Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Ele@n

      Είμαι 39 και προσπαθώ 6 χρόνια με εξωσωματικες. Η εμπειρία μου λέει να πας στον καλύτερο γιατρό και να μην περιφέρεσαι δεξιά αριστερά. Ειχαμε γυρίσει όλα τα κέντρα έχω αλλάξει πόσους γιατρούς και κανένας δε μου είχε βρει την ενδομητριωση και όσες προσπάθειες έκανα πήγαιναν στραφη. 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 5 λεπτά , marian84 είπε:

Εμενα οι αναγουλες ειχαν σταματησει ξαφνικα την 9η βδομ για 2μερες και ειχα φρικαρει.Ημουν σιγουρη οτι κατι δε πηγαινε καλα.Ε ξαναρθαν μετα και κρατησαν μεχρι τη 14η βδομαδα.Για τις καφε εκκρισεις τι σου πε ο γιατρος?

 Ααα δεν είμαι η μόνη που σκέφτομαι έτσι. Μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό, να πάρω κι άλλο utrogestan αλλά ευτυχώς κράτησαν μόνο 2 μέρες και μετά σταμάτησαν κι αυτές. Τι να πω ελπίζω απλά να είμαι από τις λίγες τυχερες που δεν ταλαιπωρούνται από έντονα συμπτώματα... Μεγάλη ανασφάλεια πάντως να πρέπει να περιμενεις πότε θα πας στον γιατρό για να βεβαιωθείς ότι όλα είναι καλά. Πείτε με τρελή αλλά αν πάνε όλα καλά κι ακούσω αργότερα το μπεμπάκι θα πάρω ντόπλερ σπίτι όποτε νιώθω ανασφαλεια να το ακούω χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 27 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Αχ βρε κοριτσια τι να πω με αυτά τα συμπτώματα πια. Εγώ έκλεισα προχθές την 8η εβδομάδα κι ενώ το σ/κ ήμουν χαλια και δεν άντεχα καθόλου μπροστά σε οθόνη, είχα και την προηγούμενη εβδομάδα λίγες καφέ εκκρίσεις, από χθες έχω πάλι ενέργεια, καλή διάθεση και ναυτίες γιοκ! Που είναι το πρόβλημα θα μου πείτε? Ξέρω είμαι τρελή αλλά όχι αχάριστη δεν είναι ότι δεν χαιρομαι απλά μια ανησυχία την έχω για την απότομη αλλαγή. Αααα βέβαια ο πόνος στη μέση πόνος από την ξάπλα και το γενικότερο καθισιό φαντάζομαι, ευτυχώς διάβασα κάποια κοπέλα ότι περπατάει νομίζω εσύ @Beboula25 κι αναθάρρησα γιατι είναι το μόνο που έκανα έντονα πριν και το μόνο που ανακουφίζει τη μέση μου!

Κοριτσάκι μου τώρα διανύω την 9 εβδομάδα, την προηγούμενη εβδομάδα σταμάτησαν όλα για 3-4 ημέρες κ ξαφνικά από τη Δευτέρα είμαι πάλι χάλια.Μην ανησυχείς κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κοριτσάκι μου τώρα διανύω την 9 εβδομάδα, την προηγούμενη εβδομάδα σταμάτησαν όλα για 3-4 ημέρες κ ξαφνικά από τη Δευτέρα είμαι πάλι χάλια.Μην ανησυχείς κ προσπάθησε να μην αγχώνεσαι.

Αχ βρε Κατερινάκι τι να πω, σταματούν ανασαίνουμε σωματικά αλλά αγχωνόμαστε ψυχολογικα, ξαναέρχονται ηρεμούμε αλλά ταλαιπωρούμαστε! Εσύ το ζεις με τα όλα του! Πότε είναι το επόμενο ραντεβού σου? Εμείς θα πάμε την επόμενη Πέμπτη.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Myrtw80 είπε:

Αχ βρε Κατερινάκι τι να πω, σταματούν ανασαίνουμε σωματικά αλλά αγχωνόμαστε ψυχολογικα, ξαναέρχονται ηρεμούμε αλλά ταλαιπωρούμαστε! Εσύ το ζεις με τα όλα του! Πότε είναι το επόμενο ραντεβού σου? Εμείς θα πάμε την επόμενη Πέμπτη.

ρε κοριτσια εγω ειμαι είδη 5 βδομάδες κ κατι...εχτος από συνχοουρια κ πείνα μεγαλη κ αλλαγή την διάθεση δεν εχω κάτι άλλο....πειράζει η ειναι νωρίς ακόμα???? 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Αχ βρε Κατερινάκι τι να πω, σταματούν ανασαίνουμε σωματικά αλλά αγχωνόμαστε ψυχολογικα, ξαναέρχονται ηρεμούμε αλλά ταλαιπωρούμαστε! Εσύ το ζεις με τα όλα του! Πότε είναι το επόμενο ραντεβού σου? Εμείς θα πάμε την επόμενη Πέμπτη.

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κοριτσάκι μου!!Να σκεφτόμαστε θετικά!!Εγώ την Τρίτη θα πάω και ελπίζω να είναι όλα καλά!!

πρίν από 2 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ρε κοριτσια εγω ειμαι είδη 5 βδομάδες κ κατι...εχτος από συνχοουρια κ πείνα μεγαλη κ αλλαγή την διάθεση δεν εχω κάτι άλλο....πειράζει η ειναι νωρίς ακόμα???? 

Νορμάλ είναι κοριτσάκι μου!!Μην ανησυχείς!!Όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα σε πιάνουν διάφορα!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Σε καταλαβαίνω απόλυτα κοριτσάκι μου!!Να σκεφτόμαστε θετικά!!Εγώ την Τρίτη θα πάω και ελπίζω να είναι όλα καλά!!

