Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, ilenan είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα ! Υπαρχει κάποια κοπέλα που να μην είχε ποτε της θετικό τεστ και τελικά να τα κατάφερε. Παλεύουμε 3 χρόνια τώρα. 4 σπερματέγχυσεις και 3 έμβρυομεταφορες με αρίστης ποιότητας έμβρυα και κανένα θετικό αποτέλεσμα. Όλες οι εξετάσεις, μα όλες οι εξετάσεις,  πολύ καλες . Έχω ένα ιστορικό ενδομητριωσης. Η διάγνωση όμως είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα.  Έχω κουραστεί !! Λες και το δικό μου σώμα δεν έχει φτιαχτεί για αυτό τον σκοπό ! Λες και δεν έχω μήτρα! Νιώθω απίστευτα απογοητευμένη !!

      Σε νιώθω απόλυτα. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια βιώνω. Πάνω από 3 χρόνια προσπαθούμε και δεν έμεινα πότε έγκυος. Επίσης, μια σπερματεγχυση και μια εμβρυομεταφορα που δεν πέτυχαν. Μην απογοητεύεσαι, πιστεύω ότι σε όλες μας θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι. Θελει πίστη και υπομονή και θα έρθει εκεί που δεν το περιμένουμε!! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Αχααχα έκλαψα!! Τρελλη!!! Εντάξει τότε, περίμενε με το καλό να σου χορεύει με τα παμπερακια του :lol: Ρε συ βάλτου και κανα Μαικλ!!!

Ροκου είμαι από μωρό με μπαμπα μουσικό μπάντες μέσα στο σπίτι κ τέτοια. Αφού μόλις ξετσουμισει ο μπέμπης θα κλείνω στον πατέρα μου  μουσικές βραδυες έτσι να μαθαίνει!! Πάντως από εκείνα και από τα αλλα λες και του δικου μου να γυαλίζει;;;

Χαχααααα να ξέρεις κατουρήθηκα κιολας λίγο 

Αααα τι λες???? Ποσο τελειο ειναι αυτο!! Να μεγαλωνεις μεσα στη μουσικη!!! Αχ να ερχομαστε και εμεις με τα παμπερακια μας και τις κουδουνιστρες μας να ροκαρουμε παρεα??? 

Οσο για το ματι μην αγχωνεσαι. Εσυ θα λες σε ολους οτι απλα το παιδι εχει ματι τσακιρικο και μπιρμπιλωτό, τα υπολοιπα θα τα ξερετε μονο εσυ κ ο αντρας σου εντος των πυλων :lol:

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 3 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ολα καλα beboula μου εγω,μπηκα στο μηνα μου και ειμαι στην αναμονη :) Την Πεμπτη εχω ραντεβου το γιατρο να δουμε το νινακι και τι  θα μας πει.Ανυπομονω :D 

Αχ τι καλα περιμενουμε νέα σου με το καλό όλα!! Πωπω θυμαμαι που είχες κάνει τεστακι σωστά; 

Πως νιώθεις εκτός από ανυπομονησία κουράστηκες καθόλου το τελευταίο διάστημα; Εννοω βαρυνες ακόμη περισσότερο τον τελευταίο μήνα; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ολα καλα beboula μου εγω,μπηκα στο μηνα μου και ειμαι στην αναμονη :) Την Πεμπτη εχω ραντεβου το γιατρο να δουμε το νινακι και τι  θα μας πει.Ανυπομονω :D 

Ωωω αγαπη μουουυυ μπηκες στον μηνα σουυυ!! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Ωωω αγαπη μουουυυ μπηκες στον μηνα σουυυ!! Ποσο γρηγορα περναει ο καιρος!!!

Ναιιι και μου φαινεται απιστευτο! Λιγο εμεινε για να σας γκρινιαζω για τις αυπνιες χαχα :wub: Εσυ πως εισαι αγαπη πως τα πατε με το μπομπιρακι σου?


