Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, fairy-mary είπε:

Καλα κ εγω...

Ειχα ερθει λιγο κατω....κρυο κρυο χαχαχα!

Ποτε περιπου εισαι;

Μεσα γεναρη;

Έφυγες????ναι έχει πολύ κρύο. Ναι έως 14/01.

4 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Μακάρι και εγώ να φτάσω αισιος μέχρι το τέλος!! Τόσο δρόμο έχω κάνει

Και η καμπύλη Μ είναι τέλεια τώρα πήρα τα αποτελέσματα

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!

1 hour ago, palmoira είπε:

Και μια ερώτηση κρίσεως...από καλλυντικά για το μωράκι σας τι μάρκα έχετε επιλέξει? Έχω λίγο μπερδευτεί η αλήθεια είναι. Οσες μανούλες έχω ρωτήσει η καθεμία έχει διαφορετική άποψη για το τι της άρεσε περισσότερο. 

Εγώ της frezzyderm

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 32 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αφρολουτρο/σαμπουαν λεω να παρω Frezyderm γιατι γενικα διαβασα καλα σχολια.Υπαρχει ομως και η γερμανικη Weleda εχουν πολυ καλα προιοντα με φυσικα συστατικα,επισης εχουν σαμπουαν αφρολουτρα κτλ οποτε  ειμαι αναμεσα σε αυτη και στη frezyderm.Παντως κρεμα αλλαγης πανας θα παρω σιγουρα Weleda με καλεντουλα γιατι διαβασα οτι ειναι πολυ καλη

Εχω ολη τη σειρα της frezyderm στο μπεμπη απο νεογεννητο και ειναι φανταστικη.Και ξηροδερμια που ειχε ηενυδατικη κρεμα σε λιγες μερες την εξαφανισε

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Nicol_ είπε:

Εγω θα παρω οπωσδηποτε. Σίγουρα θα χρειαστούμε. Purelan medela θα παρω

Δεν παίρνουν όλες. Ας πούμε μου λένε να βάζω λίγο γαλατάκι. Ξέρω γω. Άκουσα τής φρεζι ότι είναι καλή. Αυτή που λές θέλει ξέπλυμα πρίν το θηλασμό???


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 2 λεπτά , Smile89 είπε:

Δεν παίρνουν όλες. Ας πούμε μου λένε να βάζω λίγο γαλατάκι. Ξέρω γω. Άκουσα τής φρεζι ότι είναι καλή. Αυτή που λές θέλει ξέπλυμα πρίν το θηλασμό???

Οχι δεν χρειάζεται. Ειναι λανολινη,εντελώς φυσικη και ειναι πολυ καλη. 


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, loyloy είπε:

 

Αχ κορίτσια πήγα για πιπι και στο σκούπισμα είχα λίγο ροζ και απειροελάχιστο δλδ μια κουκίδα κόκκινο..χέστηκα απάνω Μ πήρα την γιατρό και Μ είπε όσο δεν πονάει η μέση δεν έχω πόνους περιόδου και συσπάσεις έντονες μπορεί να είναι από ουρολοίμωξη η κυστίτιδα....έλεος πια όλα σε εμενα;

  • Λυπημένη/-ος 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , Comet είπε:

Να παρεις.Ειναι πολυ καλη .Εμεινα πολυ ευχαριστημενη.Της medela εννοω

Comet εσυ δεν μου ειπες οτι την εβαζες απο τον 9ο? Και σε βοήθησε?  Γιατί λεω να το κανω κ εγω


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Κωνσταντίνα16 είπε:

Αχ κορίτσια πήγα για πιπι και στο σκούπισμα είχα λίγο ροζ και απειροελάχιστο δλδ μια κουκίδα κόκκινο..χέστηκα απάνω Μ πήρα την γιατρό και Μ είπε όσο δεν πονάει η μέση δεν έχω πόνους περιόδου και συσπάσεις έντονες μπορεί να είναι από ουρολοίμωξη η κυστίτιδα....έλεος πια όλα σε εμενα;

Ελα μην πεσεις ψυχολογικα.τωρα εγινε.

1 ώρα πρίν, Smile89 είπε:

Δεν παίρνουν όλες. Ας πούμε μου λένε να βάζω λίγο γαλατάκι. Ξέρω γω. Άκουσα τής φρεζι ότι είναι καλή. Αυτή που λές θέλει ξέπλυμα πρίν το θηλασμό???

Ειναξ φυτική. Θηλαζεις κατευθείαν. Της φρεζιντερμ θελει ξεπλυμα πριν θηλασεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, loyloy είπε:

Ελα μην πεσεις ψυχολογικα.τωρα εγινε.

Ειναξ φυτική. Θηλαζεις κατευθείαν. Της φρεζιντερμ θελει ξεπλυμα πριν θηλασεις.

Φοβάμαι μην γεννήσω τόσο πρόωρα


 

Link to comment
Share on other sites

Μιας κ μιλάτε περί καλλυντικων για τα μωρά μήπως ξέρετε αν η Mothercare δίνει ακόμα βαλιτσάκι με δείγματακια? Ή γενικά έχετε μπει στη διαδικασία να ζητήσετε από εταιρίες? 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...