Νορμάλ είναι κοριτσάκι μου!!Μην ανησυχείς!!Όσο προχωράει η εγκυμοσύνη θα σε πιάνουν διάφορα!!

σε ευχαριστω Κατερινάκι μ.....να προσέχεις...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ρε κοριτσια εγω ειμαι είδη 5 βδομάδες κ κατι...εχτος από συνχοουρια κ πείνα μεγαλη κ αλλαγή την διάθεση δεν εχω κάτι άλλο....πειράζει η ειναι νωρίς ακόμα???? 

Μια χαρά είναι, εγώ στην 8η και πάλι πολύ λίγα πράγματα! Άσε που δεν ειναι και λίγα αυτά που ήδη έχεις!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα χαχαχα

@Katerina88 πλησιάζει το ραντεβού με το μωράκι σου! Τι καλά, υπομονή μέχρι τότε!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Κι εσύ γλυκούλα μου!!!

❤❤❤❤

πρίν από 17 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Μια χαρά είναι, εγώ στην 8η και πάλι πολύ λίγα πράγματα! Άσε που δεν ειναι και λίγα αυτά που ήδη έχεις!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα χαχαχα

@Katerina88 πλησιάζει το ραντεβού με το μωράκι σου! Τι καλά, υπομονή μέχρι τότε!

ευχαριστω Μυρτώ μ ....να είσαι καλά....Φιλάκια πολλά κ σε σένα κ να προσέχεις επίσης.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Myrtw80 είπε:

 Ααα δεν είμαι η μόνη που σκέφτομαι έτσι. Μου είπε ότι δεν είναι κάτι ανησυχητικό, να πάρω κι άλλο utrogestan αλλά ευτυχώς κράτησαν μόνο 2 μέρες και μετά σταμάτησαν κι αυτές. Τι να πω ελπίζω απλά να είμαι από τις λίγες τυχερες που δεν ταλαιπωρούνται από έντονα συμπτώματα... Μεγάλη ανασφάλεια πάντως να πρέπει να περιμενεις πότε θα πας στον γιατρό για να βεβαιωθείς ότι όλα είναι καλά. Πείτε με τρελή αλλά αν πάνε όλα καλά κι ακούσω αργότερα το μπεμπάκι θα πάρω ντόπλερ σπίτι όποτε νιώθω ανασφαλεια να το ακούω χαχαχα

Εγω δε σε λεω καθολου τρελη!!!εχω βρει ντοπλερ για το σπιτι και ημοθν ετοιμη να το παρω αλλα λογω ιστορικου με βλεπει καθε 15 μερες ο γιατρος οποτε ειπα να το παλεψω μεσα μου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 32 λεπτά , Myrtw80 είπε:

Μια χαρά είναι, εγώ στην 8η και πάλι πολύ λίγα πράγματα! Άσε που δεν ειναι και λίγα αυτά που ήδη έχεις!!! Με το καλό και τα υπόλοιπα χαχαχα

@Katerina88 πλησιάζει το ραντεβού με το μωράκι σου! Τι καλά, υπομονή μέχρι τότε!

Ναι κοριτσάκι μου!! Άντε να δούμε!!

πρίν από 9 λεπτά , marian84 είπε:

Εγω δε σε λεω καθολου τρελη!!!εχω βρει ντοπλερ για το σπιτι και ημοθν ετοιμη να το παρω αλλα λογω ιστορικου με βλεπει καθε 15 μερες ο γιατρος οποτε ειπα να το παλεψω μεσα μου.

Εγώ πάντως έχω πάρει ντοπλερ κ το έχω στο σπίτι μετά το τραγικό συμβάν που πέρασα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη.Μεχρι σε στιγμής δεν το έχω χρησιμοποιήσει.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , marian84 είπε:

Εγω δε σε λεω καθολου τρελη!!!εχω βρει ντοπλερ για το σπιτι και ημοθν ετοιμη να το παρω αλλα λογω ιστορικου με βλεπει καθε 15 μερες ο γιατρος οποτε ειπα να το παλεψω μεσα μου.

Μου δίνεις δύναμη! Το ήξερα ότι υπάρχουν κι άλλες χαχαχα. Όλα καλα να σου πάνε κορίτσι μου κι όταν έρθει η στιγμή θα σε ρωτήσω νανταλλάξουμε απόψεις για το ποιο βρήκες!!! χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Ναι κοριτσάκι μου!! Άντε να δούμε!!

Εγώ πάντως έχω πάρει ντοπλερ κ το έχω στο σπίτι μετά το τραγικό συμβάν που πέρασα στη προηγούμενη εγκυμοσύνη.Μεχρι σε στιγμής δεν το έχω χρησιμοποιήσει.

Αν εχεις ζησει απωλεια ειναι απολυτα λογικο να  φοβασαι.Εγω την εζησα στο δευτερο 3μηνο οποτε οπως καταλαβαινεις αν δε το πιασω στα χερια μου το μωρο ζωντανο και στην ωρα του δεν ηρεμω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ρε κοριτσια εγω ειμαι είδη 5 βδομάδες κ κατι...εχτος από συνχοουρια κ πείνα μεγαλη κ αλλαγή την διάθεση δεν εχω κάτι άλλο....πειράζει η ειναι νωρίς ακόμα???? 

Να λες ότι είσαι τυχερή που δεν έχεις πιο δύσκολα συμπτώματα... 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Dimitr@17 είπε:

Να λες ότι είσαι τυχερή που δεν έχεις πιο δύσκολα συμπτώματα... 

θα το πω τότε ναι είμαι τυχερή ....Φιλάκια στη κοιλιτσα σ...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...