Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

1 ώρα πρίν, nanoula90 είπε:

Χρονια πολλα κοριτσια μου! Καλα Χριστουγεννα, να περασετε ομορφα και ευχομαι σε ολες σας με το καλο να υποδεχτειτε τους ερωτες σας, αυτα τα ανθρωπακια που απο φασολακια φτανουν να γινονται το νοημα ολης της ζωης σας, η χαρα σας και η λαχταρα σας! Ειναι απιστευτο ποση χαρα και ευτυχια φερνουν, κ γω δεν το περιμενα. Αλλα ειναι κατι τοσο μεγαλο που μονο οταν ερθει το αντιλαμβανεσαι. Μακαρι ολες σας και ολες οι γυναικες που το επιθυμουν να το αποκτησουν. 

Αχ συμπεθέρα μου τι ωραία που τα λες!!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 35 λεπτά , Smile89 είπε:

Αχ συμπεθέρα μου τι ωραία που τα λες!!!! 

Ελα ρε τρελιαρα μου, που ειισαι?? Βλεπω απο κατω το τικερακι σου! Μονο 20 μερες?? Μπα, λιγοτερο θα ναι. Σε 2 βδομαδουλες θα χουμε τα ευχαριστα νεα πιστευω!! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , nanoula90 είπε:

Ελα ρε τρελιαρα μου, που ειισαι?? Βλεπω απο κατω το τικερακι σου! Μονο 20 μερες?? Μπα, λιγοτερο θα ναι. Σε 2 βδομαδουλες θα χουμε τα ευχαριστα νεα πιστευω!! 

Μακάριιιιι ρε κουράστηκαααα!!! χεχεε ανυπομονώ κιόλας. Αύριο έχω πάλι γιατρό στις 14:00.

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 43 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια. Τι κανεις;Πως ειναι η ζωηρη μπουμπου σου;Εμενα ξυπνησε στις 8 και τωρα κοιμαται για καμια ωρα οποτε εκανα τα λαχανικα του και θα κατσω λιγο


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , Comet είπε:

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια. Τι κανεις;Πως ειναι η ζωηρη μπουμπου σου;Εμενα ξυπνησε στις 8 και τωρα κοιμαται για καμια ωρα οποτε εκανα τα λαχανικα του και θα κατσω λιγο

Καλημέρα κοπέλα μου καλά εδώ σπίτι πολύ κρύο σήμερα έχει χιονίσει στα βουνά γύρω γύρω ωραία ξεκούρασου λιγάκι. Και εγώ έβρασα το μοσχαρακι πιο μετά θα βάλω τα λαχανικά γιατί τα θέλει φρέσκα. Η ζωηρή μπουμπού μου σηκώθηκε στις 6 μισή και είχε πιαστεί στα ξύλα της κούνιας και μίλαγε και δεν φτάνει αυτό από της πολλές βόλτες  που κάνει το βράδυ έβγαλε και το παντελόνι με τα μπουτάκια έξω την βρήκα!!!! Δεν έχει σταμάτημω όλη την ώρα θέλει όρθια δεν κάθετε καθόλου. Εσύ πως είσαι ο μικρουλης; καμία βόλτα πήγατε; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κοπέλα μου καλά εδώ σπίτι πολύ κρύο σήμερα έχει χιονίσει στα βουνά γύρω γύρω ωραία ξεκούρασου λιγάκι. Και εγώ έβρασα το μοσχαρακι πιο μετά θα βάλω τα λαχανικά γιατί τα θέλει φρέσκα. Η ζωηρή μπουμπού μου σηκώθηκε στις 6 μισή και είχε πιαστεί στα ξύλα της κούνιας και μίλαγε και δεν φτάνει αυτό από της πολλές βόλτες  που κάνει το βράδυ έβγαλε και το παντελόνι με τα μπουτάκια έξω την βρήκα!!!! Δεν έχει σταμάτημω όλη την ώρα θέλει όρθια δεν κάθετε καθόλου. Εσύ πως είσαι ο μικρουλης; καμία βόλτα πήγατε; 

