Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Emilly είπε:

Τι μέρα του κύκλου είσαι;;;;;;μπορεί να είναι από την ωορηξια

Ηηηη καμία εμφύτευση;;;ςς

Εσύ τι ώρα πας γιατρό;;;;

Αααα κ εσείς γεροντοερωτας εεε;;;;ε ρε θα πάρουμε σβαρνα τις εκδρομές στο καπι όταν έρθει η ώρα.εκει να δεις 

Μόλις είμαι απ' έξω από τον Ντοκ

Άντε να δούμε 

Έχω πάρει πάλι παραμασχαλα και την ένεση ,και κυκλοφορώ

Ατελείωτος αυτός ο μήνας

 

Just now, Ellidr είπε:

Μόλις είμαι απ' έξω από τον Ντοκ

Άντε να δούμε 

Έχω πάρει πάλι παραμασχαλα και την ένεση ,και κυκλοφορώ

Ατελείωτος αυτός ο μήνας

 

Αυτή η κοπέλα με τη χοριακη 

Εξαφανίστηκε 

Τι να έγινε άραγε 

Ελπίζω όλα καλά

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Μόλις είμαι απ' έξω από τον Ντοκ

Άντε να δούμε 

Έχω πάρει πάλι παραμασχαλα και την ένεση ,και κυκλοφορώ

Ατελείωτος αυτός ο μήνας

 

Αυτή η κοπέλα με τη χοριακη 

Εξαφανίστηκε 

Τι να έγινε άραγε 

Ελπίζω όλα καλά

 Περιμενουμε νεα σου.. Ειμαι δουλεια και μπηκα να δω τι γινεται γιατι σας εχω εννοια.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Αααα τόσο μεγάλο κύκλο έχεις;;;;ναι ωορηξια είναι κ καλή μου φαίνεται.εγω έτσι είχα σε δύο εγκυμοσύνες.αντε τυχερή να ειναι

Μέτρησα στις έξι τα χαράματα που ξύπνησα κ μετά στις 9.γενικα όποτε ξυπνάω πολύ νωρίς είναι χαμηλή.αχ δεν μπορώ μπερδευομαι.αλλα νομίζω έγινε η ωορηξια.σημερα είμαι 18 μέρα  και νιώθω ήρεμη την κοιλιά ούτε πονακια ούτε τίποτα.αχ μην ήταν τζουφιο μήνας κ αυτός.

ναι έχω, ο προηγούμενος πηγε 40 μερες...θηλαζω ακομα 2 φορες πλεον μονο το βραδυ...εχω ακομα πολυ αχνο αιμα ροζ όπως οταν ερχεται στην αρχη καποιες φορες περιοδος ..3 κηλίδες δλδ ,φοράω σερβιετακι και λιγη βλεννα κόκκινη με λιγα υγρα παλι διαφανα ελαστικα...αν δεν έρθει τπτ περιοδος θα εχω επαφη και το βραδυ παλι...3η φορα συμβαινει στην ζωή μου...εχω τσιμπηματα και χαμηλά σαν πονοι περιόδου...πολυ περίεργα πράγματα η θερμοκρασια μου όμως ανέβηκε παλι απο εχθες. 

  • Μπερδεμένη/-ος 1

url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μόλις είμαι απ' έξω από τον Ντοκ

Άντε να δούμε 

Έχω πάρει πάλι παραμασχαλα και την ένεση ,και κυκλοφορώ

Ατελείωτος αυτός ο μήνας

 

Αυτή η κοπέλα με τη χοριακη 

Εξαφανίστηκε 

Τι να έγινε άραγε 

Ελπίζω όλα καλά

Καλή επιτυχία γλυκούλα.ναινκ εγώ αναρωτιέμαι,τι να γινε.ειναι κ μικρή.

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι έχω, ο προηγούμενος πηγε 40 μερες...θηλαζω ακομα 2 φορες πλεον μονο το βραδυ...εχω ακομα πολυ αχνο αιμα ροζ όπως οταν ερχεται στην αρχη καποιες φορες περιοδος ..3 κηλίδες δλδ ,φοράω σερβιετακι και λιγη βλεννα κόκκινη με λιγα υγρα παλι διαφανα ελαστικα...αν δεν έρθει τπτ περιοδος θα εχω επαφη και το βραδυ παλι...3η φορα συμβαινει στην ζωή μου...εχω τσιμπηματα και χαμηλά σαν πονοι περιόδου...πολυ περίεργα πράγματα η θερμοκρασια μου όμως ανέβηκε παλι απο εχθες. 

