Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

2 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Εμενα ειναι μικρο οποτε αντιλαμβανομαι ευκολα τις αλλαγες! Τι να πω μακαρι Παναγια μου να ειναι ολα καλα!

Συμβαινει φυσικα κ να μην υπαρχει καθολου πρηξιμο, εμενα η μεταβολη με θορυβισε..οτι ειχα κ ξαφνικα το πρωι τζιφος πρωτη φορα, αλλα εχω την αισθηση οτι κατι παει να γινει, φοραω κ το μπουφαν ακομα! Οπως και να εχει πιστευω οτι οι αυξονειωσεις ειναι φυσιολογικες, αφου μου το λετε κ σεις κοριτσις μου, να ειστε καλα..ηρεμησα καπως

Καλημέρα! Το έχω διαβάσει σε πολλά κοριτσια να λένε ακριβως το ίδιο και μια από αυτές που αναρωτήθηκαν ήμουν κ εγω Χαχαχ..  Έχεις καιρό μπροστά σου να αγχώνεσαι ουυυυ :D

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Και γω 17.30 θα παω, ηταν να παω Παρασκευη αλλα θα παω σημερα απο το αγχος μου! Με ξεαγχωνετε πολυ με τα λογια σας παντως!

Και εμενα τις πρωτες εβδομαδες μου πονουσε το στηθος και ειχα κ πρηξιμο ...μετα ομως μου εφυγαν και τα 2... θα πανε ολα καλα θα το δεις...αισιοδοξία μονο και να το χαρεις! Αν και σε καταλαβαινω απολυτα γτ και εγω ειχα αυτα τα καφε και φοβομουν πολυ με το παραμικρο ειδικα καθε φορα που πηγαινα τουαλετα! Υπομονη και το απογευμα θα σου φυγει το αγχος!! Ολα καλα θα ειναι!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε σοκ και δεος εγώ μετά τη διάγνωση με επιπωματικό πλακούντα ειδα για πρώτη φορά σταγόνες αίμα στον 6ο. Ευτυχώς ήταν από αμυχή... αλλά έχασα 10 χρόνια από τη ζωή μου.

Το καλό είναι ότι χαλάρωσα ξανά.


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , raniak είπε:

κορίτσια καλησπέρα και από μένα! με το καλό τα μωράκια σας!είμαι καινουργια στο φορουμ και διανύω την 15η εβδομάδα κύησης. έχω και γω τα θεματακια μου

 

Καλώς όρισες κορίτσι μου. Με το καλό!!!! Να μας πεις τι σε απασχολεί!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

Αν θέλετε σοκ και δεος εγώ μετά τη διάγνωση με επιπωματικό πλακούντα ειδα για πρώτη φορά σταγόνες αίμα στον 6ο. Ευτυχώς ήταν από αμυχή... αλλά έχασα 10 χρόνια από τη ζωή μου.

Το καλό είναι ότι χαλάρωσα ξανά.

Στην θεση σου και εγω θα τα χανα...Εγώ καθε φορα που παω τουαλετα κοιταζω μηπως υπαρχει κατι στο χαρτι υγειας.. μακάρι να μπορουσαμε να ελέγξουμε το αγχος μας...εγω τουλαχιστον δυστυχως δεν μπορω... το παραμικρό με αγχωνει και το σκεφτομαι!

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Smile89 είπε:

Καλώς όρισες κορίτσι μου. Με το καλό!!!! Να μας πεις τι σε απασχολεί!!

κορίτσια μου μια χαρά μέχρι πριν 2 μέρες. εντάξει λίγο μικρόενοχλήσεις είχα. αλλά όχι κάτι υπερβολικό. προχτές λοιπόν είδα και γω καφέ αιματακι και ανησύχησα πολύ. πήγα στο γιατρό χτες ο υπέρηχος δεν έδειξε κάτι ανησυχητικο και ο γιατρός μου είπε καμία φορά συμβαίνει.το θέμα είναι ότι συνεχίζω και σήμερα. έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία η αλήθεια είναι ότι έχω ανησύχησει αρκετά.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα! Το έχω διαβάσει σε πολλά κοριτσια να λένε ακριβως το ίδιο και μια από αυτές που αναρωτήθηκαν ήμουν κ εγω Χαχαχ..  Έχεις καιρό μπροστά σου να αγχώνεσαι ουυυυ :D

 

4 ώρες πρίν, Sol_10 είπε:

Και εμενα τις πρωτες εβδομαδες μου πονουσε το στηθος και ειχα κ πρηξιμο ...μετα ομως μου εφυγαν και τα 2... θα πανε ολα καλα θα το δεις...αισιοδοξία μονο και να το χαρεις! Αν και σε καταλαβαινω απολυτα γτ και εγω ειχα αυτα τα καφε και φοβομουν πολυ με το παραμικρο ειδικα καθε φορα που πηγαινα τουαλετα! Υπομονη και το απογευμα θα σου φυγει το αγχος!! Ολα καλα θα ειναι!! 

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια! Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα, αγχος για τα καφε αγχος για το στηθος..δε παλευεται!καμια φορα λεω γιατι ολα σε μενα να ειναι τοσο δυσκολα κρινοντας και απο τον κυκλο μου, ομως ξερω οτι υπαρχουν κοπελες που εχουν βιωσει πραγματικα δυσκολες καταστασεις.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 20 λεπτά , Jennak83 είπε:

 

Σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια! Μακαρι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα, αγχος για τα καφε αγχος για το στηθος..δε παλευεται!καμια φορα λεω γιατι ολα σε μενα να ειναι τοσο δυσκολα κρινοντας και απο τον κυκλο μου, ομως ξερω οτι υπαρχουν κοπελες που εχουν βιωσει πραγματικα δυσκολες καταστασεις.