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αααα τι λες???? Ποσο τελειο ειναι αυτο!! Να μεγαλωνεις μεσα στη μουσικη!!! Αχ να ερχομαστε και εμεις με τα παμπερακια μας και τις κουδουνιστρες μας να ροκαρουμε παρεα??? 

Οσο για το ματι μην αγχωνεσαι. Εσυ θα λες σε ολους οτι απλα το παιδι εχει ματι τσακιρικο και μπιρμπιλωτό, τα υπολοιπα θα τα ξερετε μονο εσυ κ ο αντρας σου εντος των πυλων :lol:

Εννοειται να μαζευτούμε να ξεσαλώσουμε! :mrgreen: Αλλωστε το σπίτι του είναι σαν ροκ μπαράκι ειλικρινά και θα λες πήγα και την τσάρκα μου :lol:

Τιποτα ρε το παιδί θα είναι απλά υπέροχο  με εξαίσιο χαρακτήρα :razz:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 26 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα !

@Smile89 @Beboula25 @ΦαιηΚατς αυτο με το μπανιο ειναι αληθεια για τους πρωτους μηνες.Επειδη το εμβρυο δεν μπορει να ρυθμισει τη θερμοκρασια του σωματος του ακομα δεν κανουμε μπανιο με καυτο νερο,το αποφευγουμε.Εννοω να γεμισουμε τη μπανιερα και να λιωσουμε.Στο τελος της εγκυμοσυνης ομως που εχει αναπτυχθει το μωρο απο οτι διαβασα στο βιβλιο εγκυμοσυνης που εχω,δε υπαρχει θεμα(στο 3ο τριμηνο νομιζω).Εγω παλι ομως δεν θα γεμιζα μπανιερα, αλλα κανω πολυ ζεστα ντουζ  γιατι ανακουφιζουν απιστευτα απο τα πετρωμτα και τα τραβηγματα που εχω. Το ζεστο νερο δρα πολυ ευγεργετικα γιαυτο και το χρησιμοποιουν σε φυσικους τοκετους για ανακουφιση απο τον πονο. 

 

Μπραβο Βασω μου ημουν σιγουρη οτι θα το ξεπερασει κ αυτο. Γρηγορα περαστικα στην ομορφη κορουλα σας :wub:

Ναι, για το πρώτο τρίμηνο έλεγα και εγώ! Όταν το νερό είναι τρεχούμενο δεν υπάρχει θέμα,αλλά να μπεις μέσα απαγορεύεται και για το λόγο που είπες και για μικρόβια που μπορεί να αναπτυχθουν... Έτσι μου είχε πει! Η αλήθεια είναι όμως όπως είπες ότι το ζεστό νερό βοηθάει πάρα πολύ στα πετρώματα και τα τραβήγματα!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Beboula25 είπε:

Αχ τι καλα περιμενουμε νέα σου με το καλό όλα!! Πωπω θυμαμαι που είχες κάνει τεστακι σωστά; 

Πως νιώθεις εκτός από ανυπομονησία κουράστηκες καθόλου το τελευταίο διάστημα; Εννοω βαρυνες ακόμη περισσότερο τον τελευταίο μήνα; 

Ναι περασε ο καιρος Beboula μου :)

Τωρα βαρυνα μεγαλωσε και η κοιλια και με δυσκολευει λιγακι.Βασικα παω τουαλετα συνεχεια και δυσκολευομαι αρκετα με το φαγητο.Τρωω λιγο,γιατι εχω μεγαλη δυσφορια. Εχω και τα γνωστα πετρωματα λιγο πιο συχνα αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι καλα δεν εχω αλλαξει κατι στις δραστηριοτητες μου,απλα κουραζομαι πιο ευκολα τωρα.Εσυ πως εισαι??

