Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 3 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Πέθανα στο γέλιο με τη περιγραφή κοριτσάκι μου!!!!!Χαχαχαχαχαχαχα. Κάπως έτσι μπουκωμενη με κανένα γλυκό θα με βρει καμιά μέρα κ ο δικός μου άνδρας!!!!!

Ουυυ σίγουρα Χαχαχα!! Άμα σε τσακώσει  κάνε τον υπνοβατη και συνεχισε ατάραχη!! 

πρίν από 7 λεπτά , marian84 είπε:

Αααα εγω εχω προγραμμα!!!Ξυπναει ο αντρας μου στις 4.30 το πρωι για δουλεια ,ξυπναω και γω μασουλαω κατι και ξαναπεφτω για υπνο

Σωστή σε βρίσκω!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 6 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Δεν είναι ακριβώς ότι με φοβίζει είναι ότι θεωρεί ηλιθιες τις απορίες μου που μπορεί και να είναι οκ δε λέω.. Αλλά πρώτη εγκυμοσύνη και προσπαθούσα δύο χρόνια πήγα με ένα άγχος όσο να πεις.. Άσε που ζαχαρώνει τον λουκουμά με την μαία και έχουν ξεχάσει να μου γράψουν και φάρμακα και εξετάσεις και περιμένω στην αναμονή να... Τελειώσουν και όλα αυτά για ιδιωτικό γιατρό που ζητάει 2000 χώρις το νοσοκομείο... Που πάει άλλο τόσο 

Αντε ωραία! Εγώ 25! Καταλαβαίνεις το μωράκι? Εγώ άργησα γιατί είχα πρόσθιο πλακούντα 

Οχι αυτο ελεγα πριν!!τιποτα!!!! αν κ μενα ειναι μπροστά θα μ το πει ο γιατρος μου στονστκ υπερηχο που εχω στις 14 του μηνα?κ αλλαζει θεση αυτο η απλα μετα μεγαλωνει το μωρο αρα ετσι κ αλλιως το ακους?

πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Οχι αυτο ελεγα πριν!!τιποτα!!!! αν κ μενα ειναι μπροστά θα μ το πει ο γιατρος μου στονστκ υπερηχο που εχω στις 14 του μηνα?κ αλλαζει θεση αυτο η απλα μετα μεγαλωνει το μωρο αρα ετσι κ αλλιως το ακους?

Αγαπη αλλαξε τον συγχιστηκα ακου εκει εμ αν ηταν να τα ηερουμε ολα μονες μας γεννουσαμε και στα χωραφια κ ξεχνανε κ τις εξετασεις?τραγικο..εμεις στο μερος μου δεν εχουμε μαιες θελω να πω υπαρχουν βεβαια αλλα δεν εχουν καποιο ρολο ουσιαστικο ουτε στα ιδιωτικα ουτε στο νοσοκομειο που ειμαι εγω που ναι κρατικο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Δεν είναι ακριβώς ότι με φοβίζει είναι ότι θεωρεί ηλιθιες τις απορίες μου που μπορεί και να είναι οκ δε λέω.. Αλλά πρώτη εγκυμοσύνη και προσπαθούσα δύο χρόνια πήγα με ένα άγχος όσο να πεις.. Άσε που ζαχαρώνει τον λουκουμά με την μαία και έχουν ξεχάσει να μου γράψουν και φάρμακα και εξετάσεις και περιμένω στην αναμονή να... Τελειώσουν και όλα αυτά για ιδιωτικό γιατρό που ζητάει 2000 χώρις το νοσοκομείο... Που πάει άλλο τόσο 

Αντε ωραία! Εγώ 25! Καταλαβαίνεις το μωράκι? Εγώ άργησα γιατί είχα πρόσθιο πλακούντα 

 Κοιτα για τις απορίες και εμενα γελούσε με καποιες αλλα ίσα ισα με βοηθούσε αυτό. Βασικά ειναι υποχρεωμένος να σου εξηγήσει απλώς αν σε βλέπει ότι κολλας με κάτι μπορεί να το κάνει για να σε ξέ αγχώσει. Δεν ξέρω εσυ τον γνωριζεις κ ξέρεις καλύτερα. Όσο για το άλλο με τα ζουζούνια ειναι τραγικο που σε αμελεί για τις εξετάσεις κ τα φάρμακα. Ψάχνεις όντως για αλλον τελικά; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , happysmile είπε:

Οχι αυτο ελεγα πριν!!τιποτα!!!! αν κ μενα ειναι μπροστά θα μ το πει ο γιατρος μου στονστκ υπερηχο που εχω στις 14 του μηνα?κ αλλαζει θεση αυτο η απλα μετα μεγαλωνει το μωρο αρα ετσι κ αλλιως το ακους?

