Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Μαζι θα κάνουμε! Καλή μας επιτυχία❤️Το πιο αγχωτικό κομμάτι για μένα είναι η αναμονή της εξέλιξης των εμβρύων,είναι πιο δύσκολο ακόμα και από την αναμονή της χοριακης.Εσυ αυτό που έχεις να κάνεις είναι να παίρνεις τις βιταμίνες σου και όλα θα πάνε καλά 😊

      Τέλεια! Θα αγωνιούμε παρέα!!!χαχα!! Καλή μας επιτυχία κορίτσι μου!όλα καλά να μας πάνε! 🧡

      Ναι δίκιο έχεις όταν μου είπαν οκ έχουμε γονιμοποιημένα μέχρι να περάσουν 5 μέρες ήμουν να σκάσω σε καταλαβαίνω! Κοίτα να χαρείς την Κυριακή σου και η τρίτη κοντεύει μη σκέφτεσαι τίποτα!

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου αύριο θα είμαι 10 εβδομάδων και 1 ημέρας.Κι εγώ συνήθισα τις ενέσεις κ παίρνω κ σαλοσπιρ, μια ρουτίνα είναι.Το ελπίζω κι εγώ από το άγχος να είδα το όνειρο κ να είναι όλα καλά αύριο!

χα απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι οι εφιαλτες μην ανχωνεσε. εγω εβλεπα τρελα ονειρα οσο ημουν εγκυος κ πολυ ζωντανα. μην δινεις σημασια καλη εγκυμοσυνη να εχεις !με το καλο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 4 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου αύριο θα είμαι 10 εβδομάδων και 1 ημέρας.Κι εγώ συνήθισα τις ενέσεις κ παίρνω κ σαλοσπιρ, μια ρουτίνα είναι.Το ελπίζω κι εγώ από το άγχος να είδα το όνειρο κ να είναι όλα καλά αύριο!

Και εμενα μου ειχε δωσει κ σαλοσπιρ αλλα μετα το ροζ καφε μου ειπε να το κοψω κ να συνεχισω με ενεσεις κ ουλτροτζεσταν. Ευχομαι ολα να πανε τελεια και να κρατησουμε γερα μωρακια!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

8 ώρες πρίν, linaa είπε:

χα απο τις ορμονες της εγκυμοσυνης ειναι οι εφιαλτες μην ανχωνεσε. εγω εβλεπα τρελα ονειρα οσο ημουν εγκυος κ πολυ ζωντανα. μην δινεις σημασια καλη εγκυμοσυνη να εχεις !με το καλο!

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

8 ώρες πρίν, Jennak83 είπε:

Και εμενα μου ειχε δωσει κ σαλοσπιρ αλλα μετα το ροζ καφε μου ειπε να το κοψω κ να συνεχισω με ενεσεις κ ουλτροτζεσταν. Ευχομαι ολα να πανε τελεια και να κρατησουμε γερα μωρακια!

Ακριβώς αυτό κοριτσάκι μου!!!Όλα καλά μέχρι το τέλος!!!

πρίν από 7 λεπτά , Jennak83 είπε:

Κοριτσια καλημερα, απο πρηξιμο στηθους στις αρχες πως πηγαινατε γιατι εγω ξυπνησα σημερα κ εχει ξεπριστει αρκετα και εχω τρελαθει.

Καλημέρα κοριτσάκι μου, μη δίνεις σημασία, εμένα τη μια πονάει την άλλη όχι.Στις εβδομάδα που είσαι ούτε καν ποναγα.Το νιώθεις ζεστό κ βαρύ?


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σ'ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!

Ακριβώς αυτό κοριτσάκι μου!!!Όλα καλά μέχρι το τέλος!!!

Καλημέρα κοριτσάκι μου, μη δίνεις σημασία, εμένα τη μια πονάει την άλλη όχι.Στις εβδομάδα που είσαι ούτε καν ποναγα.Το νιώθεις ζεστό κ βαρύ?