Εβγαλε το παντελονι;Τι γλυκα...Κι εμενα ολο βγαζει τα καλτσακια και ξεσκεπαζεται.Χτες πηγαμε στην πεθερα μου και σε λιγο θα παμε στην κουνιαδα μου.Τον εντυσα κι Αγιο Βασιλη.Τρελα ειναι...Εδω Θεσσαλονικη εχει ηλιο αλλα πολυ κρυο.Του βαζω φορμα εξοδου και παμε βολτα στο σουπερ...στο μαναβη...κοντα σχετικα γιατι ειμαι και μονη μου.Απο δευτερα θα ρθουν οι γονεις μου οποτε θα μαι πιο χαλαρα..


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , Comet είπε:

Εβγαλε το παντελονι;Τι γλυκα...Κι εμενα ολο βγαζει τα καλτσακια και ξεσκεπαζεται.Χτες πηγαμε στην πεθερα μου και σε λιγο θα παμε στην κουνιαδα μου.Τον εντυσα κι Αγιο Βασιλη.Τρελα ειναι...Εδω Θεσσαλονικη εχει ηλιο αλλα πολυ κρυο.Του βαζω φορμα εξοδου και παμε βολτα στο σουπερ...στο μαναβη...κοντα σχετικα γιατι ειμαι και μονη μου.Απο δευτερα θα ρθουν οι γονεις μου οποτε θα μαι πιο χαλαρα..

Αστα έβγαλε το παντελόνι. Εμένα επειδή της της σφινωνω την κουβερτα φεύγει και πάει δεξιά αριστερά κάτω πάνω στη κούνια και μετά πάνω από τι κουβερτα. Ωραία η Θεσσαλονίκη έχει και δρόμους για καρότσι εδώ σε εμάς είναι πολύ μικρά τα πεζοδρόμια και κοντεύουν να σε πατήσουν και πάνω σε αυτά. Εγώ την βάζω στο μάρσιπο αλλά τώρα με τα μπουφάν δεν βολεύει τόσο πολύ πάμε λαϊκή σούπερ παντού. Α ωραία θα έχεις βοήθεια. Τώρα έχει πάρει το κουταλάκι και το τρωει με μανία και τα σάλια ποτάμι. Εσένα πόσο μηνών έβγαλε δόντια; 


5mtvp3.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Alex. Arap είπε:

Καλημέρα κορίτσια!! 

Καλημερα κοριτσι γλυκο!

Καλημερα κ στις υπολοιπες της παρεας!! 

@Smile89 συμπεθερα μου περιμενουμε νεα απο τον γιατρο! Για να δουμε, σε τι φαση ειναι η μικρη μας? 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 24 λεπτά , nanoula90 είπε:

Καλημερα κοριτσι γλυκο!

Καλημερα κ στις υπολοιπες της παρεας!! 

@Smile89 συμπεθερα μου περιμενουμε νεα απο τον γιατρο! Για να δουμε, σε τι φαση ειναι η μικρη μας? 

Καλημέρα νανουλα μανούλα τι κάνετε ο ερωτας πως είναι;; Καλημέρα κοριτσάκια! @Smile89 φιλια στη μπουμπου με το καλό να έρθει:wub:

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα νανουλα μανούλα τι κάνετε ο ερωτας πως είναι;; Καλημέρα κοριτσάκια! @Smile89 φιλια στη μπουμπου με το καλό να έρθει:wub:

