Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 23 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο με τα θέματα όλα αυτά αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το θέμα του γιατρού γιατί δεν είμαι και στην αρχή εγκυμοσύνης... Όσες είναι από Αθήνα έχετε κάποιον να μου προτείνετε έστω να τον δω.. Με βλέπω να γεννάω σε κάνα χωράφι στο χωριό μου με την μαμή! :sad:

Δυστυχως η δικια μου ειναι σε ιδιωτικο...

πρίν από 23 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο με τα θέματα όλα αυτά αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το θέμα του γιατρού γιατί δεν είμαι και στην αρχή εγκυμοσύνης... Όσες είναι από Αθήνα έχετε κάποιον να μου προτείνετε έστω να τον δω.. Με βλέπω να γεννάω σε κάνα χωράφι στο χωριό μου με την μαμή! :sad:

Δυστυχως η δικια μου ειναι σε ιδιωτικο...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 33 λεπτά , Trelopitaki είπε:

 

Το έχω κι εγώ όχι έντονα όμως δλδ δε φαίνεται αν δε το προσέξεις πολύ απλά είναι λίγο ποι σκληρό στη μία πλευρά 

Ναι και μενα ετσι ειναι και το βλεπω μονο οταν ειμαι ξαπλωμενη αλλα ειναι σιγουρα πιο σκληρη απο δεξια

πρίν από 26 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο με τα θέματα όλα αυτά αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το θέμα του γιατρού γιατί δεν είμαι και στην αρχή εγκυμοσύνης... Όσες είναι από Αθήνα έχετε κάποιον να μου προτείνετε έστω να τον δω.. Με βλέπω να γεννάω σε κάνα χωράφι στο χωριό μου με την μαμή! :sad:

Μεχρι τωρα ποιος σε παρακολουθει??Εχω χασει κατι που εχεις πει μαλλον χαχαχα.Εγω δε μπορω να βοηθησω γιατι μενω εξωτερικο.

Link to comment
Share on other sites

Just now, marian84 είπε:

Ναι και μενα ετσι ειναι και το βλεπω μονο οταν ειμαι ξαπλωμενη αλλα ειναι σιγουρα πιο σκληρη απο δεξια

ναι δεν ειναι τιποτα ειμαστε λίγο στραβοκοίλες :-) 

πρίν από 5 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Δυστυχως η δικια μου ειναι σε ιδιωτικο...

Δυστυχως η δικια μου ειναι σε ιδιωτικο...

δεν είναι συμβεβλημένη ε? ετσι και ο δικός μου , τουλαχιστον θα πηγαινα στο ιατρείο και θα πήγαινα στο δημόσιο για την γέννα .  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Ρε κορίτσια άσχετο με τα θέματα όλα αυτά αλλά επειδή έχω τρελαθεί με το θέμα του γιατρού γιατί δεν είμαι και στην αρχή εγκυμοσύνης... Όσες είναι από Αθήνα έχετε κάποιον να μου προτείνετε έστω να τον δω.. Με βλέπω να γεννάω σε κάνα χωράφι στο χωριό μου με την μαμή! :sad:

Καμία γνωστή φιλη συγγενής τίποτα; Ο δικός μου ιδιωτικό και όχι συμβεβλημένος. Αν μαθω για κάποιον ομως θα σου προτείνω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Καμία γνωστή φιλη συγγενής τίποτα; Ο δικός μου ιδιωτικό και όχι συμβεβλημένος. Αν μαθω για κάποιον ομως θα σου προτείνω 

ναι μου έχουν προτείνει εναν ιδιωτικό που όμως παέι σε  δημόσιο και θα μαθω αύριο που θα παέι για υπέρηχο μια φίλη μου που ειναι 8 μηνών τώρα αλλα έλεγα να δω μερικούς ειδικα αν ειναι απο αρεταιειο που εχει rooming in!

πρίν από 2 λεπτά , Trelopitaki είπε:

ναι μου έχουν προτείνει εναν ιδιωτικό που όμως παέι σε  δημόσιο και θα μαθω αύριο που θα παέι για υπέρηχο μια φίλη μου που ειναι 8 μηνών τώρα αλλα έλεγα να δω μερικούς ειδικα αν ειναι απο αρεταιειο που εχει rooming in!

