Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 24 λεπτά , Terry1986 είπε:

      Δεν εχει σημασια να μιλησεις μαζι της να σου πει εαν θελει να σε ξαναδει..κ εγω θεωρουσα πως δε θα θελει αλλα μ ζητησε να με δει..κοιτανε καποιους δεικτες...κ εμενα την πρώτη φορα με τη δευτερη που με ειδε ειχαν 4 μηνες διαφορα πολυ..μακαρι να εχουν φτιαξει ολα με το σπερμα κ να πανε καλα ολα απο εδω κ περα..

      Θα της στείλω μήνυμα να την ρωτήσω αν χρειάζεται να με ξανά δει !!! 
      μακαρι τ να πω…

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου εισαι εγκυος ?? Σε θυμαμαι απο αλλα θεματα!!! Με το καλο ευχομαι και να εχεις μια τελειομηνη και ανεμελη εγκυμοσυνη!!! 

Ωωω ρε ειστε μια χαρα τοτε. Μπορεις να κοιμασαι και λιγο ετσι

Ναι ναι. Εχθές κοιμηθήκαμε 8 ώρες στο σύνολο. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου εισαι εγκυος ?? Σε θυμαμαι απο αλλα θεματα!!! Με το καλο ευχομαι και να εχεις μια τελειομηνη και ανεμελη εγκυμοσυνη!!! 

Ωωω ρε ειστε μια χαρα τοτε. Μπορεις να κοιμασαι και λιγο ετσι

Ναι ειμαι 6 εβδομαδων περιπου, τις περισσοτερες κοπελες σας ξερω απο το θεμα των προσπαθειων! Ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι ειμαι 6 εβδομαδων περιπου, τις περισσοτερες κοπελες σας ξερω απο το θεμα των προσπαθειων! Ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα!

Κοριτσάκι ποσο χαίρομαι!! Θα πάνε καλα όλα αυτό να σκέφτεσαι! Λογικά τωρα θα πας για καρδούλα; 

πρίν από 11 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχχ τετοια λεγε μου να τον παω για αλλαγη τωρα!! Χαχαχαχα

Είσαι νούμερο μεγάλο εσυ τέρμα :lol::lol:

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Beboula25 είπε:

Κοριτσάκι ποσο χαίρομαι!! Θα πάνε καλα όλα αυτό να σκέφτεσαι! Λογικά τωρα θα πας για καρδούλα; 

Είσαι νούμερο μεγάλο εσυ τέρμα :lol::lol:

Ναι beboula μου μετα την αποβολη με την πρωτη προσπαθεια τς καταφεραμε..ομως βλεπω καμια φορα μπεζροζκαφε υγρα στο σκουπισμα και εχω πεσει ψυχολογικα, θυμαμαι την αππβολη κ τρεμω. Βεβαια τοτε ειχα σκουρο καφε κ αιμα στη συνεχεια. Ο γιατρος κλασικα μου εδωσε ουλτρο 3 τη μερα, ηταν να παω Παρασκευη με την ελπιδα να ακουσω καρδουλα αλλα αππ το φοβο μου θα παω αυριο να δω τι γινεται..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αχχ τετοια λεγε μου να τον παω για αλλαγη τωρα!! Χαχαχαχα

Φέρε δω τον γαμπρό μου καλέ!!!

πρίν από 15 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ναι ειμαι 6 εβδομαδων περιπου, τις περισσοτερες κοπελες σας ξερω απο το θεμα των προσπαθειων! Ευχομαι να πανε ολα καλα αυτη τη φορα!

Ωωωωω συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!πολύ χάρηκα!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Jennak83 είπε:

Ναι beboula μου μετα την αποβολη με την πρωτη προσπαθεια τς καταφεραμε..ομως βλεπω καμια φορα μπεζροζκαφε υγρα στο σκουπισμα και εχω πεσει ψυχολογικα, θυμαμαι την αππβολη κ τρεμω. Βεβαια τοτε ειχα σκουρο καφε κ αιμα στη συνεχεια. Ο γιατρος κλασικα μου εδωσε ουλτρο 3 τη μερα, ηταν να παω Παρασκευη με την ελπιδα να ακουσω καρδουλα αλλα αππ το φοβο μου θα παω αυριο να δω τι γινεται..

Να πας αν είναι να ηρεμήσεις και αν δεν ακούσετε επειδή είναι νωρις ξανά πας Παρασκευή δεν πειράζει. Δεν θα σου πω μην φοβάσαι ξέρω πως νιώθεις απλά όχι πανικός. Στην αρχή πολλες γυναίκες έχουν τετοιες εκκρισεις είναι που σκαλώνει το μπεμπουλι να γατζωθει καλα..:) ή απλά υπολλειματα προηγούμενης περιοδου.  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Να πας αν είναι να ηρεμήσεις και αν δεν ακούσετε επειδή είναι νωρις ξανά πας Παρασκευή δεν πειράζει. Δεν θα σου πω μην φοβάσαι ξέρω πως νιώθεις απλά όχι πανικός. Στην αρχή πολλες γυναίκες έχουν τετοιες εκκρισεις είναι που σκαλώνει το μπεμπουλι να γατζωθει καλα..:) ή απλά υπολλειματα προηγούμενης περιοδου.  