Αγαπη αλλαξε τον συγχιστηκα ακου εκει εμ αν ηταν να τα ηερουμε ολα μονες μας γεννουσαμε και στα χωραφια κ ξεχνανε κ τις εξετασεις?τραγικο..εμεις στο μερος μου δεν εχουμε μαιες θελω να πω υπαρχουν βεβαια αλλα δεν εχουν καποιο ρολο ουσιαστικο ουτε στα ιδιωτικα ουτε στο νοσοκομειο που ειμαι εγω που ναι κρατικο!

Έλα μου ντε! άστα να πάνε σου λέω την έχει βάλει και γενικό δερβενακα εκεί πέρα.. Αυτός δεν ήταν έτσι γιατί τον είχα χρόνια! Από τότε που πήρε αυτήν έχει ξεφύγει τελείως έτρεχα στο ιασω για τις εξετάσεις και είχε ξεχάσει να μου τις αφήσει εκεί συνταγογραφημενες οι ξεμυαλισμενη! Τέλος πάντων τώρα είμαι πολύ αγχωμένη γιατί ψάχνω να βρω έναν καλό γιατρό και ΣΕ ΔΗΜΌΣΙΟ!! να είμαι άνθρωπος όχι κινητό πορτοφόλι και να εισπράττω και ειρωνεία.. 

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

 Κοιτα για τις απορίες και εμενα γελούσε με καποιες αλλα ίσα ισα με βοηθούσε αυτό. Βασικά ειναι υποχρεωμένος να σου εξηγήσει απλώς αν σε βλέπει ότι κολλας με κάτι μπορεί να το κάνει για να σε ξέ αγχώσει. Δεν ξέρω εσυ τον γνωριζεις κ ξέρεις καλύτερα. Όσο για το άλλο με τα ζουζούνια ειναι τραγικο που σε αμελεί για τις εξετάσεις κ τα φάρμακα. Ψάχνεις όντως για αλλον τελικά; 

Ναι εννοείται φεύγω δεν είναι μόνο αυτό είναι κι άλλα πολλά αυτό είναι το λιγότερο το να γελάς όντως μπορεί κάποιος να το κάνει καλοπροαιρετα. Αλλά αυτός έχει ξεφύγει και σε πολλά άλλα.. Άκουσα καλά σχόλια για αρεταιειο και για έναν Δασκαλάκη στο Αλεξάνδρας.. Στο ψάξιμο είμαι και έχω τρελό άγχος 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Έλα μου ντε! άστα να πάνε σου λέω την έχει βάλει και γενικό δερβενακα εκεί πέρα.. Αυτός δεν ήταν έτσι γιατί τον είχα χρόνια! Από τότε που πήρε αυτήν έχει ξεφύγει τελείως έτρεχα στο ιασω για τις εξετάσεις και είχε ξεχάσει να μου τις αφήσει εκεί συνταγογραφημενες οι ξεμυαλισμενη! Τέλος πάντων τώρα είμαι πολύ αγχωμένη γιατί ψάχνω να βρω έναν καλό γιατρό και ΣΕ ΔΗΜΌΣΙΟ!! να είμαι άνθρωπος όχι κινητό πορτοφόλι και να εισπράττω και ειρωνεία.. 

Να βρεις καποιον που εχει τη διαθεση να σου αφιερωσει χρονο χωρις να δυσανασχετει με τις αποριες οσες ανοητες κι αν του φαινονται. Εννοειται να ειναι συγκεντρωμενος σε σενα κι οχι στα καλουδια της μαιας! Ελεος πια τι αλλο θακουσουμε! Εγω κοριτσια μην με κοροιδεψετε πηγαινω με ατζεντα που εχω σημειωσει αποριες και τσεκαρω αν τα ρωτησα ολα. Γραμματεας φαση. Τι θα λεει η γυναικα μετα! Κι εχω και τον αντρα μου πριν μπουμε να μου λεει πες μου κι εμενα να ρωτησω τιποτα μην φαινομαι η ανιδεη γλαστρα!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Να βρεις καποιον που εχει τη διαθεση να σου αφιερωσει χρονο χωρις να δυσανασχετει με τις αποριες οσες ανοητες κι αν του φαινονται. Εννοειται να ειναι συγκεντρωμενος σε σενα κι οχι στα καλουδια της μαιας! Ελεος πια τι αλλο θακουσουμε! Εγω κοριτσια μην με κοροιδεψετε πηγαινω με ατζεντα που εχω σημειωσει αποριες και τσεκαρω αν τα ρωτησα ολα. Γραμματεας φαση. Τι θα λεει η γυναικα μετα! Κι εχω και τον αντρα μου πριν μπουμε να μου λεει πες μου κι εμενα να ρωτησω τιποτα μην φαινομαι η ανιδεη γλαστρα!!!

