Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Katia38 συγχώρεσε με αν θυμάμαι λάθος, αλλά αν θυμάμαι έχεις προηγούμενη καισαρική.

Από ότι διάβασα στην αρχή (κ μετά μετάνιωσα κ δεν το ξανακάνω γτ η ημιμάθεια είναι ότι χειρότερο) το γεγονός αυτό περιπλέκει κατάτι την κατάσταση και ίσως για αυτό να είναι σου λέει για κορτιζόνη και διηθητικο. 

Συγγνώμη αλήθεια αν γίνομαι ξινή ώρες ώρες αλλά ειλικρινά επειδή ότι διάβασα στην αρχή με τσάκισε, θέλω μόνο να ακούω το γιατρό μου που με διαβεβαιώνει από το σύνολο της κλινικής εικόνας ότι δεν χρειάζεται να ανησυχώ. 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

 

 Καλησπέρα αγαπες, κάθε μέρα βλέπω τα νέα.Το σκ χαλάρωσα και εχθές καναμε γενική στο σπίτι. Οι άλλοι δλδ γτ εγω ειλικρινά έχω βαρύνει έχω αλλάξει κουράζομαι πανεύκολα. 

@Dimitr@17 μπράβο το κοριτσάκι σου τέλεια! Έρχεται η ευλογημένη ώρα όλα καλα να πάνε για όλες μας! @Kpp83 μπράβο ο μπεμπακος μεγαλώνει και μην φοβάσαι μην σε πιάνει άγχος. Ταχυκαρδία έχω κ εγω και καποιες φορες νιώθω κάπως άβολα σαν σφίξιμο στη πλάτη καπως βαρύ το στηθος αλλα δεν ανησυχώ νομίζω είναι φυσιολογικό. Οι εγκυουλες έχουν ταχυκαρδίες πάντως έτσι ξέρω αλλα καλα εκανες να το τσεκαρεις να ξέρεις στα σίγουρα. 

Ειχα το ντοπλερ σήμερα και δόξα τω Θεό όλα καλα. Ο μικρός μας είναι 2.335. Σε δυο εβδομαδες πάλι και αργότερα δυο φορες την εβδομάδα την μια στο μαιευτήριο. Εν τω μεταξύ κάτω μου με σπρώχνει δεν ξέρω τι κάνει κ μου προκαλεί έντονο στιγμιαίο πόνο κ έτσι μου είπε ο γιατρος οποτε το νιώθω να κάθομαι.Σου “μιλάει” λέει πλέον το μωρό σου δείχνει. 

@Smile89 ο αγαπουλης πήρε 700γρ σε δυο εβδομαδες και χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλα. 

Και κοριτσια πολλες καούρες πλέον καθημερινά 

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

 

 Καλησπέρα αγαπες, κάθε μέρα βλέπω τα νέα.Το σκ χαλάρωσα και εχθές καναμε γενική στο σπίτι. Οι άλλοι δλδ γτ εγω ειλικρινά έχω βαρύνει έχω αλλάξει κουράζομαι πανεύκολα. 

@Dimitr@17 μπράβο το κοριτσάκι σου τέλεια! Έρχεται η ευλογημένη ώρα όλα καλα να πάνε για όλες μας! @Kpp83 μπράβο ο μπεμπακος μεγαλώνει και μην φοβάσαι μην σε πιάνει άγχος. Ταχυκαρδία έχω κ εγω και καποιες φορες νιώθω κάπως άβολα σαν σφίξιμο στη πλάτη καπως βαρύ το στηθος αλλα δεν ανησυχώ νομίζω είναι φυσιολογικό. Οι εγκυουλες έχουν ταχυκαρδίες πάντως έτσι ξέρω αλλα καλα εκανες να το τσεκαρεις να ξέρεις στα σίγουρα. 

