Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 ώρα πρίν, Eflenew είπε:

      Όλα με το καλό κορίτσι μου!!! 

      Μπράβο σου!!! Τελεια είναι!! Καλούς διπλασιασμους και να ζήσεις αυτή την όμορφη διαδρομή!!!

      Σε ευχαριστώ πολύ 🥰😊!! 

      2 ώρες πρίν, helena212 είπε:

      Πόσο χαίρομαι! ΜΠΡΑΒΟ! ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!

      να έχεις μια καλή εγκυμοσυνη και τελειομηνη! ❤️❤️❤️🙏

      Σε ευχαριστώ πολύ 😘❤️🥰!!! 

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

πρίν από 28 λεπτά , @eirini είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!

Οπου να ναι γεννάω και γω και αγχώνομαι!! Να σας ρωτήσω με τι ρουχαλακια να βγάλω το παιδι απο το μαιευτηριο?? Αξίζει να πάρω φόρμα εξόδου που μια φορά μόνο θα χρησιμοποιήσει??

Καλημερα κ με το καλοοο να κρατησεις το ζουζουνι σου αγγαλια.....εγω την εβγαλα με φορμακι απο μεσα με πανα αγγαλιας κ με κουβερτουλα απο το μαιευτηριο...αλλα μας εφεραν δωρο αργοτερα φορμα εξοδου αλλα δεν ειναι στυλ μπουφαν ειναι βαμβακερο και βελουδινο σαν κουβερτουλα σκεψου κ με εχει καταβολεψει γιατι ηθελα να την βαλω πλεον στο καθισματακι αυτοκινητου αλλα με την κουβερτα δν μπορουσα να δεσω την ζωνη με αυτο μπορω....σιγουρα θα παω να παρω αλλα δυο σχεδια με αυτο το υφασμα για να εναλλαζω! Δεν θα τ χρησιμοποιησεις μια φορα με τπτ....κ επειδη ειναι χοντρο δεν χρειαζεται κουβερτα γιατι απο μεσα φοραει κανονικα ρουχαλακια οποτε για παιδιατρο κλπ ειναι οτι πρεπει!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

@Beboula25 ευχαριστώ για την εμπειρία σου με βοηθάει πολύ. Εμένα τώρα στο Β το βρήκαν και ομολογώ ότι τίποτα δεν άκουσα μετά από αυτό.

Έιχε τύχει να διαβάσω για τον επιπωματικό και τα τέρατα που μπορεί να σου συμβούν.

Φοβάμαι λοιπόν ακριβώς αυτό που περιγράφεις, μήπως έκανα κάτι λάθος ή αν υπάρχει πιθανότητα να κάνω κάτι στραβά, παρότι ο γιατρός μου απαγόρευσε μόνο συγκεκριμένα πράγματα. 


IfsYp3.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Kpp83 είπε:

@Beboula25 ευχαριστώ για την εμπειρία σου με βοηθάει πολύ. Εμένα τώρα στο Β το βρήκαν και ομολογώ ότι τίποτα δεν άκουσα μετά από αυτό.

Έιχε τύχει να διαβάσω για τον επιπωματικό και τα τέρατα που μπορεί να σου συμβούν.

Φοβάμαι λοιπόν ακριβώς αυτό που περιγράφεις, μήπως έκανα κάτι λάθος ή αν υπάρχει πιθανότητα να κάνω κάτι στραβά, παρότι ο γιατρός μου απαγόρευσε μόνο συγκεκριμένα πράγματα. 

Να κανεις ότι σου έχει πει ο γιατρος να προσεχεις κ εσυ και να είσαι ήρεμη. 

Καλημέρα στην ομάδα!

Είστε καλα; Έχουμε κανα νέο κανα κουτσομπολιό;; Χαχαχ 

Εχω έρθει για την καμπύλη έχω ενα τρίωρο μπροστά μου...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 38 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να κανεις ότι σου έχει πει ο γιατρος να προσεχεις κ εσυ και να είσαι ήρεμη. 

