Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 58 λεπτά , Terry1986 είπε:

       

      Ειχες παει στο Ελενα ή θυμαμαι λαθος? Αν ναι να μιλησεις να πας ξανα για επανάληψη! Εγω μιλησα με την κα Οικονομοπουλου κ μ ειπε να παω 3 βδομαδες μετα τη βιοχημικη για επαναληψη δεικτων κ θα παω την Τρίτη π μας ερχεται!

      Εμας λογικα μας φωναξαν γτ εχουμε κ 3 αποτυχιες στο ιστορικο μας σε αλλο κέντρο.. ο εμβρυολογος ειπε πως πηραμε καλες γονιμοποιησεις κ αριστες βλαστοκυστες αρα θεωρει πως δεν επαιξε ρολο η κακη ποσοτητα τ σπερματος και το dfi μας τελευταια φορα ηταν 28%.. κ επειδη εχω κανει εναν καρυοτυπο εμβρυου π βγηκε υγιες δεν ανεφεραν κατι για χρωμοσωμικες ανωμαλιες (κ μολις συνειδητοποιησα πως δε ρωτησα κ εγω)..θεωρουν πως υπάρχει κάτι στο αιματολογικο κομματι που δεν εχει βρεθει ακομα..γτ μενω εγκυος κ δεν προχωρανε.. 

      ναι είχα πάει στο Ελενας τον Μάρτιο και έκανα όλες της απαραίτητες αιματολογικές άρα θεωρώ σε τρεις μήνες πως δεν έχει αλλάξει κάτι !!! Εμείς τώρα θα κάνουμε επαναληπτικές σπέρματος σε μια βδομάδα θα έχω τα αποτελέσματα !!! Αν έστω έχει φύγει το μικρόβιο που είχαμε ίσως έχει καλυτερέψει λίγο το σπερμα !!! Πάντως ότι είναι να κάνουμε θα το κάνουμε από Οκτώβριο άρα έχουμε και άλλο χρόνο για βιταμίνες στο σπερμα !!!

      το καλό είναι πως τελικά αδιαθέτησα σήμερα άρα λογικά η χοριακη μηδένισε και δεν θα χρειαστώ απόξεση !!! Θα επαναλάβω και χοριακη μόλις τελειώσει το αίμα για να σιγουρευτούμε !!!! 
      παντως το ότι έχετε άριστες βλαστοκυστες είναι πολύ θετικό εμείς έιχαμε κακές βλαστοκυστες άρα λογικό και τ αποτέλεσμα …

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Θα γίνει χαμός αυτό τον μηνα.λοιπον μη Μ αφήσετε μόνη να παραμείνω εδώ μέσα χαχαχαχαα.τουλαχιστον να σας δίνω συμβουλές μητρότητας...κάτι...κάπου να συμμετέχω...

Μαζί θα πορευόμαστε κορίτσι μου 

Μη φοβάσαι θα έχεις εμένα να σε πρήζω χαχαχαχα

 

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evouska είπε:

την ψυχη του γκρουπ θα αφησουμε;! δεν υπαρχει περιπτωση!

Θα είμαι σαν το Μάπετ σόου οι γέροι που σχολιάζουν.δε μπορείς να πεις μοιράζουν σοφία τα χρόνια μου 

Just now, Ellidr είπε:

Μαζί θα πορευόμαστε κορίτσι μου 

Μη φοβάσαι θα έχεις εμένα να σε πρήζω χαχαχαχα

 

Αααα δεν θέλω τέτοια.εγω αφεθην στην τύχη μου εσύ το πας τέρμα τώρα.

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές και ανυπομονώ να τα λέμε στο γκρουπ με τις μανούλες Ιουνίου! 

Εύχομαι όλες να χάσετε στο στοίχημα και να είναι πολλά τα θετικά! Έχω προαίσθημα! 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Ευχαριστώ όλες για τις ευχές και ανυπομονώ να τα λέμε στο γκρουπ με τις μανούλες Ιουνίου! 