Έχεις τεστ εγκυμοσύνης;;;;πάρε να έχεις καλού κακού.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Μόλις είμαι απ' έξω από τον Ντοκ

Άντε να δούμε 

Έχω πάρει πάλι παραμασχαλα και την ένεση ,και κυκλοφορώ

Ατελείωτος αυτός ο μήνας

 

Αυτή η κοπέλα με τη χοριακη 

Εξαφανίστηκε 

Τι να έγινε άραγε 

Ελπίζω όλα καλά

Άντε περιμενω νέα σου!να ειναι ολα καλα!!!!

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

ναι έχω, ο προηγούμενος πηγε 40 μερες...θηλαζω ακομα 2 φορες πλεον μονο το βραδυ...εχω ακομα πολυ αχνο αιμα ροζ όπως οταν ερχεται στην αρχη καποιες φορες περιοδος ..3 κηλίδες δλδ ,φοράω σερβιετακι και λιγη βλεννα κόκκινη με λιγα υγρα παλι διαφανα ελαστικα...αν δεν έρθει τπτ περιοδος θα εχω επαφη και το βραδυ παλι...3η φορα συμβαινει στην ζωή μου...εχω τσιμπηματα και χαμηλά σαν πονοι περιόδου...πολυ περίεργα πράγματα η θερμοκρασια μου όμως ανέβηκε παλι απο εχθες. 

Όντως περίεργα πράγματα...δες πως θα συνεχιστεί μέσα στην μέρα!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Άντε περιμενω νέα σου!να ειναι ολα καλα!!!!

Όντως περίεργα πράγματα...δες πως θα συνεχιστεί μέσα στην μέρα!!!!

Εγώ σκέφτομαι την μια μέρα χθες που δεν το κάνα.δυο βδομάδες σερί κ χθες κοιμήθηκα.οτι να ναι.χαζα θάρεις κ που ξεπατωνομαι.....από την θερμοκρασία δεν βλέπω να έγινε ωορηξια.απο τον πόνο ναι.αλλα κ τον προηγούμενο που μέτρησα προγεστερόνη κ ήταν καλή βλακείες θερμοκρασία είχα ως 36,7.εβγαλες εσύ ποτέ άκρη Μ αυτά;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Εγώ σκέφτομαι την μια μέρα χθες που δεν το κάνα.δυο βδομάδες σερί κ χθες κοιμήθηκα.οτι να ναι.χαζα θάρεις κ που ξεπατωνομαι.....από την θερμοκρασία δεν βλέπω να έγινε ωορηξια.απο τον πόνο ναι.αλλα κ τον προηγούμενο που μέτρησα προγεστερόνη κ ήταν καλή βλακείες θερμοκρασία είχα ως 36,7.εβγαλες εσύ ποτέ άκρη Μ αυτά;;;;;

Μα μιλάμε ποτέ....η θερμοκρασία πάντα με μπερδευε και ως άνθρωπος π ανεβάζω συχνά πυκνά δέκατα ειδικά όταν είμαι κουρασμένη δεν ήταν ποτέ αντιπροσωπευτικο!!!!την ωορηξια την καταλαβαίνω περισσότερο από το βάρος και τα υγρά.....και τα τεστ!χαχαχαχα

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι θυμησε μου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, *Vasoula είπε:

Μα μιλάμε ποτέ....η θερμοκρασία πάντα με μπερδευε και ως άνθρωπος π ανεβάζω συχνά πυκνά δέκατα ειδικά όταν είμαι κουρασμένη δεν ήταν ποτέ αντιπροσωπευτικο!!!!την ωορηξια την καταλαβαίνω περισσότερο από το βάρος και τα υγρά.....και τα τεστ!χαχαχαχα

Σε ποια μέρα του κύκλου είσαι θυμησε μου?

18 εγώ πάντα μα πάντα στην ζωή μου ωορηξια έκανα 19 με 22 μέρα κύκλου κ 35 μέρες κύκλος.απο την τελευταία αποξεση έχω 30 μέρες κύκλο κ ωορηξια την καταλαβαίνω νωρίς.αυτη την φορά είχα πονακια 13 14. 15 16 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofiamar93 είπε:

 Περιμενουμε νεα σου.. Ειμαι δουλεια και μπηκα να δω τι γινεται γιατι σας εχω εννοια.. 