Ειχα το ντοπλερ σήμερα και δόξα τω Θεό όλα καλα. Ο μικρός μας είναι 2.335. Σε δυο εβδομαδες πάλι και αργότερα δυο φορες την εβδομάδα την μια στο μαιευτήριο. Εν τω μεταξύ κάτω μου με σπρώχνει δεν ξέρω τι κάνει κ μου προκαλεί έντονο στιγμιαίο πόνο κ έτσι μου είπε ο γιατρος οποτε το νιώθω να κάθομαι.Σου “μιλάει” λέει πλέον το μωρό σου δείχνει. 

@Smile89 ο αγαπουλης πήρε 700γρ σε δυο εβδομαδες και χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλα. 

Και κοριτσια πολλες καούρες πλέον καθημερινά 

Αχ ρε συ απο καουρες κ εγώ πολλες που εχω θεμα με τον ύπνο...πινω γαλα πριν κοιμηθώ αλλα βοηθαει στιγμιαία...δεμ ξερω τι να κανω ειλικρινά......

Just now, vaso_mpempis είπε:

Εδώ μένετε στους γονείς; Προσπάθησε να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Δεν είναι εύκολο πάντα κι εγώ κάποιες μέρε είμαι άστα να πάνε!!! Τι ωραία που θα δεις το μωρό μεθάυριο!!!!!!!!!!!!!! Θα σου περάσουν όλα μετσ χιχιχιχιχ

Εγώ 22/4 θα τον δω πάλι και ανυπομονώ

Ναι ναι αστα...εγω κανονικα πιο μετα πρεπει απλα τωρα εκλεισα εδω για να συζητήσω πιο πολυ στο τι θα κάνουμε που θα γεννησω κ γνκ για το σύστημα...κ θελω να με δει κ η γιατρος να της δείξω κ τις εξετάσεις του εξωτερικού κλπ...κανονικα εκει μ ειχαν κλεισει για όταν θα ήμουν  32 εβδ...προφανώς για αυτο το dolper που παρεμπιπτόντως τι ειναι?υπέρηχος?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Αχ ρε συ απο καουρες κ εγώ πολλες που εχω θεμα με τον ύπνο...πινω γαλα πριν κοιμηθώ αλλα βοηθαει στιγμιαία...δεμ ξερω τι να κανω ειλικρινά......

Ναι ναι αστα...εγω κανονικα πιο μετα πρεπει απλα τωρα εκλεισα εδω για να συζητήσω πιο πολυ στο τι θα κάνουμε που θα γεννησω κ γνκ για το σύστημα...κ θελω να με δει κ η γιατρος να της δείξω κ τις εξετάσεις του εξωτερικού κλπ...κανονικα εκει μ ειχαν κλεισει για όταν θα ήμουν  32 εβδ...προφανώς για αυτο το dolper που παρεμπιπτόντως τι ειναι?υπέρηχος?

Είναι υπέρηχος μεγάλος που τσεκάρουν πράγματα (φοβερή περιγραφή ε;; χαχα) και είναι σημαντικος και υποχρεωτικός νομίζω όπως η Αυχενική(για το α τρίμηνο) και η β επιπέδου(για το Β τρίμηνο). αν γκουγκλαρεις θα διαβασεις διάφορα.. εγω απλα θα χαζευω τον μπεμπη νομιζω χαχαχαχαχ


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Αχ ρε συ απο καουρες κ εγώ πολλες που εχω θεμα με τον ύπνο...πινω γαλα πριν κοιμηθώ αλλα βοηθαει στιγμιαία...δεμ ξερω τι να κανω ειλικρινά......

Ναι ναι αστα...εγω κανονικα πιο μετα πρεπει απλα τωρα εκλεισα εδω για να συζητήσω πιο πολυ στο τι θα κάνουμε που θα γεννησω κ γνκ για το σύστημα...κ θελω να με δει κ η γιατρος να της δείξω κ τις εξετάσεις του εξωτερικού κλπ...κανονικα εκει μ ειχαν κλεισει για όταν θα ήμουν  32 εβδ...προφανώς για αυτο το dolper που παρεμπιπτόντως τι ειναι?υπέρηχος?