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ναι, για το πρώτο τρίμηνο έλεγα και εγώ! Όταν το νερό είναι τρεχούμενο δεν υπάρχει θέμα,αλλά να μπεις μέσα απαγορεύεται και για το λόγο που είπες και για μικρόβια που μπορεί να αναπτυχθουν... Έτσι μου είχε πει! Η αλήθεια είναι όμως όπως είπες ότι το ζεστό νερό βοηθάει πάρα πολύ στα πετρώματα και τα τραβήγματα!

Ασε εχω βρει την υγεια μου..οταν κανω ζεστο ντουζακι βγαινω αλλος ανθρωπος :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναιιι και μου φαινεται απιστευτο! Λιγο εμεινε για να σας γκρινιαζω για τις αυπνιες χαχα :wub: Εσυ πως εισαι αγαπη πως τα πατε με το μπομπιρακι σου?

Χαχα,αντε αντε να μπαινεις και συ κατι ακυρες ωρες 3 το πρωι να μιλαμε χαχαχα. Μια χαρουλα ειμαστε, εχει κανει προγουλι και μαγουλακια και μπουτακια και λιωνωωω!!!! 

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , nanoula90 είπε:

Χαχα,αντε αντε να μπαινεις και συ κατι ακυρες ωρες 3 το πρωι να μιλαμε χαχαχα. Μια χαρουλα ειμαστε, εχει κανει προγουλι και μαγουλακια και μπουτακια και λιωνωωω!!!! 

 

Χαχαχα τρελαινομαι για αφρατα μπουτακια!! ❤❤❤ χαιρομαι που ειστε καλα nanoula μου,συντομα θα ανηκω στο κλαμπ των ξενυχτισμενων μαναδων και θα παρηγοριομαστε εδω παρεα..να μπορουσαμε βεβαια να το συνδιαζαμε με ποτάκι και ξηροκαρπια και θα ειμασταν σουπερ :mrgreen:

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ελααα ρε συυυ, η ψυχουλα μου.. Ποσο ειστε τωρα Βασω μου? Μια χαρα θα τα καταφερει και θα ξεπερασετε και το θεμα με τα ματακια. Θα περιμενουμε και μεις να μας πεις τα νεοτερα. Και μετα θα γυρισετε παλι εκει που την ειχαν στην αρχη ? Ολα να πανε κατ ευχην αγαπη μου, να πλησιασετε τη μερα που θα πατε υγιεστατοι σπιτακι σας.

Εννοειται προλαβα κασετααα χαχαχα. Πωπω τι μου θυμισες!!! Και οταν ετρωγε το κασετοφωνο την ταινια της κασετας ποσο εκνευριστικο να το ξετυλιξεις και να το γυρισεις μεχρι να φτιαχτει παλι! 

Εχουμε μεσα 82μερες στης 12 φεβρουαριου γινομαστε τριων μηνων.συμφωνα με την εγκυμοσύνη ομως ειμαστε στις 38 εβδομαδες.οταν μας δωσουν το οκ για τα ματια θα γυρισουμε πατρα παλι κ αν δε προκυψει κατι αλλο θα περιμενουμε να ρυθμιστει το οξυγονο να πιασουμε τα κιλακια μας κ να μπορει να φαει με μπιμπερο.σ ευχαριστω πολυ ανυπομωνω να την παρουμε σπιτι.κλεισαμε κ το καροτσι εχθες αρχιζω δειλα δειλα να της κανω κ τα πρωτα ψωνια φορμακια κτλ κ οταν με το καλο γυρισουμε σπιτι θα ξεκινησω να της φτιαχνω κ το δωματιο σιγα σιγα τα κανω ολα με επιφυλαξη.

πρίν από 33 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου!!Ελπιζω να ειστε ολες καλα !