Αχ αχ ασε σου λεω. Αφου λεω στον αντρα μου αν ηξερα τι χαρα θα μου φερει, θα χαμε 10 παιδια τωρα χαχαχαχα. Ειμαστε πολυ καλα μπεμπουλα μου, υπαρχει μια δυσκολια στον θηλασμο, αργει πολυ να βρει πως να βεντουζαρει σωστα και χανουμε χρονο και ενεργεια. Μολις το βρει μετα ειναι πολυ κουρασμενος ηδη, και μου θηλαζει μονο 5λεπτα 10 λεπτα. Σημερα εβγαλα γαλα απο το δικο μου με το χερι και του δωσα για να μην τον ζορισω πολυ και το καταβροχθισε. Απο βαρος ειμαστε καλυτερα αλλα το κορυφαιο ειναι οτι μας εχει καταχεσει χαχαχαχα. Σοβαρα τωρα. Δεν προλαβαινει να φαει και αμεσως τα κανει. Τον πλενω, τον αλλαζω και μολις τον βαλω για υπνο τα ξανακανει!! Αυτο το παιδι πρεπει να εχει το πιο λειτουργικο γαστρεντερικο. Αντρες, απο μικρα παει το συστημα κορδονι χαχαχαχα

Εσυ πως εισαι αγαπημενη μου???? Σου δινει καμια κλωτσια ο μπεμπης σου?

 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

On 26/12/2018 at 1:47 ΜΜ, nanoula90 είπε:

Αχ αχ ασε σου λεω. Αφου λεω στον αντρα μου αν ηξερα τι χαρα θα μου φερει, θα χαμε 10 παιδια τωρα χαχαχαχα. Ειμαστε πολυ καλα μπεμπουλα μου, υπαρχει μια δυσκολια στον θηλασμο, αργει πολυ να βρει πως να βεντουζαρει σωστα και χανουμε χρονο και ενεργεια. Μολις το βρει μετα ειναι πολυ κουρασμενος ηδη, και μου θηλαζει μονο 5λεπτα 10 λεπτα. Σημερα εβγαλα γαλα απο το δικο μου με το χερι και του δωσα για να μην τον ζορισω πολυ και το καταβροχθισε. Απο βαρος ειμαστε καλυτερα αλλα το κορυφαιο ειναι οτι μας εχει καταχεσει χαχαχαχα. Σοβαρα τωρα. Δεν προλαβαινει να φαει και αμεσως τα κανει. Τον πλενω, τον αλλαζω και μολις τον βαλω για υπνο τα ξανακανει!! Αυτο το παιδι πρεπει να εχει το πιο λειτουργικο γαστρεντερικο. Αντρες, απο μικρα παει το συστημα κορδονι χαχαχαχα

Εσυ πως εισαι αγαπημενη μου???? Σου δινει καμια κλωτσια ο μπεμπης σου?

 

Αχ τι όμορφα μπράβο αγαπες όμορφες το φαντάζομαι το ποση ευτυχία σου έχει δώσει αυτή η ψυχούλα που είναι από μέσα σου είναι δημιούργημα σας! Αντε με το καλό και το αδερφάκι μόλις ξετσουμισει ο μπέμπης! Σας καταχεζει εε από την κατανάλωση στη παραγωγή το σύστημα δουλεύει καλα Χαχαχαχ! Για τον θηλασμό μιλούσα προχθές θέλει υπομονή πολύ και θυσίες αλλα αξίζει τον κόπο. Σίγουρα θα το βρείτε αγαπη μου σημασια έχει που είστε καλα γέροι και οι δυο!! Σκέφτομαι να μην διαβασω τίποτα να μην δω βίντεο και να αφήσω όταν έρθει η ώρα πρώτα ο Θεός την φύση να λειτουργήσει. Άλλωστε είπες κ εσυ πως όσο και αν διάβασες στην πράξη είναι το θέμα.

Ο μπεμπακος εδώ και ώρα με σκουνταει είναι η ώρα του πείνασε μάλλον :lol: 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , loyloy είπε:

Καλημερα κοριτσια.κοιμηθηκαμε ενα 2ωρο το βραδυ και το πρωξ ανελαβε η γιαγια.και κοιμηθηκα αλλες 6 ωρες.τωρα σηκωθηκα.ωραια ηταν.

Αχ σε ζηλευω λουλουκα!!


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...