Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Χαχαχαχα

Ισχύει 

Εσύ πως είσαι; νιώθεις κάτι ;; Είναι όλα καλά;

Το μόνο που νιώθω είναι να ζεσταίνομαι συνέχειαααααα! Οι αλλοι φοράνε πουκάμισα κ εγω ειμαι με το αμανικο και σκάω!! Και έχω αρκετά υγρά γενικά! Δεν νιώθω κάποιο άλλο σύμπτωμα γενικά! 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Πριν λίγο έλαβα τα αποτελέσματα της χοριακης. Θετική 37 μονάδες. Δεν μπορώ να το πιστέψω! 

 

Συγχαρητήρια όλα καλά να πάνε εύχομαι.ειχες καθυστέρηση;;;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino said:

Κορίτσια καλημέρα! Πριν λίγο έλαβα τα αποτελέσματα της χοριακης. Θετική 37 μονάδες. Δεν μπορώ να το πιστέψω! 

 

Τί ωραία! :wub: Σου εύχομαι όλα καλά να πάνε!

 

  • Μου αρέσει 1

aynVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Emilly είπε:

Συγχαρητήρια όλα καλά να πάνε εύχομαι.ειχες καθυστέρηση;;;

Όχι καθυστέρηση δεν έχω. 

Θα περίμενα περίοδο αύριο και η αιμοληψία έγινε χτες. Το Σαββατοκύριακο έκανα τεστ πρωιμης ανίχνευσης και ήταν αχνό θετικό. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Πριν λίγο έλαβα τα αποτελέσματα της χοριακης. Θετική 37 μονάδες. Δεν μπορώ να το πιστέψω! 

 

Συγχαρητήρια κοριτσακι με μια τελειομηνη εγκυμοσυνη.τα καλύτερα σου εύχομαι.  :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Όχι καθυστέρηση δεν έχω. 

Θα περίμενα περίοδο αύριο και η αιμοληψία έγινε χτες. Το Σαββατοκύριακο έκανα τεστ πρωιμης ανίχνευσης και ήταν αχνό θετικό. 

Αααα μάλιστα είναι νωρίς.ααα δείχνουν τα τεστ τόσο νωρίς;;;;έπαθα σοκ.τελεια.τετοιο πρέπει να πάρω χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Κορίτσια καλημέρα! Πριν λίγο έλαβα τα αποτελέσματα της χοριακης. Θετική 37 μονάδες. Δεν μπορώ να το πιστέψω! 

 

κοριτσακι μου συγχαρητηρια!! σου ευχομαι μια τελειομηνη χαρουμενη εγκυμοσυνη!!

και χωρις καθυστερηση η χοριακη; τελειο αποτελεσμα λοιπον!! 

2/4 στο στοιχημα εχω προς το παρον!!!  :wub::wub: τελειοοοοοοοο! ανυπομονω και για τα υπολοιπα θετικα!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evouska είπε:

κοριτσακι μου συγχαρητηρια!! σου ευχομαι μια τελειομηνη χαρουμενη εγκυμοσυνη!!

2/4 στο στοιχημα εχω προς το παρον!!!  :wub::wub: τελειοοοοοο!

Θα γίνει χαμός αυτό τον μηνα.λοιπον μη Μ αφήσετε μόνη να παραμείνω εδώ μέσα χαχαχαχαα.τουλαχιστον να σας δίνω συμβουλές μητρότητας...κάτι...κάπου να συμμετέχω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Mamanino είπε:

Όχι καθυστέρηση δεν έχω. 

Θα περίμενα περίοδο αύριο και η αιμοληψία έγινε χτες. Το Σαββατοκύριακο έκανα τεστ πρωιμης ανίχνευσης και ήταν αχνό θετικό. 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου 

Καλούς διπλασιασμους 

Είδατε ;;; Είδατε;;; 

Εγώ τα συμπλήρωσα τα δύο του στοιχήματος

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα γίνει χαμός αυτό τον μηνα.λοιπον μη Μ αφήσετε μόνη να παραμείνω εδώ μέσα χαχαχαχαα.τουλαχιστον να σας δίνω συμβουλές μητρότητας...κάτι...κάπου να συμμετέχω...

Δεν θα εισαι μονη.. Ειμαι και εγω εδω.. Τελειωνει η περιοδος μου σημερα οποτε απο αυριο στον αγωνα και εγω

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Θα γίνει χαμός αυτό τον μηνα.λοιπον μη Μ αφήσετε μόνη να παραμείνω εδώ μέσα χαχαχαχαα.τουλαχιστον να σας δίνω συμβουλές μητρότητας...κάτι...κάπου να συμμετέχω...

την ψυχη του γκρουπ θα αφησουμε;! δεν υπαρχει περιπτωση!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mamanino είπε:

Όχι καθυστέρηση δεν έχω. 

Θα περίμενα περίοδο αύριο και η αιμοληψία έγινε χτες. Το Σαββατοκύριακο έκανα τεστ πρωιμης ανίχνευσης και ήταν αχνό θετικό. 

Συγχαρητηρια!!Με το καλο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

Δεν θα εισαι μονη.. Ειμαι και εγω εδω.. Τελειωνει η περιοδος μου σημερα οποτε απο αυριο στον αγωνα και εγω

Αααα εντάξει έχω άλλο ένα μήνα παρέα χαχαχαχα.βρε τέτοια να γίνονται.μακαρι όλα τα κορίτσια να μείνουν να γίνει χαμός στα μαιευτήρια.

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...