Και εγω έτσι κάνω κ όντως δεν κραταει πολύ. Με αφήνει να παρω simeco από την αρχή της εγκυμοσυνης κ βοηθαει απλά δεν έχω πάρει. 

Το ντοπλερ είναι υπερηχος που βλέπει την ανάπτυξη του μωρού κ.α. Καλύτερα γκουγκλαρε το μην τα λέω μπακαλιστικα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

Είναι υπέρηχος μεγάλος που τσεκάρουν πράγματα (φοβερή περιγραφή ε;; χαχα) και είναι σημαντικος και υποχρεωτικός νομίζω όπως η Αυχενική(για το α τρίμηνο) και η β επιπέδου(για το Β τρίμηνο). αν γκουγκλαρεις θα διαβασεις διάφορα.. εγω απλα θα χαζευω τον μπεμπη νομιζω χαχαχαχαχ

Χαχχαα α ρε βασω με εκανες κ γελασα!!Είσαι θεα χαχα!!καλα εσυ κ εγω κλασσικα χαζεύοντας με ενα μπλοκακι στο χερι για να μην ξεχασουμε τι να ρωτάμε αχαχ

Just now, Beboula25 είπε:

Και εγω έτσι κάνω κ όντως δεν κραταει πολύ. Με αφήνει να παρω simeco από την αρχή της εγκυμοσυνης κ βοηθαει απλά δεν έχω πάρει. 

Το ντοπλερ είναι υπερηχος που βλέπει την ανάπτυξη του μωρού κ.α. Καλύτερα γκουγκλαρε το μην τα λέω μπακαλιστικα 

Ναι ναι θα το γκουγκλαρω κορίτσια μουυυ ευχαριστώ πολυυυυ !!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Χαχχαα α ρε βασω με εκανες κ γελασα!!Είσαι θεα χαχα!!καλα εσυ κ εγω κλασσικα χαζεύοντας με ενα μπλοκακι στο χερι για να μην ξεχασουμε τι να ρωτάμε αχαχ

Ναι ναι θα το γκουγκλαρω κορίτσια μουυυ ευχαριστώ πολυυυυ !!!

ε ναι μπλοκακι δεν γίνεται διαφορετικά.... ετσι πηγαινα κι ερχόμουν! εγω εχω χαζεψει το παραδέχομαι :lol:


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 56 λεπτά , Ria@90 είπε:

Αχχχ κ εγω αυτο ονειρεύομαι....27η κ 6 μερες...απλα οι ορμονες παιζουν ασχημα λιγο στη ψυχολογία μ κ αυτο με ανησυχεί  και για μεταα τη γεννα...βεβαια εχουν γινει πολλες αλλαγες τις τελευταίες μερες κ δεν έχω συνηθίσει ακομη....ουφ δεν ξερω βρε κορίτσια πολυ down...

Αχ εγώ είμαι λίγο πιο πολύ 32 κ 3..εγω από ψυχολόγια είμαι μια χαρά αλλά έχω ένα άγχος όταν γεννήσω αν θα έχω καλή ψυχολογία.. 

Just now, Beboula25 είπε:

 

 Καλησπέρα αγαπες, κάθε μέρα βλέπω τα νέα.Το σκ χαλάρωσα και εχθές καναμε γενική στο σπίτι. Οι άλλοι δλδ γτ εγω ειλικρινά έχω βαρύνει έχω αλλάξει κουράζομαι πανεύκολα. 

@Dimitr@17 μπράβο το κοριτσάκι σου τέλεια! Έρχεται η ευλογημένη ώρα όλα καλα να πάνε για όλες μας! @Kpp83 μπράβο ο μπεμπακος μεγαλώνει και μην φοβάσαι μην σε πιάνει άγχος. Ταχυκαρδία έχω κ εγω και καποιες φορες νιώθω κάπως άβολα σαν σφίξιμο στη πλάτη καπως βαρύ το στηθος αλλα δεν ανησυχώ νομίζω είναι φυσιολογικό. Οι εγκυουλες έχουν ταχυκαρδίες πάντως έτσι ξέρω αλλα καλα εκανες να το τσεκαρεις να ξέρεις στα σίγουρα. 

