Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

@Katia38 δεν μου έχει δώσει ο γιατρός κανένα λόγο ανησυχίας για τον πλακούντα και δεν μου εχει πει ούτε για ενέσεις ούτε για μαγνητική. Έχω πάρει απόφαση ότι θα γεννηθεί με καισαρική το παρακολουθούμε συχνά και όλα θα πάνε καλά. Αντίστοιχα άκου και εσύ τι συστήνει ο γιατρός σου.

Βρε κορίτσια ταχυκαρδία κάνω ξαφνικά γαμώτο κ έχω ανησυχήσει λίγο.Πήγα εκτάκτως σήμερα κ με ειδε και το ψάχνουμε. Πειράζω τη @Ria@90 ότι αγχώνεται αλλά την έχω ξεπεράσει αυτή την εβδομάδα.

Ο μπέμπης μια χαρά πάντως ευτυχώς, 1750γρ. πλέον!

@Smile89 Πέστα σμαϊλίτο και εγώ αναρωτιέμαι που γυρνάει η @Beboula25. Να βγάλουμε umber alert?

@Dimitr@17 Μπράβο το κορίτσι σου!!! Θα μεγαλώσει να γίνει μοντέλο. Αν σε ανακουφίσει πάντως η μαμά μου μας γέννησε φυσιολογικά και εγώ ήμουν 3850 ενώ ο μπρο χτύπησε το συγκλονιστικό νούμερο 4800. Βγήκε και ηταν σαν τριών μηνών και δεν είχε ζάχαρο! Εξελιχθηκαμε σε 1.78 κ 1.96εκ. ααντίστοιχα.

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Kpp83 είπε:

@Katia38 δεν μου έχει δώσει ο γιατρός κανένα λόγο ανησυχίας για τον πλακούντα και δεν μου εχει πει ούτε για ενέσεις ούτε για μαγνητική. Έχω πάρει απόφαση ότι θα γεννηθεί με καισαρική το παρακολουθούμε συχνά και όλα θα πάνε καλά. Αντίστοιχα άκου και εσύ τι συστήνει ο γιατρός σου.

Βρε κορίτσια ταχυκαρδία κάνω ξαφνικά γαμώτο κ έχω ανησυχήσει λίγο.Πήγα εκτάκτως σήμερα κ με ειδε και το ψάχνουμε. Πειράζω τη @Ria@90 ότι αγχώνεται αλλά την έχω ξεπεράσει αυτή την εβδομάδα.

Ο μπέμπης μια χαρά πάντως ευτυχώς, 1750γρ. πλέον!

@Smile89 Πέστα σμαϊλίτο και εγώ αναρωτιέμαι που γυρνάει η @Beboula25. Να βγάλουμε umber alert?

@Dimitr@17 Μπράβο το κορίτσι σου!!! Θα μεγαλώσει να γίνει μοντέλο. Αν σε ανακουφίσει πάντως η μαμά μου μας γέννησε φυσιολογικά και εγώ ήμουν 3850 ενώ ο μπρο χτύπησε το συγκλονιστικό νούμερο 4800. Βγήκε και ηταν σαν τριών μηνών και δεν είχε ζάχαρο! Εξελιχθηκαμε σε 1.78 κ 1.96εκ. ααντίστοιχα.

 

Παιδί μου έτσι είναι ο έρωτας.... έχει ταχυκαρδίες!!! Ερωτευμένη με τον γιο θα είσαι δεν θα είναι τίποτα!!!!!!!!!!! :wub:  Ο γιατρός τι σου είπε;

