Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμενα 3μηνων κ λιγες μερες το ξεκινησε! Λογικα μολις κλεινουν τον  3ο ειναι ζητημα ημερων ή εβδομαδας; εχει να κανει κ με το παιδι φυσικα!!!

Αχ μωρέ μου εμείς σε 16 μέρες κλείνουμε τον 3ο 

Just now, happysmile είπε:

Ροδο!

Υπέροχο!!

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Αχ μωρέ μου εμείς σε 16 μέρες κλείνουμε τον 3ο 

Υπέροχο!!

Πω πω μεγαλωνετε κ εσειςςς!!!!!

3 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κοριτσια επειδη δεν πινω σιδηρο λογω που με πειραξε αιματοκριτη εχω 32.8.καμπυλη ζαχαρου ειχα νυστικη 80 1ωρα μετρηση 92 δυο ωρες μετρηση 85.αγχωνομαι για τον αιματοκριτη γιατρο εχω 18 ιουλιου!

Μην ανχωνεσαι για τον αιματοκριτη μια χαρα ειναι, ειναι λογικο να πεσει λιγο εγω εφτασα 24 ασε καμμενη κατασταση....τρωγε οσο καλυτερα μπορεις φακιες μπροκολακι χυμο πορτοκαλι οχι ολα μαζι ξεχωριστα! Ολα καλαα!°


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, happysmile είπε:

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κοριτσια επειδη δεν πινω σιδηρο λογω που με πειραξε αιματοκριτη εχω 32.8.καμπυλη ζαχαρου ειχα νυστικη 80 1ωρα μετρηση 92 δυο ωρες μετρηση 85.αγχωνομαι για τον αιματοκριτη γιατρο εχω 18 ιουλιου!

Σε πειραζουν ολοι οι σίδηροι? Γτ κ εγω ειχα οριακα χαμηλο κ μ εδωσαν ενα π ειβαι φιλικό για το στομαχι κ οντως δεν με πειραξε και ποτε συνεχιζω να το πίνω μεχρι κ σημερα αν θες στο στέλνω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ria@90 είπε:

Σε πειραζουν ολοι οι σίδηροι? Γτ κ εγω ειχα οριακα χαμηλο κ μ εδωσαν ενα π ειβαι φιλικό για το στομαχι κ οντως δεν με πειραξε και ποτε συνεχιζω να το πίνω μεχρι κ σημερα αν θες στο στέλνω!!

Βλεπω ξενυχτας κ εσυ!!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Βλεπω ξενυχτας κ εσυ!!!!

Προσπαθώ να προσαρμοστώ στη διαφορά της ωρας αχαχαχαχ π σιγα τη διαφορά απλα ψάχνω δικαιολογία χαχα κοιμηθηκα απο τις 10 ρε συ κ ξύπνησα για νερο αλλα απο τοτε το ματι γαρίδα.....εσυ ??με το μωρο φανταζομαι ε?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Προσπαθώ να προσαρμοστώ στη διαφορά της ωρας αχαχαχαχ π σιγα τη διαφορά απλα ψάχνω δικαιολογία χαχα κοιμηθηκα απο τις 10 ρε συ κ ξύπνησα για νερο αλλα απο τοτε το ματι γαρίδα.....εσυ ??με το μωρο φανταζομαι ε?

Καλημεραααα σε ολα τα κοριτσιααα!!!! Ναι καλα φανταζεσαι σηκωθηκε να φαει και μεχρι να ξανακοιμηθει μας πηρε 40λεπτα!!! Τι κα κανεις!!!

  • Μου αρέσει 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Πω πω μεγαλωνετε κ εσειςςς!!!!!

Μην ανχωνεσαι για τον αιματοκριτη μια χαρα ειναι, ειναι λογικο να πεσει λιγο εγω εφτασα 24 ασε καμμενη κατασταση....τρωγε οσο καλυτερα μπορεις φακιες μπροκολακι χυμο πορτοκαλι οχι ολα μαζι ξεχωριστα! Ολα καλαα!°

Αληθεια???τρωω η καημενη κ φακες κ μπροκολο!!