Λοιπόν κορίτσια το ενδομήτριο κοντά στο 6.50 

Δυστυχώς 

Δεν έκανα την ένεση γιατί έγινε η ωορρηξία 

Έχει δημιουργηθεί και ωχρό σωματείο 

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα 

Και κάνουμε το σταυρό μας 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια το ενδομήτριο κοντά στο 6.50 

Δυστυχώς 

Δεν έκανα την ένεση γιατί έγινε η ωορρηξία 

Έχει δημιουργηθεί και ωχρό σωματείο 

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα 

Και κάνουμε το σταυρό μας 

Τι ειναι το ωχρο σωματειο? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια το ενδομήτριο κοντά στο 6.50 

Δυστυχώς 

Δεν έκανα την ένεση γιατί έγινε η ωορρηξία 

Έχει δημιουργηθεί και ωχρό σωματείο 

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα 

Και κάνουμε το σταυρό μας 

Χθες εγινε κορίτσι.ωραια πάρε ουτρογκεσταν κ θα γίνει πιστεύω.και εγώ με την κλομιφαινη έπιασα χωρίς ένεση.απλα σ,,,κ έκανα ένιωθα τα τούβλα κ το είχα πιάσει.τωρα που έσπασαν τα αβγά θα παραχθεί προγεστερόνη γιατί έχεις κ πολλά ωοθυλάκια κ θα παχύνει η μήτρα μέχρι να φτάσει το έμβρυο.

Just now, Sofiamar93 είπε:

Τι ειναι το ωχρο σωματειο? 

Αυτό που περισσεύει όταν απελευθερωθεί το ωάριο.η άδεια φουσκιτσα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Χθες εγινε κορίτσι.ωραια πάρε ουτρογκεσταν κ θα γίνει πιστεύω.και εγώ με την κλομιφαινη έπιασα χωρίς ένεση.απλα σ,,,κ έκανα ένιωθα τα τούβλα κ το είχα πιάσει.τωρα που έσπασαν τα αβγά θα παραχθεί προγεστερόνη γιατί έχεις κ πολλά ωοθυλάκια κ θα παχύνει η μήτρα μέχρι να φτάσει το έμβρυο.

Αυτό που περισσεύει όταν απελευθερωθεί το ωάριο.η άδεια φουσκιτσα 

Μακάρι τι να πω 

 

Just now, Ellidr είπε:

Μακάρι τι να πω 

 

Καλύτερα που δεν έκανα ένεση για ν αρχίσω τα τεστ εγκυμοσύνης οπότε μου γουστάρει 

Χαχαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια το ενδομήτριο κοντά στο 6.50 

Δυστυχώς 

Δεν έκανα την ένεση γιατί έγινε η ωορρηξία 

Έχει δημιουργηθεί και ωχρό σωματείο 

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα 

Και κάνουμε το σταυρό μας 

αμα ειχες τις επαφες σου μην ανχωνεσε το ιδιο πραγμα ειναι ! αντε χαλαρα τωρα . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Καλή επιτυχία γλυκούλα.ναινκ εγώ αναρωτιέμαι,τι να γινε.ειναι κ μικρή.

Έχεις τεστ εγκυμοσύνης;;;;πάρε να έχεις καλού κακού.

εχω ναι 2 αλλα ειναι απο την ημερα της περιόδου 

Just now, *Vasoula είπε:

Άντε περιμενω νέα σου!να ειναι ολα καλα!!!!

Όντως περίεργα πράγματα...δες πως θα συνεχιστεί μέσα στην μέρα!!!!

τωρα δεν εχω τπτ ,εχω τσιμπήματα χαμηλά παντως οχι ωορρηξίας ετσι απλα ενοχλήσεις. και φουλλλλλ νευρα

Just now, Emilly είπε:

Εγώ σκέφτομαι την μια μέρα χθες που δεν το κάνα.δυο βδομάδες σερί κ χθες κοιμήθηκα.οτι να ναι.χαζα θάρεις κ που ξεπατωνομαι.....από την θερμοκρασία δεν βλέπω να έγινε ωορηξια.απο τον πόνο ναι.αλλα κ τον προηγούμενο που μέτρησα προγεστερόνη κ ήταν καλή βλακείες θερμοκρασία είχα ως 36,7.εβγαλες εσύ ποτέ άκρη Μ αυτά;;;;;

ειναι καλη 36,7 για την ανοδο εγω εγκυος ημουν 36,7 με 36,8 που έκανα το τεστ τοτε.

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν κορίτσια το ενδομήτριο κοντά στο 6.50 

Δυστυχώς 

Δεν έκανα την ένεση γιατί έγινε η ωορρηξία 

Έχει δημιουργηθεί και ωχρό σωματείο 

Μου έδωσε ουτροτζεσταν 3 την ημέρα 

Και κάνουμε το σταυρό μας 

δεν πειραζει για το ενδομητριο, μηπως ανεβαίνει με τα υποθετα τα ουτροτζεσταν.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...