Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 28 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Πραγματικά και εγώ αν τα έβαζα σε κατάταξη, πιο δύσκολη είναι η αναμονή της εξέλιξης έχεις δίκιο! Όλα πηγαίνουν καλά..  μπράβο! Εγώ στην αναμονή 6 μέρες και σήμερα.. 

      • Ευχή 1

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλησπέρα κ καλό μήνα κορίτσια !!! Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης κ ήθελα νς σας ρωτήσω αν νοιωθατρ κ εσείς κάψιμο στο στήθος σας σαν μαχαιριές περίπου πιο ήπιο δεν ξέρω κ αν το περιγράφω σωστά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα και καλό μας μήνα κορίτσια μου! Δεν κρατιέμαι να περάσουν οι μέρες να σταματήσω τη δουλειά! Άντε να τσουλήσει λίγο ο μήνας να πιάσει και ο μπέμπης το δικιλο να μην φοβάμαι τον επιπωματικό!

  • Μου αρέσει 3

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Vasoth. είπε:

Αστα εγω νομιζω οταν την παρω θα το σταματησω ετσι κ αλλιως πινει κ σκονη τωρα δε τη φτανει το δικο μου 

Ειναι πολύ κουραστικο αλλα οταν ειχα σταματησει για λιγο το βραδινο μου μειωθηκε αρκετα η παραγωγη οποτε δε το ρισκαρω παλι.σε ισοθερμικο τσαντακι με παγοκυστη αλλα ειμαστε κοντα σε εικοσι λεπτα ειμαστε στο νοσοκ. Στην Αθηνα ειχα ταλαιπωρηθει με τις αποστασεις πολυ εχανα κ θηλασμους τοτε κ μειωθηκε κ αλλο το γαλα κ τωρα παλευω να το αυξησω παλι οσο μπορω

Έχεις πάρει βιταμίνες? Εγώ τής viobiotics brest feeding. Δεν κάνουν θαύματα αλλά είδα διαφορά και στην αντοχή μου αλλά και στο γαλα. Αν θές δοκίμασε τες κι αυτές. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Έχεις πάρει βιταμίνες? Εγώ τής viobiotics brest feeding. Δεν κάνουν θαύματα αλλά είδα διαφορά και στην αντοχή μου αλλά και στο γαλα. Αν θές δοκίμασε τες κι αυτές. 

Ειχα παρει μαγια μπυρας δεν ειδα τπτ κ τωρα παιρνω τριγωνελα εχω αρχισει να βλεπω διαφορά θα δω πως θα παει κ θα δοκιμασω κ αυτες που μου ειπες σ ευχαριστω!!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Ειχα παρει μαγια μπυρας δεν ειδα τπτ κ τωρα παιρνω τριγωνελα εχω αρχισει να βλεπω διαφορά θα δω πως θα παει κ θα δοκιμασω κ αυτες που μου ειπες σ ευχαριστω!!

Άκουσα κι εγώ για την τριγωνελα. Όντως κάνει δουλειά? Τι είναι ακριβώς?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Smile89 είπε:

Άκουσα κι εγώ για την τριγωνελα. Όντως κάνει δουλειά? Τι είναι ακριβώς?

Ειναι βοτανο κανει σε πολλα καλο ψαξτο να δεις! Εγω πηρα τις καψουλες της solgar fenugreek τρεις φορες την ημερα απο τρεις καψουλες με το φαγητο για δεκα μερες.εγω ειδα διαφορα στις πεντε μερες κ κανω κ power pumping πηρα στη γραμμή υποστήριξης κ με καθοδηγησαν 


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happysmile είπε:

Πλακα κανεις..ηταν αηδια κ με πορτοκάλι που ηπια εγω ποσο μαλλον σκετο!!!

Η χαζη το ηπια μονορούφι 2 ποτηράκια αααααασπρο πατο η κιουρια....μετα με επιασε μια αναγουλαααα αλλο πραγμα ναι ρε συ δεν μ βαλε γευση λες κ ηπια νερο με 10 κουταλιές ζαχαρη με επιασε κ καουρα στο καπακι δραμα!!!

πρίν από 43 λεπτά , Karol είπε:

Καλησπέρα κ καλό μήνα κορίτσια !!! Είμαι στην αρχή της εγκυμοσύνης κ ήθελα νς σας ρωτήσω αν νοιωθατρ κ εσείς κάψιμο στο στήθος σας σαν μαχαιριές περίπου πιο ήπιο δεν ξέρω κ αν το περιγράφω σωστά 

Εννοείς στις θηλες κοντα ετσι?ναι στις αρχες κ εγω !!προσωπικα αργότερα ειχα τρελη φαγουρα στις θηλες...αντε με το καλο το μπεμπακι σου:)))

πρίν από 57 λεπτά , vaso_mpempis είπε:

Καλά αποτελέσματα! :wub:

Ευχαριστώ πολυ βασω μουυυύυυυ...!!! :)))

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Ειναι βοτανο κανει σε πολλα καλο ψαξτο να δεις! Εγω πηρα τις καψουλες της solgar fenugreek τρεις φορες την ημερα απο τρεις καψουλες με το φαγητο για δεκα μερες.εγω ειδα διαφορα στις πεντε μερες κ κανω κ power pumping πηρα στη γραμμή υποστήριξης κ με καθοδηγησαν 

Να Σάι καλά κορίτσι μου. Δεν ξέρω τι είναι αυτό.