@Smile89 @Beboula25 @ΦαιηΚατς αυτο με το μπανιο ειναι αληθεια για τους πρωτους μηνες.Επειδη το εμβρυο δεν μπορει να ρυθμισει τη θερμοκρασια του σωματος του ακομα δεν κανουμε μπανιο με καυτο νερο,το αποφευγουμε.Εννοω να γεμισουμε τη μπανιερα και να λιωσουμε.Στο τελος της εγκυμοσυνης ομως που εχει αναπτυχθει το μωρο απο οτι διαβασα στο βιβλιο εγκυμοσυνης που εχω,δε υπαρχει θεμα(στο 3ο τριμηνο νομιζω).Εγω παλι ομως δεν θα γεμιζα μπανιερα, αλλα κανω πολυ ζεστα ντουζ  γιατι ανακουφιζουν απιστευτα απο τα πετρωμτα και τα τραβηγματα που εχω. Το ζεστο νερο δρα πολυ ευγεργετικα γιαυτο και το χρησιμοποιουν σε φυσικους τοκετους για ανακουφιση απο τον πονο. 

 

Μπραβο Βασω μου ημουν σιγουρη οτι θα το ξεπερασει κ αυτο. Γρηγορα περαστικα στην ομορφη κορουλα σας :wub:

Ευχαριστω νικολ μου κ εσυ με το καλο να δεχθεις το μωρακι σου!!

  • Μου αρέσει 2

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Χαχαχα τρελαινομαι για αφρατα μπουτακια!! ❤❤❤ χαιρομαι που ειστε καλα nanoula μου,συντομα θα ανηκω στο κλαμπ των ξενυχτισμενων μαναδων και θα παρηγοριομαστε εδω παρεα..να μπορουσαμε βεβαια να το συνδιαζαμε με ποτάκι και ξηροκαρπια και θα ειμασταν σουπερ :mrgreen:

Αντε αντε να μας ερθεις με το καλο να γκρινιαζουμε παρεα. Οσο για το ποτακι μου χει λειψει τοοοοσο πολυ!!! Φαντασου οτι ειχα πιει ενα δυο ποτηρακια στην εγκυμοσυνη αλλα τωρα με τον θηλασμο ειναι πιο αυστηρα τα πραγματα και δεν μπορω να πιω!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι περασε ο καιρος Beboula μου :)

Τωρα βαρυνα μεγαλωσε και η κοιλια και με δυσκολευει λιγακι.Βασικα παω τουαλετα συνεχεια και δυσκολευομαι αρκετα με το φαγητο.Τρωω λιγο,γιατι εχω μεγαλη δυσφορια. Εχω και τα γνωστα πετρωματα λιγο πιο συχνα αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι καλα δεν εχω αλλαξει κατι στις δραστηριοτητες μου,απλα κουραζομαι πιο ευκολα τωρα.Εσυ πως εισαι??

Πιέζεται και το διάφραγμα αν δεν κάνω λάθος για αυτό έχουμε την δυσφορία σε αυτό το στάδιο. Τώρα θα σας βλέπει κάθε εβδομάδα ας πούμε; 

Καλα είμαι και από ενέργεια εντάξει.Τώρα παντως νιώθω ακόμη περισσότερο τις αλλαγές,νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοω. 

Τα πετρώματα είναι ξεκάθαρα διαφορετικά στην εικόνα και στην αίσθηση απο τις κινήσεις του μικρού; 

πρίν από 6 λεπτά , Vasoth. είπε:

Εχουμε μεσα 82μερες στης 12 φεβρουαριου γινομαστε τριων μηνων.συμφωνα με την εγκυμοσύνη ομως ειμαστε στις 38 εβδομαδες.οταν μας δωσουν το οκ για τα ματια θα γυρισουμε πατρα παλι κ αν δε προκυψει κατι αλλο θα περιμενουμε να ρυθμιστει το οξυγονο να πιασουμε τα κιλακια μας κ να μπορει να φαει με μπιμπερο.σ ευχαριστω πολυ ανυπομωνω να την παρουμε σπιτι.κλεισαμε κ το καροτσι εχθες αρχιζω δειλα δειλα να της κανω κ τα πρωτα ψωνια φορμακια κτλ κ οταν με το καλο γυρισουμε σπιτι θα ξεκινησω να της φτιαχνω κ το δωματιο σιγα σιγα τα κανω ολα με επιφυλαξη.

