Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Just now, Ellidr είπε:

Δεν είναι απαραίτητο

Κορίτσι μου

Αλλες κοπέλες έχουν άλλες όχι 

 

Ααααα οκ είπα μπας και.. Έχω βάλει το εαυτό μου στο μικροσκόπιο και παρακολουθώ τα πάντα! 

Ελπίζω αύριο να σου πάνε όλα καλά και να κάνεις την σπερματεγχυση τελικά 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν ήταν τόσο εξπρές η κατάσταση σήμερα 

Που φεύγοντας ο άντρας μου ,μαζεύοντας τα παντελόνια στη διαδρομή γιατί βιαζόταν 

Γυρνάω και του κάνω δε με πλήρωσες ;;

Και φωνάζει από την εξώπορτα

Γράψτα.............

,που παρεμπιπτόντως μόνο τα είχε κατεβάσει ,ούτε καν τα έβγαλε 

Χαχαχαχα 

 

 

Σας χαίρομαι τόσο πολύ να ξέρεις!!!!

 

Just now, Wannabemama είπε:

Έλα, κ εγώ περιμενω να τελειώσει η ριμάδα για νέο γύρο. Πήρα κ τον γιατρό  κ θα με πάρει τηλ μόλις μπορέσει να μου πει αν χρειάζομαι βιταμίνες μήπως ενισχύσω το μέσα μου. Βάζω στόχο να ελλατωσω κ το ριμαδι το τσιγάρο... Άντε να δούμε!!

Πριν μια εβδομάδα μιλούσα γι'αυτό το τσιγάρο εδώ....πριν ένα μήνα έκανα 20+ μετά είπα να το ελλατωσω έκανα για ένα μήνα 10 τελικά το προηγούμενο Σάββατο το εκωψα τελείως μαχαίρι με την μια έχω 9μερες να βάλω τσιγάρο στο στομα....εύχομαι όταν ξεκινήσουμε προσπάθειες να πιάσουμε γρήγορα σαν την πρώτη φορά που δεν κάπνιζα καθόλου!!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν ήταν τόσο εξπρές η κατάσταση σήμερα 

Που φεύγοντας ο άντρας μου ,μαζεύοντας τα παντελόνια στη διαδρομή γιατί βιαζόταν 

Γυρνάω και του κάνω δε με πλήρωσες ;;

Και φωνάζει από την εξώπορτα

Γράψτα.............

,που παρεμπιπτόντως μόνο τα είχε κατεβάσει ,ούτε καν τα έβγαλε 

Χαχαχαχα 

 

 

Αλήθεια έκλαψα!!!!

Just now, Ritapog είπε:

Κορίτσια την τρίτη πάω να βγάλω τον πολύποδα αν δεν έχω θετικό αποτέλεσμα..έχω κλείσει ραντεβού απλά περιμένω  συνεχίζονται οι πόνοι περιόδου  ο πόνος στο στήθος και οι περίεργες μυρωδιές.αναμονη λίγο ακόμα

Αχ μακαρι να αργησεις 9 μήνες να το αφαιρέσεις!!!!την άλλη Τρίτη ε??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ellidr είπε:

Λοιπόν ήταν τόσο εξπρές η κατάσταση σήμερα 

Που φεύγοντας ο άντρας μου ,μαζεύοντας τα παντελόνια στη διαδρομή γιατί βιαζόταν 

Γυρνάω και του κάνω δε με πλήρωσες ;;

Και φωνάζει από την εξώπορτα

Γράψτα.............

,που παρεμπιπτόντως μόνο τα είχε κατεβάσει ,ούτε καν τα έβγαλε 

Χαχαχαχα 

 

 

Εισαι είδωλο να ξερεις.. Υποκλίνομαι σε εσενα και στον συζυγο.. Χχαχαχα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, *Vasoula είπε:

Αλήθεια έκλαψα!!!!

Αχ μακαρι να αργησεις 9 μήνες να το αφαιρέσεις!!!!την άλλη Τρίτη ε??

Ναι την άλλη τρίτη .. αύριο πρέπει να μου έρθει.. περιμένω αν και το στομάχι μου δεν βοηθάει...ότι είναι σε γίνει σίγουρα! 

