Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

5 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τι έκανε λέει????? Έλα Παναγία μου!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Αυτό με τα γαλακτοκομικά ισχύει δύο ώρες πριν κ δύο ώρες μετά δεν τρως γαλακτοκομικά επίσης αν παίρνεις μαγνήσιο κι αυτό θέλει δύο ώρες απόσταση. Όσον αφορά το φυλλικό εμένα μου είχε βάλει να το παίρνω ταυτόχρονα με το σίδηρο. Σίδηρο αναβραζον το φερελουκ. Γενικά το αναβραζον απορροφάται καλύτερα!

@Beboula25 πώς είσαι???? Μπα κ είχες ξουριστει πουθενά?

Σε ευχαριστώ χαμογελακι μου να είσαι καλά!! Εγώ παιρνω το τζινοντραντιφερον (αν το λέω καλά) που είναι μαζί με φυλλικό και σίδηρο..το μαγνήσιο παίρνω ένα χαπακι την μέρα και αφήνω τουλάχιστον τρεις ώρες να περασουν..το μόνο που δεν ήξερα είναι για το γεύμα

πρίν από 53 λεπτά , petra1982 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και είναι δόξα το θεό αρνητικά!!! Έφυγε ενα βαρος από μέσα μου! 

Αν δεν είχες αίμα κολπικα μάλλον δεν θα είναι από εκεί.. Πονακια έχω και εγώ μερικές φορές ο γυναικολογος μου έχει πει ότι είναι φυσιολογικό. Τα πονακια δεν τα είχες τις προηγούμενες μέρες?

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Χαίρομαι πολύ!! 

Αααα τελειααα είδες;όλα καλά θα πάνε.. καταλαβαίνω το άγχος σου και εγώ έτσι ήμουν αλλά θα δεις όλα θα είναι τέλεια..

Σε ευχαριστώ γλυκιά μου!!!!


 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 14 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Καλησπέρα κοριτσάκι Μ και σε ευχαριστώ πολύ δεν ήξερα για το φαι δεν Μ είχε πει κανένας τπτ..το σίδηρο Μ είναι μαζί με φυλλικό σε ένα χάπι..

Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!το στάσιμο να μην το φοβάσαι και σκέψου ότι είναι αρχή ακόμα..θα βγείτε από εκεί σύντομα να το θυμάσαι!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! ❤️ ❤️

Πήρα το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο που θα μπορούσε να μου κάνει κανείς!! Σε ευχαριστώ αγάπη..

Και εγώ πιστεύω πως δεν ήταν κάτι αυτό π είδες..

Ακυρο για το φυλλικο μπερδευτηκα με το μαγνησιο σορυ! Αυτο με το φαγητο να το προσεχεις για καλυτερη αποροφηση ειδικα για τα γαλακτοκομικα εμενα μου το ειπε απο την αρχη ισως γι αυτο να μην σου ανεβαίνει δοκιμασε το. Σευχαριστω πολυ!


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Vasoth. είπε:

Ακυρο για το φυλλικο μπερδευτηκα με το μαγνησιο σορυ! Αυτο με το φαγητο να το προσεχεις για καλυτερη αποροφηση ειδικα για τα γαλακτοκομικα εμενα μου το ειπε απο την αρχη ισως γι αυτο να μην σου ανεβαίνει δοκιμασε το. Σευχαριστω πολυ!

Άρα όταν παίρνω το σίδηρο για μια ώρα πριν η μία ώρα μετά να μην έχω φάει;κατάλαβα καλά.; Απλά τυχαίνει μερικές φορές παίρνω το σίδηρο το πρωί και μετά πίνω και ένα καπουτσινακι μόνο..πειράζει π έχει γάλα εε;


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άρα όταν παίρνω το σίδηρο για μια ώρα πριν η μία ώρα μετά να μην έχω φάει;κατάλαβα καλά.; Απλά τυχαίνει μερικές φορές παίρνω το σίδηρο το πρωί και μετά πίνω και ένα καπουτσινακι μόνο..πειράζει π έχει γάλα εε;

Σωστα απλα στα γαλακτωκομικα υπολογιζεις δυο ωρες μετα να παρεις το σιδηρο οποτε αν θες πιες το μετα απο μια ωρα το καπουτσινο ελπιζω να μη σε μπερδεψα


0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άρα όταν παίρνω το σίδηρο για μια ώρα πριν η μία ώρα μετά να μην έχω φάει;κατάλαβα καλά.; Απλά τυχαίνει μερικές φορές παίρνω το σίδηρο το πρωί και μετά πίνω και ένα καπουτσινακι μόνο..πειράζει π έχει γάλα εε;

