Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 hour ago, Alex. Arap είπε:

Ωχ Παναγία μου έτσι ούτε μπορείς να ξεκουραστείς ούτε τίποτα. Θα πέρασουν και αυτά αλλά θέλει υπομονή. Έχετε και κολικούς; 

Καλημέρα κορίτσι!! 

Καλημερα φιληη!

1 hour ago, loyloy είπε:

Απο 9η μερα ξεκινησαν.λευκοι ηχοι τον ηρεμουν για λιγο

Κανα 3ωρο συνολικα.οχι συνεχομενο.με διαλείμματα 

Ωχ μωρε το ψυχακι μου. Κ μενα τοσο κοιμαται το βραδυ αλλα οχι εξαιτιας κολικων, αλλα επειδη ειναι μαμακιας και θελει ολο αγκαλια και μαμ. 

πρίν από 59 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Από 10 ημερών έχουμε απλά με μπέρδεψε πολύ η παιδίατρος γιατί μου έλεγε ότι είναι νωρίς για κολικούς.... Σταγόνες δεν παιρνουμε ακόμα αν και θυμάμαι και από τον μεγάλο ότι δεν έκαναν και κάτι ιδιαίτερο... Λευκούς ήχους τους βάζω κι εγώ, δείχνουν να τους ηρεμούν αλλά για λίγο... 

Και η μικρη εχει κολικους?? Η μονο ο μπεμπης? 

Πωπω κοριτσια μου ευτυχως που εχετε και λιγη βοηθεια, το να κλαινε και να μην μπορεις να κανεις κατι ειναι πραγματικα σπαρακτικο. 

πρίν από 14 λεπτά , Smile89 είπε:

 

 

Όντως δεν απέχω και πολύ, κοντεύω. Είδα όμως ότι πήρα τηλ τον γιατρό και μου λέει μην ανησυχείς σε 15 ώρες θα γεννήσεις. Εεεε και άραξα σπίτι και είδα "Γυναίκα χωρίς όνομα" χαχαχαχαα!!!!!Τραγικό.....

Αχαχαχαχ, καλε ειναι πολυ ρεαλιστικο το ονειρο. Οχι τιποτα αλλο, αλλα ειναι κ σε επαναληψη η γυναικα χωρις ονομα χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 hour ago, nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσια μου. 

Τι κανετε? 

@Beboula25εισαι καλυτερα?

Δεν απεχεις και πολυυυ συμπεθερα μου. Καλημερα!

 

Κοριτσια μου σας εχουν ξεκινησει ηδη κολικοι? Τοσο νωρις ερχονται ρε γαμωτο? Απο ποτε σας εχουν κολικους? 

Εχω διαβασει οτι ισως ηρεμουν με μασαζ ή λευκους ηχους. Βεβαια, μασαζ δεν μπορεις να κανεις οταν κοπανιουνται. Εμενα ακομα δεν εχει, αλλα πολυ φοβαμαι οτι δεν θα τη γλυτωσουμε

Καλύτερα, νομίζω πως έχω αέρα να το πω έτσι και δεν βγαίνει :oops: μήπως κρυωσα χαμηλά. Εχθες πήγαμε βολτίτσα και περπατήσαμε αρκετά κ πρώτη φορά κουράστηκα η μέση μου και χαμηλά κράμπες. Κράμπες χαμηλά έχω συχνά και σκέφτομαι μήπως να αυξήσω το μαγνήσιο για λιγες μερες.

Εσυ όλα εντάξει; Ο μπεμπακος σε λατρεύει;; Τον κοιτας και λιωνεις;; Όλα αυτά σκέφτομαι και ανυπομονώ να αρχίσω σιγα σιγά τα ψώνια, να μπαίνω στο κλίμα γιατί ακόμη το σκέφτομαι και χαζογελαω 

πρίν από 5 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

Λίγο κράτησε, πρόλαβα ήπια 2 γουλιες καφέ!!!!! Την ημέρα όμως είναι αλλιώς, και αυπνη να είσαι την παλεύεις.... Το βράδυ είναι δυσκολο που βαραίνεις θες δε θες.... 

