Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 1 λεπτό , Beboula25 είπε:

Αχ υπομονή κορίτσι μου θα περάσουν και θα ξεχάσεις. Αυτό μου έλεγαν κ ελεγα πως θα περάσει φαινόταν ατελείωτο είχα κ εμετούς συνέχεια. Και ομως δεν θυμαμαι τίποτα περνάει κ θα ηρεμήσεις.Αν μπορέσεις να πάρεις μια άδεια. 

@nanoula90 ναιιι μόλις τελείωσα πάω να περπατήσω να ξυπνήσω κ να φάω κάτι.

Χαχαχα αγελαδιτσα δλδ :lol: Μπράβο σας έτσι να τρώει το μωρό να μεγαλώσει να γίνει σαν τα ψηλα βουνά!!! Έτσι δεν μας έλεγαν;; Χαχαχ  

Σ'ευχαριστώ πολύ κοριτσάκι μου!!!Ναι αν δω κ δεν αντέχω θα πάρω αναρρωτική!

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

On 28/1/2019 at 3:47 ΜΜ, BettySt είπε:

 

Καλησπέρα κορίτσια Μ τι κάνετε; Πόσες φορές μέσα στην μέρα νιώθατε το μωράκι να έχει λόξυγκα; Εμένα έχει κάθε μέρα και τις τελευταίες τρεις μέρες έχει και δύο φορές...έχω γιατρό το απόγευμα και θα την ρωτήσω αλλά είναι φυσιολογικό δύο φορές κάθε μέρα;


 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, happysmile είπε:

Κοριτσια παρολο που εκοψα αρκετα τις βλακειες τα κιλα συνεχιζουν απτοητα ε 15βδομαδα 6.300 μεγες στιγμες!!επισης αυτες οι μερες για το επομενο ραντεβού δεν περνανε με τπτ ε?14 φεβρουαριου εχω κ φαινονται αιωνας..

Το θυρεοειδη σου τον ελεγχεις??Για τσεκαρε το

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα μανούλα!! Τρίωρο μου είπαν εδώ ξερω κ εγω ποια κάνω; Στην εξέταση γράφει 0,60’,120’. Και πειναω λιγάκι καλε! Ευχαριστώ πολύ!!! Τι κάνετε εσείς ο μικρούλης;

@Nicol_ μου σε ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά που πόνεσα λίγο,τι βελόνα μου έβαλε για ελέφαντα;;; Με τρυπησαν κ μετά στο μισάωρο ήπια την γλυκόζη και τώρα στη μια ώρα θα μου ξανά πάρουν κ μετά άλλη μια ώρα κ ξανά...:huh: Εσυ πως είσαι;

Εγω στην αρχη ειχα πετύχει μια πολυ καλη κοπελα που δεν με πονεσε καθολου και εβρισκε κατευθειαν φλεβα. Μετα δυστυχως με ανελαβε μια μικροβιολόγος που αμφιβάλλω αν ειχε παρει ποτέ της αιμα και δεν μου εβρισκε φλεβα,ενω εχω καλες και με κατατρυπησε. Φροντισε να φας κατι μετα για να μη ζαλιστεις. Ολα καλα εγω beboula μου στην αναμονη για το νινακι. Αρχισα λιγο να ζοριζομαι με την κοιλια αλλα ολα οκ :)

πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ τι κάνετε; Πόσες φορές μέσα στην μέρα νιώθατε το μωράκι να έχει λόξυγκα; Εμένα έχει κάθε μέρα και τις τελευταίες τρεις μέρες έχει και δύο φορές...έχω γιατρό το απόγευμα και θα την ρωτήσω αλλά είναι φυσιολογικό δύο φορές κάθε μέρα;

Ναι πολυ φυσιλογικο ειναι,εμενα και παραπανω κανει. :)


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Εγω στην αρχη ειχα πετύχει μια πολυ καλη κοπελα που δεν με πονεσε καθολου και εβρισκε κατευθειαν φλεβα. Μετα δυστυχως με ανελαβε μια μικροβιολόγος που αμφιβάλλω αν ειχε παρει ποτέ της αιμα και δεν μου εβρισκε φλεβα,ενω εχω καλες και με κατατρυπησε. Φροντισε να φας κατι μετα για να μη ζαλιστεις. Ολα καλα εγω beboula μου στην αναμονη για το νινακι. Αρχισα λιγο να ζοριζομαι με την κοιλια αλλα ολα οκ :)

Ναι πολυ φυσιλογικο ειναι,εμενα και παραπανω κανει. :)

Σε ευχαριστώ Νικόλ Μ απλά ανησύχησα 

Επίσης τον νιώθω υπερβολικά χαμηλά αυτό τι είναι;


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , marian84 είπε:

Το θυρεοειδη σου τον ελεγχεις??Για τσεκαρε το

Μαρια μου εκανα εξαιταση αιματος νοεμβριο κ ηταν οκ!η που θα παω σε διαιτολογο η δεν ξερω αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Να κανεις ότι σου έχει πει ο γιατρος να προσεχεις κ εσυ και να είσαι ήρεμη. 