για εκει το ψαχνω πιο πολυ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κορίτσια μ έκανα τις πρώτες μ εξετάσεις...Όλα πολύ καλά  μ πε ο ντοκ...βέβαια ειμαι κυηση ακομα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..πρώτη φορά εκανα εξετάσεις για κυηση..χαχαχαχα τρελη ειμαι ε??? κ μ έβαλε κ το τυπικό ζάχαρο...το χα 60.τι λετε Καλό δεν ειναι???? να φάω κανα γλυκάκι ε???? ήθελα απλώς να σας πω τα νέα μ σαν καινουργια χαζομάρα...

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ έκανα τις πρώτες μ εξετάσεις...Όλα πολύ καλά  μ πε ο ντοκ...βέβαια ειμαι κυηση ακομα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..πρώτη φορά εκανα εξετάσεις για κυηση..χαχαχαχα τρελη ειμαι ε??? κ μ έβαλε κ το τυπικό ζάχαρο...το χα 60.τι λετε Καλό δεν ειναι???? να φάω κανα γλυκάκι ε???? ήθελα απλώς να σας πω τα νέα μ σαν καινουργια χαζομάρα...

Τέλεια μπράβο!! Φάε γλυκάκι βέβαια!! 

πρίν από 10 λεπτά , Trelopitaki είπε:

ναι μου έχουν προτείνει εναν ιδιωτικό που όμως παέι σε  δημόσιο και θα μαθω αύριο που θα παέι για υπέρηχο μια φίλη μου που ειναι 8 μηνών τώρα αλλα έλεγα να δω μερικούς ειδικα αν ειναι απο αρεταιειο που εχει rooming in!

για εκει το ψαχνω πιο πολυ

Παλιότερα είχα μάθει πως θα είναι υποχρεωμένοι όλοι να ξεγεννούν και σε δημόσιο στη περίπτωση που το θέλει η γυναίκα.Γυναικολογος το είχε πει.  Τώρα τι να πω δεν γνωρίζω δεν έχω ρωτήσει αν ισχύει κ δεν θυμαμαι τι ακριβως είχε πει.  

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τέλεια μπράβο!! Φάε γλυκάκι βέβαια!! 

θα φάω  θα φάω με παίρνει ακομα...Εσύ πως εισαι αγαπη μ...φουκωσες??? πωωωωωω τι ομορφη που θα σαι κ συ κ ολες σας...Ανυπομονώ να φούσκωσε κ εγώ.χι χι...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Τέλεια μπράβο!! Φάε γλυκάκι βέβαια!! 

Παλιότερα είχα μάθει πως θα είναι υποχρεωμένοι όλοι να ξεγεννούν και σε δημόσιο στη περίπτωση που το θέλει η γυναίκα.Γυναικολογος το είχε πει.  Τώρα τι να πω δεν γνωρίζω δεν έχω ρωτήσει αν ισχύει κ δεν θυμαμαι τι ακριβως είχε πει.  

ασε παιδάκι μου αυτοί έχουν δικούς τους νόμους και δε βρίσκεις άκρη... όταν ρώτησα εναν φίλο μου παθολόγο μου είπε πρέπει να ειναι συμβεβλημένος με εοπυ.. τρεχα γύρευε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

θα φάω  θα φάω με παίρνει ακομα...Εσύ πως εισαι αγαπη μ...φουκωσες??? πωωωωωω τι ομορφη που θα σαι κ συ κ ολες σας...Ανυπομονώ να φούσκωσε κ εγώ.χι χι...