Αχ οι μανουλες δυνατες δεν τους νοιάζει τίποτα ούτε η κούραση ούτε η αϋπνία μόνο τα παιδάκια τους. Μπράβο ρε αγαπη  έτσι να τα χαίρεσαι! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλύτερα, νομίζω πως έχω αέρα να το πω έτσι και δεν βγαίνει :oops: μήπως κρυωσα χαμηλά. Εχθες πήγαμε βολτίτσα και περπατήσαμε αρκετά κ πρώτη φορά κουράστηκα η μέση μου και χαμηλά κράμπες. Κράμπες χαμηλά έχω συχνά και σκέφτομαι μήπως να αυξήσω το μαγνήσιο για λιγες μερες.

Εσυ όλα εντάξει; Ο μπεμπακος σε λατρεύει;; Τον κοιτας και λιωνεις;; Όλα αυτά σκέφτομαι και ανυπομονώ να αρχίσω σιγα σιγά τα ψώνια, να μπαίνω στο κλίμα γιατί ακόμη το σκέφτομαι και χαζογελαω 

Αν χαζογελας ηδη φαντασου τι θα γινει οταν θα τον εχεις στην αγκαλια σου. Αχ μπεμπουλα μου, δεν φτανουν οι λεξεις. 

Με ταλαιπωρει τα βραδια, δεν κοιμαται, κλαιει, θελει αγκαλια και γαλα συνεχεια, με εχει ξεζουμισει, πολλες φορες δεν πιανει σωστα το στηθος, πνιγεται οταν εχω πολυ γαλα, εχουμε δηλαδη διαφορα ζορια μεχρι να το βρουμε οι δυο μας, αλλα οταν αποκοιμιεται στην αγκαλια μου, η οταν χορταινει γαλα και απλα καθεται και γυρναει τα ματακια του γυρω γυρω, που ενω ξερω δεν με βλεπει, με καταλαβαινει, και ειναι τοσο ηρεμος που γεμιζει η ψυχη μου. Δεν μπορω να σου περιγραψω. Ισως ακουγομαι και υπερβολικη, αλλα πραγματικα ουτε που φανταζομουν οτι θα νιωθα τετοια ευτυχια. Λατρευω να τον μυριζω, αυτη η μυρωδια του η μωρουδιστικη μου εχει γινει εθισμος. Μπορω να καθομαι με τις ωρες και απλα να τον μυριζω. Για να ξηγουμαι, μ αρεσει η μυρωδια του οταν δεν ειναι χεσμενος εεε χαχαχαχα, ειπαμε ολα τελεια, αλλα οχι. Τα κακακια αν και οντως δεν εκπεμπουν καποια μυρωδια, ωστοσο δεν θα πω ποτε ποσο τελεια ειναι χαχαχα. Σε αυτο το σημειο δεν εχω φτασει ακομα.

Οσο για τα αερια, ολες ειχαμε. Μην αγχωνεσαι. Εμενα η γεννα μου αφησε και ενα καταλοιπο. Εχω ακρατεια κ ελπιζω να μην μου μεινει μονιμα :(

  • Μου αρέσει 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στις εγκυουλες και στις αυπνες μανουλες! Τι κανετε κοριτσια?  Ααχ μανίκι αυτοι οι κολικοί. .δεν εχω ιδεα απο αυτα ακομα αλλα ειχα διαβασει οτι αν βαζεις το μωρο μπρούμυτα πανω στα ποδια σου βοηθαει σε μια συγκεκριμένη σταση. Δεν ξερω αν ισχυει. Επισης θα βοηθουσε αραγε κατι ζεστο στην περιοχη της κοιλιτσας? 

@nanoula90 ασε εχω φτασει σε σημειο να φτερνιζομαι και να μου φεύγουνε λιγα ουρα.. Η αν γελασω πολυ.. αν ειναι δυνατον. Λεω στον αντρα μου να μη με κανει να γελαω γιατί τρεχω στην τουαλετα μη μου φύγουν και με κοροιδευει χαχα

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , nanoula90 είπε:

Αν χαζογελας ηδη φαντασου τι θα γινει οταν θα τον εχεις στην αγκαλια σου. Αχ μπεμπουλα μου, δεν φτανουν οι λεξεις. 