Ευχαριστω νικολ μου κ εσυ με το καλο να δεχθεις το μωρακι σου!!

Μεγια το καρότσι! Όλα καλα να πάνε Βασω μου και θα πάνε η μικρούλα το πάλεψε κ αυτό και θα τα ξεπεράσει τα εμπόδια πρώτα ο Θεός! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ναι περασε ο καιρος Beboula μου :)

Τωρα βαρυνα μεγαλωσε και η κοιλια και με δυσκολευει λιγακι.Βασικα παω τουαλετα συνεχεια και δυσκολευομαι αρκετα με το φαγητο.Τρωω λιγο,γιατι εχω μεγαλη δυσφορια. Εχω και τα γνωστα πετρωματα λιγο πιο συχνα αλλα σε γενικες γραμμες ειμαι καλα δεν εχω αλλαξει κατι στις δραστηριοτητες μου,απλα κουραζομαι πιο ευκολα τωρα.Εσυ πως εισαι??

Ασε εχω βρει την υγεια μου..οταν κανω ζεστο ντουζακι βγαινω αλλος ανθρωπος :)

Εμένα και στις δύο εγκυμοσύνες μου πέρασα τους δύσκολους μήνες καλοκαίρι! Όλη μέρα μέσα σε μια μπανιέρα την έβγαζα! Βέβαια το καλύτερο ήταν στη θάλασσα... Εκεί να δεις ανακούφιση!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αντε αντε να μας ερθεις με το καλο να γκρινιαζουμε παρεα. Οσο για το ποτακι μου χει λειψει τοοοοσο πολυ!!! Φαντασου οτι ειχα πιει ενα δυο ποτηρακια στην εγκυμοσυνη αλλα τωρα με τον θηλασμο ειναι πιο αυστηρα τα πραγματα και δεν μπορω να πιω!! 

Εμενα να δεις ποσο μου ελειψε! Λεω με το που θα γεννησω φερτε μου μπουκαλια! :-P Παντως σε κατι σεμιναρια θηλασμου που εκανα μας ειπαν πως δεν απαγορευεται απλα πρεπει να περασουν καποιες ωρες για να θηλασεις μετα ωστε να μη περασει στο μωρο..θα το ψαξω εξονυχίστηκα :D 

πρίν από 33 λεπτά , Beboula25 είπε:

Πιέζεται και το διάφραγμα αν δεν κάνω λάθος για αυτό έχουμε την δυσφορία σε αυτό το στάδιο. Τώρα θα σας βλέπει κάθε εβδομάδα ας πούμε; 

Καλα είμαι και από ενέργεια εντάξει.Τώρα παντως νιώθω ακόμη περισσότερο τις αλλαγές,νομίζω καταλαβαίνεις τι εννοω. 

Τα πετρώματα είναι ξεκάθαρα διαφορετικά στην εικόνα και στην αίσθηση απο τις κινήσεις του μικρού; 

 

Ναι ειναι εντελως διαφορετικα απο τις κινησεις του μωρου.Πετρωνει ολη η μητρα γινεται πολυ σκληρη και πλεον επειδη ειναι μεγαλη με πιεζει παντου,στην κυστη στα πλευρα και νιωθω δυσφορια.Ενω το νινακι κανει χορευτικες κινησεις μεσα χαχα..ειναι απολαυση. Υπαρχουν φορες βεβαια που και το μωρο με πιεζει στην κυστη η καπου που μπορει να πονεσω αλλα σε γενικες γραμμες οι κινησεις του δεν με ενοχλουν ουτε πονανε ιδιαιτερα.

Τωρα μια τελευταια επισκεψη εχω και μετα καθε εβδομαδα θα κανω καρδιοτοκογραφημα στην κλινικη

πρίν από 30 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Εμένα και στις δύο εγκυμοσύνες μου πέρασα τους δύσκολους μήνες καλοκαίρι! Όλη μέρα μέσα σε μια μπανιέρα την έβγαζα! Βέβαια το καλύτερο ήταν στη θάλασσα... Εκεί να δεις ανακούφιση!