Ναιιι φουσκωσα!! Έτσι όμορφες όλες οι εγκυουλες!!! Δεν θα το καταλάβεις το ποτε θα φουσκωσεις θα δεις:D Να τρως χρυσό μου μην σκας εγω παιρνω τώρα τις σοκοφρετες χωρίς ζάχαρη με στέβια και τις τσακιζω.. μαζί με κάτι Twix και Lila pause Χαχαχ :mrgreen: Πάντως πριν σπάνια έτρωγα Αντε καμία σοκοφρετα αν τις είχα εδώ δλδ 

πρίν από 27 λεπτά , Trelopitaki είπε:

ασε παιδάκι μου αυτοί έχουν δικούς τους νόμους και δε βρίσκεις άκρη... όταν ρώτησα εναν φίλο μου παθολόγο μου είπε πρέπει να ειναι συμβεβλημένος με εοπυ.. τρεχα γύρευε

Είναι κλίκα αυτοί ρε δεν βρισκεις άκρη όντως. Τέλος πάντων θα βρεις παντως πιστεύω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ναιιι φουσκωσα!! Έτσι όμορφες όλες οι εγκυουλες αφού μου λενε ωραία σε έκανε ο άντρας σου Χαχαχα!!! Δεν θα το καταλάβεις το ποτε θα φουσκωσεις θα δεις:D Να τρως χρυσό μου μην σκας εγω παιρνω τώρα τις σοκοφρετες χωρίς ζάχαρη με στέβια και τις τσακιζω.. μαζί με κάτι Twix και Lila pause Χαχαχ :mrgreen: Πάντως πριν σπάνια έτρωγα Αντε καμία σοκοφρετα αν τις είχα εδώ δλδ 

Είναι κλίκα αυτοί ρε δεν βρισκεις άκρη όντως. Τέλος πάντων θα βρεις παντως πιστεύω 

κλίκα δε λες τίποτα .. θα το ψάχνω όσο γίνεται τώρα για  να τελειώνει αυτη την εβδομαδα το θέμα 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

κορίτσια μ έκανα τις πρώτες μ εξετάσεις...Όλα πολύ καλά  μ πε ο ντοκ...βέβαια ειμαι κυηση ακομα αλλα ειμαι πολυ χαρουμενη..πρώτη φορά εκανα εξετάσεις για κυηση..χαχαχαχα τρελη ειμαι ε??? κ μ έβαλε κ το τυπικό ζάχαρο...το χα 60.τι λετε Καλό δεν ειναι???? να φάω κανα γλυκάκι ε???? ήθελα απλώς να σας πω τα νέα μ σαν καινουργια χαζομάρα...

Αααα να ξες οτι αν ζητας γλυκα λενε οτι ειναι κοριτσακι.Σε μενα παντως ηταν οντως ετσι.Ενω σε προηγ κυηση που ηταν αγορακι δεν ηθελα να δω γλυκο μπροστα μου.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , marian84 είπε:

Αααα να ξες οτι αν ζητας γλυκα λενε οτι ειναι κοριτσακι.Σε μενα παντως ηταν οντως ετσι.Ενω σε προηγ κυηση που ηταν αγορακι δεν ηθελα να δω γλυκο μπροστα μου.

γερο να ναι κ οτι θελει ας ειναι....αλλα να πω ρην αμαρτια μ μ αρέσουν τα φρουρού πολυυυυυυυυυυυυυυυυυ....ας φάω λοιπόν ένα κιντερ μπουενακι να δω τι θα δω σε 1 μηνα...ιιιιχιχιχιχιχιχι...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , marian84 είπε:

Αααα να ξες οτι αν ζητας γλυκα λενε οτι ειναι κοριτσακι.Σε μενα παντως ηταν οντως ετσι.Ενω σε προηγ κυηση που ηταν αγορακι δεν ηθελα να δω γλυκο μπροστα μου.

Καλε μην τα πιστεύετε. Ορεξεις είναι και αλλάζουν. Αγόρι έχω και λυσσαω με γλυκο ενω πριν μείνω ούτε καν. Δεν τα πιστεύω αυτά καθόλου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Καλε μην τα πιστεύετε. Ορεξεις είναι και αλλάζουν. Αγόρι έχω και λυσσαω με γλυκο ενω πριν μείνω ούτε καν. Δεν τα πιστεύω αυτά 

χαχαχαχα...Εγώ θα εκμεταλλευτώ λίγο τις καταστάσεις τωρα...με παίρνει.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...