Με ταλαιπωρει τα βραδια, δεν κοιμαται, κλαιει, θελει αγκαλια και γαλα συνεχεια, με εχει ξεζουμισει, πολλες φορες δεν πιανει σωστα το στηθος, πνιγεται οταν εχω πολυ γαλα, εχουμε δηλαδη διαφορα ζορια μεχρι να το βρουμε οι δυο μας, αλλα οταν αποκοιμιεται στην αγκαλια μου, η οταν χορταινει γαλα και απλα καθεται και γυρναει τα ματακια του γυρω γυρω, που ενω ξερω δεν με βλεπει, με καταλαβαινει, και ειναι τοσο ηρεμος που γεμιζει η ψυχη μου. Δεν μπορω να σου περιγραψω. Ισως ακουγομαι και υπερβολικη, αλλα πραγματικα ουτε που φανταζομουν οτι θα νιωθα τετοια ευτυχια. Λατρευω να τον μυριζω, αυτη η μυρωδια του η μωρουδιστικη μου εχει γινει εθισμος. Μπορω να καθομαι με τις ωρες και απλα να τον μυριζω. Για να ξηγουμαι, μ αρεσει η μυρωδια του οταν δεν ειναι χεσμενος εεε χαχαχαχα, ειπαμε ολα τελεια, αλλα οχι. Τα κακακια αν και οντως δεν εκπεμπουν καποια μυρωδια, ωστοσο δεν θα πω ποτε ποσο τελεια ειναι χαχαχα. Σε αυτο το σημειο δεν εχω φτασει ακομα.

Οσο για τα αερια, ολες ειχαμε. Μην αγχωνεσαι. Εμενα η γεννα μου αφησε και ενα καταλοιπο. Εχω ακρατεια κ ελπιζω να μην μου μεινει μονιμα :(

Θα σταματήσει η ακρατεια.σε νιωθω.ολα Καλά τωρα2

πρίν από 29 λεπτά , Nicol_ είπε:

Καλημερα στις εγκυουλες και στις αυπνες μανουλες! Τι κανετε κοριτσια?  Ααχ μανίκι αυτοι οι κολικοί. .δεν εχω ιδεα απο αυτα ακομα αλλα ειχα διαβασει οτι αν βαζεις το μωρο μπρούμυτα πανω στα ποδια σου βοηθαει σε μια συγκεκριμένη σταση. Δεν ξερω αν ισχυει. Επισης θα βοηθουσε αραγε κατι ζεστο στην περιοχη της κοιλιτσας? 

@nanoula90 ασε εχω φτασει σε σημειο να φτερνιζομαι και να μου φεύγουνε λιγα ουρα.. Η αν γελασω πολυ.. αν ειναι δυνατον. Λεω στον αντρα μου να μη με κανει να γελαω γιατί τρεχω στην τουαλετα μη μου φύγουν και με κοροιδευει χαχα

Αχ το έκανα αλλα μπααααααααααα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Λογω θηλασμου μου εκοψε καποιες τροφες προληπτικα ο παιδιατρος γιατι λεει ενοχοποιουνται για αιτιες αλλεργιων και κολικων. Αυτο που ξερω ειναι οτι αυτο το παιδι θελει να με κρατα σε διαιτα. 

Κατάλαβα.. Κ μένα Μ είχε κόψει αλλά όχι γλυκά..κρέας.. Αλλά ευτυχώς για λίγο!

9 ώρες πρίν, loyloy είπε:

Μια χαρα εισαι καλε.γτ ανυσηχεις?κοιτα παρε και στο 2ωρο να δεις .πανρως με τοσο χαμηλες τιμες να το παρακολουθεις γθα υπογλυκαιμικο σοκ.παρε σοκολατακια να χεις.τρως ανα 3ωρο ή αφηνεις πιο μεγαλο χρονικό διαστημα αναμεσα?