Κ ομως φιλεναδαεμενα ο γιατρός δημοσιου νοσοκο.μου πε να τα σημειωνα σε χαρτακι κ να πηγαινω με τις αποριες μου για να τις συζηταμε. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Myrtw80 είπε:

Να βρεις καποιον που εχει τη διαθεση να σου αφιερωσει χρονο χωρις να δυσανασχετει με τις αποριες οσες ανοητες κι αν του φαινονται. Εννοειται να ειναι συγκεντρωμενος σε σενα κι οχι στα καλουδια της μαιας! Ελεος πια τι αλλο θακουσουμε! Εγω κοριτσια μην με κοροιδεψετε πηγαινω με ατζεντα που εχω σημειωσει αποριες και τσεκαρω αν τα ρωτησα ολα. Γραμματεας φαση. Τι θα λεει η γυναικα μετα! Κι εχω και τον αντρα μου πριν μπουμε να μου λεει πες μου κι εμενα να ρωτησω τιποτα μην φαινομαι η ανιδεη γλαστρα!!!

Χαχαχα να κάνει σκονάκι από την ατζέντα σου πες του! Καλά κάνεις κι εγώ σημειώνω ερωτήσεις αλλά φαίνεται ρε συ ο άνθρωπος δεν έχει διάθεση σου λέει ας πάρω τα λεφτά και στα τέτοια μου.. Ούτως ή άλλως αυτό δεν είναι οι ιδιωτικοί γιατροί? Τα έχω ζήσει μια ζωή σε ιδιώτες για σιγουριά και τελικά είναι τα μεγαλύτερα αρπακτικά που μπήκαν στο κάθε ιασω με τα λεφτά του μπαμπά και όχι τις γνώσεις 

Link to comment
Share on other sites

Επισης ρε κοριτσια αντιμετωπιζετε καποια τυπου αφηρημαδα? Ειναι οντως διαπιστωμενο η το λεμε μεταξυ μας για να δικαιολογησουμε οτι μας εχουν παρει τα μυαλα τα εμβρυακια μας? Εχω γινει επικινδυνη χθες εψαχνα μες το κρυο σαν την τρελη τα κλειδια του αυτοκινητου μετα το μαθημα που ειχα και τελικα κανω ετσι κι ανοιγω την πορτα του. Το ειχα αφησει ανοιχτο με τα κλειδια στη μιζα!!! Επαθα σοκ!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , happysmile είπε:

Κ ομως φιλεναδαεμενα ο γιατρός δημοσιου νοσοκο.μου πε να τα σημειωνα σε χαρτακι κ να πηγαινω με τις αποριες μου για να τις συζηταμε. 

Είδες την διαφορά? Αντε καντο σε ιδιωτικό... Άσε τους έχω φάει στη μάπα 

πρίν από 1 λεπτό , Myrtw80 είπε:

Επισης ρε κοριτσια αντιμετωπιζετε καποια τυπου αφηρημαδα? Ειναι οντως διαπιστωμενο η το λεμε μεταξυ μας για να δικαιολογησουμε οτι μας εχουν παρει τα μυαλα τα εμβρυακια μας? Εχω γινει επικινδυνη χθες εψαχνα μες το κρυο σαν την τρελη τα κλειδια του αυτοκινητου μετα το μαθημα που ειχα και τελικα κανω ετσι κι ανοιγω την πορτα του. Το ειχα αφησει ανοιχτο με τα κλειδια στη μιζα!!! Επαθα σοκ!