Ακριβως ετσι ειναι...και εγω με τοσα που εχω ακούσει ολο αυτο το διαστημα σκεφτομαι πως αυτο που χα δεν ηταν τπτ μπροστά σε αλλα...υπομονη μια ωρα εμεινε !! :grin: και θα περιμένουμε νεα σου!!

1 hour ago, raniak είπε:

κορίτσια μου μια χαρά μέχρι πριν 2 μέρες. εντάξει λίγο μικρόενοχλήσεις είχα. αλλά όχι κάτι υπερβολικό. προχτές λοιπόν είδα και γω καφέ αιματακι και ανησύχησα πολύ. πήγα στο γιατρό χτες ο υπέρηχος δεν έδειξε κάτι ανησυχητικο και ο γιατρός μου είπε καμία φορά συμβαίνει.το θέμα είναι ότι συνεχίζω και σήμερα. έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία η αλήθεια είναι ότι έχω ανησύχησει αρκετά.  

Εγω έβγαζα καφε για 2 εβδομάδες αλλα ηταν στις 6-7 εβδομάδες κύησης ... ξερω πως στον υπέρηχο αν ηταν κατι θα φαινοταν και αφου σε καθησύχασε και ο γιατρος τοτε μην αγχωνεσαι...επισης η ξαδερφη μου εβγαζε και αυτη καφε ως τον 5ο μηνα απο την αρχη της κυησης και δεν ηταν τπτ!

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, raniak είπε:

κορίτσια μου μια χαρά μέχρι πριν 2 μέρες. εντάξει λίγο μικρόενοχλήσεις είχα. αλλά όχι κάτι υπερβολικό. προχτές λοιπόν είδα και γω καφέ αιματακι και ανησύχησα πολύ. πήγα στο γιατρό χτες ο υπέρηχος δεν έδειξε κάτι ανησυχητικο και ο γιατρός μου είπε καμία φορά συμβαίνει.το θέμα είναι ότι συνεχίζω και σήμερα. έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία η αλήθεια είναι ότι έχω ανησύχησει αρκετά.  

Εγω εχω εδω και αρκετες μερες υγρα ροζκαφε ανοιχτο...φοβαμαι πολυ τωρα που θα παω γιατρο..ελπιζω να μη χανω το μωρακι μου...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 34 λεπτά , Jennak83 είπε:

Εγω εχω εδω και αρκετες μερες υγρα ροζκαφε ανοιχτο...φοβαμαι πολυ τωρα που θα παω γιατρο..ελπιζω να μη χανω το μωρακι μου...

πρίν από 37 λεπτά , Jennak83 είπε:

Εγω εχω εδω και αρκετες μερες υγρα ροζκαφε ανοιχτο...φοβαμαι πολυ τωρα που θα παω γιατρο..ελπιζω να μη χανω το μωρακι μου...

 

πρίν από 37 λεπτά , Jennak83 είπε:

Εγω εχω εδω και αρκετες μερες υγρα ροζκαφε ανοιχτο...φοβαμαι πολυ τωρα που θα παω γιατρο..ελπιζω να μη χανω το μωρακι μου...

 

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Καλώς όρισες κορίτσι μου. Με το καλό!!!! Να μας πεις τι σε απασχολεί!!

κορίτσια μου μια χαρά μέχρι πριν 2 μέρες. εντάξει λίγο μικρόενοχλήσεις είχα. αλλά όχι κάτι υπερβολικό. προχτές λοιπόν είδα και γω καφέ αιματακι και ανησύχησα πολύ. πήγα στο γιατρό χτες ο υπέρηχος δεν έδειξε κάτι ανησυχητικο και ο γιατρός μου είπε καμία φορά συμβαίνει.το θέμα είναι ότι συνεχίζω και σήμερα. έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία η αλήθεια είναι ότι έχω ανησύχησει αρκετά.  

οταν θα πας στο γιατρο να μας ενημερωσεις.ας ελπίσουμε να μην είναι τπτ και να πάνε όλα καλά για ολες μας!λογικά το εχουν αρκετες κοπελες.σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , raniak είπε:

κορίτσια μου μια χαρά μέχρι πριν 2 μέρες. εντάξει λίγο μικρόενοχλήσεις είχα. αλλά όχι κάτι υπερβολικό. προχτές λοιπόν είδα και γω καφέ αιματακι και ανησύχησα πολύ. πήγα στο γιατρό χτες ο υπέρηχος δεν έδειξε κάτι ανησυχητικο και ο γιατρός μου είπε καμία φορά συμβαίνει.το θέμα είναι ότι συνεχίζω και σήμερα. έχετε κάποια ανάλογη εμπειρία η αλήθεια είναι ότι έχω ανησύχησει αρκετά.  

οταν θα πας στο γιατρο να μας ενημερωσεις.ας ελπίσουμε να μην είναι τπτ και να πάνε όλα καλά για ολες μας!λογικά το εχουν αρκετες κοπελες.σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια για τις απαντήσεις σας. 

Καφε σκουρο βλεπεις η μπεζ καφε ανοιχτο; περιμενω στο γιατρο, αιωνας μεχρι να μπω!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Όλα καλά κοριτσάκια μου!!!!Μεγάλωσε το φασολακι μου!!!!

 

@Jennak83 περιμένουμε νέα!!!

Συγχαρητήρια στο μπεμπακι!!! :)

@Jennak83 όλα καλα θα είναι περιμενουμε με αγωνία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Συγχαρητήρια στο μπεμπακι!!! :)

@Jennak83 όλα καλα θα είναι περιμενουμε με αγωνία!

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!!Πρώτα ο Θεός στις 22/2 έχω αυχενική!!!! Ελπίζω να πάνε όλα καλά!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...