Ειχα το ντοπλερ σήμερα και δόξα τω Θεό όλα καλα. Ο μικρός μας είναι 2.335. Σε δυο εβδομαδες πάλι και αργότερα δυο φορες την εβδομάδα την μια στο μαιευτήριο. Εν τω μεταξύ κάτω μου με σπρώχνει δεν ξέρω τι κάνει κ μου προκαλεί έντονο στιγμιαίο πόνο κ έτσι μου είπε ο γιατρος οποτε το νιώθω να κάθομαι.Σου “μιλάει” λέει πλέον το μωρό σου δείχνει. 

@Smile89 ο αγαπουλης πήρε 700γρ σε δυο εβδομαδες και χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλα. 

Και κοριτσια πολλες καούρες πλέον καθημερινά 

Ευτυχώς εγώ δεν έχω καθολου καούρες αλλά ακόμα κανω πολλές ώρες να χωνέψω κατι.. Μια χαρά ο μπεμπουλης σου.. Λίγο της ρίχνει της δικιάς μου σε βάρος..μαλλον επειδή είναι λίγο μεγαλύτερος.. Και εγω νιώθω ότι έχει κατέβει πολύ χαμηλά.. Και επίσης κ εγώ από δουλειές λίγα πράγματα.. Ευτυχώς έχω την μαμα μου οταν μπορεί και αυτή.. Τα έχεις ετοιμάσει τα μωρουδιλα; τα έχεις πλύνει; 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Αα αλήθεια λες για τον λώρο;; κάπως με ξεανγχωσες.. Δεν το είπα λόγω κιλών την καισαρική απλά επειδή μου είπε ότι έχει λίγο μεγάλο κεφάλι κ σε συνδιασμο με το ότι θα είναι μεγάλο μωρό τον ρώτησα.. Ο δικός μου πάντως είναι υπέρ του φυσιολογικού.. Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες τώρα.. 

Μου είχε πει την προηγ φορά που ήταν 1400γρ πριν 3 βδομάδες ότι θα βγει μέχρι 3600 αλλά χθες είχε παρατσουπωσει.. Γερο να ειναι κ ας βγει κ παραπάνω.. Σε ευχαριστώ 

Ε αυτό να δω να βγει κ ψηλό παιδί από κοντούς γονείς κ τι στον κοσμο.. 

Αααα η @Beboula25 έχει ραντεβού στον γιατρό σήμερα κορίτσια ίσως για αυτό δεν απαντά.. Οπότε περιμένουμε τα νέα της

Σφαίρα θα περάσουν!!! Δεν θα καταλάβεις τίποτα!!!

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

 

 Καλησπέρα αγαπες, κάθε μέρα βλέπω τα νέα.Το σκ χαλάρωσα και εχθές καναμε γενική στο σπίτι. Οι άλλοι δλδ γτ εγω ειλικρινά έχω βαρύνει έχω αλλάξει κουράζομαι πανεύκολα. 

@Dimitr@17 μπράβο το κοριτσάκι σου τέλεια! Έρχεται η ευλογημένη ώρα όλα καλα να πάνε για όλες μας! @Kpp83 μπράβο ο μπεμπακος μεγαλώνει και μην φοβάσαι μην σε πιάνει άγχος. Ταχυκαρδία έχω κ εγω και καποιες φορες νιώθω κάπως άβολα σαν σφίξιμο στη πλάτη καπως βαρύ το στηθος αλλα δεν ανησυχώ νομίζω είναι φυσιολογικό. Οι εγκυουλες έχουν ταχυκαρδίες πάντως έτσι ξέρω αλλα καλα εκανες να το τσεκαρεις να ξέρεις στα σίγουρα. 

