Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, ilenan είπε:

      Καλησπέρα κι από μένα ! Υπαρχει κάποια κοπέλα που να μην είχε ποτε της θετικό τεστ και τελικά να τα κατάφερε. Παλεύουμε 3 χρόνια τώρα. 4 σπερματέγχυσεις και 3 έμβρυομεταφορες με αρίστης ποιότητας έμβρυα και κανένα θετικό αποτέλεσμα. Όλες οι εξετάσεις, μα όλες οι εξετάσεις,  πολύ καλες . Έχω ένα ιστορικό ενδομητριωσης. Η διάγνωση όμως είναι ανεξήγητη υπογονιμότητα.  Έχω κουραστεί !! Λες και το δικό μου σώμα δεν έχει φτιαχτεί για αυτό τον σκοπό ! Λες και δεν έχω μήτρα! Νιώθω απίστευτα απογοητευμένη !!

      Σε νιώθω απόλυτα. Κι εγώ ακριβώς τα ίδια βιώνω. Πάνω από 3 χρόνια προσπαθούμε και δεν έμεινα πότε έγκυος. Επίσης, μια σπερματεγχυση και μια εμβρυομεταφορα που δεν πέτυχαν. Μην απογοητεύεσαι, πιστεύω ότι σε όλες μας θα έρθει κάποια στιγμή το μωράκι. Θελει πίστη και υπομονή και θα έρθει εκεί που δεν το περιμένουμε!! 🙏

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 13 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

καλημερα Φαίη....να σ ζήσουν τα θαυματακια  σ κ να έχουν παντα υγεια....ναι νομίζω κάτι εχουμε ξαναπει...θα σας βομβάρδισω με ερωτήσεις ...χι χι.σεε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες

Κατερίνα μ δυνατη....σε ευχαριστω πολυ κ εσένα για τις ευχες σ...με το καλό κ το δικό σ σποριδακι ....υγεια κ τίποτες αλλο....συνέχισε έτσι...

Μαζί θα είμαστε κοριτσάκι μου!!! Θετικές σκέψεις και θα πάνε όλα καλά!!!Εγώ από τον φόβο μου βλέπω άσχημα όνειρα κ προσπαθώ να μη δίνω σημασία κ να λέω όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Katerina 88 είπε:

Μαζί θα είμαστε κοριτσάκι μου!!! Θετικές σκέψεις και θα πάνε όλα καλά!!!Εγώ από τον φόβο μου βλέπω άσχημα όνειρα κ προσπαθώ να μη δίνω σημασία κ να λέω όλα καλά θα πάνε αυτή τη φορά!!!

Ναι όλα θα πάνε καλά αγαπη μ....κάποιος μας χρωστάει πολλά.κ σε μένα κ σένα κ σε όλες μας....να μην φοβάσαι τίποτα....Κανένα κακό όνειρο δεν μπορεί να σε  πειράξει πλέον...εισσι μανα κ θα παραμείνεις για πολλά πολλά πολλά χρόνια ακόμα.......ναι θα είμαστε μαζί....Ότι θες να μ μιλάς...σε φιλω

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

Ναι όλα θα πάνε καλά αγαπη μ....κάποιος μας χρωστάει πολλά.κ σε μένα κ σένα κ σε όλες μας....να μην φοβάσαι τίποτα....Κανένα κακό όνειρο δεν μπορεί να σε  πειράξει πλέον...εισσι μανα κ θα παραμείνεις για πολλά πολλά πολλά χρόνια ακόμα.......ναι θα είμαστε μαζί....Ότι θες να μ μιλάς...σε φιλω

Σ'ευχαριστώ πολύ γλυκούλα μου!!!Με εμψυχώνεις!!!Ναι μας το χρωστάει αυτή τη φορά!!! :x

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα Τζουτζου μου τι κανεις πως είναι τα παιδάκια σου;; 

Σε σκεφτομουν θέλω να σε ρωτήσω κάτι αλλα μην γελάσεις μην κοροϊδέψετε! Λοιπόν εχθές ακούγαμε μουσική και λέω στον άντρα μου βάλτο πιο δυνατά και παιρνω το ηχειακι κ το βάζω στην κοιλιά. Ήταν τέρμα και ήταν Iron Maiden με καταλαβαίνεις;;; Λες να έκανα κακό στο αυτάκι του; Διάβασα πως δεν κάνει θα τρελαθω σου λέω