Η αλήθεια είναι ότι με τ παιδιά ξεχνιέμαι πολύ Κ μπορεί Ν περάσει Κ τετραωρο..δλδ φαντάσου πρωινό μπορεί Ν φάω δώδεκα το πρωί Κ Ν έχω ξυπνήσει από τις οχτώ παρα. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Καλημερα φιληη!

Ωχ μωρε το ψυχακι μου. Κ μενα τοσο κοιμαται το βραδυ αλλα οχι εξαιτιας κολικων, αλλα επειδη ειναι μαμακιας και θελει ολο αγκαλια και μαμ. 

Και η μικρη εχει κολικους?? Η μονο ο μπεμπης? 

Πωπω κοριτσια μου ευτυχως που εχετε και λιγη βοηθεια, το να κλαινε και να μην μπορεις να κανεις κατι ειναι πραγματικα σπαρακτικο. 

Αχαχαχαχ, καλε ειναι πολυ ρεαλιστικο το ονειρο. Οχι τιποτα αλλο, αλλα ειναι κ σε επαναληψη η γυναικα χωρις ονομα χαχαχα

 

Πιο πολύ η μικρή έχει, γενικά είναι πιο γκρινιάρα, ο μικρός και στην γκρίνια του είναι μετρημένος!!!! Στην ουσία έχει 2 3 βραδιά που ξεκίνησε και ο μικρός, μέχρι τώρα κοιμόταν μια χαρά...!!! Πάντως με την μικρή το μόνο κολπο που πιάνει και ηρεμεί για λίγο είναι το μπρουμυτα... Απλά θέλει επίβλεψη και για λίγη ώρα μέσα στη μέρα, όχι συνέχεια.... Αχ ρε φίλη τα περιγράφεις τόσο ωραία!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicol_ είπε:

Καλημερα στις εγκυουλες και στις αυπνες μανουλες! Τι κανετε κοριτσια?  Ααχ μανίκι αυτοι οι κολικοί. .δεν εχω ιδεα απο αυτα ακομα αλλα ειχα διαβασει οτι αν βαζεις το μωρο μπρούμυτα πανω στα ποδια σου βοηθαει σε μια συγκεκριμένη σταση. Δεν ξερω αν ισχυει. Επισης θα βοηθουσε αραγε κατι ζεστο στην περιοχη της κοιλιτσας? 

@nanoula90 ασε εχω φτασει σε σημειο να φτερνιζομαι και να μου φεύγουνε λιγα ουρα.. Η αν γελασω πολυ.. αν ειναι δυνατον. Λεω στον αντρα μου να μη με κανει να γελαω γιατί τρεχω στην τουαλετα μη μου φύγουν και με κοροιδευει χαχα

 

πρίν από 49 λεπτά , loyloy είπε:

Θα σταματήσει η ακρατεια.σε νιωθω.ολα Καλά τωρα2

Αχ το έκανα αλλα μπααααααααααα.

@Nicol_ οχι δεν εννοω τετοια ακρατεια αγαπημενη μ δυστυχως. Δεν μου φευγουν οταν γελαω, αλλα οταν καθομαι, σε καθε περισταση. Δυστυχως ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα. Οταν λεω ακρατεια εννοω ολικη. Ηταν δυσκολος ο τοκετος κ χαλαρωσε πολυ ο μυς που συγκρατει τα ουρα με αποτελεσμα να μην εχω κανεναν ελεγχο εγω. Αν δεν στρωσει με ασκησεις, δεν ξερω τι θα γινει. 

πρίν από 14 λεπτά , Anastasia_paris είπε:

 

Πιο πολύ η μικρή έχει, γενικά είναι πιο γκρινιάρα, ο μικρός και στην γκρίνια του είναι μετρημένος!!!! Στην ουσία έχει 2 3 βραδιά που ξεκίνησε και ο μικρός, μέχρι τώρα κοιμόταν μια χαρά...!!! Πάντως με την μικρή το μόνο κολπο που πιάνει και ηρεμεί για λίγο είναι το μπρουμυτα... Απλά θέλει επίβλεψη και για λίγη ώρα μέσα στη μέρα, όχι συνέχεια.... Αχ ρε φίλη τα περιγράφεις τόσο ωραία!!!! 