Ειχα το ντοπλερ σήμερα και δόξα τω Θεό όλα καλα. Ο μικρός μας είναι 2.335. Σε δυο εβδομαδες πάλι και αργότερα δυο φορες την εβδομάδα την μια στο μαιευτήριο. Εν τω μεταξύ κάτω μου με σπρώχνει δεν ξέρω τι κάνει κ μου προκαλεί έντονο στιγμιαίο πόνο κ έτσι μου είπε ο γιατρος οποτε το νιώθω να κάθομαι.Σου “μιλάει” λέει πλέον το μωρό σου δείχνει. 

@Smile89 ο αγαπουλης πήρε 700γρ σε δυο εβδομαδες και χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλα. 

Και κοριτσια πολλες καούρες πλέον καθημερινά 

Μπράβο ο μπομπιρακος!!! Στην κοιλίτσα νοιώθεις τον πόνο?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Katia38 συγχώρεσε με αν θυμάμαι λάθος, αλλά αν θυμάμαι έχεις προηγούμενη καισαρική.

Από ότι διάβασα στην αρχή (κ μετά μετάνιωσα κ δεν το ξανακάνω γτ η ημιμάθεια είναι ότι χειρότερο) το γεγονός αυτό περιπλέκει κατάτι την κατάσταση και ίσως για αυτό να είναι σου λέει για κορτιζόνη και διηθητικο. 

Συγγνώμη αλήθεια αν γίνομαι ξινή ώρες ώρες αλλά ειλικρινά επειδή ότι διάβασα στην αρχή με τσάκισε, θέλω μόνο να ακούω το γιατρό μου που με διαβεβαιώνει από το σύνολο της κλινικής εικόνας ότι δεν χρειάζεται να ανησυχώ. 

Ενοειτε να μην ακούς τους άλλους αυτό έκανα κ γω στη 1η μου γέννα κ κόντευαμε να τρελαθώ.ναι έχω κάνει απ' ότι φαντάζομαι το δικό σου 1ο είναι .κάθε περίπτωση είναι ξεχωριστή.ναι λόγω καισαρικών ευτυχώς απ' ότι φαίνεται  κ το ελπίζω δεν θα ναι διησδιτικο επειδη είναι οπίσθιος .τώρα θα κάνω τις ενέσεις για παν ενδεχόμενο κ την μαγνητική για να δείξει αν είναι διεισδυτικός για να ναι έτοιμη στην καισαρικη.ελπιζω να πάνε όλα καλά.με το καλό κ σε σένα .

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


8 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Αχ εγώ είμαι λίγο πιο πολύ 32 κ 3..εγω από ψυχολόγια είμαι μια χαρά αλλά έχω ένα άγχος όταν γεννήσω αν θα έχω καλή ψυχολογία.. 

Ευτυχώς εγώ δεν έχω καθολου καούρες αλλά ακόμα κανω πολλές ώρες να χωνέψω κατι.. Μια χαρά ο μπεμπουλης σου.. Λίγο της ρίχνει της δικιάς μου σε βάρος..μαλλον επειδή είναι λίγο μεγαλύτερος.. Και εγω νιώθω ότι έχει κατέβει πολύ χαμηλά.. Και επίσης κ εγώ από δουλειές λίγα πράγματα.. Ευτυχώς έχω την μαμα μου οταν μπορεί και αυτή.. Τα έχεις ετοιμάσει τα μωρουδιλα; τα έχεις πλύνει; 

Καλημέρα! 

Θα τα πλύνω αυτή την εβδομάδα,εσυ; Το βάρος σας είναι τελειο.Ναι ρίχνουμε μια εβδομάδα κ είναι άντρας ρε παιδί μου για αυτό χαχα

@Smile89 στο πιπί πονάω όταν τις ρίχνει.Σαν σουβλιά.Το επιβεβαίωσα το βράδυ εχθές που ήμουν ξαπλωμένη ότι είναι από αυτό 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλημέρα! 