Είναι απόλυτα φυσιολογικό και περνάει μετά την γέννα! Υπάρχουν και χειρότερα από αυτό άστα έχω κοιμηθεί με φαγητό στο μάτι! Είναι κάποιες ορμόνες που σου προκαλούν διαταραχή τις προσοχής 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Trelopitaki είπε:

Είδες την διαφορά? Αντε καντο σε ιδιωτικό... Άσε τους έχω φάει στη μάπα 

Δικιο εχετε κοριτσια μου αλλα εγω πιστευω οτι ειναι και στον ανθρωπο. Κι η δικιαμου ιδιωτης ειναι αλλα καθομαι σχεδον 1 ωρα μεσα αν εχω πραγματα να τη ρωτησω και δεν δυσανασχετει ποτε. Η προηγουμενη βεβαια αστα να πανε. Αν δεν προλαβαινες να τη ρωτησεις οτι ηθελες πανω στην καρεκλα εχανες την ευκαιρια σου. Τοσο καλα...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 13 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Έλα μου ντε! άστα να πάνε σου λέω την έχει βάλει και γενικό δερβενακα εκεί πέρα.. Αυτός δεν ήταν έτσι γιατί τον είχα χρόνια! Από τότε που πήρε αυτήν έχει ξεφύγει τελείως έτρεχα στο ιασω για τις εξετάσεις και είχε ξεχάσει να μου τις αφήσει εκεί συνταγογραφημενες οι ξεμυαλισμενη! Τέλος πάντων τώρα είμαι πολύ αγχωμένη γιατί ψάχνω να βρω έναν καλό γιατρό και ΣΕ ΔΗΜΌΣΙΟ!! να είμαι άνθρωπος όχι κινητό πορτοφόλι και να εισπράττω και ειρωνεία.. 

Ναι εννοείται φεύγω δεν είναι μόνο αυτό είναι κι άλλα πολλά αυτό είναι το λιγότερο το να γελάς όντως μπορεί κάποιος να το κάνει καλοπροαιρετα. Αλλά αυτός έχει ξεφύγει και σε πολλά άλλα.. Άκουσα καλά σχόλια για αρεταιειο και για έναν Δασκαλάκη στο Αλεξάνδρας.. Στο ψάξιμο είμαι και έχω τρελό άγχος 

Ωραια μακάρι να βρεις σύντομα να ξεμπερδεύεις κ να νιώθεις πάνω από όλα εσυ καλα και σίγουρη με τον γιατρό σου γιατί είναι πολύ σημαντικό πως να το κάνουμε. Όχι άγχος ομως όλα καλα είναι κ γιατρό θα βρεις σίγουρα 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Είδες την διαφορά? Αντε καντο σε ιδιωτικό... Άσε τους έχω φάει στη μάπα 

Είναι απόλυτα φυσιολογικό και περνάει μετά την γέννα! Υπάρχουν και χειρότερα από αυτό άστα έχω κοιμηθεί με φαγητό στο μάτι! Είναι κάποιες ορμόνες που σου προκαλούν διαταραχή τις προσοχής 

Και για να καταλάβεις ξέχασα το όνομα του άντρα μου όταν με ρώτησε η μικροβιολογος για να μου πάρει το ιστορικό... Με κοίταγε καλά καλά σα να μου λέει... καλό τσουλάκι μου φαίνεσαι.. Ποιος είναι ο πατέρας οεο χαχα

  • Χαχα 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Είδες την διαφορά? Αντε καντο σε ιδιωτικό... Άσε τους έχω φάει στη μάπα 

Είναι απόλυτα φυσιολογικό και περνάει μετά την γέννα! Υπάρχουν και χειρότερα από αυτό άστα έχω κοιμηθεί με φαγητό στο μάτι! Είναι κάποιες ορμόνες που σου προκαλούν διαταραχή τις προσοχής 

Αφησα την βρυση ανοιχτη στο σπιτι κ πηγα δουλεια!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Επισης ρε κοριτσια αντιμετωπιζετε καποια τυπου αφηρημαδα? Ειναι οντως διαπιστωμενο η το λεμε μεταξυ μας για να δικαιολογησουμε οτι μας εχουν παρει τα μυαλα τα εμβρυακια μας? Εχω γινει επικινδυνη χθες εψαχνα μες το κρυο σαν την τρελη τα κλειδια του αυτοκινητου μετα το μαθημα που ειχα και τελικα κανω ετσι κι ανοιγω την πορτα του. Το ειχα αφησει ανοιχτο με τα κλειδια στη μιζα!!! Επαθα σοκ!

Χαχαχαχαχαχαχα έβαλα το γάλα στο ντουλάπι!Ήρθε ο άνδρας μου από τη δουλειά κ το είδε κ πέθανε στο γέλιο!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...