Πήρα αποφάσεις και θα κινηθώ πιο συστηματικά

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mariavalla είπε:

Ρε κορίτσια σας διαβάζω και φτιάχνει η διάθεση! @Emillyφτου φτου μη σας ματιάσω.

Τωρα ακόμα μια απορια(μαζεμένες είναι να μην αρχίσω) έχετε πολλά υγρά μετά την ωορηξια?? 

καλημερα!!!τα υγρα τα πολλα διαφανα τα έχουμε πριν την ωορρηξια μετα σταματάνε εκτός εκει κοντα που περιμένουμε ξανα δούμε ειναι εγκυμοσύνη.

τελικα κοριτσια ανέβηκε η θερμοκρασία στο 36,5 απο 36,2 εχθες που κατέβηκε απότομα ενω ηταν υψηλή και μάλλον υποπτεύομαι 2η ωορρηξια γιατι ειχα και τσιμπηματα χαμηλα δεξια και αριστερα ολη μερα ήπια κ πιο εντονα το απογευμα όπου ειχα κ λιγα υγρα διάφανα παλι.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα!!!τα υγρα τα πολλα διαφανα τα έχουμε πριν την ωορρηξια μετα σταματάνε εκτός εκει κοντα που περιμένουμε ξανα δούμε ειναι εγκυμοσύνη.

τελικα κοριτσια ανέβηκε η θερμοκρασία στο 36,5 απο 36,2 εχθες που κατέβηκε απότομα ενω ηταν υψηλή και μάλλον υποπτεύομαι 2η ωορρηξια γιατι ειχα και τσιμπηματα χαμηλα δεξια και αριστερα ολη μερα ήπια κ πιο εντονα το απογευμα όπου ειχα κ λιγα υγρα διάφανα παλι.

Καλημερα κοριτσι ναι όντως μπορεί να έχεις δικιο σε αυτό που λες.ποσο συχνο φαινόμενο είναι άραγε να κανουμε 2η ωορρηξια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια την τρίτη πάω να βγάλω τον πολύποδα αν δεν έχω θετικό αποτέλεσμα..έχω κλείσει ραντεβού απλά περιμένω  συνεχίζονται οι πόνοι περιόδου  ο πόνος στο στήθος και οι περίεργες μυρωδιές.αναμονη λίγο ακόμα

Έτσι κορίτσι μου..δες αν έχουμε εγκυμοσύνη που στο εύχομαι κ διαφορετικά κάντο γιατί είναι σημαντικό να ναι καθαρή η μήτρα.

 

8 ώρες πρίν, Ritapog είπε:

Κορίτσια την τρίτη πάω να βγάλω τον πολύποδα αν δεν έχω θετικό αποτέλεσμα..έχω κλείσει ραντεβού απλά περιμένω  συνεχίζονται οι πόνοι περιόδου  ο πόνος στο στήθος και οι περίεργες μυρωδιές.αναμονη λίγο ακόμα

 

8 ώρες πρίν, Mariavalla είπε:

Ρε κορίτσια σας διαβάζω και φτιάχνει η διάθεση! @Emillyφτου φτου μη σας ματιάσω.

Τωρα ακόμα μια απορια(μαζεμένες είναι να μην αρχίσω) έχετε πολλά υγρά μετά την ωορηξια?? 

Συνήθως έχω αρκετά πάνω στην επαφή το καταλαβαίνω.κ καμιά φορά στο σκούπισμα.αλλα δεν είναι απαραιτητο να τα βλέπεις.μπορει μόνο στην επαφή να καταλαβαίνεις διάφορα.

9 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Λοιπόν ήταν τόσο εξπρές η κατάσταση σήμερα 

Που φεύγοντας ο άντρας μου ,μαζεύοντας τα παντελόνια στη διαδρομή γιατί βιαζόταν 

Γυρνάω και του κάνω δε με πλήρωσες ;;

Και φωνάζει από την εξώπορτα

Γράψτα.............

,που παρεμπιπτόντως μόνο τα είχε κατεβάσει ,ούτε καν τα έβγαλε 

Χαχαχαχα 

 

 

Ααααχαχαχαχαχα.δεν μπορώ σας κάνω εικόνα.τον έρμο.χαχαχαχαχα.οχι ότι δεν το ευχαριστιουνται αλλά αυτό με τα παντελόνια...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια Μ !! 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο κ έχω τρομερούς πόνους χαμηλά.  