πρίν από 28 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Γειά σας κορίτσια μου τι κάνετε;;; εγώ πήγα χθες στον γιατρό... Είμαι ήδη 32 εβδομάδων. Κάναμε ντοπλερ όλα καλά είναι.. Η μπέμπα έχει φτάσει τα 2 κιλά κ πήρε ήδη θέση και είναι έτοιμη.. Έχει βγάλει μαλλάκια.. Κ γενικά όλα καλά λέει ο γιατρος είναι μεγάλο παιδί κ τον ρώτησα αν θα πάμε με καισαρική και μου είπε θα δούμε.. Το μόνο π με άγχωσε αλλά είπε ο γιατρός ότι είναι σύνηθες είναι ότι στον λαιμό ήταν δίπλα ο λωρος.. Ραντεβού σε 3 βδομάδες πάλι.. Αχ ποιος περιμένει μέχρι τοτς

αχ τι ωραία!! Μεγάλωσε η μπεμπούλα σου :wub: Ερε... θα φτιάχνετε κάτι ωραία κοτσιδάκια...... Αφου ο γιατρός τα βρήκε όλα καλά μην αγχώνεσαι για τίποτα!!!!! 

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , Smile89 είπε:

Όταν έκανα ντοπλερ ήταν και η δική μου δύο κιλά. Μου είπαν πως θα είναι μεγάλο παιδί και οι πιθανότητες ήταν για τέσσερα κιλά. Εγώ προληπτικά έκοψα μαχαίρι τυρί αλάτι και γλυκά αλλά και που το έκανα όσο είναι να πάρει το παιδί θα το πάρει ανεξάρτητα τι σαβουριαζουμε. Λίγες μέρες πριν γεννήσω μου την έβγαζε παραπάνω από ότι την γέννησα. Του λέω καισαρική? Θα βγεί μου λέει μην ανησυχείς. Εν τέλη το κοριτσάκι μου γεννήθηκε 3310. Ζοριστηκε να βγεί αλλά όχι λόγω κιλών, απλά είχε το χεράκι της στο πιγουνι χεχε. Ακόμη και τώρα έτσι κοιμάται. Λίγες μέρες πριν από μένα ο γιατρός μου ξεγεννησε μια 4 κιλά μπεμπαρα την οποία την έβγαλε για την πλάκα. Οπότε αγάπη σχετικά με τα κιλά του παιδιού μην πρέπει να έρθει η ώρα εκείνη για να ξέρεις τι θα γίνει. Τώρα όσον αφορά τον λωρο δεν ξέρω. Πάντως από την στιγμή που έχει πάρει θέση όλα Κόμπε μην σκέφτεσαι τον λώρο δεν έχει πλέον περιθώρια πολλά να κουνηθεί. 

 

@Beboula25 που χάθηκες;;

Αα αλήθεια λες για τον λώρο;; κάπως με ξεανγχωσες.. Δεν το είπα λόγω κιλών την καισαρική απλά επειδή μου είπε ότι έχει λίγο μεγάλο κεφάλι κ σε συνδιασμο με το ότι θα είναι μεγάλο μωρό τον ρώτησα.. Ο δικός μου πάντως είναι υπέρ του φυσιολογικού.. Ανυπομονώ να περάσουν οι μέρες τώρα.. 

Just now, happysmile είπε:

Μπραβο αγαπη!!θα βγει θρεμενη  κορη!!να μην αγχωνεσαι καθολου!!!!

Μου είχε πει την προηγ φορά που ήταν 1400γρ πριν 3 βδομάδες ότι θα βγει μέχρι 3600 αλλά χθες είχε παρατσουπωσει.. Γερο να ειναι κ ας βγει κ παραπάνω.. Σε ευχαριστώ 

Just now, Kpp83 είπε:

@Katia38 δεν μου έχει δώσει ο γιατρός κανένα λόγο ανησυχίας για τον πλακούντα και δεν μου εχει πει ούτε για ενέσεις ούτε για μαγνητική. Έχω πάρει απόφαση ότι θα γεννηθεί με καισαρική το παρακολουθούμε συχνά και όλα θα πάνε καλά. Αντίστοιχα άκου και εσύ τι συστήνει ο γιατρός σου.