Ενα θα σου πω! Στον μεγάλο όταν ήμουν στον 8ο μήνα πήγα σε συναυλία locomodo! Τώρα που μεγάλωσε όταν ακούει locomodo χορεύει σαν τρελός! Άρα το μόνο που μπορεί να του έκανες είναι να τρελαίνεται για μεταλλιες!!!! ;)

  • Χαχα 3

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ενα θα σου πω! Στον μεγάλο όταν ήμουν στον 8ο μήνα πήγα σε συναυλία locomodo! Τώρα που μεγάλωσε όταν ακούει locomodo χορεύει σαν τρελός! Άρα το μόνο που μπορεί να του έκανες είναι να τρελαίνεται για μεταλλιες!!!! ;)

Χαχαχα τρελλη! Μα ξέρω που να απευθυνθώ παιδάκι μου σου λέω από εχθές ήθελα να σου στείλω αλλα μου έλεγε ο άντρας μου μην το πεις πουθενά θα σε κοροϊδεύουν. Αφού έτσι διάβασα και σκιαχτηκα γιατι έλεγε σε καμία περίπτωση ηχεία στην κοιλιά και σε χώρους με τέρμα μουσική κ πολλά μπάσα! Ότι εκανα δλδ :roll: 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 6 λεπτά , Beboula25 είπε:

Χαχαχα τρελλη! Μα ξέρω που να απευθυνθώ παιδάκι μου σου λέω από εχθές ήθελα να σου στείλω αλλα μου έλεγε ο άντρας μου μην το πεις πουθενά θα σε κοροϊδεύουν. Αφού έτσι διάβασα και σκιαχτηκα γιατι έλεγε σε καμία περίπτωση ηχεία στην κοιλιά και σε χώρους με τέρμα μουσική κ πολλά μπάσα! Ότι εκανα δλδ :roll: 

Να του πεις ότι δεν γελάμε εδώ μέσα η μία με την άλλη γιατί κουβαλάμε τα ίδια μυαλά!!! Όχι κοριτσακι μου, δεν παθαίνει τίποτα...και εγώ του ροκ και μέταλ με ακουστικά στη κοιλιά και απλά του αρέσει αυτή η μουσική! 


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Να του πεις ότι δεν γελάμε εδώ μέσα η μία με την άλλη γιατί κουβαλάμε τα ίδια μυαλά!!! Όχι κοριτσακι μου, δεν παθαίνει τίποτα...και εγώ του ροκ και μέταλ με ακουστικά στη κοιλιά και απλά του αρέσει αυτή η μουσική! 

Μπράβο το παιδί εύγε! Γενικοτερα δεν σκέφτομαι τέτοια, ο λόγος φοβίας μετά είναι που κάθομαι κ ψαχνω στο ιντερνετ ενώ γνωρίζω πως ΔΕΝ πρέπει. Τέλος πάντων απλά δεν ξανά βάζω το ηχείο Χαχαχ 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Beboula25 είπε:

Μπράβο το παιδί εύγε! Γενικοτερα δεν σκέφτομαι τέτοια, ο λόγος φοβίας μετά είναι που κάθομαι κ ψαχνω στο ιντερνετ ενώ γνωρίζω πως ΔΕΝ πρέπει. Τέλος πάντων απλά δεν ξανά βάζω το ηχείο Χαχαχ 

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου.. 

Όλοι το κάναμε και συνεχίζουμε και ας ξέρουμε ότι δεν πρέπει! Εγώ που ήμουν και τόσα χρόνια μέσα στα πράγματα έκανα χοντρή πατάτα στην δεύτερη εγκυμοσύνη. Μπήκα και έκανα αφρολουτρο σε καυτό νερό! Και μιλάμε για πολυυυυυυ καυτό νερό! Μόλις το κατάλαβα λέω εντάξει, το έβρασα το παιδάκι μου! Αλλά ευτυχώς όλα καλά!

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Όλοι το κάναμε και συνεχίζουμε και ας ξέρουμε ότι δεν πρέπει! Εγώ που ήμουν και τόσα χρόνια μέσα στα πράγματα έκανα χοντρή πατάτα στην δεύτερη εγκυμοσύνη. Μπήκα και έκανα αφρολουτρο σε καυτό νερό! Και μιλάμε για πολυυυυυυ καυτό νερό! Μόλις το κατάλαβα λέω εντάξει, το έβρασα το παιδάκι μου! Αλλά ευτυχώς όλα καλά!