Εύχομαι όλες να χάσετε στο στοίχημα και να είναι πολλά τα θετικά! Έχω προαίσθημα! 

Πήγαινε να βρεις την @Evouska

Και ερχόμαστε

Δε θ αργήσουμε.

Να μας περιμένετε

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Πότε περιμένεις εσύ την άσπρη μέρα ;;

Έχεις πολλές μέρες ακόμα;;

δυστυχώς μαλλον περιοδος μηπως ειναι γιατι εχω λιγο αιμα ροζ και που κ που λιγο κόκκινο...πάντως σίγουρα δεν περίμενα κάτι σημερα για περίοδο και σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με τις ορμόνες μου γιατί η θερμοκρασία δεν ανεβαίνει καλα αν εχω τωρα περιοδο.:sad::sad:

τεστ εκανα αρνητικο

  • Μπερδεμένη/-ος 2
  • Λυπημένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

δυστυχώς μαλλον περιοδος μηπως ειναι γιατι εχω λιγο αιμα ροζ και που κ που λιγο κόκκινο...πάντως σίγουρα δεν περίμενα κάτι σημερα για περίοδο και σίγουρα κάτι δεν πάει καλά με τις ορμόνες μου γιατί η θερμοκρασία δεν ανεβαίνει καλα αν εχω τωρα περιοδο.:sad::sad:

τεστ εκανα αρνητικο

Ζουζούνα αν σου ήρθε στις 30 μέρες μήπως έστρωσε ο κυκλος σου τώρα που μειώσεις τον θηλασμό;;;;κ αυτό καλό το βλέπω οι 40 μέρες κύκλος είναι το δύσκολο.

22 ώρες πρίν, sofiadu είπε:

μια με πιανει ανυπομονησια , μια λεω ασε μαλλον ειναι νωρις θα φας παλι τη κρυαδα κ περιμενω...θα δω αναλογα πως ξυπνησω το πρωι....επιτηδες δεν πηρα τεστ μαζι μου αλλιως μπορει κ να το ειχα καψει στη δουλεια!!! χαχαχαχα

Εσύ τι έκανες;;;;τεστ;;;;χάθηκες κ σε ψάχνω άντε τώρα που πήρε φόρα η κατάσταση σαν τα ντόμινο θα ειστε.μαλλον γόνιμος μήνας 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly said:

 

Εσύ τι έκανες;;;;τεστ;;;;χάθηκες κ σε ψάχνω άντε τώρα που πήρε φόρα η κατάσταση σαν τα ντόμινο θα ειστε.μαλλον γόνιμος μήνας 

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Οχι δεν εχω κανει, σημερα κανονικα περιμενω, πριν τη Πεμπτη δεν κανω τεστ, το αποφασισα. Ψυχρολουσια απο τωρα;;; ασε καλυτερα χαχαχα!

Δεν εχω υγρα, δεν εχω ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. Δεν νομιζω να ειναι ο μηνας μου , το λεω με απολυτη ψυχραμια κ βλεποντας τη κατασταση....

Ειχα υγρα, σταματησαν εδω και 5 μερες, ειχα πονους που μου θυμιζαν τα τραβηγματα στην εγκυμοσυνη, εδω κ 5 μερες τιποτα...μαλλον οτι ηταν κρυωμα ολα αυτα....

Don't bet on my girls!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Ζουζούνα αν σου ήρθε στις 30 μέρες μήπως έστρωσε ο κυκλος σου τώρα που μειώσεις τον θηλασμό;;;;κ αυτό καλό το βλέπω οι 40 μέρες κύκλος είναι το δύσκολο.

Εσύ τι έκανες;;;;τεστ;;;;χάθηκες κ σε ψάχνω άντε τώρα που πήρε φόρα η κατάσταση σαν τα ντόμινο θα ειστε.μαλλον γόνιμος μήνας 

σαν μερες ναι αν και γενικά ειχα κυκκο από 33 μεχρι 40 συνηθως πριν το 3ο παιδι .την κόρη μου σε κυκλο 42αρι την έπιασα απλα βλεπω οτι δεν ανεβαίνει η θερμοκρασια γρήγορα μετα την ωορρηξία συν οτι δεν συμβαδίζει ο πόνος με τα υγρα.