Βρε κορίτσια ταχυκαρδία κάνω ξαφνικά γαμώτο κ έχω ανησυχήσει λίγο.Πήγα εκτάκτως σήμερα κ με ειδε και το ψάχνουμε. Πειράζω τη @Ria@90 ότι αγχώνεται αλλά την έχω ξεπεράσει αυτή την εβδομάδα.

Ο μπέμπης μια χαρά πάντως ευτυχώς, 1750γρ. πλέον!

@Smile89 Πέστα σμαϊλίτο και εγώ αναρωτιέμαι που γυρνάει η @Beboula25. Να βγάλουμε umber alert?

@Dimitr@17 Μπράβο το κορίτσι σου!!! Θα μεγαλώσει να γίνει μοντέλο. Αν σε ανακουφίσει πάντως η μαμά μου μας γέννησε φυσιολογικά και εγώ ήμουν 3850 ενώ ο μπρο χτύπησε το συγκλονιστικό νούμερο 4800. Βγήκε και ηταν σαν τριών μηνών και δεν είχε ζάχαρο! Εξελιχθηκαμε σε 1.78 κ 1.96εκ. ααντίστοιχα.

 

Ε αυτό να δω να βγει κ ψηλό παιδί από κοντούς γονείς κ τι στον κοσμο.. 

Αααα η @Beboula25 έχει ραντεβού στον γιατρό σήμερα κορίτσια ίσως για αυτό δεν απαντά.. Οπότε περιμένουμε τα νέα της

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

@vaso_mpempis Αυτή είναι η πιο ωραία εξήγηση και με βοηθά να το διακωμωδήσω κιόλας σε ευχαριστώ!! 

Απλά ξαφνικά από προχτές ανεβάζω παλμούς λες κ ανεβηκα σκάλα κ σε 5 λεπτά μου έχει περάσει. Ξεκινάμε με αιματολογικές μπας κ έχει ξερυθμιστει κάτι κ θα δούμε.

 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Καλή εγκυμοσύνη να έχεις!!!!!!!! Με το καλό να ακούσετε καρδούλα :wub:  Όλα θα πάνε σούπερ!!!!! <3

Με τιμές που λες δεν έχω ιδέα μιας και εγώ πρώτη φορά πήγα 7η βδομάδα και άκουσα κατευθείαν καρδιά (δεν πήρα χαμπάρι νωρίς) δεν έκανα ποτέ χορική κλπ.

Σ ‘ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!και σε εσένα εύχομαι μια υπέροχη,τελειόμηνη εγκυμοσύνη! :)❤️

  • Ευχαριστώ 1

WA4Pp3.pngNnIAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Katia38 δεν μου έχει δώσει ο γιατρός κανένα λόγο ανησυχίας για τον πλακούντα και δεν μου εχει πει ούτε για ενέσεις ούτε για μαγνητική. Έχω πάρει απόφαση ότι θα γεννηθεί με καισαρική το παρακολουθούμε συχνά και όλα θα πάνε καλά. Αντίστοιχα άκου και εσύ τι συστήνει ο γιατρός σου.

Βρε κορίτσια ταχυκαρδία κάνω ξαφνικά γαμώτο κ έχω ανησυχήσει λίγο.Πήγα εκτάκτως σήμερα κ με ειδε και το ψάχνουμε. Πειράζω τη @Ria@90 ότι αγχώνεται αλλά την έχω ξεπεράσει αυτή την εβδομάδα.

Ο μπέμπης μια χαρά πάντως ευτυχώς, 1750γρ. πλέον!

@Smile89 Πέστα σμαϊλίτο και εγώ αναρωτιέμαι που γυρνάει η @Beboula25. Να βγάλουμε umber alert?

@Dimitr@17 Μπράβο το κορίτσι σου!!! Θα μεγαλώσει να γίνει μοντέλο. Αν σε ανακουφίσει πάντως η μαμά μου μας γέννησε φυσιολογικά και εγώ ήμουν 3850 ενώ ο μπρο χτύπησε το συγκλονιστικό νούμερο 4800. Βγήκε και ηταν σαν τριών μηνών και δεν είχε ζάχαρο! Εξελιχθηκαμε σε 1.78 κ 1.96εκ. ααντίστοιχα.