Ρε θηριο σε θαυμαζω!! Με 2 μωρα κ ενα νηπιο πως τα καταφερνεις?? Τι παιρνεις?? Ecstasy? :lol:

  • Χαχα 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

@Nicol_ οχι δεν εννοω τετοια ακρατεια αγαπημενη μ δυστυχως. Δεν μου φευγουν οταν γελαω, αλλα οταν καθομαι, σε καθε περισταση. Δυστυχως ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα. Οταν λεω ακρατεια εννοω ολικη. Ηταν δυσκολος ο τοκετος κ χαλαρωσε πολυ ο μυς που συγκρατει τα ουρα με αποτελεσμα να μην εχω κανεναν ελεγχο εγω. Αν δεν στρωσει με ασκησεις, δεν ξερω τι θα γινει. 

Ρε θηριο σε θαυμαζω!! Με 2 μωρα κ ενα νηπιο πως τα καταφερνεις?? Τι παιρνεις?? Ecstasy? :lol:

Το χω ρίξει στα βαριά!!!!! Χάχαχαχαχα απλά περνάω όσο περισσότερο χρόνο μπορώ μέσα στη μέρα με το μικρό και αναλαμβάνουν μαμά και άντρας τα μωρά, και τη νύχτα έχω τα μωρά... Κάποια στιγμή θα πέσω δε το συζητώ.... Ελπίζω να αργήσει εκείνη η μέρα!!!! 


zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

@Nicol_ οχι δεν εννοω τετοια ακρατεια αγαπημενη μ δυστυχως. Δεν μου φευγουν οταν γελαω, αλλα οταν καθομαι, σε καθε περισταση. Δυστυχως ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα. Οταν λεω ακρατεια εννοω ολικη. Ηταν δυσκολος ο τοκετος κ χαλαρωσε πολυ ο μυς που συγκρατει τα ουρα με αποτελεσμα να μην εχω κανεναν ελεγχο εγω. Αν δεν στρωσει με ασκησεις, δεν ξερω τι θα γινει. 

Ρε θηριο σε θαυμαζω!! Με 2 μωρα κ ενα νηπιο πως τα καταφερνεις?? Τι παιρνεις?? Ecstasy? :lol:

Νανουλα μη στεναχωριέσαι για την ακράτεια, θέλει το χρόνο του όμως. Υπάρχουν ειδικές ασκήσεις που μπορείς να κάνεις για όλη την περιοχή. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 59 λεπτά , oneira_glyka είπε:

Κατάλαβα.. Κ μένα Μ είχε κόψει αλλά όχι γλυκά..κρέας.. Αλλά ευτυχώς για λίγο!

Η αλήθεια είναι ότι με τ παιδιά ξεχνιέμαι πολύ Κ μπορεί Ν περάσει Κ τετραωρο..δλδ φαντάσου πρωινό μπορεί Ν φάω δώδεκα το πρωί Κ Ν έχω ξυπνήσει από τις οχτώ παρα. 

Μην αφηνεις τοσες ωρες.ξυπνάς και παιρνεις πρωινο αμεσως αν μπορεις.εστω ενα ποτηρι γάλα. Ηταν αυστηρη η γιατρος μου να τρωω στις 2μισβ με 3 ωρες.να μην αφηνω μεγαλυτερο κενό , δεν κανει για το μωρο.νηστειας ποσο εχεις?

πρίν από 32 λεπτά , nanoula90 είπε:

 

@Nicol_ οχι δεν εννοω τετοια ακρατεια αγαπημενη μ δυστυχως. Δεν μου φευγουν οταν γελαω, αλλα οταν καθομαι, σε καθε περισταση. Δυστυχως ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα. Οταν λεω ακρατεια εννοω ολικη. Ηταν δυσκολος ο τοκετος κ χαλαρωσε πολυ ο μυς που συγκρατει τα ουρα με αποτελεσμα να μην εχω κανεναν ελεγχο εγω. Αν δεν στρωσει με ασκησεις, δεν ξερω τι θα γινει. 