δεν ξερω τι γίνεται ροή κανοκη δεν εχω μονο αιμα με λιγα υγρα διάφανα εχω ετσι οταν μας έρχεται περιοδος?


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

σαν μερες ναι αν και γενικά ειχα κυκκο από 33 μεχρι 40 συνηθως πριν το 3ο παιδι .την κόρη μου σε κυκλο 42αρι την έπιασα απλα βλεπω οτι δεν ανεβαίνει η θερμοκρασια γρήγορα μετα την ωορρηξία συν οτι δεν συμβαδίζει ο πόνος με τα υγρα.

Εμένα πάλι η θερμοκρασία ανέβηκε αποτομα 

Έφτασα τα 37 πάλι και πάνω 

Πάντως περίμενε να δεις αν κατέβει κανονικά 

Μη προδικαζεις

Just now, sofiadu είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Οχι δεν εχω κανει, σημερα κανονικα περιμενω, πριν τη Πεμπτη δεν κανω τεστ, το αποφασισα. Ψυχρολουσια απο τωρα;;; ασε καλυτερα χαχαχα!

Δεν εχω υγρα, δεν εχω ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. Δεν νομιζω να ειναι ο μηνας μου , το λεω με απολυτη ψυχραμια κ βλεποντας τη κατασταση....

Ειχα υγρα, σταματησαν εδω και 5 μερες, ειχα πονους που μου θυμιζαν τα τραβηγματα στην εγκυμοσυνη, εδω κ 5 μερες τιποτα...μαλλον οτι ηταν κρυωμα ολα αυτα....

Don't bet on my girls!!!!

Εγώ είμαι αισιόδοξη και για σένα 

Και μη ξεχνάς είμαι αυτή που έβαλε τα στοιχήματα 

Είμαι γουρλου

( Για τους άλλους) 

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr said:

Εγώ είμαι αισιόδοξη και για σένα 

Και μη ξεχνάς είμαι αυτή που έβαλε τα στοιχήματα 

Είμαι γουρλου

( Για τους άλλους) 

Χαχαχαχα

Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!

Δεν κανω ουτε αυριο τεστ (υποτιθεται πρωτη μερα καθυστερησης). Αν φτασω στη Πεμπτη θα κανω πρωι πρωι!

Δεν μου αρεσει ετσι πως εχει εξελιχθει η κατασταση , που σταματησαν τα υγρα δλδ κ οι ενοχλησεις....Ολους τους μηνες απο τον Ιουνιο κ μετα που παρακολουθω το σωμα μου, πριν αδιαθετησω εχω απολυτη αναισθησια κ δεν μου αρεσει που ειμαι ετσι κ τωρα, δλδ δεν θα συνεχιζαν τα υγρα τουλαχιστον;;;....θα δειξει....

  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, sofiadu είπε:

Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!

Δεν κανω ουτε αυριο τεστ (υποτιθεται πρωτη μερα καθυστερησης). Αν φτασω στη Πεμπτη θα κανω πρωι πρωι!

Δεν μου αρεσει ετσι πως εχει εξελιχθει η κατασταση , που σταματησαν τα υγρα δλδ κ οι ενοχλησεις....Ολους τους μηνες απο τον Ιουνιο κ μετα που παρακολουθω το σωμα μου, πριν αδιαθετησω εχω απολυτη αναισθησια κ δεν μου αρεσει που ειμαι ετσι κ τωρα, δλδ δεν θα συνεχιζαν τα υγρα τουλαχιστον;;;....θα δειξει....

Παιδιά δεν είναι απαραίτητο

Έχω δύο φίλες που τα υγρά τους άρχισαν όταν ήταν 6 βδομάδων 

Και τίποτα πιο πριν

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Μακαρι κοριτσι μου, μακαρι!!!

Δεν κανω ουτε αυριο τεστ (υποτιθεται πρωτη μερα καθυστερησης). Αν φτασω στη Πεμπτη θα κανω πρωι πρωι!

