Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 7 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Πρώτα ο Θεός στις 22/2 έχω αυχενική!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!

Ωωω τέλεια είδες πως περνα ο καιρός; Θα είναι όλα καλα κορίτσι μου και μπορεί να δείτε το φύλλο!! Έχεις κάποιο προαίσθημα;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ωωω τέλεια είδες πως περνα ο καιρός; Θα είναι όλα καλα κορίτσι μου και μπορεί να δείτε το φύλλο!! Έχεις κάποιο προαίσθημα;;

Μακάρι γλυκούλα μου!!!Το μόνο που θέλω είναι να είναι γερό κ ότι θέλει ας είναι!!!Έχω μπερδευτεί με το προαίσθημα για να πω την αλήθεια!!!Αλλά μάλλον κορίτσι νομίζω.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Katerina 88 είπε:

Μακάρι γλυκούλα μου!!!Το μόνο που θέλω είναι να είναι γερό κ ότι θέλει ας είναι!!!Έχω μπερδευτεί με το προαίσθημα για να πω την αλήθεια!!!Αλλά μάλλον κορίτσι νομίζω.

Κι εγώ για κοριτσάκι σε εχωωωωωω!!!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Beboula25 είπε:

Συγχαρητήρια στο μπεμπακι!!! :)

@Jennak83 όλα καλα θα είναι περιμενουμε με αγωνία!

Λοιπον κοριτσια μου ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ετρεμα οταν μου εκανε τον υπερυχο, ειδαμε το λεκιθικο σακο που δεν τον ειχαμε δει πριν μια εβδομαδα παρα μονο τον σακο κ εψαχνε εψαχνε...μου λεει να το το πιασαμε! Ανοιγει τον ηχο και ακουσαμε την καρδουλα, του λεω θα τρελαθω! 102 παλμοι γιατι ειναι πολυ μικρουλι ακομα 2 χιλ. Αν κ τελευταια περιοδος μου 22/12, επειδη εχω απο 30-35 μερες μαξ (εξω υπολογιζα 33 κυκλο), ο υπερυχος ελεγε 5 εβδομαδες κ 5 μερες, ενω αν ειχα 30 αρη θα ημουν 6 εβδομαδων κ 2 ημερων. Ο γιατρος μου ειπε οτι θα τα παμε καλα, και να ξεκουραστω λογω των ροζ μπεζ δηλ να μη παω για δουλεια και αυτο θα κανω. Οφειλεται λεει σε αποκολλησουλες απο την εμφυτευση!

 

 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 4 λεπτά , Jennak83 είπε:

Λοιπον κοριτσια μου ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ετρεμα οταν μου εκανε τον υπερυχο, ειδαμε το λεκιθικο σακο που δεν τον ειχαμε δει πριν μια εβδομαδα παρα μονο τον σακο κ εψαχνε εψαχνε...μου λεει να το το πιασαμε! Ανοιγει τον ηχο και ακουσαμε την καρδουλα, του λεω θα τρελαθω! 102 παλμοι γιατι ειναι πολυ μικρουλι ακομα 2 χιλ. Αν κ τελευταια περιοδος μου 22/12, επειδη εχω απο 30-35 μερες μαξ (εξω υπολογιζα 33 κυκλο), ο υπερυχος ελεγε 5 εβδομαδες κ 5 μερες, ενω αν ειχα 30 αρη θα ημουν 6 εβδομαδων κ 2 ημερων. Ο γιατρος μου ειπε οτι θα τα παμε καλα, και να ξεκουραστω λογω των ροζ μπεζ δηλ να μη παω για δουλεια και αυτο θα κανω. Οφειλεται λεει σε αποκολλησουλες απο την εμφυτευση!

 

 

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!Με το καλό!!!! Όλα δεξιά να πάνε!!!! Είμαστε κ κοντά κοντά!!!!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!!!!!Με το καλό!!!! Όλα δεξιά να πάνε!!!! Είμαστε κ κοντά κοντά!!!!

Μακαρι! Θα παω τη Δευτερα ξανα και ελπιζω να εχει μεγαλωσει το μωρακι μου! Ευχαριστω παρα πολυ, ημουν πολυ απαισιοδοξη τελευταια, μια με τα υγρα μια με το στηθος αλλα ολα καλα εν τελει!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μακάρι γλυκούλα μου!!!Το μόνο που θέλω είναι να είναι γερό κ ότι θέλει ας είναι!!!Έχω μπερδευτεί με το προαίσθημα για να πω την αλήθεια!!!Αλλά μάλλον κορίτσι νομίζω.