Περιεργο που δεν στο ειπαν αυτο για το σιδηρο,ειναι σημαντικό γιατι δεν απορροφάται αν εχεις πιει καφε η εχεις φαει. Πρεπει να ειναι με αδειο στομαχι οπωσδήποτε. Θα σου πω τι κανω εγω. Τρωω πρωινό πινω και καφεδάκι γυρω στις 10 με 11 το πρωι και το σιδηρο το παίρνω 2 το μεσημερι με ενα φρεσκο χυμο πορτοκαλι.Ετσι κ αλλιως τρωμε αργα μεσημεριανό κατα τις 4. Και όντως ανέβηκε ο αιματοκριτης μου.


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 5 λεπτά , Vasoth. είπε:

Σωστα απλα στα γαλακτωκομικα υπολογιζεις δυο ωρες μετα να παρεις το σιδηρο οποτε αν θες πιες το μετα απο μια ωρα το καπουτσινο ελπιζω να μη σε μπερδεψα

Όχι κορίτσι μου δεν με μπερδεψες ίσα ίσα...σε ευχαριστώ πολύυυυυ!! 

Καλά η γιατρός μου είναι τελείως χαζή; Γτ δεν μου τα έχει πει αυτά;

πρίν από 1 λεπτό , Nicol_ είπε:

Περιεργο που δεν στο ειπαν αυτο για το σιδηρο,ειναι σημαντικό γιατι δεν απορροφάται αν εχεις πιει καφε η εχεις φαει. Πρεπει να ειναι με αδειο στομαχι οπωσδήποτε. Θα σου πω τι κανω εγω. Τρωω πρωινό πινω και καφεδάκι γυρω στις 10 με 11 το πρωι και το σιδηρο το παίρνω 2 το μεσημερι με ενα φρεσκο χυμο πορτοκαλι.Ετσι κ αλλιως τρωμε αργα μεσημεριανό κατα τις 4. Και όντως ανέβηκε ο αιματοκριτης μου.

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα;επειδή παίρνω την προγεστερόνη ακομα, μερικές φορές Μ προκαλεί ζαλάδα και υπνηλία και ξανά πέφτω ξερή το πρωί και σηκώνομαι μεσημέρι..και επειδή παίρνω αρκετά χάπια γενικά δεν βγαίνουν οι ώρες..άσε τα έπαιξα τώρα να δω πως θα τα παίρνω τα χάπια.....


 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Όχι κορίτσι μου δεν με μπερδεψες ίσα ίσα...σε ευχαριστώ πολύυυυυ!! 

Καλά η γιατρός μου είναι τελείως χαζή; Γτ δεν μου τα έχει πει αυτά;

Ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα;επειδή παίρνω την προγεστερόνη ακομα, μερικές φορές Μ προκαλεί ζαλάδα και υπνηλία και ξανά πέφτω ξερή το πρωί και σηκώνομαι μεσημέρι..και επειδή παίρνω αρκετά χάπια γενικά δεν βγαίνουν οι ώρες..άσε τα έπαιξα τώρα να δω πως θα τα παίρνω τα χάπια.....

Ενα αλλο που μπορεις να κανεις αν θες ειναι να παιρνεις το σιδηρο ξημερώματα οταν πχ σηκωνεσαι για τουαλετα.Εχεις αδειο στομαχι κ μετα κοιμασαι παλι οποτε απορροφάται μεχρι να ξυπνησεις.κ να πιείς το καφεδακι σου. Ενα φεγγάρι ετσι εκανα :mrgreen:


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα αγαπουλες μου καλό ΣΚ Μα έχουμε!!

@Κωνσταντίνα16 ποσο χάρηκα κοπέλα μου μπραβοοο τέλεια το πιο ομορφο δωράκι πήρες!!! Έτσι να είναι πάντα υγιέστατος!!!❤️

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ! Τι να πω δεν ξέρω ακόμη από που προήλθε όλα τα κοίταξα χέρια πόδια στηθος μύτη. Ήταν πολύ μικρούλα κιολας. Υπέθεσα πως είναι από μέσα επειδή είχα κ πονακια κ επειδή ήταν από κάτω ακριβως. Δεν είχα πάει τουαλέτα.Θα συνεχίσω λιγες μερες προληπτικά την προγεστερονη πάντως. 