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smile89 είπε:

Να Σάι καλά κορίτσι μου. Δεν ξέρω τι είναι αυτό.

Το power pumping? Το κανεις μονο αν θες να αυξησεις αλλιως υπαρχει πιθανοτητα υπερπαραγωγης αντλεις 20 λεπτα σταματας για 10λ. Αντλεις για 10λ. Σταματας για 10λ. Κ τελος αντλεις για 10λ. Συνολο τρως μια ωρα το κανεις για 3 με 5 μερες την ιδια ωρα συνηθως πρωι που εχεις μεγαλυτερη ροη κ αυξάνεται η παραγωγη 

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Η χαζη το ηπια μονορούφι 2 ποτηράκια αααααασπρο πατο η κιουρια....μετα με επιασε μια αναγουλαααα αλλο πραγμα ναι ρε συ δεν μ βαλε γευση λες κ ηπια νερο με 10 κουταλιές ζαχαρη με επιασε κ καουρα στο καπακι δραμα!!!

Εννοείς στις θηλες κοντα ετσι?ναι στις αρχες κ εγω !!προσωπικα αργότερα ειχα τρελη φαγουρα στις θηλες...αντε με το καλο το μπεμπακι σου:)))

Ευχαριστώ πολυ βασω μουυυύυυυ...!!! :)))

Καλα αποτελεσματα κοριτσακι μου!!κμενα μονορουφι μ παν!!

Εχει παρει καποιο κοριτσι το επιδομα μητροτητας του οαεδ?εχω καταμπερδευτει ρε κοριτσια με το τι χαρτια ζητανε γενικα.λετε ενας λογιστης να με κατατοπισει?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Vasoth. είπε:

Το power pumping? Το κανεις μονο αν θες να αυξησεις αλλιως υπαρχει πιθανοτητα υπερπαραγωγης αντλεις 20 λεπτα σταματας για 10λ. Αντλεις για 10λ. Σταματας για 10λ. Κ τελος αντλεις για 10λ. Συνολο τρως μια ωρα το κανεις για 3 με 5 μερες την ιδια ωρα συνηθως πρωι που εχεις μεγαλυτερη ροη κ αυξάνεται η παραγωγη 

Άντε ρε συ. Και είδες διαφορά?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλημέρα και καλό μας μήνα κορίτσια μου! Δεν κρατιέμαι να περάσουν οι μέρες να σταματήσω τη δουλειά! Άντε να τσουλήσει λίγο ο μήνας να πιάσει και ο μπέμπης το δικιλο να μην φοβάμαι τον επιπωματικό!

Τώρα πόσο είναι ο μπέμπης σου?κ πόσο βδομάδων είσαι?θα σου κάνει κ ενέσεις κορτιζόνης ?

Link to comment
Share on other sites

Τι έχω πάθει με τη σοκολάτα ρε κορίτσια;;; Με το ζόρι κρατιέμαι δυο μέρες τώρα και το αποτέλεσμα........ μόλις έφαγα μια μεγάλη συσκευασία maltesers! Ήδη νιώθω τύψεις! Δε με βλέπω καλά.. ελπίζω να μην πάθει τίποτα ο μπέμπης από τη ζάχαρη

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Καλημέρα και καλό μας μήνα κορίτσια μου! Δεν κρατιέμαι να περάσουν οι μέρες να σταματήσω τη δουλειά! Άντε να τσουλήσει λίγο ο μήνας να πιάσει και ο μπέμπης το δικιλο να μην φοβάμαι τον επιπωματικό!

Μη φοβάσαι!! Όλα θα πάνε καλά.. μπέμπης δύναμη!!!! :wub:

  • Ευχαριστώ 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

@Katia38 Είμαι 30 εβδομάδων. Δεν υπάρχει και πρωτα ο θεός δεν θα υπάρξει θέλω να πιστεύω, λόγος για ενέσεις κορτιζόνης.

@vaso_mpempis 1 ταψί μπραουνι έφτιαξα το ΣΚ μόνο αυτό σου λέω!

  • Χαχα 1

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kpp83 είπε:

@Katia38 Είμαι 30 εβδομάδων. Δεν υπάρχει και πρωτα ο θεός δεν θα υπάρξει θέλω να πιστεύω, λόγος για ενέσεις κορτιζόνης.

@vaso_mpempis 1 ταψί μπραουνι έφτιαξα το ΣΚ μόνο αυτό σου λέω!

Ax! Ευτυχώς που δεν έχω κουράγιο για τίποτα αυτό τον καιρό.. αν έφτιαχνα και γλυκα την είχα βάψει!

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...