Καλημέρα στην ομάδα!

Είστε καλα; Έχουμε κανα νέο κανα κουτσομπολιό;; Χαχαχ 

Εχω έρθει για την καμπύλη έχω ενα τρίωρο μπροστά μου...

Καλά αποτελέσματα!!!! Εγώ μετά είχα χτυπήσει την ζαμπονοτυροπιτα μου !!!! Ευκαιρία για δικαιολογία έψαχνα!!!! Μουχαχα

πρίν από 34 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ τι κάνετε; Πόσες φορές μέσα στην μέρα νιώθατε το μωράκι να έχει λόξυγκα; Εμένα έχει κάθε μέρα και τις τελευταίες τρεις μέρες έχει και δύο φορές...έχω γιατρό το απόγευμα και θα την ρωτήσω αλλά είναι φυσιολογικό δύο φορές κάθε μέρα;

Φυσιολογικοτατο!!! Που να δείς όταν γεννηθεί κι έχουν πολύ πλάκα!!!!

Το ότι τον νοιώθεις χαμηλά δεν σήμαινει κάτι απαραίτητα! απλά έχει βολεύει εκεί το αγόρι!!! Σου έχω πει πάλι κι εγώ χαμηλά την ενοιωθα!!!

  • Χαχα 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ. Κ πραγματικά έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω σε ποια ενότητα να γράψω για κάτι που με απασχολεί. Θ μπορούσατε να με βοηθήσετε; σας ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Βαλια Ασλαματζιδη είπε:

Κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ. Κ πραγματικά έχω μπερδευτεί. Δεν ξέρω σε ποια ενότητα να γράψω για κάτι που με απασχολεί. Θ μπορούσατε να με βοηθήσετε; σας ευχαριστώ πολύ. 

Καλησπέρα!! Εννοείται να μας πεις τι σε απασχολεί. 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 1 λεπτό , Smile89 είπε:

Καλησπέρα!! Εννοείται να μας πεις τι σε απασχολεί. 

Κορίτσια μου καλησπέρα σας... Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα. Είχα ελεύθερη επαφή την δεύτερη μέρα της ωορεξιας μου. Από την ώρα που άρχισε η ωορεξια είχα έντονα πονακια κάτω χαμηλά, μούδιασμα στο αριστερό μου πόδι κ συνήθως οι πόνοι οι χαμηλοί από την αριστερή πλευρά μου έφερναν κ πόνο στην μέση. Είχαμε μόνο μια ελεύθερη επαφή την δεύτερη ημέρα της ωορεξιας. Σήμερα είναι η 8η μέρα μετα την επαφή. Περιμένω περίοδο σε δέκα μέρες. Αυτό που με ανυσηχει είναι ότι τα πονακια, το μούδιασμα δεν έχουν σταματήσει κ είναι έντονα. Σούβλιες, το στήθος μου πονάει αρκετα. Υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει εμφύτευση κ να είμαι έγκυος; είναι η πρώτη φορά που έχω τόσες μέρες τέτοια έντονασυμπτώματα.  Σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας. 

πρίν από 7 λεπτά , Smile89 είπε:

Καλησπέρα!! Εννοείται να μας πεις τι σε απασχολεί. 