Εννοείται πρώτα γερό πάνω από όλα!! Αλλα έτσι για το μυστήριο το προαίσθημα λίγο πολύ υπάρχει.. Αντε για να δούμε λοιπόν..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , raniak είπε:

καφέ σκούρο θα έλεγα 

 

Ο γιατρος δε σου εδωσε ουλτροτζεσταν και συνεστησε ξεκουραση; Εμενα αυτο μου ειπε, 3 την ημερα και να μη κανω τιποτα, ουτε βαρη ουτε σκυψηματα τιποτα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , Jennak83 είπε:

Λοιπον κοριτσια μου ειμαι πολυ ευτυχισμενη! Ετρεμα οταν μου εκανε τον υπερυχο, ειδαμε το λεκιθικο σακο που δεν τον ειχαμε δει πριν μια εβδομαδα παρα μονο τον σακο κ εψαχνε εψαχνε...μου λεει να το το πιασαμε! Ανοιγει τον ηχο και ακουσαμε την καρδουλα, του λεω θα τρελαθω! 102 παλμοι γιατι ειναι πολυ μικρουλι ακομα 2 χιλ. Αν κ τελευταια περιοδος μου 22/12, επειδη εχω απο 30-35 μερες μαξ (εξω υπολογιζα 33 κυκλο), ο υπερυχος ελεγε 5 εβδομαδες κ 5 μερες, ενω αν ειχα 30 αρη θα ημουν 6 εβδομαδων κ 2 ημερων. Ο γιατρος μου ειπε οτι θα τα παμε καλα, και να ξεκουραστω λογω των ροζ μπεζ δηλ να μη παω για δουλεια και αυτο θα κανω. Οφειλεται λεει σε αποκολλησουλες απο την εμφυτευση! 

 

 

Ολεεεεε!!! Είδες κοριτσάκι μου όλα καλα το μπεμπακι κάνει την δουλίτσα του μεγαλώνει σιγά σιγά!! Εσυ να είσαι ήρεμη να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα και να κανεις ότι είπε με την δουλειά. Ξεκουραση μην κανεις τίποτα αυτές τις μερες. Με τον υπέρηχο θα μετρας και κλείνεις τις έξι εβδομαδες σε δυο μερες! 

Τελεια νέα μπράβο κοριτσια!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Εννοείται πρώτα γερό πάνω από όλα!! Αλλα έτσι για το μυστήριο το προαίσθημα λίγο πολύ υπάρχει.. Αντε για να δούμε λοιπόν..

Για να δούμε!!!Την προηγούμενη φορά πάντως όλοι έλεγαν ότι είχα κορίτσι, πάω στην αυχενική μου λέει κορίτσι κ του λέω του γιατρού κάνεις λάθος εγώ αγόρι έχω κ όντως αγοράκι είχα.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Ολεεεεε!!! Είδες κοριτσάκι μου όλα καλα το μπεμπακι κάνει την δουλίτσα του μεγαλώνει σιγά σιγά!! Εσυ να είσαι ήρεμη να σκέφτεσαι όμορφα πράγματα και να κανεις ότι είπε με την δουλειά. Ξεκουραση μην κανεις τίποτα αυτές τις μερες. Με τον υπέρηχο θα μετρας και κλείνεις τις έξι εβδομαδες σε δυο μερες! 

Τελεια νέα μπράβο κοριτσια!!!

Ναι το μικρουλι μου, ελπιζω να πανε ολα καλα..προς το παρον αδεια αυριο κ βλεπουμε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Jennak83 είπε:

Μακαρι! Θα παω τη Δευτερα ξανα και ελπιζω να εχει μεγαλωσει το μωρακι μου! Ευχαριστω παρα πολυ, ημουν πολυ απαισιοδοξη τελευταια, μια με τα υγρα μια με το στηθος αλλα ολα καλα εν τελει!

Μην αγχώνεσαι!!!Εμένα μου είπε ότι θα αρχίσουν να μειώνονται σιγά σιγά τα συμπτώματα κ να μην τρομάξω!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ και ο άντρας μου το είχαμε σίγουρο ότι είναι κόρη. Όταν μας είπε ότι είναι αγόρι μείναμε παγωτό γιατί είχαμε τόσοοοη βεβαιότητα. Ο άντρας μου μαλιστα αφού πέρασε η Β'επιπέδου το πίστεψε τελικά  :)

Είναι τόση η χαρά μας πάντως που διόλου δεν μας νοιάζει. Να πάνε όλα καλά και να είναι υγιές μόνο.

  • Μου αρέσει 2

IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...