Αχ ασε ευτυχως που δεν ειναι καλοκαιρι θα υπεφερα..εχω μεγαλη δυσανεξια στη ζεστη,μου πεφτει και η πιεση δεν την παλευω..ολοι μετρανε μερες να ερθει το καλοκαιρι και εγω για να ερθει ο χειμωνας :D


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Χαχαχ μια χαρά κ εσυ!! Δεν μπορώ ρε έχω κόλλημα έχω μεγαλώσει με μουσική έτσι κ εγω από την κοιλιά της μανούλας μου.. Πάντως κ αυτή με έκραξε με το ηχειακι :roll:

Ε καλά πες της !!! Όλα καλά καλε!!!

3 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Γεια σας τσουουπρες !!!

Αχ @Beboula25 εισαι μεταλου??? Χεχεχε μην αγχωνεσαι παντως. Και γω τα ιδια εκανα. Στην αρχη του εβαζα κλασσικη μουσικη και καλα για να εχει μουσικη παιδεια απο την κοιλια. Αλλα πολυ ξενερωτα μου φαινοντουσαν και με νυσταζαν. Μετα ο μπαμπας μας εβαζε τερμα ρεμπετικα που του αρεσουν και εβαζε το ηχειο στην κοιλια για να μαθει ο γιος καλη μουσικη απο μωρο. Εγω απο την αλλη ηθελα να τον κανω χορευτη και του εβαζα αγιε αγιε αγιεεεε φουεγκοοοο. :lol: Και τελικα το παιδι βγηκε και ειναι μια χαρα, τιποτα δεν επαθε. Ενταξει, λιγο γυαλιζει το ματι του, αλλα ολα κομπλε, καλα ειμαστε :lol:

Εκλαψαααααα!!!! Ρε τομ γαμπρό μου πρόσεχε!!! Εμένα του έβαζε Καρρά εγώ της έβαζα Νότη!!!! Χαχαχα

2 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Αχ και μ αρεσει τοσο πολυ ο χαρουλης!! Προ εγκυμοσυνης πηγαινα συχνα σε συναυλιες του! Και παπακωνσταντινου και μαλαμα φυσικα !! Αλλα εχω παει κ λοκομοντο, οπου γαμος και χαρα δηλαδη... 

Εννοειται να της βαζεις, θα της αρεσει. Κ αν ακουγες καποιο κομματι περισσοτερο ισως και να το θυμαται. 

Εγω του κανω και το αλλο. Το πρωι που ξυπναμε του λεω πχ καλημερα μωρακι μου!! - goodmorning my baby. Θα φαμε?? - Shall we eat? :lol: Τα κανω βεβαια μονο οταν ειμαι μονη μου, αν ειναι μπροστα ο αντρας δεν τα κανω αυτα γιατι θα ακουσω καραμουζα χεχεχε

 

Τι κανει η μικρη σου αγαπη μου?? Πως πατε? 

Ταχυρυθμα βλέπω!!!

1 ώρα πρίν, Nicol_ είπε:

Ολα καλα beboula μου εγω,μπηκα στο μηνα μου και ειμαι στην αναμονη :) Την Πεμπτη εχω ραντεβου το γιατρο να δουμε το νινακι και τι  θα μας πει.Ανυπομονω :D 

Άντε ρεεεε!!!! Πωωωω τι τέλεια!!!

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Εννοειται να μαζευτούμε να ξεσαλώσουμε! :mrgreen: Αλλωστε το σπίτι του είναι σαν ροκ μπαράκι ειλικρινά και θα λες πήγα και την τσάρκα μου :lol:

Τιποτα ρε το παιδί θα είναι απλά υπέροχο  με εξαίσιο χαρακτήρα :razz:

Θα φέρω κ τον μπαμπά μου ήταν dj στις ντισκοτέκ χαχαχσ

  • Χαχα 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...