Κορίτσια μου καλησπέρα σας... Είμαι καινούρια εδώ κ θα ήθελα να ρωτήσω κάποια πράγματα. Είχα ελεύθερη επαφή την δεύτερη μέρα της ωορεξιας μου. Από την ώρα που άρχισε η ωορεξια είχα έντονα πονακια κάτω χαμηλά, μούδιασμα στο αριστερό μου πόδι κ συνήθως οι πόνοι οι χαμηλοί από την αριστερή πλευρά μου έφερναν κ πόνο στην μέση. Είχαμε μόνο μια ελεύθερη επαφή την δεύτερη ημέρα της ωορεξιας. Σήμερα είναι η 8η μέρα μετα την επαφή. Περιμένω περίοδο σε δέκα μέρες. Αυτό που με ανυσηχει είναι ότι τα πονακια, το μούδιασμα δεν έχουν σταματήσει κ είναι έντονα. Σούβλιες, το στήθος μου πονάει αρκετα. Υπάρχει περίπτωση να έχει γίνει εμφύτευση κ να είμαι έγκυος; είναι η πρώτη φορά που έχω τόσες μέρες τέτοια έντονασυμπτώματα. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια Μ τι κάνετε; Πόσες φορές μέσα στην μέρα νιώθατε το μωράκι να έχει λόξυγκα; Εμένα έχει κάθε μέρα και τις τελευταίες τρεις μέρες έχει και δύο φορές...έχω γιατρό το απόγευμα και θα την ρωτήσω αλλά είναι φυσιολογικό δύο φορές κάθε μέρα;

Γειά σου κορίτσι μου! Εγώ να σου πω δεν έχω καταλάβει να έχει λοξυγκα. Ίσως εγώ δεν το ξεχωρίζω από τις κινήσεις του μωρού. Εσύ πως το καταλαβενεις ότι έχει λοξυγκα;


OQ1lp2.pngUFlDp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , happysmile είπε:

Μαρια μου εκανα εξαιταση αιματος νοεμβριο κ ηταν οκ!η που θα παω σε διαιτολογο η δεν ξερω αληθεια.

Παντως και γω στα ιδια κιλα με σενα ειχα παρει στη βδομ που εισαι.Μετα δε ξαναζυγιστηκα.Φοβαμαι τι θα δω αχααχχαχα.Εγω ομως τρωω και γλυκακι καθε μερα σχεδον .Οχι πολυ αλλα λιγη σοκολατα τη τρωω.Μια φορα τη βδομαδα θα φαω πχ πιτσα οποτε τρωω και τις χαζομαρες μου.Δεν ειμαι μονο με φρουτα λαχανικα σαλατες

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , marian84 είπε:

Παντως και γω στα ιδια κιλα με σενα ειχα παρει στη βδομ που εισαι.Μετα δε ξαναζυγιστηκα.Φοβαμαι τι θα δω αχααχχαχα.Εγω ομως τρωω και γλυκακι καθε μερα σχεδον .Οχι πολυ αλλα λιγη σοκολατα τη τρωω.Μια φορα τη βδομαδα θα φαω πχ πιτσα οποτε τρωω και τις χαζομαρες μου.Δεν ειμαι μονο με φρουτα λαχανικα σαλατες

Μαρια μου ημουν 62 κ τωρα 68 με κραζουν οι φιλες οτι εχω βαλει παρα πολλα κ αγχωνομαι θα μ πεις για ολα αγχωνομαι αλλα οκ.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Εγω στην αρχη ειχα πετύχει μια πολυ καλη κοπελα που δεν με πονεσε καθολου και εβρισκε κατευθειαν φλεβα. Μετα δυστυχως με ανελαβε μια μικροβιολόγος που αμφιβάλλω αν ειχε παρει ποτέ της αιμα και δεν μου εβρισκε φλεβα,ενω εχω καλες και με κατατρυπησε. Φροντισε να φας κατι μετα για να μη ζαλιστεις. Ολα καλα εγω beboula μου στην αναμονη για το νινακι. Αρχισα λιγο να ζοριζομαι με την κοιλια αλλα ολα οκ :)

Ναι πολυ φυσιλογικο ειναι,εμενα και παραπανω κανει. :)

Με το καλό να έρθει ο μπεμπακος σου:) Η κοιλιτσα φαντάζομαι πλέον σε ζορίζει αρκετά 

Γενικα δεν πονάω κ ειδικά εκεί που πάω δεν είχα θέμα. Τελικά μάλλον οι φλεβίτσες μου σήμερα ήταν ευαίσθητες γιατί ζήτησα σε άλλη κοπέλα που έχει πολύ καλό χέρι κ τα ίδια. Όσο για την ζαλαδα έχω πάθει πατατράκ ξαφνικά. Δεν έφαγα πήγα μάρκετ κ γυρνώντας έτρεμα σαν το ψάρι ζήτησα βοηθεια από γειτόνισα να με πάει επάνω με τα πράγματα. Ακόμη δεν έχω συνελθει. 

Μιας που έχεις κάνει να σου πω τα αποτελέσματα πως τα βλέπεις; Και εσυ @nanoula90

Σε 0’ 85

Σε 60’ 93 

Σε 120’ 80

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...