Καλημέρα στην ομάδα!

Είστε καλα; Έχουμε κανα νέο κανα κουτσομπολιό;; Χαχαχ 

Εχω έρθει για την καμπύλη έχω ενα τρίωρο μπροστά μου...

Καλημεεερα φαρινα μου! Τριωρο?? Την καμπυλη με τα 100gr θα κανεις?? 

Καλα αποτελεσματααα

Καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσουδια! Και στις καινουργιες καλη εγκυμοσυνη ευχομαι !

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 43 λεπτά , Beboula25 είπε:

Να κανεις ότι σου έχει πει ο γιατρος να προσεχεις κ εσυ και να είσαι ήρεμη. 

Καλημέρα στην ομάδα!

Είστε καλα; Έχουμε κανα νέο κανα κουτσομπολιό;; Χαχαχ 

Εχω έρθει για την καμπύλη έχω ενα τρίωρο μπροστά μου...

Καλημερούδια!  Εγω είχα κανει 2ωρο αλλα με μέτρηση ανα μισάωρο. Τρυπητηρι ειχαν γινει τα χερια μου. Ενω συνηθως δινουν ανα ωρα μετρηση. Καλα αποτελεσματα Beboula!

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημεεερα φαρινα μου! Τριωρο?? Την καμπυλη με τα 100gr θα κανεις?? 

Καλα αποτελεσματααα

Καλημερα κ στα υπολοιπα κοριτσουδια! Και στις καινουργιες καλη εγκυμοσυνη ευχομαι !

Καλημέρα μανούλα!! Τρίωρο μου είπαν εδώ ξερω κ εγω ποια κάνω; Στην εξέταση γράφει 0,60’,120’. Και πειναω λιγάκι καλε! Ευχαριστώ πολύ!!! Τι κάνετε εσείς ο μικρούλης;

@Nicol_ μου σε ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά που πόνεσα λίγο,τι βελόνα μου έβαλε για ελέφαντα;;; Με τρυπησαν κ μετά στο μισάωρο ήπια την γλυκόζη και τώρα στη μια ώρα θα μου ξανά πάρουν κ μετά άλλη μια ώρα κ ξανά...:huh: Εσυ πως είσαι;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Beboula25 είπε:

Να κανεις ότι σου έχει πει ο γιατρος να προσεχεις κ εσυ και να είσαι ήρεμη. 

Καλημέρα στην ομάδα!

Είστε καλα; Έχουμε κανα νέο κανα κουτσομπολιό;; Χαχαχ 

Εχω έρθει για την καμπύλη έχω ενα τρίωρο μπροστά μου...

@Beboula25 καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!!!Να πας να ξεκουραστείς μετά την καμπύλη!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!Πως την παλεψατε με ζαλάδες ανακατωσουρες κ δουλειά???

@Vassia13 τι έγινε κορίτσι μου?Πως είσαι?


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 2 λεπτά , Katerina 88 είπε:

@Beboula25 καλό κουράγιο κοριτσάκι μου!!!Να πας να ξεκουραστείς μετά την καμπύλη!!!

Καλημέρα κορίτσια!!!Πως την παλεψατε με ζαλάδες ανακατωσουρες κ δουλειά???

@Vassia13 τι έγινε κορίτσι μου?Πως είσαι?