Ευχαριστω αγαπουλα μου κ γω αυτο ελπιζω, να ειμαι τοσο ατυχη ξανα..δε θελω να το σκεφτομαι! Αλλα το σκεφτομαι δε σου κρυβω..αυριο ισως ξερω περισσοτερα να σας πω..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ευχαριστω αγαπουλα μου κ γω αυτο ελπιζω, να ειμαι τοσο ατυχη ξανα..δε θελω να το σκεφτομαι! Αλλα το σκεφτομαι δε σου κρυβω..αυριο ισως ξερω περισσοτερα να σας πω..

Θετικά να σκέφτεσαι! Θα περιμενουμε νέα με το καλό!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Jennak83 είπε:

Ευχαριστω αγαπουλα μου κ γω αυτο ελπιζω, να ειμαι τοσο ατυχη ξανα..δε θελω να το σκεφτομαι! Αλλα το σκεφτομαι δε σου κρυβω..αυριο ισως ξερω περισσοτερα να σας πω..

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!!!Με το καλό και να μην αγχωθεις!!!Θα περιμένουμε νέα σου!!!Κι εγώ αύριο το απόγευμα έχω γιατρό κ η χαζή έχω πανικοβληθεί με έναν κακό όνειρο που είδα τη Κυριακή κ σκέφτομαι διάφορα.


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Katerina 88 είπε:

Όλα καλά θα πάνε κοριτσάκι μου!!!Με το καλό και να μην αγχωθεις!!!Θα περιμένουμε νέα σου!!!Κι εγώ αύριο το απόγευμα έχω γιατρό κ η χαζή έχω πανικοβληθεί με έναν κακό όνειρο που είδα τη Κυριακή κ σκέφτομαι διάφορα.

Κατερινακι ποσο εισαι τωρα; θυμαμαι που τα λεγαμε περι θρομβοφιλιας...κανω κ γω ενεσεις φυσικα, πλεον μπορω να πω οτι εχω συνηθισει. Μην αγχωνεσαι, απο το αγχος κ την αγωνια ειδες το ονειρο ειμαι σιγουρη, μακαρι να εχουμε καλα νεα να πουμε αυριο.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια να σας ρωτησω οσες ειστε μεχρι 32 βδομαδων τι βαρος εχει το μωρο σας??Ειμαι 31+3 και ειναι 2 κιλα και ο γιατρός πιστευει πως θα βγει πολυ μεγαλο.


3Cl5.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Παρε μας κ μααααας μαζι σου!!!! Θα κανουμε μαζι δουλειες με την @ΦαιηΚατς :lol:

Ελατε κορίτσια μου όλες.. Θα περάσουμε ωραία με τα μπεμπακια μας

6 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χαχαχα ναι αμέ και χωρίς δουλειές. Τρίπολη εδώ!!!

Γιααααα come για coooome to δώθε!!!

Εγώ αντλώ ανα τρεις ώρες για 20 λεπτά. Βαρετό πολύ. Τα χέρια μου από τα πλυσίματα για να αποστείρωσω τα σύνεργα έχουν γίνει τραχιά κι έχουν ανοίξει. 

Έρχομαι!!!! Είμαι κ κοντά!!!

Έλα έλα... 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Jennak83 είπε:

Κατερινακι ποσο εισαι τωρα; θυμαμαι που τα λεγαμε περι θρομβοφιλιας...κανω κ γω ενεσεις φυσικα, πλεον μπορω να πω οτι εχω συνηθισει. Μην αγχωνεσαι, απο το αγχος κ την αγωνια ειδες το ονειρο ειμαι σιγουρη, μακαρι να εχουμε καλα νεα να πουμε αυριο.

Κοριτσάκι μου αύριο θα είμαι 10 εβδομάδων και 1 ημέρας.Κι εγώ συνήθισα τις ενέσεις κ παίρνω κ σαλοσπιρ, μια ρουτίνα είναι.Το ελπίζω κι εγώ από το άγχος να είδα το όνειρο κ να είναι όλα καλά αύριο!


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ρ. είπε:

Κοριτσια να σας ρωτησω οσες ειστε μεχρι 32 βδομαδων τι βαρος εχει το μωρο σας??Ειμαι 31+3 και ειναι 2 κιλα και ο γιατρός πιστευει πως θα βγει πολυ μεγαλο.

Κι εμένα έτσι μου λέγε κ τελικά η μπεμπουλα μου βγήκε 3310 μια χαρά!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...