Θα τα πλύνω αυτή την εβδομάδα,εσυ; Το βάρος σας είναι τελειο.Ναι ρίχνουμε μια εβδομάδα κ είναι άντρας ρε παιδί μου για αυτό χαχα

@Smile89 στο πιπί πονάω όταν τις ρίχνει.Σαν σουβλιά.Το επιβεβαίωσα το βράδυ εχθές που ήμουν ξαπλωμένη ότι είναι από αυτό 

Λογικό πονακι κι αυτό. Κι εγώ είχα τέτοια. Όπως είπε ο γιατρός το παιδί τώρα σου μιλάει. Όταν το νοιώθεις θα αράζεις για λίγο. Ρε συυυυυ μπήκαμε Απρίλιο. Σου είχα πει εγώ θα βαπτιζω κι εσύ θα γέννας....εέεε τελικά εσύ θα γέννας εγώ δε θα βαπτιζω. 01/09 όπως όλα δείχνουν η βάπτιση!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

 

 Καλησπέρα αγαπες, κάθε μέρα βλέπω τα νέα.Το σκ χαλάρωσα και εχθές καναμε γενική στο σπίτι. Οι άλλοι δλδ γτ εγω ειλικρινά έχω βαρύνει έχω αλλάξει κουράζομαι πανεύκολα. 

@Dimitr@17 μπράβο το κοριτσάκι σου τέλεια! Έρχεται η ευλογημένη ώρα όλα καλα να πάνε για όλες μας! @Kpp83 μπράβο ο μπεμπακος μεγαλώνει και μην φοβάσαι μην σε πιάνει άγχος. Ταχυκαρδία έχω κ εγω και καποιες φορες νιώθω κάπως άβολα σαν σφίξιμο στη πλάτη καπως βαρύ το στηθος αλλα δεν ανησυχώ νομίζω είναι φυσιολογικό. Οι εγκυουλες έχουν ταχυκαρδίες πάντως έτσι ξέρω αλλα καλα εκανες να το τσεκαρεις να ξέρεις στα σίγουρα. 

Ειχα το ντοπλερ σήμερα και δόξα τω Θεό όλα καλα. Ο μικρός μας είναι 2.335. Σε δυο εβδομαδες πάλι και αργότερα δυο φορες την εβδομάδα την μια στο μαιευτήριο. Εν τω μεταξύ κάτω μου με σπρώχνει δεν ξέρω τι κάνει κ μου προκαλεί έντονο στιγμιαίο πόνο κ έτσι μου είπε ο γιατρος οποτε το νιώθω να κάθομαι.Σου “μιλάει” λέει πλέον το μωρό σου δείχνει. 

@Smile89 ο αγαπουλης πήρε 700γρ σε δυο εβδομαδες και χάρηκα πολύ που όλα ήταν καλα. 

Και κοριτσια πολλες καούρες πλέον καθημερινά 

Μας ελειψες βρε μπεμπουλα!!!τελεια τα νεα σου!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Καλημέρα!!!!!:wub:

Καλημερα συμπεθερα μου!! 

Just now, Beboula25 είπε:

Καλημέρα! 

Θα τα πλύνω αυτή την εβδομάδα,εσυ; Το βάρος σας είναι τελειο.Ναι ρίχνουμε μια εβδομάδα κ είναι άντρας ρε παιδί μου για αυτό χαχα

@Smile89 στο πιπί πονάω όταν τις ρίχνει.Σαν σουβλιά.Το επιβεβαίωσα το βράδυ εχθές που ήμουν ξαπλωμένη ότι είναι από αυτό 

Καλημερα μπεμπουλιτσα!! Μια χαρα ο ταρζαν σου!! Ετσι ενιωθα κ γω. Σουβλιες χαμηλα!! Μαλιστα πονουσαν καποιες απο αυτες τοσο που αν ημουν ορθια λυγιζαν τα ποδια μου!!! Αφου δεν βγηκε ομως κανα χερι απο κει κατω, ολα καλα τελικα χαχαχα

Καλημερα στην παρεα!

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...