Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , angie5 είπε:

      Ναι σωστά μετράς 7η μέρα είναι. 

      Δίκιο έχεις θα περιμένω δύο μέρες καλά λες. Και όντως πρέπει να κάνω κάτι να ξεχάσω γιατί θα σαλτάρω...🤣

      Σ' ευχαριστώ πραγματικά μου δίνεις πολύ κουράγιο!..

      Ναι βγες μια βόλτα...φάτε ένα ωραίο φαγητό...μη πιεις όμως...😜 και απο Δευτέρα αγχώνεσαι παλι...χαχαχαχα 

      αστειεύομαι αλλά αυτό το άγχος πως να το κόψουμε???ουφ!!!

Συμπτώματα εγκυμοσύνης πριν την καθυστέρηση??? κορίτσια την βοήθεια σας παρακαλώ!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλη την παρεουλα...!!! Είμαι και εγώ καινούρια στην παρέα σας και έχω σχεδόν τα ίδια συμπτώματα θέλω τα φώτα σας.... προσπαθώ εδώ και πολύ καιρό με τον σύντροφο μου για μωράκι... ερχόμαστε σε επαφή συχνά στις γόνιμες μέρες και πριν και μετά.. πήγαμε σε γιατρό και μου είπε να περιμένω 1 χρόνο.. κοντεύουμε βέβαια... αλλά όσο περνάει ο καιρός αρχίζει και αλλάζει η περίοδος μου αλλά συμπτώματα άλλη ροή αλλά όλα..... 

Αυτές τις μέρες έχω πολύ έντονες ζαλάδες πόνους χαμηλα και 1 μέρα είδα άσπρο υγρό... αποφάσισα σήμερα να κάνω 1 τσετ 4μερες πριν με αρνητικό αποτέλεσμα αλλά η ζαλάδες πονοκεφαλος και ο πόνος και το φούσκωμα είναι ακόμα υπαρκτα.. υπάρχει περίπτωση να ισχύει όντως αρνιτικο η μπορεί να είμαι... θέλω τα φώτα σας... ευχαριστώ εκ τον προτέρων 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 15,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 22/8/2024 at 12:36 ΜΜ, Lila ki είπε:

Γεια σου κοπέλα μου !!!! Σου εύχομαι να πάνε όλα όπως τα ονειρεύεσαι ! Όλες μας ενώνει μια αποβολή , ένας αγώνας τα επιτευχθεί εγκυμοσύνη και αλλά τόσα ! Κοίταξε ραν υποθέσουμε ότι είσαι 9 μέρες περίπου μετά την επαφή εμένα μ φαίνονται πολύ θετικά όλα αυτά τα συμπτώματα …. Στο εύχομαι !

Σήμερα ξύπνησα από τον πόνο στο στήθος μου και στις θηλές μου… ποναω αφόρητα περίοδο περιμένω σε 6 μέρες .. σύμπτωμα που έχω είναι πόνος στο στήθος , τσιμπήματα χαμηλά , νιώθω πως είναι έτοιμη να μου κατέβει η περίοδος λόγω πόνου αλλά είναι νωρίς πολύ για να μου ρθει μιας και ο κύκλος είναι σταθερός … αυτά πάνω κάτω.. και λίγα καφε άσπρα υγρά αλλά ελάχιστα , τα καφε δεν φαίνονται σχεδόν καθόλου . Αν και νιώθω συνέχεια να μου τρέχουν ποτάμι… επίσης υπνηλία , νεύρα….

On 22/8/2024 at 2:03 ΜΜ, πετραλια είπε:

Καλησπέρα σε όλη την παρεουλα...!!! Είμαι και εγώ καινούρια στην παρέα σας και έχω σχεδόν τα ίδια συμπτώματα θέλω τα φώτα σας.... προσπαθώ εδώ και πολύ καιρό με τον σύντροφο μου για μωράκι... ερχόμαστε σε επαφή συχνά στις γόνιμες μέρες και πριν και μετά.. πήγαμε σε γιατρό και μου είπε να περιμένω 1 χρόνο.. κοντεύουμε βέβαια... αλλά όσο περνάει ο καιρός αρχίζει και αλλάζει η περίοδος μου αλλά συμπτώματα άλλη ροή αλλά όλα..... 