Τι βγήκε ουρεοπλασμα; Αν ναι δεν φεύγει αυτό εύκολα. Καλα αποτελέσματα πες μου τα νέα. Τον νιώθω βρε αγαπη ιδιαίτερα τώρα τρεις μερες κάθε μέρα πιο έντονα αλλα ο γιατρος με έβγαλε παλαβή. Τον χεζω ομως σορυ κιολας χαχα

Ε κ ποτε πιστευει οτι θα τον νιωσεις ο γιατρος σου οταν γεννας?χαχαχα..οχι μου βγηκε στο αποτελεσμα κατι για λευκωμα κ για αυτο εκανα παλι..εκανα κ γλυκοζυλιωμενη κ σακχαρο ολα καλα ηταν μονο π ο αιματοκρίτης ειχε πεσει απο 33 στο 31

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Nicol_ είπε:

Ενα αλλο που μπορεις να κανεις αν θες ειναι να παιρνεις το σιδηρο ξημερώματα οταν πχ σηκωνεσαι για τουαλετα.Εχεις αδειο στομαχι κ μετα κοιμασαι παλι οποτε απορροφάται μεχρι να ξυπνησεις.κ να πιείς το καφεδακι σου. Ενα φεγγάρι ετσι εκανα :mrgreen:

Άσε ούτε αυτό γίνεται ξημερώματα παίρνω το χάπι του θυρεοειδή και για 4 ώρες δεν κάνει να πάρω χάπι..άσε Δράμα η κατασταση:tongue:

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άρα όταν παίρνω το σίδηρο για μια ώρα πριν η μία ώρα μετά να μην έχω φάει;κατάλαβα καλά.; Απλά τυχαίνει μερικές φορές παίρνω το σίδηρο το πρωί και μετά πίνω και ένα καπουτσινακι μόνο..πειράζει π έχει γάλα εε;

Δύο ώρες πρίν κ δύο ώρες μετά το σίδηρο όχι γαλακτοκομικο καφέ ή αυγό. Κ αφού το πιείς τρως μέτα από μια ωρα.

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 9 λεπτά , Κωνσταντίνα16 είπε:

Άσε ούτε αυτό γίνεται ξημερώματα παίρνω το χάπι του θυρεοειδή και για 4 ώρες δεν κάνει να πάρω χάπι..άσε Δράμα η κατασταση:tongue:

Αχαχα εχεις ολες τις ωρες πιασμενες ετσι? Δες απογευμα με βραδάκι.  Οπως κ αν εχει αν το παρεις με χυμο θα απορροφηθεί ικανοποιητική ποσοτητα


DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 7 λεπτά , Nicol_ είπε:

Αχαχα εχεις ολες τις ωρες πιασμενες ετσι? Δες απογευμα με βραδάκι.  Οπως κ αν εχει αν το παρεις με χυμο θα απορροφηθεί ικανοποιητική ποσοτητα

Αχαχα άσε σου λέω άσε...και με χυμό πίνω αλλά από ότι βλέπω δεν γίνεται δουλειά .αχαχαχα

πρίν από 18 λεπτά , Smile89 είπε:

Δύο ώρες πρίν κ δύο ώρες μετά το σίδηρο όχι γαλακτοκομικο καφέ ή αυγό. Κ αφού το πιείς τρως μέτα από μια ωρα.

Ευχαριστώωωωω ❤️


 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα αλλά έχω μια απαίσια διάθεση. Είναι οι μεταπτώσεις απίστευτες πάλι ,όπως το πρώτο τρίμηνο. Εχθες βέβαια το βράδυ ταλαιπωρήθηκα πολύ και φοβήθηκα. Είχα ένα απίστευτο φούσκωμα, νόμιζα ότι θα εκραγεί η κοιλιά και πολύ δυνατές συσπάσεις σε συνδυασμό με κάτι πονάκια. Σημειώθηκα και περπάτησα λιγάκι, πήρα και dulcogas, buscopan  και μετά από λίγο απλά ξεφούσκωσε η κοιλιά. Οι συσπάσεις συνεχίστηκαν και ιδιαίτερα όταν ξάπλωνα στο πλάι. Η μικρή να κουνιέται συνέχεια και να με πονάει και το έντερο...γενικά ήταν ένα δύσκολο βράδυ. Δεν έφαγα και τίποτε η κακομοίρα γιατί προσέχω με τις δυσπεψιες, λίγο σούπα βελουτε με λαχανικά στις 8:30 και ένα γιαούρτι όταν πήρα την αντιβίωση στις 11. Δεν μπορώ να μείνω και τελείως νηστική! Το πρωί κατά τις 4 πεινούσα σαν τρελή και έφαγα δυο φρυγανιές με βούτυρο! 