 

Χαχαχα αστα να πανε εγω εχω ξεφυγει λιγο απο το άγχος αλλα με επιασαν τα ψυχολογικά μου μην νομίζεις...εγω εχω τρελες δύσπνοιές και καουρες κόριτσια εσεις πως ειστε ??επισης θελω εναν γερανο να μς σηκωνει απ τ κρεβάτι κάνω μισαωρο να σηκωθώ αχχχχ κ αϋπνίες πολλες....ουφ

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Χαχαχα αστα να πανε εγω εχω ξεφυγει λιγο απο το άγχος αλλα με επιασαν τα ψυχολογικά μου μην νομίζεις...εγω εχω τρελες δύσπνοιές και καουρες κόριτσια εσεις πως ειστε ??επισης θελω εναν γερανο να μς σηκωνει απ τ κρεβάτι κάνω μισαωρο να σηκωθώ αχχχχ κ αϋπνίες πολλες....ουφ

Αχ αυτό το σήκωμα από το κρεβάτι είναι μαρτύριο.. Ονειρεύομαι την στιγμή που θα κοιμηθώ επιτέλους μπρούμυτα κ με το γόνατο λυγισμένο.. Τι εβδομάδα είσαι; 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@vaso_mpempis Αυτή είναι η πιο ωραία εξήγηση και με βοηθά να το διακωμωδήσω κιόλας σε ευχαριστώ!! 

Απλά ξαφνικά από προχτές ανεβάζω παλμούς λες κ ανεβηκα σκάλα κ σε 5 λεπτά μου έχει περάσει. Ξεκινάμε με αιματολογικές μπας κ έχει ξερυθμιστει κάτι κ θα δούμε.

 

Ευχομαι να είναι όλα καλά! Κι εγώ ανέβασα πίεση δυο μέρες από το άγχος μου αν κινείται αρκετα ο μπέμπης την περασμενη βδομάδα και τελικά ηρέμησα (πήγα και είδαμε ότι ειναι καλα) και έπεσε και η πίεση αμέσως!

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου! ¨Ολα θα ειναι σουπερ :wub:

Just now, Ria@90 είπε:

Χαχαχα αστα να πανε εγω εχω ξεφυγει λιγο απο το άγχος αλλα με επιασαν τα ψυχολογικά μου μην νομίζεις...εγω εχω τρελες δύσπνοιές και καουρες κόριτσια εσεις πως ειστε ??επισης θελω εναν γερανο να μς σηκωνει απ τ κρεβάτι κάνω μισαωρο να σηκωθώ αχχχχ κ αϋπνίες πολλες....ουφ

Αχ ναι επιτέλους ας βρούνε καμια πατέντα να σηκώνονται οι έγκυες από το κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ γενικά είμαι καλά φτου φτου απλά έχει τώρα δυο μέρες που ξυπνάω κουρασμένη... νιώθω συνέχεια μια εξάντληση! Σας έχει τύχει; Παρασκευή θα κάνω τις μηνιαίες εξετάσεις μήπως είναι αιματοκρίτης, αν και τελευταία φορά είχα 37 πόσο να έπεσε;;;;;

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ αυτό το σήκωμα από το κρεβάτι είναι μαρτύριο.. Ονειρεύομαι την στιγμή που θα κοιμηθώ επιτέλους μπρούμυτα κ με το γόνατο λυγισμένο.. Τι εβδομάδα είσαι; 

Κι εγώ, πάντα έτσι κοιμόμουν! Υπομονή

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ αυτό το σήκωμα από το κρεβάτι είναι μαρτύριο.. Ονειρεύομαι την στιγμή που θα κοιμηθώ επιτέλους μπρούμυτα κ με το γόνατο λυγισμένο.. Τι εβδομάδα είσαι; 