Ρε θηριο σε θαυμαζω!! Με 2 μωρα κ ενα νηπιο πως τα καταφερνεις?? Τι παιρνεις?? Ecstasy? :lol:

Εγω δεν ενιωθα οτι πρέπει να παω τουαλέτα. Απλα ξαφνικα τα ενιωθα να φευγουν και ετρεχα.αισθηση μηδεν.εγω ημουβ φουλ πρισμενη απο κατω.δεν ενιωθα τπρ ομως.εδω καλα καλα να σκουπιστω δεν μπορουσα.σορυ κιολας αλλα πολυ πρήξιμο. Τωρα υποχωρησε και εφτιαξε και η ακρατεια.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Μην αφηνεις τοσες ωρες.ξυπνάς και παιρνεις πρωινο αμεσως αν μπορεις.εστω ενα ποτηρι γάλα. Ηταν αυστηρη η γιατρος μου να τρωω στις 2μισβ με 3 ωρες.να μην αφηνω μεγαλυτερο κενό , δεν κανει για το μωρο.νηστειας ποσο εχεις?

Εγω δεν ενιωθα οτι πρέπει να παω τουαλέτα. Απλα ξαφνικα τα ενιωθα να φευγουν και ετρεχα.αισθηση μηδεν.εγω ημουβ φουλ πρισμενη απο κατω.δεν ενιωθα τπρ ομως.εδω καλα καλα να σκουπιστω δεν μπορουσα.σορυ κιολας αλλα πολυ πρήξιμο. Τωρα υποχωρησε και εφτιαξε και η ακρατεια.

Ακριβως το ιδιο και γω! Δεν νιωθω τπτ και απλα τρεχουν. Δεν ειμαι πρησμενη καθολου, για αυτο και ανησυχω μη μου μεινει. Οχι τιποτα αλλο αλλα θα γεμισουμε πανες εδω περα. Πανες για το μωρο, πανες και για τη μαμα :lol:


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nanoula90 είπε:

 

@Nicol_ οχι δεν εννοω τετοια ακρατεια αγαπημενη μ δυστυχως. Δεν μου φευγουν οταν γελαω, αλλα οταν καθομαι, σε καθε περισταση. Δυστυχως ειναι πολυ χειροτερα τα πραγματα. Οταν λεω ακρατεια εννοω ολικη. Ηταν δυσκολος ο τοκετος κ χαλαρωσε πολυ ο μυς που συγκρατει τα ουρα με αποτελεσμα να μην εχω κανεναν ελεγχο εγω. Αν δεν στρωσει με ασκησεις, δεν ξερω τι θα γινει. 

Ρε θηριο σε θαυμαζω!! Με 2 μωρα κ ενα νηπιο πως τα καταφερνεις?? Τι παιρνεις?? Ecstasy? :lol:

Θα επανέλθουν τα πράγματα αγάπη εννοείται απλα θελουν το χρονο τους κ ειναι νωρις ακομα. Κ με τις ασκησεις θα βελτιωθεί αλλα και το ιδιο το σωμα επουλώνεται.  Δεν ειναι κ λιγο αυτο που περασες. 

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ακριβως το ιδιο και γω! Δεν νιωθω τπτ και απλα τρεχουν. Δεν ειμαι πρησμενη καθολου, για αυτο και ανησυχω μη μου μεινει. Οχι τιποτα αλλο αλλα θα γεμισουμε πανες εδω περα. Πανες για το μωρο, πανες και για τη μαμα :lol:

Ελα σε μια βδομαδα θα στρωσει.εμενα εδω και 2 με 3 μερες εφτιαξε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κοριτσακια σήμερα έκανα την καμπύλη και περιμένω τα αποτελέσματα..ενώ το ήπια ευχάριστα μετά με έπιασε μια λιποθυμία και μια τάση για εμετό όλα τα λεφτά..συνηλθα μετά από κάνα δυωρο..

Και πριν λίγο γύρισα και από την γιατρό Μ..ενώ ο μικρός Μ δόξα τον Θεό είναι τέλειος είναι πάρα πολύ χαμηλά λόγω των συσπάσεων και αγχωθηκαμε λιγάκι ..πάντως προβλέπεται να γεμίσω λιγάκι πρόωρα...:sad:


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...