Εγώ πήγα να βάλω ξύλα στο τζάκι και άναψε η κοιλιά!!! Χαχαχα φλαμπε την έκανα!!! Μουχαχα

Τι πειράζει το καυτό μπανάκι;;

  • Χαχα 3

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Smile89 είπε:

Εγώ πήγα να βάλω ξύλα στο τζάκι και άναψε η κοιλιά!!! Χαχαχα φλαμπε την έκανα!!! Μουχαχα

Τι πειράζει το καυτό μπανάκι;;

Ανεβάζει τη θερμοκρασία του αμνιακού υγρού! Δεν επιτρέπεται! Γι'αυτό και το καλοκαίρι απαγορεύεται η ηλιοθεραπεία... Αααααα καλή είσαι και εσύ! Αχαχαχαχαχα τσικνοπέμπτη ήταν;;;;;

  • Χαχα 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 3 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Ανεβάζει τη θερμοκρασία του αμνιακού υγρού! Δεν επιτρέπεται! Γι'αυτό και το καλοκαίρι απαγορεύεται η ηλιοθεραπεία... Αααααα καλή είσαι και εσύ! Αχαχαχαχαχα τσικνοπέμπτη ήταν;;;;;

Οχιιιιιι χαχαχαχαα. Εμένα ο γιατρός μου είχε πει να κάνω μπάνιο όπως έκανα, μου λέει αυτά τα έλεγαν παλιά και δεν ισχύουν. Τι να πεις!!!!ο καθένας....

Αααα κ @Beboula25 εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη τής έβαζα δυνατά ένα συγκεκριμένο τραγούδι. Σε πληροφορω της το βάζω τώρα κ με το που ακούει αρχίζει πιπιλαει τα δάχτυλα, κουρνιάζει κ κλείνει τα ματάκια. Το αναγνωρίζει λοιπόν κι αυτό είναι πολύ καλό, είναι θετικό σημάδι ανάπτυξης. 

  • Μου αρέσει 2

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 30 λεπτά , Smile89 είπε:

Οχιιιιιι χαχαχαχαα. Εμένα ο γιατρός μου είχε πει να κάνω μπάνιο όπως έκανα, μου λέει αυτά τα έλεγαν παλιά και δεν ισχύουν. Τι να πεις!!!!ο καθένας....

Αααα κ @Beboula25 εγώ σε όλη την εγκυμοσύνη τής έβαζα δυνατά ένα συγκεκριμένο τραγούδι. Σε πληροφορω της το βάζω τώρα κ με το που ακούει αρχίζει πιπιλαει τα δάχτυλα, κουρνιάζει κ κλείνει τα ματάκια. Το αναγνωρίζει λοιπόν κι αυτό είναι πολύ καλό, είναι θετικό σημάδι ανάπτυξης. 

Ο κάθε γιατρός τα δικά του... Πώς τα πάτε εσείς κοριτσακι μου;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΦαιηΚατς είπε:

Ο κάθε γιατρός τα δικά του... Πώς τα πάτε εσείς κοριτσακι μου;

Η κυρία το χει βρεί τώρα και ξυπνάει τα πρώινα και κάθεται ένα τετράωρο ξύπνια αλλά με γκρίνια. Ξυπνάει μετά τρώει κοιμάται. Ξυπνάει τρώει κοιμάται. Ξυπνάει την κάνω μπάνιο τρώει μας βγάζει την πίστη ένα δίωρο με κλάμα. Κοιμάται ξυπνάει τρώει κοιμάται......και πάλι από την αρχη.!!!


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Smile89 είπε:

Η κυρία το χει βρεί τώρα και ξυπνάει τα πρώινα και κάθεται ένα τετράωρο ξύπνια αλλά με γκρίνια. Ξυπνάει μετά τρώει κοιμάται. Ξυπνάει τρώει κοιμάται. Ξυπνάει την κάνω μπάνιο τρώει μας βγάζει την πίστη ένα δίωρο με κλάμα. Κοιμάται ξυπνάει τρώει κοιμάται......και πάλι από την αρχη.!!!

Πονάει η κοιλίτσα της μωρέ μάλλον... Υπομονή, συνήθως στο 3 μηνο σταματάνε οι κολικοί!


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , ΦαιηΚατς είπε:

Πονάει η κοιλίτσα της μωρέ μάλλον... Υπομονή, συνήθως στο 3 μηνο σταματάνε οι κολικοί!

Δεν ξέρω αν είναι κολικοί. Λες? Την ψιλοπαιρνει ο ύπνος κ πετάγεται. Λές?? Δεν πολύ σηκώνει τα πόδια όμως. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...