Δε θελω να στο χαλασω αλλα αν θηλασεις δε θα κοιμασαι μπρουμητα η θα πονας η θα βγαζεις γαλα!!χαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitr@17 είπε:

Αχ αυτό το σήκωμα από το κρεβάτι είναι μαρτύριο.. Ονειρεύομαι την στιγμή που θα κοιμηθώ επιτέλους μπρούμυτα κ με το γόνατο λυγισμένο.. Τι εβδομάδα είσαι; 

Αχχχ κ εγω αυτο ονειρεύομαι....27η κ 6 μερες...απλα οι ορμονες παιζουν ασχημα λιγο στη ψυχολογία μ κ αυτο με ανησυχεί  και για μεταα τη γεννα...βεβαια εχουν γινει πολλες αλλαγες τις τελευταίες μερες κ δεν έχω συνηθίσει ακομη....ουφ δεν ξερω βρε κορίτσια πολυ down...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , Kpp83 είπε:

@Katia38 δεν μου έχει δώσει ο γιατρός κανένα λόγο ανησυχίας για τον πλακούντα και δεν μου εχει πει ούτε για ενέσεις ούτε για μαγνητική. Έχω πάρει απόφαση ότι θα γεννηθεί με καισαρική το παρακολουθούμε συχνά και όλα θα πάνε καλά. Αντίστοιχα άκου και εσύ τι συστήνει ο γιατρός σου.

Βρε κορίτσια ταχυκαρδία κάνω ξαφνικά γαμώτο κ έχω ανησυχήσει λίγο.Πήγα εκτάκτως σήμερα κ με ειδε και το ψάχνουμε. Πειράζω τη @Ria@90 ότι αγχώνεται αλλά την έχω ξεπεράσει αυτή την εβδομάδα.

Ο μπέμπης μια χαρά πάντως ευτυχώς, 1750γρ. πλέον!

@Smile89 Πέστα σμαϊλίτο και εγώ αναρωτιέμαι που γυρνάει η @Beboula25. Να βγάλουμε umber alert?

@Dimitr@17 Μπράβο το κορίτσι σου!!! Θα μεγαλώσει να γίνει μοντέλο. Αν σε ανακουφίσει πάντως η μαμά μου μας γέννησε φυσιολογικά και εγώ ήμουν 3850 ενώ ο μπρο χτύπησε το συγκλονιστικό νούμερο 4800. Βγήκε και ηταν σαν τριών μηνών και δεν είχε ζάχαρο! Εξελιχθηκαμε σε 1.78 κ 1.96εκ. ααντίστοιχα.

 

Kpp8 ναι ενοειτε πως ακούω το γιατρό μου απλά ρωτάω να δω στις ίδιες περιπτώσεις με μένα αν κάνουν ενέσεις.

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Ευχομαι να είναι όλα καλά! Κι εγώ ανέβασα πίεση δυο μέρες από το άγχος μου αν κινείται αρκετα ο μπέμπης την περασμενη βδομάδα και τελικά ηρέμησα (πήγα και είδαμε ότι ειναι καλα) και έπεσε και η πίεση αμέσως!

Καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου! ¨Ολα θα ειναι σουπερ :wub:

Αχ ναι επιτέλους ας βρούνε καμια πατέντα να σηκώνονται οι έγκυες από το κρεβάτι!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ γενικά είμαι καλά φτου φτου απλά έχει τώρα δυο μέρες που ξυπνάω κουρασμένη... νιώθω συνέχεια μια εξάντληση! Σας έχει τύχει; Παρασκευή θα κάνω τις μηνιαίες εξετάσεις μήπως είναι αιματοκρίτης, αν και τελευταία φορά είχα 37 πόσο να έπεσε;;;;;

