Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Με πήραν από το εμβρυολογικο και μου είπαν ότι προχωράνε τα έμβρυα και τώρα θα με ενημερώσουν την τρίτη για το αν έγιναν βλαστοκυστες! Χάρηκα πάρα πολύ ❤️ Ελπίζω να πάνε όλα καλά❤️

      Πολύ ωραία νέα!! Θα δεις μια χαρά θα μεγαλώσουν! Για μεταφορά πότε θα πας;

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, Beboula25 είπε:

Καλε πιο φυσιολογικό δεν υπάρχει! Ευχαριστησου το είναι το μωρό σου που απλώς γυμνάζεται! Ναι γυμνάζει τους μυς του. Και όσο μεγαλώνει κ δεν χωράει θα τις τρως παντού μπροστά πίσω πάνω κάτω στα πλαγια παντού!

Ε βέβαια Χαχαχ! Αλλα και χωρίς να το ξέρω μου φαίνονται προφανή όλα αυτά που είπες. 

Και εγω οποτε πάμε κοιτάζω στο τέλος τον άντρα μου κ του λέω ήθελα να ρωτήσω κάτι;;; Ευτυχώς ρωτάει εκείνος για μένα Χαχαχ:tongue:

ΧαχαχΧα ειμαι κρυφοκουφαλιτσα το ευχαριστιέμαι δε λεω απλα λεω μηπως πρεπει να κοιμάται κ λιγο..λιγο με αγχωσε γτ νομιζα ξες κατι δεν το βολευει η καθομαι εγω λαθος κ δεν βολεύεται...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Ria@90 είπε:

ΧαχαχΧα ειμαι κρυφοκουφαλιτσα το ευχαριστιέμαι δε λεω απλα λεω μηπως πρεπει να κοιμάται κ λιγο..λιγο με αγχωσε γτ νομιζα ξες κατι δεν το βολευει η καθομαι εγω λαθος κ δεν βολεύεται...

Κρυφοκουφαλιτσα Χαχαχα μου άρεσε γεια σου ρε Ρια!!! Όχι ρε συ μην φοβάσαι και εμενα έτσι είναι 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2019 at 10:07 ΠΜ, Katia38 είπε:

Πήγα στο δεκαβαλα όντως λιγομίλητος αλλά τα λέει τα πράγματα ξεκαθαρα τώρα αν θα ναι στη γέννα δεν ξέρει μην τυχόν λείπει.αυτο με προβληματίζει.εχει δική του ομάδα γνωρίζεις?

Δυστυχώς δεν το γνωρίζω αυτό! 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, vaso_mpempis είπε:

Να ρωτήσω, μιας και δεν υπάρχει δεύτερο δωμάτιο στο σπίτι αυτή τη στιγμή.. αν το μωρό μπει σε δικό του δωμάτιο μετά από ένα-ενάμιση χρόνο (κάπου εκεί μας βλέπω) πειράζει;

Επίσης έχω κάνει μια δημοσίευση για τη @Ria@90  αλλά νομίζω δεν το εμφανίζει, γιατί; Λέει ότι βρίσκεται σε απόκρυψη :-? Τι σημαίνει αυτό;

Αγαπημενη κ γω στην ιδια κατασταση ειμαι 1 υπνοδωματιο στο νησι που ειμαι κ ακριβα πολυ τα ενοικια κ χαλια τα σπιτια δυσκολα βρισκεις!!δεν πειραζει καλε σιγα!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αγαπημενη κ γω στην ιδια κατασταση ειμαι 1 υπνοδωματιο στο νησι που ειμαι κ ακριβα πολυ τα ενοικια κ χαλια τα σπιτια δυσκολα βρισκεις!!δεν πειραζει καλε σιγα!!

