Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Just now, happysmile είπε:

Ποσο με κανες και γελασαααααααααααααα.....ετσι με λενε οι κολλητες μου!!!χαχααχα να σαι καλα κοριτσι μου με το καλο!!αν δεν υπηρχε αυτο το φορουμ με ολες αυτες σουπερ ηρωιδες ο γιατρος νου θα με διωχνε το πιστευω παντα προθυμες να βοηθησουν με τις συμβουλες τους!!

Χαχαχχα δικιά μου είσαι κι εσύ λοιπόν! Εγώ καλέ φοβόμουν και το τεστ εγκυμοσύνης να κάνω μη τυχόν μου βγει αρνητικό! Αλλά βγήκε θετικοοοο κι έχω έναν παίδαρο που κλοτσαει τώρα απίστευτα με 7 χιλιοστά πουλάκι Χαχαχ! Όσο για τον γιατρό άστα άλλο θέμα.. Ψάχνω να αλλάξω γιατί αυτός κάνει τους φόβους μου μεγαλύτερους... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Beboula25 είπε:

Το χνούδι βγήκε τώρα δλδ; Αν ναι ορμονικό είναι δεν πειράζει. Μήπως φαίνεται αλλιως το χρωμα από το χνούδι; Μην ανησυχεί κάτι από αυτά όλα νορμαλ είναι.

Α λες??μπορει!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα τζουτζουκες! 

Το βράδυ σηκώθηκα για πιπί κλασσικά κ λέω ας μασουλισω και κάτι :mrgreen: και βαράει ένα κεραυνός άλλο πράγμα έπεσε η ασφάλεια μαύρισαν ολα χτυπούσαν συναγερμοί κ εγω να φωνάζω Παναγία μουυυυ με το κέικ στο στομα Χαχαχ.. Πάντως τώρα είναι μια χαρά μόνο συννεφιά.

Φρεσκο εγκυουλες όλα θα πάνε καλα σε λίγο καιρό με το καλό θα μιλάτε για τος κλωτσιές! 

@Jennak83 καλα εκανες κάτσε δεν παθαίνουν τίποτα στη δουλειά είναι σίγουρο. Για τα χρωματιστά μην αγχώνεσαι αν ξανά έχεις ειδικά τέτοιο χρωμα σημαίνει πως ειναι παλιό δεν ξέρω να το πω αλλιως. Επίσης σε καποιες συμβαίνει και όταν αλλάζουν μήνα στις αρχές.

@happysmile σε λίγο θα αρχίσεις να το νιώθεις. Προσωπικά στην 17η το ένιωσα κανονικότατα κ πριν σαν φτερούγισμα ένα τσακ. Όσο για την γραμμή δεν νομίζω πως είναι απαραίτητο να την κανεις εγω δεν έχω.  

Εκλαψα με το σκηνικο!!! Χαχαχαχαχα το εκανα εικονα!

Καλημερα αγαπη, καλημερα εγκυουλες ομορφες! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ποπο το εκανα εικονα το σκηνικο!χαχαχ θα κατατρομαξες! Αυτο το ροζκαφε μπεζ που λες μου ειπε οτι ειναι αποκολλησουλες απο την εμφυτευση. Δεν ειναι σκουρο καφε πχ για να πω οτι ειναι παλιο. Παντως σημερα η μερα ειναι για σπιτι κ χουχουλιασμα!

Χαχαα μου αρέσει η χρωματική περιγραφή σου.. Σημασια έχει πως όλα είναι μια χαρά! Σιγα σιγά θα χαλαρώνεις θα δεις.Καλο χουχουλιασμα!   

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 7 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Χαχαχχα δικιά μου είσαι κι εσύ λοιπόν! Εγώ καλέ φοβόμουν και το τεστ εγκυμοσύνης να κάνω μη τυχόν μου βγει αρνητικό! Αλλά βγήκε θετικοοοο κι έχω έναν παίδαρο που κλοτσαει τώρα απίστευτα με 7 χιλιοστά πουλάκι Χαχαχ! Όσο για τον γιατρό άστα άλλο θέμα.. Ψάχνω να αλλάξω γιατί αυτός κάνει τους φόβους μου μεγαλύτερους... 

Εμεινα εγκυος απο προεκσπερματικα υγρα οχι δεν πιστευα το τεστ αλλα εκανα τρια!!εμενα ευτυχως δεν μιλα πολυ το προτιμω γτ δεν μου δημιουργει αποριες!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , happysmile είπε:

Εμεινα εγκυος απο προεκσπερματικα υγρα οχι δεν πιστευα το τεστ αλλα εκανα τρια!!εμενα ευτυχως δεν μιλα πολυ το προτιμω γτ δεν μου δημιουργει αποριες!!

Αααα! Καλέ εσύ αν γινόταν ολοκληρωμένη η δουλειά θα είχες πενταδημα χαχαχα αντε με το καλο κοριτσάκι μου! Πόσο είσαι τώρα? 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , nanoula90 είπε:

Εκλαψα με το σκηνικο!!! Χαχαχαχαχα το εκανα εικονα!

Καλημερα αγαπη, καλημερα εγκυουλες ομορφες! 

Σηκώνεται ο άντρας μου με παίρνει αγκαλιά κ με ρωτάει που ήσουν; Μπουκωμένη εγω τι να πω Χαχαχα 

Καλημερα κορίτσι μου τι κάνετε πως είναι ο φαγανουλης;; 

πρίν από 18 λεπτά , happysmile είπε:

Α λες??μπορει!!!