Κι εγώ, πάντα έτσι κοιμόμουν! Υπομονή

Κουρασμενη δεν ξυπνάω απλα κουράζομαι ευκολα οταν κάνω πολλα πράγματα μεσα στην μερα...κοιταξε με τον σίδηρο σ τι παίζει δεν χανεις κατι..τι εβδ εισαι γτ ξεχνάω κ ευκολα..νομίζω κοντα ειμαστε 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Κουρασμενη δεν ξυπνάω απλα κουράζομαι ευκολα οταν κάνω πολλα πράγματα μεσα στην μερα...κοιταξε με τον σίδηρο σ τι παίζει δεν χανεις κατι..τι εβδ εισαι γτ ξεχνάω κ ευκολα..νομίζω κοντα ειμαστε 

Κοντά είμαστε ναι, είμαι 29+3! Πίνω και viofer κάθε πρωί με πορτοκαλάδα, θα δούμε! Ντάξει μωράκια μεγαλώνουν στο σώμα μας όλο και κάτι θα νιώθουμε υπομονή! Πρόσεχε την ψυχολογία σου, είναι πολύ σημαντικό! Να κάνεις όμορφες σκέψεις και να περνάς όμορφα τη μέρα σου.. σίγουρα δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες, όλες έχουμε τα πάνω και τα κάτω, κάνουν πάρτι οι ορμόνες!!!!!!!!! Υπομονή!!!!!!!!!! :wub:

  • Μου αρέσει 2

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Κοντά είμαστε ναι, είμαι 29+3! Πίνω και viofer κάθε πρωί με πορτοκαλάδα, θα δούμε! Ντάξει μωράκια μεγαλώνουν στο σώμα μας όλο και κάτι θα νιώθουμε υπομονή! Πρόσεχε την ψυχολογία σου, είναι πολύ σημαντικό! Να κάνεις όμορφες σκέψεις και να περνάς όμορφα τη μέρα σου.. σίγουρα δεν είναι όλες οι μέρες ίδιες, όλες έχουμε τα πάνω και τα κάτω, κάνουν πάρτι οι ορμόνες!!!!!!!!! Υπομονή!!!!!!!!!! :wub:

Απλα γυρίσαμε απο εξωτερικο κ ξαφνικά απο εκει π ημασταν μόνοι κ ειχαμε την ησυχία μας έχουμε όλους πανω απ τ κεφαλι μας κ μου κακοφαίνεται δεν μπορώ να χαρω τον αντρα μου...κ νιωθω καπως τεσπα θα προσπαθήσω να το διαχειριστώ καπως...αλλα ομολογω Πως με πειραζει λιγο ολο αυτο κ αυτή η αλλαγη...ενιγουει εχει ο θεος...τωρα με τις ορμονες ολα μπυ κακοφαίνονται....μονο ο άντρας μου κ το μπεμπακι μας μς ηρεμεί...εχω υπερηχο κ μεθαυριο Ανυπομονω να δω το μωρακι μας...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Απλα γυρίσαμε απο εξωτερικο κ ξαφνικά απο εκει π ημασταν μόνοι κ ειχαμε την ησυχία μας έχουμε όλους πανω απ τ κεφαλι μας κ μου κακοφαίνεται δεν μπορώ να χαρω τον αντρα μου...κ νιωθω καπως τεσπα θα προσπαθήσω να το διαχειριστώ καπως...αλλα ομολογω Πως με πειραζει λιγο ολο αυτο κ αυτή η αλλαγη...ενιγουει εχει ο θεος...τωρα με τις ορμονες ολα μπυ κακοφαίνονται....μονο ο άντρας μου κ το μπεμπακι μας μς ηρεμεί...εχω υπερηχο κ μεθαυριο Ανυπομονω να δω το μωρακι μας...

Εδώ μένετε στους γονείς; Προσπάθησε να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου! Δεν είναι εύκολο πάντα κι εγώ κάποιες μέρε είμαι άστα να πάνε!!! Τι ωραία που θα δεις το μωρό μεθάυριο!!!!!!!!!!!!!! Θα σου περάσουν όλα μετσ χιχιχιχιχ

Εγώ 22/4 θα τον δω πάλι και ανυπομονώ


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...