 

Για τα υγρά κατά την ωορρηξία έχω πάρα πολλά λευκά άοσμα κ βλεννες.  Έτσι καταλαβαίνω εγώ προσωπικά τις γόνιμες.  + Κάτι τσιμπήματα χαμηλά.  

 

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

καλημερα!!!τα υγρα τα πολλα διαφανα τα έχουμε πριν την ωορρηξια μετα σταματάνε εκτός εκει κοντα που περιμένουμε ξανα δούμε ειναι εγκυμοσύνη.

τελικα κοριτσια ανέβηκε η θερμοκρασία στο 36,5 απο 36,2 εχθες που κατέβηκε απότομα ενω ηταν υψηλή και μάλλον υποπτεύομαι 2η ωορρηξια γιατι ειχα και τσιμπηματα χαμηλα δεξια και αριστερα ολη μερα ήπια κ πιο εντονα το απογευμα όπου ειχα κ λιγα υγρα διάφανα παλι.

Μπορεί έτσι να είναι.εγω μέτρησα όταν ξύπνησα το βράδυ κ ήταν 36,3 και το πρωί 36.6. έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.και τσιμπήματα δεν νιώθω.μονο προχθές που είχα επαφή ένιωσα πολύ πόνο σε όλη την κοιλιά χαμηλά.χθες δεν έκανα ψόφησα στον ύπνο.ειχαωδυο εβδομάδες κάθε μέρα.λετε να έχασα την μέρα;;;;αλλά δεν νιώθω τίποτα.πρεπει να έγινε.με μπερδεύει η θερμομετρηση ρε γαμ**το

Just now, Eva1986 είπε:

Καλημέρα κορίτσια Μ !! 2 μέρες πριν την αναμενόμενη περίοδο κ έχω τρομερούς πόνους χαμηλά.  

 

Για τα υγρά κατά την ωορρηξία έχω πάρα πολλά λευκά άοσμα κ βλεννες.  Έτσι καταλαβαίνω εγώ προσωπικά τις γόνιμες.  + Κάτι τσιμπήματα χαμηλά.  

 

 

 

Μπορείς να κάνεις ένα τεστ Γρηγόρης ανίχνευσης.δυο μέρες πριν την περίοδο δείχνει στα σίγουρα.ωραια είναι τα τσιμπήματα μια άντε να δούμε.

Just now, vasiliki2020 είπε:

Καλημερα κοριτσι ναι όντως μπορεί να έχεις δικιο σε αυτό που λες.ποσο συχνο φαινόμενο είναι άραγε να κανουμε 2η ωορρηξια

Πολύ συχνό φαινόμενο.εγω επιβεβαιωμένα στην ζωή μου πολλές φορές.απλα η διπλή ωορηξια γίνεται απ' ότι θυμάμαι με διαφορά το πολύ μιας μέρας.οχι δηλαδή πέφτει αβγό κ πέντε μέρες μετά το άλλο.νσι τώρα το θυμήθηκα.τον προηγούμενο μήνα ήταν έτσι μάλλον μπορεί κ κύστη γιατί είχα κ ζιγκ Ζακ στο θερμοδιαγραμμα κ πόνο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια ΣΟΣ πηγα τωρα να κατουρησω και ειδα διαφανα υγρα πολλα μαζί με λιγο αιμα κόκκινο και μετα λιγο ροζ απαλό όπως μας έρχεται περιοδος.τι φάση τωρα?πω πω πολυ μπέρδεμα 

Just now, Emilly είπε:

Μπορεί έτσι να είναι.εγω μέτρησα όταν ξύπνησα το βράδυ κ ήταν 36,3 και το πρωί 36.6. έχω μπερδευτεί πάρα πολύ.και τσιμπήματα δεν νιώθω.μονο προχθές που είχα επαφή ένιωσα πολύ πόνο σε όλη την κοιλιά χαμηλά.χθες δεν έκανα ψόφησα στον ύπνο.ειχαωδυο εβδομάδες κάθε μέρα.λετε να έχασα την μέρα;;;;αλλά δεν νιώθω τίποτα.πρεπει να έγινε.με μπερδεύει η θερμομετρηση ρε γαμ**το

Μπορείς να κάνεις ένα τεστ Γρηγόρης ανίχνευσης.δυο μέρες πριν την περίοδο δείχνει στα σίγουρα.ωραια είναι τα τσιμπήματα μια άντε να δούμε.