Μπορεί ναι!!!!

@Trelopitaki αν ο γιατρος σου προκαλεί φοβίες φύγε μακριά! Φυσικά μιλάμε στην περίπτωση που δεν υπάρχει λόγος να σε φοβίζει. 

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαα μου αρέσει η χρωματική περιγραφή σου.. Σημασια έχει πως όλα είναι μια χαρά! Σιγα σιγά θα χαλαρώνεις θα δεις.Καλο χουχουλιασμα!   

Ναι ναι σαν τη Μοιραρακη ενα πραγμα και γω!!! Χαχαχα

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 38 λεπτά , happysmile είπε:

Λες αγαπη μου ε???αντε να δουμε να φυγει κ αυτο το αγχος!!

Ναι κοριτσάκι μου!Έχει να κάνει με τη θέση του πλακούντα κ αν είναι η πρώτη κύηση!Εγώ την προηγούμενη φορά ένιωσα το μωρό στις 21 κ 5 εβδομάδες αν δεν κάνω λάθος!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 12 λεπτά , Trelopitaki είπε:

Αααα! Καλέ εσύ αν γινόταν ολοκληρωμένη η δουλειά θα είχες πενταδημα χαχαχα αντε με το καλο κοριτσάκι μου! Πόσο είσαι τώρα? 

Πολυ γελιο με τον συζυγο ναι !!16 εβδομαδων!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα τζουτζουκες! 

Το βράδυ σηκώθηκα για πιπί κλασσικά κ λέω ας μασουλισω και κάτι :mrgreen: και βαράει ένα κεραυνός άλλο πράγμα έπεσε η ασφάλεια μαύρισαν ολα χτυπούσαν συναγερμοί κ εγω να φωνάζω Παναγία μουυυυ με το κέικ στο στομα Χαχαχ.. Πάντως τώρα είναι μια χαρά μόνο συννεφιά.

Φρεσκο εγκυουλες όλα θα πάνε καλα σε λίγο καιρό με το καλό θα μιλάτε για τος κλωτσιές! 

@Jennak83 καλα εκανες κάτσε δεν παθαίνουν τίποτα στη δουλειά είναι σίγουρο. Για τα χρωματιστά μην αγχώνεσαι αν ξανά έχεις ειδικά τέτοιο χρωμα σημαίνει πως ειναι παλιό δεν ξέρω να το πω αλλιως. Επίσης σε καποιες συμβαίνει και όταν αλλάζουν μήνα στις αρχές.

@happysmile σε λίγο θα αρχίσεις να το νιώθεις. Προσωπικά στην 17η το ένιωσα κανονικότατα κ πριν σαν φτερούγισμα ένα τσακ. Όσο για την γραμμή δεν νομίζω πως είναι απαραίτητο να την κανεις εγω δεν έχω.  

Πέθανα στο γέλιο με τη περιγραφή κοριτσάκι μου!!!!!Χαχαχαχαχαχαχα. Κάπως έτσι μπουκωμενη με κανένα γλυκό θα με βρει καμιά μέρα κ ο δικός μου άνδρας!!!!!

  • Χαχα 2

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Πέθανα στο γέλιο με τη περιγραφή κοριτσάκι μου!!!!!Χαχαχαχαχαχαχα. Κάπως έτσι μπουκωμενη με κανένα γλυκό θα με βρει καμιά μέρα κ ο δικός μου άνδρας!!!!!

Αααα εγω εχω προγραμμα!!!Ξυπναει ο αντρας μου στις 4.30 το πρωι για δουλεια ,ξυπναω και γω μασουλαω κατι και ξαναπεφτω για υπνο

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Beboula25 είπε:

Σηκώνεται ο άντρας μου με παίρνει αγκαλιά κ με ρωτάει που ήσουν; Μπουκωμένη εγω τι να πω Χαχαχα 

Καλημερα κορίτσι μου τι κάνετε πως είναι ο φαγανουλης;; 

Μπορεί ναι!!!!

@Trelopitaki αν ο γιατρος σου προκαλεί φοβίες φύγε μακριά! Φυσικά μιλάμε στην περίπτωση που δεν υπάρχει λόγος να σε φοβίζει. 

 

Δεν είναι ακριβώς ότι με φοβίζει είναι ότι θεωρεί ηλιθιες τις απορίες μου που μπορεί και να είναι οκ δε λέω.. Αλλά πρώτη εγκυμοσύνη και προσπαθούσα δύο χρόνια πήγα με ένα άγχος όσο να πεις.. Άσε που ζαχαρώνει τον λουκουμά με την μαία και έχουν ξεχάσει να μου γράψουν και φάρμακα και εξετάσεις και περιμένω στην αναμονή να... Τελειώσουν και όλα αυτά για ιδιωτικό γιατρό που ζητάει 2000 χώρις το νοσοκομείο... Που πάει άλλο τόσο 

πρίν από 8 λεπτά , happysmile είπε:

Πολυ γελιο με τον συζυγο ναι !!16 εβδομαδων!!

Αντε ωραία! Εγώ 25! Καταλαβαίνεις το μωράκι? Εγώ άργησα γιατί είχα πρόσθιο πλακούντα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...