Ευχαριστώ κοριτσαρα μου! Μετά έχω σούπερ,μαγείρεμα και τα σχετικά κ ήδη κουράστηκα που τα ανέφερα Χαχαχ 

Κατερινα μου εγω να σου πω ότι ελεγα αν δούλευα θα είχα αναγκαστικά σταματήσει γιατι δεν μπορουσα να σταθώ όρθια στο σπίτι ποσο μάλλον να δουλέψω. Ελπίζω να μην σε πάει έτσι και να αντέξεις. Σε ποια εβδομάδα είσαι;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα μανούλα!! Τρίωρο μου είπαν εδώ ξερω κ εγω ποια κάνω; Στην εξέταση γράφει 0,60’,120’. Και πειναω λιγάκι καλε! Ευχαριστώ πολύ!!! Τι κάνετε εσείς ο μικρούλης;

@Nicol_ μου σε ευχαριστώ! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά που πόνεσα λίγο,τι βελόνα μου έβαλε για ελέφαντα;;; Με τρυπησαν κ μετά στο μισάωρο ήπια την γλυκόζη και τώρα στη μια ώρα θα μου ξανά πάρουν κ μετά άλλη μια ώρα κ ξανά...:huh: Εσυ πως είσαι;

Αρα τη διωρη κανεις αν ειναι 120'. Μετα την καμπυλη να εχεις λιγο τον νου σου γιατι μπορει λιγο να ζαλιζεσαι η να νιωθεις μια υποτονια, να παρεις κατι αλμυρο να φας αγαπη! 

Καλα ειμαστε, φουσκωνουμε κ μεις. Ολη μερα τρωμε :lol: Τα μεμε μου αποτελουν πολο ελξης πλεον χαχαχα


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια παρολο που εκοψα αρκετα τις βλακειες τα κιλα συνεχιζουν απτοητα ε 15βδομαδα 6.300 μεγες στιγμες!!επισης αυτες οι μερες για το επομενο ραντεβού δεν περνανε με τπτ ε?14 φεβρουαριου εχω κ φαινονται αιωνας..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Beboula25 είπε:

Ευχαριστώ κοριτσαρα μου! Μετά έχω σούπερ,μαγείρεμα και τα σχετικά κ ήδη κουράστηκα που τα ανέφερα Χαχαχ 

Κατερινα μου εγω να σου πω ότι ελεγα αν δούλευα θα είχα αναγκαστικά σταματήσει γιατι δεν μπορουσα να σταθώ όρθια στο σπίτι ποσο μάλλον να δουλέψω. Ελπίζω να μην σε πάει έτσι και να αντέξεις. Σε ποια εβδομάδα είσαι;

Ότι μπορείς να κάνεις κοριτσάκι μου!!!Να μην κουράζεσαι!!!Εγώ πάω στη δουλειά κ ανακατευομαι, ζαλίζομαι.Χθες πήγα 2 ώρες κ έφυγα γιατί γυρναγαν όλα.Τωρα είμαι 9 κ 2 κ μάλλον θα με πάει έτσι όλα το πρώτο τρίμηνο.


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , Katerina 88 είπε:

Ότι μπορείς να κάνεις κοριτσάκι μου!!!Να μην κουράζεσαι!!!Εγώ πάω στη δουλειά κ ανακατευομαι, ζαλίζομαι.Χθες πήγα 2 ώρες κ έφυγα γιατί γυρναγαν όλα.Τωρα είμαι 9 κ 2 κ μάλλον θα με πάει έτσι όλα το πρώτο τρίμηνο.

Αχ υπομονή κορίτσι μου θα περάσουν και θα ξεχάσεις. Αυτό μου έλεγαν κ ελεγα πως θα περάσει φαινόταν ατελείωτο είχα κ εμετούς συνέχεια. Και ομως δεν θυμαμαι τίποτα περνάει κ θα ηρεμήσεις.Αν μπορέσεις να πάρεις μια άδεια. 

@nanoula90 ναιιι μόλις τελείωσα πάω να περπατήσω να ξυπνήσω κ να φάω κάτι.

Χαχαχα αγελαδιτσα δλδ :lol: Μπράβο σας έτσι να τρώει το μωρό να μεγαλώσει να γίνει σαν τα ψηλα βουνά!!! Έτσι δεν μας έλεγαν;; Χαχαχ  

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...