@Beboula25 προχθές έκανα μπάνιο και αφού βγήκα πηγα να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Κοιτάω το δεξί μου πόδι και βλέπω αίμα στη γάμπα. Τρελάθηκα, σηκώθηκα και πηγα στο μπάνιο ενώ ταυτόχρονα πάθαινα έμφραγμα! Κατεβάζω εσώρουχο, τίποτε. Σκορπίζομαι με χαρτί, τίποτε. Σκορπίζομαι για σιγουριά με μωρομαντηλο,τίποτε! Βρε τι στο διαβολο λέω...τελικά είχα χτυπήσει λίγο στη γάμπα ένα γδαρσιματάκι που ούτε καν φαινόταν! Έκανα να συνέλθω πάνω από τρία τέταρτα! Νόμιζα ότι η καρδιά μου θα βγει εξω από το στηθος! Πολύ άγχος βρε κοριτσια! Νόμιζα ότι το είχα υπό έλεγχο αλλά τις τελευταίες μέρες έχω χτυπήσει πάλι κόκκινο σε σημείο που νιώθω ότι πρέπει οπωσδήποτε να το διαχειριστώ γιατί κάνω κακό στο μωρό. Δεν έχω κανεναν ιδιαίτερο λόγο να αγχώνομαι αλλά δεν ξέρω τι με πιάνει κάποιες φορές. Οσο προσπαθώ να απώθησω τις σκέψεις της προηγούμενης αποτυχίας νομίζω ότι περισσότερο με στοιχειώνουν. 

Palmoira εισαι καλυτερα?Μηπως το εντερο σου επηρεάστηκε απο την αντιβιωση που παιρνεις? Λογικο αν περασες τετοιο βραδυ να μην εχεις καλη διαθεση. Παντως μην αγχωνεσαι με ολα..εννοω αν περασεις αγχος η καποια εντονη στιγμη οτι αυτο θα κανει κακο στο μωρο.Δεν μπορουμε να τα ελεγχουμε ολα και η αληθεια ειναι οτι το μωρο δεν μπορει να ειναι αποστειρωμενο ουτε και πρεπει.Ειναι οργανισμος που περναει και ευκολα και δυσκολα και προσαρμοζεται και δυναμωνει οπως ολοι οι οργανισμοι μεσα απο αυτη τη διαδικασια. Επισης καταλαβαινω απολυτα να σε πιανει το αγχος στην εβδομαδα που εισαι,αλλα οπως λεω και εγω σε εμενα οταν με πιανει το αγχος,δεν μπορουμε να ελεγξουμε τα παντα αυτο ειναι γεγονος.Και οτι δεν αλλαζει κατι με το να ανησυχουμε παραπανω. Σκεψου ποσο κοντα εχουμε φτασει και χαλαρωσε γιατι εμεινε λιγο και ολα θα πανε μια χαρα.Το πιστευω πραγματικα να το ξερεις :)

  • Μου αρέσει 1

DanXp2.png

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Χαχαχα πρόσεχε βρε!!! Πότε πας πάλι στον Ντοκ?

 Σε ένα μήνα στη β’ επιπέδου! Ελπίζω να μας κάνει την χάρη να γυρίσει αν και είδα ότι με ασκήσεις βοηθάς να γυρίσει λένε

2 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Ε κ ποτε πιστευει οτι θα τον νιωσεις ο γιατρος σου οταν γεννας?χαχαχα..οχι μου βγηκε στο αποτελεσμα κατι για λευκωμα κ για αυτο εκανα παλι..εκανα κ γλυκοζυλιωμενη κ σακχαρο ολα καλα ηταν μονο π ο αιματοκρίτης ειχε πεσει απο 33 στο 31