4 ώρες πρίν, Ria@90 είπε:

Σε πειραζουν ολοι οι σίδηροι? Γτ κ εγω ειχα οριακα χαμηλο κ μ εδωσαν ενα π ειβαι φιλικό για το στομαχι κ οντως δεν με πειραξε και ποτε συνεχιζω να το πίνω μεχρι κ σημερα αν θες στο στέλνω!!

Ποιο πινεις Ρια μου???μπας κ δοκιμασω!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αληθεια???τρωω η καημενη κ φακες κ μπροκολο!!

Ποιο πινεις Ρια μου???μπας κ δοκιμασω!!

Και εμενα με πειραξαν στην αρχη 2 και το ferreluc και το viofer ηταν ποσιμα και μετα πηρα σε χαπι το tardyferon ειναι μακροπροθεσμο δηλαδη διαλυεται σιγα σιγα στο οργανισμο! Τρωγε και μοσχαρακι και αν σου επιτρεπει ο γιατρος και συκωτακια εγω δεν ετρωγα συκωτακια αλλα τα υπολοιπα ναι!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Kpp83 είπε:

Το viofer με τσάκισε στην αρχή, αλλά το διέκοψα μια εβδομάδα κ μετά όλα καλά!

Το φεροφολικ με διελυσε με μολις δυο χαπια.

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Και εμενα με πειραξαν στην αρχη 2 και το ferreluc και το viofer ηταν ποσιμα και μετα πηρα σε χαπι το tardyferon ειναι μακροπροθεσμο δηλαδη διαλυεται σιγα σιγα στο οργανισμο! Τρωγε και μοσχαρακι και αν σου επιτρεπει ο γιατρος και συκωτακια εγω δεν ετρωγα συκωτακια αλλα τα υπολοιπα ναι!!!

Θα του το αναφερω κ αυτο!!δεν ξερω αν παιζει τοσο πολυ ρολο το ευρεθιστο εντερο που εχω κ με πειραξε τοσο με δυο χαπια μολις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Το φεροφολικ με διελυσε με μολις δυο χαπια.

Θα του το αναφερω κ αυτο!!δεν ξερω αν παιζει τοσο πολυ ρολο το ευρεθιστο εντερο που εχω κ με πειραξε τοσο με δυο χαπια μολις!

Οχι αν ειναι να σε πειραξει θα σε πειραξει....


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Επειδή κ εγώ έχω το ίδιο θέμα με το έντερο σκέψου ότι ξεκίνησα το viofer Χριστούγεννα κ το maydayήταν τέτοιο που δεν μπορούσα να ταξιδέψω για 2 μέρες με μια δόση! Το ξαναπήρα Όταν γυρίσαμε 10 μερες μετά κ δεν με ενόχλησε!


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημεραααα σε ολα τα κοριτσιααα!!!! Ναι καλα φανταζεσαι σηκωθηκε να φαει και μεχρι να ξανακοιμηθει μας πηρε 40λεπτα!!! Τι κα κανεις!!!

Εμείς λόγω πάλινδρομησης αν ρευτει την κρατάω 20 λεπτά αν δεν ρευτει 30 λεπτά, άσε!!! Αν τυχόν δεν κοιμηθεί μετά από κάνα 20 λεπτό την πιάνει και λοξιγκας, οπότε πάλι αγκαλιά. Φφφφφ. Έχουν πέσει τα χέρια μας, παλι καλά που είναι κομπλέ στα κιλά της. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2019 at 11:24 ΠΜ, nanoula90 είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια τι κάνετε;

Θέλω βοήθεια ο μπέμπης σχεδόν όλη μέρα σφίγγεται και γίνεται σαν παντζάρι και κάνει αρκετά κακα..είναι φυσιολογικό αυτό; Μήπως έχει κολικούς;σήμερα γίναμε 14 ημερών


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...