ποιό νησι; 


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, vaso_mpempis είπε:

πάρα πολύ ωραίο το νησί σας!!! ήρθαμε πέρσι πρώτη φορά με τον άντρα μου φθινόπωρο! πανέμορφα 

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κοριτσια επειδη δεν πινω σιδηρο λογω που με πειραξε αιματοκριτη εχω 32.8.καμπυλη ζαχαρου ειχα νυστικη 80 1ωρα μετρηση 92 δυο ωρες μετρηση 85.αγχωνομαι για τον αιματοκριτη γιατρο εχω 18 ιουλιου!

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κερκυρα εγω.και εδψ για κατι τρύπες και προιστορικα σπιτια πανακριβα , ασε που με τα airbnb δεν υπαρχει σπιτι Ούτε για δειγμα.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Κερκυρα εγω.και εδψ για κατι τρύπες και προιστορικα σπιτια πανακριβα , ασε που με τα airbnb δεν υπαρχει σπιτι Ούτε για δειγμα.

Καλα λουλου που το πας αυτο??ολα τα χαμε το airbnb μας μαρανε!για ενα σχετικο καλο σπιτι αξιοπρεπες θες 450/500 ευρω ενοικιο!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, happysmile είπε:

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κοριτσια επειδη δεν πινω σιδηρο λογω που με πειραξε αιματοκριτη εχω 32.8.καμπυλη ζαχαρου ειχα νυστικη 80 1ωρα μετρηση 92 δυο ωρες μετρηση 85.αγχωνομαι για τον αιματοκριτη γιατρο εχω 18 ιουλιου!

Είμαι από Πάτρα αλλά ήρθα για σπουδές Αθήνα και παντρεύτηκα εδώ. Κι εδώ έχουν ξεφύγει τα ενοίκια γι αυτο κι εμεις αποφασισαμε να μείνουμε στο σπίτι που έχουμε και να το φτιάχνουμε σιγα σιγα. τι εννοείς 18 Ιουλίου; Μήπως εννοείς Απριλίου; Κάνε ένα τηλέφωνο στο γιατρό και ρωτα


H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, vaso_mpempis είπε:

Είμαι από Πάτρα αλλά ήρθα για σπουδές Αθήνα και παντρεύτηκα εδώ. Κι εδώ έχουν ξεφύγει τα ενοίκια γι αυτο κι εμεις αποφασισαμε να μείνουμε στο σπίτι που έχουμε και να το φτιάχνουμε σιγα σιγα. τι εννοείς 18 Ιουλίου; Μήπως εννοείς Απριλίου; Κάνε ένα τηλέφωνο στο γιατρό και ρωτα

Αχαχαχαχαχαχα τι χαζη ναι απριλιο εννουσα Ιουλιο γενναω κ μ χει μεινει!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Αχαχαχαχαχαχα τι χαζη ναι απριλιο εννουσα Ιουλιο γενναω κ μ χει μεινει!!!

Καλά σε καταλαβαίνω! κι εγω το μυαλό μου στον Ιούνιο το έχω χαχαχαχα

 

  • Μου αρέσει 1

H4LBp3.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Να σαι καλα εσυ απο που εισαι??καλο μωρε δοξα το θεο δεν εχουμε παραπονο αλλα απο σπιτια πολυ δυσκολα ενοικια πολυ ακριβα!!κ δν αξιζουν τα λεφτα που ζητανε!!

Κοριτσια επειδη δεν πινω σιδηρο λογω που με πειραξε αιματοκριτη εχω 32.8.καμπυλη ζαχαρου ειχα νυστικη 80 1ωρα μετρηση 92 δυο ωρες μετρηση 85.αγχωνομαι για τον αιματοκριτη γιατρο εχω 18 ιουλιου!

Θα σου πει ο γιατρος καλύτερα αλλα γενικοτερα προσπάθησε τρώγε κανα φρούτο και οπωσδήποτε πορτοκαλι ή να τρως ή να πινεις χυμο να βοηθησεις κάπως. Και σε συνδυασμό με την διατροφή μπορείς. Η καμπύλη σου νομίζω είναι πολύ καλή 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...