Το πρωι το ενιωθα συνηθως βαρυ, ειναι στρογγυλεμενο αλλα σημερα που σηκωθηκα δε ποναγε, ειχα που ειχα το λιγο ροζ καφε ηρθε κ αυτο τωρα...να δω πως θα περασει η μερα μεχρι να παω στο γιατρο!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Jennak83 είπε:

Το πρωι το ενιωθα συνηθως βαρυ, ειναι στρογγυλεμενο αλλα σημερα που σηκωθηκα δε ποναγε, ειχα που ειχα το λιγο ροζ καφε ηρθε κ αυτο τωρα...να δω πως θα περασει η μερα μεχρι να παω στο γιατρο!

Μην αγχώνεσαι, εμένα οπότε να ναι πονάει κ σίγουρα άρχισε να πονάει μετά την 7η εβδομάδα. Την προηγούμενη εβδομάδα για 2-3 ημέρες δεν με ποναγε ενώ ήταν πρισμενο. Σημερα πάλι πονάει. Έχει να κάνει με τις ορμόνες.Τι ώρα έχεις γιατρό?Εγώ στις 17.30.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Μην αγχώνεσαι, εμένα οπότε να ναι πονάει κ σίγουρα άρχισε να πονάει μετά την 7η εβδομάδα. Την προηγούμενη εβδομάδα για 2-3 ημέρες δεν με ποναγε ενώ ήταν πρισμενο. Σημερα πάλι πονάει. Έχει να κάνει με τις ορμόνες.Τι ώρα έχεις γιατρό?Εγώ στις 17.30.

Και γω 17.30 θα παω, ηταν να παω Παρασκευη αλλα θα παω σημερα απο το αγχος μου! Με ξεαγχωνετε πολυ με τα λογια σας παντως!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Jennak83 είπε:

Και γω 17.30 θα παω, ηταν να παω Παρασκευη αλλα θα παω σημερα απο το αγχος μου! Με ξεαγχωνετε πολυ με τα λογια σας παντως!

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!Κι εγώ εδώ με τα κορίτσια ηρεμώ.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Jennak83 είπε:

Κοριτσια καλημερα, απο πρηξιμο στηθους στις αρχες πως πηγαινατε γιατι εγω ξυπνησα σημερα κ εχει ξεπριστει αρκετα και εχω τρελαθει.

Καλημέρα!!! Εγώ δεν είχα πρήξιμο. 

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλημέρα!!! Εγώ δεν είχα πρήξιμο. 

Καθολου; το θεμα ειναι να εχεις και να σου φευγει χαμογελακι! Κατι παει να γινει τωρα που πιανομαι, ειμαι κ στο τρενο δε μπορω να κανω κ πολλα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , Jennak83 είπε:

Καθολου; το θεμα ειναι να εχεις και να σου φευγει χαμογελακι! Κατι παει να γινει τωρα που πιανομαι, ειμαι κ στο τρενο δε μπορω να κανω κ πολλα!

ΕεεΕ εγώ δεν είχα πρήξιμο στην αρχή. Τι να κάνουμε τώρα?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Kpp83 είπε:

Καλημέρα κορίτσια. 

@Jennak83 εμένα τώρα που μπήκα 6ο φούσκωσε και καθότι ήταν ήδη μεγάλο με δουλεύουν οι φίλες μου!

Εμενα ειναι μικρο οποτε αντιλαμβανομαι ευκολα τις αλλαγες! Τι να πω μακαρι Παναγια μου να ειναι ολα καλα!

Just now, Smile89 είπε:

ΕεεΕ εγώ δεν είχα πρήξιμο στην αρχή. Τι να κάνουμε τώρα?

Συμβαινει φυσικα κ να μην υπαρχει καθολου πρηξιμο, εμενα η μεταβολη με θορυβισε..οτι ειχα κ ξαφνικα το πρωι τζιφος πρωτη φορα, αλλα εχω την αισθηση οτι κατι παει να γινει, φοραω κ το μπουφαν ακομα! Οπως και να εχει πιστευω οτι οι αυξονειωσεις ειναι φυσιολογικες, αφου μου το λετε κ σεις κοριτσις μου, να ειστε καλα..ηρεμησα καπως

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...