Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 20 λεπτά , Lila86 είπε:

      Στα μέσα του Οκτώβρη περιμένω κι εγώ περίοδο και ξεκινάμε ελπίζω!!! Κάθε μέρα ανυπομονώ όλο και περισσότερο προσπαθώ να σκέφτομαι άλλα πράγματα για να περάσουν οι μέρες..

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Smile89 είπε:

Εγώ δεν ξερω τι θα κάνω ακόμη προσπαθώ με τίς αντλήσεις. Μέχρι να κλείσουμε τον τρίτο σίγουρα, μετα δεν ξέρω. 

Καλα κανεις οσο εχεις κ μπορεις δινε!!!! Εγω δυστηχως επαθα μαστιτιδα κ δεν μπορεσα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλησπερα κοριτσια !

Πως ειστε;

Πρωτα ο θεος αυριο θα βγουμε απο τη μοναδα και θα ερθουμε σπιτακι μας!

Ανυπομονω!

@ΒαλεντιναΧρηστος μπορεις να μου πεις τα συμπτωματα της μαστιτιδας γιατι εχω αγωνια μηπως παθω και εγω, δε ξερω αν κανω σωστες αντλησεις με το θηλαστρο και η μια μου θηλη ματωσε λιγο ..

  • Μου αρέσει 4

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπερα κοριτσια !

Πως ειστε;

Πρωτα ο θεος αυριο θα βγουμε απο τη μοναδα και θα ερθουμε σπιτακι μας!

Ανυπομονω!

@ΒαλεντιναΧρηστος μπορεις να μου πεις τα συμπτωματα της μαστιτιδας γιατι εχω αγωνια μηπως παθω και εγω, δε ξερω αν κανω σωστες αντλησεις με το θηλαστρο και η μια μου θηλη ματωσε λιγο ..

Καλησπερα κοπελα μου!!! η μαστιτιδα οταν ειναι ποναει το στηθος κανει σαν γρομπαλακια σαν βουναλακια ποναει κανεις πυρετο και δεν βγαινει το γαλα ουτε με θηλαστρο! Μην ανχωνεσαι η πληγωμενη θηλη το αιμα δεν προμηνυει μαστιτιδα απλα ειναι αρχη ακομα!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Καλησπερα κοριτσια !

Πως ειστε;

Πρωτα ο θεος αυριο θα βγουμε απο τη μοναδα και θα ερθουμε σπιτακι μας!

Ανυπομονω!

@ΒαλεντιναΧρηστος μπορεις να μου πεις τα συμπτωματα της μαστιτιδας γιατι εχω αγωνια μηπως παθω και εγω, δε ξερω αν κανω σωστες αντλησεις με το θηλαστρο και η μια μου θηλη ματωσε λιγο ..

Μπραβο με το καλο σπιτακι σας!! Αν ματωσε να παρεις την κρεμουλα της μεντελα να βαζεις ειναι πολυ καλη!η μαστιτιδα προκαλειται οταν πετρωνει το στήθος κ δε το αδειαζεις σωστα συνηθως ειναι κοκκινο το στηθος σε εκεινο το σημειο κ ποναει επισης νιωθεις καψιμο είναι πολυ ζεστο το σημειο κ κανεις κ πυρετο.Να θυμασαι οτι μπορεις να θηλασεις κ με μαστιτιδα δεν υπαρχει προβλημα! Επισης πολλοι μπερδευουν τη μαστιτιδα με το απλο πετρωμα το απλο φευγει με ζεστες κομπρεσες κ μασαζ αν δε φυγει προκαλείται μαστιτιδα.θα σου πει η βαλεντινα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Τουλαχιστον εμενα ετσι εκανε!

Κ εγω επαθα αυτα ειχα που λες εκτος απο πυρετο με αντιβιωση συμβατη με το θηλασμο την ξεπερασα κ συνεχισα κανονικα με το θηλαστρο


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Κ εγω επαθα αυτα ειχα που λες εκτος απο πυρετο με αντιβιωση συμβατη με το θηλασμο την ξεπερασα κ συνεχισα κανονικα με το θηλαστρο

Εγω δεν το ξεπερασα κ επειδη το επαθα οσο ημουν ακομα στο νοσοκομειο και με τα λοχεια αποθηλασα γτ κ ψυχολογικα δεν ημουν τελεια!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Vasoth. είπε:

Μπραβο με το καλο σπιτακι σας!! Αν ματωσε να παρεις την κρεμουλα της μεντελα να βαζεις ειναι πολυ καλη!η μαστιτιδα προκαλειται οταν πετρωνει το στήθος κ δε το αδειαζεις σωστα συνηθως ειναι κοκκινο το στηθος σε εκεινο το σημειο κ ποναει επισης νιωθεις καψιμο είναι πολυ ζεστο το σημειο κ κανεις κ πυρετο.Να θυμασαι οτι μπορεις να θηλασεις κ με μαστιτιδα δεν υπαρχει προβλημα! Επισης πολλοι μπερδευουν τη μαστιτιδα με το απλο πετρωμα το απλο φευγει με ζεστες κομπρεσες κ μασαζ αν δε φυγει προκαλείται μαστιτιδα.θα σου πει η βαλεντινα

Ειναι κοκκινο το στηθος μου σε καποια σημεια γι αυτο ανησυχω!

Αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω πυρετο ουτε νιωθω καποιο πονο στο στηθος.

 


aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, fairy-mary είπε:

Ειναι κοκκινο το στηθος μου σε καποια σημεια γι αυτο ανησυχω!

Αλλα μεχρι στιγμης δεν εχω πυρετο ουτε νιωθω καποιο πονο στο στηθος.

 

Οσο δεν ποναει μην φοβασαι κανε κομπρεσες ζεστες με χαμομηλι να καταπραυνει!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...