Αυτές τις μέρες έχω πολύ έντονες ζαλάδες πόνους χαμηλα και 1 μέρα είδα άσπρο υγρό... αποφάσισα σήμερα να κάνω 1 τσετ 4μερες πριν με αρνητικό αποτέλεσμα αλλά η ζαλάδες πονοκεφαλος και ο πόνος και το φούσκωμα είναι ακόμα υπαρκτα.. υπάρχει περίπτωση να ισχύει όντως αρνιτικο η μπορεί να είμαι... θέλω τα φώτα σας... ευχαριστώ εκ τον προτέρων 

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο !! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έχεις στην αγκαλιά σου το μωρό σου , αλλά και να μην πάνε , όπως λενε εδώ πολλές κοπέλες και θα το ξανά πω και εγω γιατί ισχύει , μην απογοητευτείς γιατί θα γίνει κάποια στιγμη αυτό που ποθείς !!! Αν εκανες το τεστ 4 μέρες πριν την περίοδο , τοτε ίσως βγήκε αρνητικό γι αυτο τον λόγο , περίμενε 3 μέρες καθυστέρηση περιόδου για να εισαι σίγουρη … απ την άλλη , αν το εκανες μέσα στην καθυστέρηση και βγήκε αρνητικό, σου προτείνω να πας για χοριακη οπωσδήποτε που ειναι πιο έγκυρο και βλέπεις …

παντως τα συμπτώματα βρε παιδί μου ποσο μας παίζουν … εγω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άσχετα εάν δεν ολοκληρώθηκε , ημουν ανυποψίαστη και το κατάλαβα 3η -4η βδομάδα …. Ακριβώς τα ίδια συμπτώματα που έχω τώρα … αλλά είχα το προαίσθημα κατευθείαν !! Ειδικά μετα την καθυστέρηση πριν κανω την χοριακη …τώρα …δεν ξέρω καν αν είμαι.. δηλαδή ότι να ναι !!!

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Κατε_ρινα said:

Σήμερα ξύπνησα από τον πόνο στο στήθος μου και στις θηλές μου… ποναω αφόρητα περίοδο περιμένω σε 6 μέρες .. σύμπτωμα που έχω είναι πόνος στο στήθος , τσιμπήματα χαμηλά , νιώθω πως είναι έτοιμη να μου κατέβει η περίοδος λόγω πόνου αλλά είναι νωρίς πολύ για να μου ρθει μιας και ο κύκλος είναι σταθερός … αυτά πάνω κάτω.. και λίγα καφε άσπρα υγρά αλλά ελάχιστα , τα καφε δεν φαίνονται σχεδόν καθόλου . Αν και νιώθω συνέχεια να μου τρέχουν ποτάμι… επίσης υπνηλία , νεύρα….

Καλημέρα κορίτσι μου όμορφο !! Ελπίζω να πάνε όλα καλά και να έχεις στην αγκαλιά σου το μωρό σου , αλλά και να μην πάνε , όπως λενε εδώ πολλές κοπέλες και θα το ξανά πω και εγω γιατί ισχύει , μην απογοητευτείς γιατί θα γίνει κάποια στιγμη αυτό που ποθείς !!! Αν εκανες το τεστ 4 μέρες πριν την περίοδο , τοτε ίσως βγήκε αρνητικό γι αυτο τον λόγο , περίμενε 3 μέρες καθυστέρηση περιόδου για να εισαι σίγουρη … απ την άλλη , αν το εκανες μέσα στην καθυστέρηση και βγήκε αρνητικό, σου προτείνω να πας για χοριακη οπωσδήποτε που ειναι πιο έγκυρο και βλέπεις …

παντως τα συμπτώματα βρε παιδί μου ποσο μας παίζουν … εγω στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άσχετα εάν δεν ολοκληρώθηκε , ημουν ανυποψίαστη και το κατάλαβα 3η -4η βδομάδα …. Ακριβώς τα ίδια συμπτώματα που έχω τώρα … αλλά είχα το προαίσθημα κατευθείαν !! Ειδικά μετα την καθυστέρηση πριν κανω την χοριακη …τώρα …δεν ξέρω καν αν είμαι.. δηλαδή ότι να ναι !!!

 

Για μένα είναι πολύ θετικά όλα αυτά τα συμπτώματα ! Και στο εύχομαι ! Αναμένουμε σύντομα νέα σου ! Με το καλό !

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 24/8/2024 at 12:04 ΜΜ, Lila ki είπε:

Για μένα είναι πολύ θετικά όλα αυτά τα συμπτώματα ! Και στο εύχομαι ! Αναμένουμε σύντομα νέα σου ! Με το καλό !

Στις 12 η ώρα 3 ημέρες πριν την περίοδο.. ακόμα αισθάνομαι το στήθος μου βαρύ και είναι πρησμένο και με ποναει … όπως και η κοιλιά μου φουσκωμένη ! Αχ για να δούμε … αν βγει αρνητικό πάντως , δεν με πειράζει ! Απλά θα ήθελα θετικό ιδανικά.. θα δούμε … αν δεν μου έρθει στις 30 αναμενόμενη μερα περιόδου , θα κανω τεστ ή εκείνη την ημέρα ή την επόμενη με τα πρωινά ουρα… 

γενικά, μήπως ξερετε κάποιο αξιόπιστο τεστ που να είναι οικονομικό ταυτόχρονα ;; 
εννοειται πως θα κανω και χοριακη … 

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...