Ξέρω γω τι μας λέει λες και έχει γκαστρωθει κ έχει κ άποψη Χαχαχα γελάω πολύ που τον χλευάζω πάντως. Φαντάσου μου λέει μετά τις 20 εβδομαδες. Αστον να λέει σήμερα ειδικά το ένιωσα παρα πολύ το μωράκι όταν κάτσαμε για φαγητό σαν να έλεγε τελείωνε να φάω να την πέσω. Εντάξει ο αιματοκρίτης έτσι πέφτει αρκετά. Τα αλλα γλυκοζηλιωμένη και σάκχαρο που είναι μια χαρά μπράβο. 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα αλλά έχω μια απαίσια διάθεση. Είναι οι μεταπτώσεις απίστευτες πάλι ,όπως το πρώτο τρίμηνο. Εχθες βέβαια το βράδυ ταλαιπωρήθηκα πολύ και φοβήθηκα. Είχα ένα απίστευτο φούσκωμα, νόμιζα ότι θα εκραγεί η κοιλιά και πολύ δυνατές συσπάσεις σε συνδυασμό με κάτι πονάκια. Σημειώθηκα και περπάτησα λιγάκι, πήρα και dulcogas, buscopan  και μετά από λίγο απλά ξεφούσκωσε η κοιλιά. Οι συσπάσεις συνεχίστηκαν και ιδιαίτερα όταν ξάπλωνα στο πλάι. Η μικρή να κουνιέται συνέχεια και να με πονάει και το έντερο...γενικά ήταν ένα δύσκολο βράδυ. Δεν έφαγα και τίποτε η κακομοίρα γιατί προσέχω με τις δυσπεψιες, λίγο σούπα βελουτε με λαχανικά στις 8:30 και ένα γιαούρτι όταν πήρα την αντιβίωση στις 11. Δεν μπορώ να μείνω και τελείως νηστική! Το πρωί κατά τις 4 πεινούσα σαν τρελή και έφαγα δυο φρυγανιές με βούτυρο! 

@Beboula25 προχθές έκανα μπάνιο και αφού βγήκα πηγα να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Κοιτάω το δεξί μου πόδι και βλέπω αίμα στη γάμπα. Τρελάθηκα, σηκώθηκα και πηγα στο μπάνιο ενώ ταυτόχρονα πάθαινα έμφραγμα! Κατεβάζω εσώρουχο, τίποτε. Σκορπίζομαι με χαρτί, τίποτε. Σκορπίζομαι για σιγουριά με μωρομαντηλο,τίποτε! Βρε τι στο διαβολο λέω...τελικά είχα χτυπήσει λίγο στη γάμπα ένα γδαρσιματάκι που ούτε καν φαινόταν! Έκανα να συνέλθω πάνω από τρία τέταρτα! Νόμιζα ότι η καρδιά μου θα βγει εξω από το στηθος! Πολύ άγχος βρε κοριτσια! Νόμιζα ότι το είχα υπό έλεγχο αλλά τις τελευταίες μέρες έχω χτυπήσει πάλι κόκκινο σε σημείο που νιώθω ότι πρέπει οπωσδήποτε να το διαχειριστώ γιατί κάνω κακό στο μωρό. Δεν έχω κανεναν ιδιαίτερο λόγο να αγχώνομαι αλλά δεν ξέρω τι με πιάνει κάποιες φορές. Οσο προσπαθώ να απώθησω τις σκέψεις της προηγούμενης αποτυχίας νομίζω ότι περισσότερο με στοιχειώνουν. 

Καλησπερα! Ελπίζω να είσαι καλύτερα και οργανικά και ψυχολογικά. Όλα είναι φυσιολογικά στην κατάσταση μας και τα σκαμπανεβάσματα και τα ξαφνικά τα οργανικά. 

Είσαι στην τελική ευθεία και βγαίνει όλο το άγχος ή το στρες των προηγούμενων μηνών. Καταλαβαίνω αυτό που περιγράφεις πάντως. Και δεν το βρίσκω παραλογο γιατί εχεις δώσει τον δικό σου  αγώνα. Βέβαια είτε έχεις αποτυχία είτε δεν έχεις πάλι θα είχες άγχος απλά όταν έχεις περάσει και δύσκολα για να τα καταφερεις εε κάπως ο φοβος κυριεύει λιγάκι παραπάνω. Και εγω έχω γίνει ακόμη πιο ευαίσθητη δεν έχω όριο πλέον 

4 ώρες πρίν, petra1982 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και είναι δόξα το θεό αρνητικά!!! Έφυγε ενα βαρος από μέσα μου! 

Αν δεν είχες αίμα κολπικα μάλλον δεν θα είναι από εκεί.. Πονακια έχω και εγώ μερικές φορές ο γυναικολογος μου έχει πει ότι είναι φυσιολογικό. Τα πονακια δεν τα είχες τις προηγούμενες μέρες?

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Χαίρομαι πολύ!! 

Ααα συγχαρητήρια!!! Και τα επόμενα να είναι τέλεια!!! 

Ναι μάλλον άσχετο ήταν. Πονακια τέτοιου είδους είχα μόνο στην αρχή της εγκυμοσυνης. Γενικά που είχα κάποια δεν με ανησυχούσαν πολύ. Εντάξει χαλάρωσα πάντως όσο για αυτά τωρα τα πονακια τρόμαξα που ήταν σαν περιοδου αλλα νομιζω είναι που μεγαλώνει η μητρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...