Πολύ συχνό φαινόμενο.εγω επιβεβαιωμένα στην ζωή μου πολλές φορές.απλα η διπλή ωορηξια γίνεται απ' ότι θυμάμαι με διαφορά το πολύ μιας μέρας.οχι δηλαδή πέφτει αβγό κ πέντε μέρες μετά το άλλο.νσι τώρα το θυμήθηκα.τον προηγούμενο μήνα ήταν έτσι μάλλον μπορεί κ κύστη γιατί είχα κ ζιγκ Ζακ στο θερμοδιαγραμμα κ πόνο 

το πρωι θα μετράς, οχι το βράδυ 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσια ΣΟΣ πηγα τωρα να κατουρησω και ειδα διαφανα υγρα πολλα μαζί με λιγο αιμα κόκκινο και μετα λιγο ροζ απαλό όπως μας έρχεται περιοδος.τι φάση τωρα?πω πω πολυ μπέρδεμα 

Τι μέρα του κύκλου είσαι;;;;;;μπορεί να είναι από την ωορηξια

Ηηηη καμία εμφύτευση;;;ςς

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Γεροντοερωτας 

Τι να πεις.

Καλοί είμαστε

Χαχαχαχα

Εσύ τι ώρα πας γιατρό;;;;

7 ώρες πρίν, Ellidr είπε:

Γεροντοερωτας 

Τι να πεις.

Καλοί είμαστε

Χαχαχαχα

Αααα κ εσείς γεροντοερωτας εεε;;;;ε ρε θα πάρουμε σβαρνα τις εκδρομές στο καπι όταν έρθει η ώρα.εκει να δεις 

  • Χαχα 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Emilly είπε:

Τι μέρα του κύκλου είσαι;;;;;;μπορεί να είναι από την ωορηξια

Ηηηη καμία εμφύτευση;;;ςς

Εσύ τι ώρα πας γιατρό;;;;

31η σημερα είμαι ωορρηξια εκανα ή εχθες ή πριν 4 μέρες βασικά εγώ νομιζω μηπως ειναι διπλή γιατι ειχα και τις 2 φορες τα ίδια συμπτώματα. πάντως επειδή και την προηγούμενη φορά είδα ετσι λιγο αιμα μετα απο 14 μέρες μου ηρθς περιοδος.τωρα αν ειναι διπλή ωορρηξια ποια μετράω πρωτα?δεν ξέρω 


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

31η σημερα είμαι ωορρηξια εκανα ή εχθες ή πριν 4 μέρες βασικά εγώ νομιζω μηπως ειναι διπλή γιατι ειχα και τις 2 φορες τα ίδια συμπτώματα. πάντως επειδή και την προηγούμενη φορά είδα ετσι λιγο αιμα μετα απο 14 μέρες μου ηρθς περιοδος.τωρα αν ειναι διπλή ωορρηξια ποια μετράω πρωτα?δεν ξέρω 

Αααα τόσο μεγάλο κύκλο έχεις;;;;ναι ωορηξια είναι κ καλή μου φαίνεται.εγω έτσι είχα σε δύο εγκυμοσύνες.αντε τυχερή να ειναι

Just now, *ζουζουνα*!!! είπε:

κοριτσια ΣΟΣ πηγα τωρα να κατουρησω και ειδα διαφανα υγρα πολλα μαζί με λιγο αιμα κόκκινο και μετα λιγο ροζ απαλό όπως μας έρχεται περιοδος.τι φάση τωρα?πω πω πολυ μπέρδεμα 

το πρωι θα μετράς, οχι το βράδυ 

Μέτρησα στις έξι τα χαράματα που ξύπνησα κ μετά στις 9.γενικα όποτε ξυπνάω πολύ νωρίς είναι χαμηλή.αχ δεν μπορώ μπερδευομαι.αλλα νομίζω έγινε η ωορηξια.σημερα είμαι 18 μέρα  και νιώθω ήρεμη την κοιλιά ούτε πονακια ούτε τίποτα.αχ μην ήταν τζουφιο μήνας κ αυτός.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...