Δεν μου αρεσει ετσι πως εχει εξελιχθει η κατασταση , που σταματησαν τα υγρα δλδ κ οι ενοχλησεις....Ολους τους μηνες απο τον Ιουνιο κ μετα που παρακολουθω το σωμα μου, πριν αδιαθετησω εχω απολυτη αναισθησια κ δεν μου αρεσει που ειμαι ετσι κ τωρα, δλδ δεν θα συνεχιζαν τα υγρα τουλαχιστον;;;....θα δειξει....

σοφία εχεις μετρησει καθολου θερμοκρασια τωρα κ με τον θηλασμο?εγώ έχω μειωσει στις 2 φορες πλεον το βραδυ μονο αλλα νομιζω οτι εχω θέμα.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

σαν μερες ναι αν και γενικά ειχα κυκκο από 33 μεχρι 40 συνηθως πριν το 3ο παιδι .την κόρη μου σε κυκλο 42αρι την έπιασα απλα βλεπω οτι δεν ανεβαίνει η θερμοκρασια γρήγορα μετα την ωορρηξία συν οτι δεν συμβαδίζει ο πόνος με τα υγρα.

Άσε είναι πολύ μπέρδεμα.κ εγώ πολύ φοβάμαι ότι έχω κακούς κύκλους τελευταία.θα δείξει.κατεβηκε κανονικό αίμα;;;;;αν όχι μπορεί κ ωορηξια να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Άσε είναι πολύ μπέρδεμα.κ εγώ πολύ φοβάμαι ότι έχω κακούς κύκλους τελευταία.θα δείξει.κατεβηκε κανονικό αίμα;;;;;αν όχι μπορεί κ ωορηξια να ειναι

λοιπόν έχω υγρα με αίμα κόκκινο...ροη δεν εχω απλα στο σκουπισμα βλεπω που κ που υγρα με λιγο αίμα..συνήθως δεν μου έρχεται ετσι...ποναω λιγο χαμηλα γιαυτο υποθέτω περιοδο...αλλα τοσο νωρίς...ποτε δεν ειχα τόσα χρόνια...

  • Μπερδεμένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, sofiadu είπε:

Γεια σας κοριτσια μου!!!

Οχι δεν εχω κανει, σημερα κανονικα περιμενω, πριν τη Πεμπτη δεν κανω τεστ, το αποφασισα. Ψυχρολουσια απο τωρα;;; ασε καλυτερα χαχαχα!

Δεν εχω υγρα, δεν εχω ενοχλησεις δεν εχω τιποτα. Δεν νομιζω να ειναι ο μηνας μου , το λεω με απολυτη ψυχραμια κ βλεποντας τη κατασταση....

Ειχα υγρα, σταματησαν εδω και 5 μερες, ειχα πονους που μου θυμιζαν τα τραβηγματα στην εγκυμοσυνη, εδω κ 5 μερες τιποτα...μαλλον οτι ηταν κρυωμα ολα αυτα....

Don't bet on my girls!!!!

Καλά όλα σχετικά είναι.τα έχω δει όλα γι'αυτό δεν βγάζουμε πορίσματα απλά χτυπάμε τα τεστακια τις μέρες εκεί κοντά.ηηη μακριά.χαχα.οι ανυπομονες.

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

λοιπόν έχω υγρα με αίμα κόκκινο...ροη δεν εχω απλα στο σκουπισμα βλεπω που κ που υγρα με λιγο αίμα..συνήθως δεν μου έρχεται ετσι...ποναω λιγο χαμηλα γιαυτο υποθέτω περιοδο...αλλα τοσο νωρίς...ποτε δεν ειχα τόσα χρόνια...

Ε δεν είναι περίοδος τότε...υγρά με αίμα δεν κολλάει.πριν την περίοδο ας πούμε ξεκινά το καφέ σκέτο κ μετά αίμα.υγρα;;;;ωορηξια πιστεύω έκανες και καλή μάλιστα 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...