μάλλον αύριο η μεθαύριο φεύγω.καταλαβες;;;να σε προλάβω.με έχει σκάσει ο δικός μου τελευταία στιγμή θα μου πει.εχει λίγο δουλεια παραπάνω κ ζοριζεται αυτον τον καιρό 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...