Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, *Vasoula είπε:

      Απόλυτα φυσιολογικά είναι...φαντάζομαι δεν είναι κάτι πολύ έντονο...αλλά προσεχεις και το παραμικρό τώρα...αλλά  η προγεστερονη θα σου κάνει διάφορα... 😁

      Δεν είναι έντονο όχι.. ελαφρύς πονος περιοδου θα το έλεγα..  έστειλα στην γιατρό καλού κακού.. μου είπε είναι από την προγεστερονη! Όλα οκ

      • Μου αρέσει 3

Μπεμπακια 2019


Recommended Posts

Καλημέρα αγαπουλες μου καλό ΣΚ Μα έχουμε!!

@Κωνσταντίνα16 ποσο χάρηκα κοπέλα μου μπραβοοο τέλεια το πιο ομορφο δωράκι πήρες!!! Έτσι να είναι πάντα υγιέστατος!!!❤️

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ! Τι να πω δεν ξέρω ακόμη από που προήλθε όλα τα κοίταξα χέρια πόδια στηθος μύτη. Ήταν πολύ μικρούλα κιολας. Υπέθεσα πως είναι από μέσα επειδή είχα κ πονακια κ επειδή ήταν από κάτω ακριβως. Δεν είχα πάει τουαλέτα.Θα συνεχίσω λιγες μερες προληπτικά την προγεστερονη πάντως. 

1 hour ago, Dimitr@17 είπε:

Μην ανησυχεις αλλωστε ειδες μονο κια σταγονιτσα δεν ξαναειδες ε?κ εγω καμια φορα εχω κατι σουβλιες και γενικα ανυσηχω αν ολα ειναι καλα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι ολα καλα θα πανε...απο εξετασεις εκανα γλυκοζιλιωμενη αλλα επειδη κατι βγηκε παλι στην εξεταση με τα ουρα θα κανω σημερα επανληπτικες κ για μεγαλοκυτταροιο..μην αγχνωνεσαι ολα καλα...αν νιωθεις κιολας οτι σε κλωτσαει να μην ανησυχεις..εγω την νιωθω αρκετές φορες τη μερα

Τελεια....συγχαρητηρια..φοβερα νεα μας ειπες να ξεκινησει η μερα μας...

Τι βγήκε ουρεοπλασμα; Αν ναι δεν φεύγει αυτό εύκολα. Καλα αποτελέσματα πες μου τα νέα. Τον νιώθω βρε αγαπη ιδιαίτερα τώρα τρεις μερες κάθε μέρα πιο έντονα αλλα ο γιατρος με έβγαλε παλαβή. Τον χεζω ομως σορυ κιολας χαχα

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 17,8k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Smile89

    2087

  • Beboula25

    1440

  • nanoula90

    1167

  • Vasoth.

    1093

Περισσότερες δημοσιεύσεις

13 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Κ γω στενη αλλα και ο μικρος ειχε μπει στραβα! Ασε, σε καταλαβαινω, ταλαιπωρηθηκα πολυ η αληθεια ειναι, αλλα σιγουρα αξιζε τον κοπο. Σημερα ειμαι μια χαρα!!!! 

Αχ ασε αγαπη μου ειμαι πολυ καψουρα λεμεεεε. Τον εχω ερωτευτει!

Ε οχι και λαμε φιλη. Μονο παγιετα τετοια μερα χαχαχαχα

 

 

 

 

 

Χαχα, γλυκια μου αγελαδιτσα να σαι καλα αγαπη μου. Η μικρη σου πως παει? Ειχαμε νεοτερα? 

Ασε και την εχω βαλει στο ματι. Μου εκανε μελανια καλε στην κοιλια, σοβαρα. Ασχετα που μετα ετρεχα να ζητησω σε ολους τους παρευρισκομενους συγγνωμη γιατι ουτα που θυμαμαι τι τους ελεγα εκεινην την στιγμη χαχαχα. Προκαταβολικα ομως εγω ζητησα συγγνωμη γιατι πρεπει να μουν λιγο οτι να ναι

 

 

Αχ κοριτσια καλες μου φουσκες και ξεφουσκιτσες, σας αγαπω, σας ευχαριστω οοοολες για τις ευχες και ευχομαι ολοψυχα με το καλο και για τα δικα σας μπεμπεδακια.

Δεν προλαβαινω να μπαινω γιατι ειναι πολυ γκρινιαρης ο κυριος, ολη μερα θελει αγκαλια και μονο τη δικη μου, σε αλλον δεν καθεται ο μαμακιας και ολη μερα βυζι. Με εχουν πεθανει οι θηλες μου. 

Μπηκαμε με προκληση, εννοειται καναμε επισκληριδιο την οποια και την λατρεψα! Επισκληριδιος+ nanoula= L.F.E, παω να το γραψω και στα παγκακια χαχαχαχα.

Με την επισκληριδιο δεν καταλαβαινα τπτ, με το που περνουσε η δραση της, μιλαμε πονουσα πολυ, οντως οι πονοι τουλαχιστον αυτοι της προκλησης, στη δικη μου εμπειρια, ηταν σαν πονοι περιοδου αλλα πολυ δυνατοι. Εγω δεν πονουσα πααρα πολυ στην περιοδο εκτος απο την πρωτη μερα, οποτε απο την ωρα που ειχα διαστολη 4 πονουσα ηδη. 

Επισκληριδιο στην επισκληριδιο σε καποια φαση κολλησαμε. Και φοβομασταν οτι θα μπαιναμε με καισαρικη. Αλλα ο καλος μου ο γιατρος μου ειπε δεν απελπιζομαστε. Θα δωσουμε χρονο στο μωρο κ στην μητρα. Ετσι, κατα τις 4 η διαστολη προχωρησε στο 7. Απο κει και περα πονουσα πολυ, αλλα μην μπαινω σε λεπτομερειες και σας τρομαζω, γιατι δεν ειναι ολοι οι οργανισμοι ιδιοι. Οχι οτι δεν αντεχονται! Μην ακουστω σαν terrorist. Απλα ηταν εντονοι. Μεσα σε λιγα λεπτα εφτασε τελεια διαστολη αλλα ο κεφαλας μου δεν χωραγε και ειχε μπει στραβα στη λεκανη. Οσο κ αν εσπρωχνα αυτος δεν κατεβαινε. Και τελικα βαλαμε βεντουζα και βγηκε. Το δυσκολοτερο δλδ κομματι ειναι οι εξωθησεις οχι οι πονοι που προηγουνται. Αλλα οι εξωθησεις δεν κρατανε πολυ. Σε μενα που ημουν και περιπτωσαρα κρατησαν κανα 45 λεπτο, υπο κανονικες συνθηκες ομως κρατανε κανα 20λεπτο. Οποτε ολη η δουλεια ειναι εκει. 

Το οτι μετα τα ξεχνας ολα, εγω δεν ξεχασα τπτ χαχαχαχα. Αλλα με το που τον βαλανε πανω μου, εριξα τετοιο κλαμα, ετρεχε το δακρυ μονο του. Συγκινηση κοριτσια μου και μονο. 

Σημερα θηλασαμε αρκετα, ακομα βεβαια εχω πρωτογαλα δεν εχει κατεβει το κανονικο, αλλα θηλαζουμε αποκλειστικα προς το παρον και ελπιζω να συνεχισουμε ετσι. Δυσκολευομαστε λιγο με το πιασιμο της θηλης και εχει γκρινια, αλλα θα το βρουμε θεωρω.

@Beboula25 εισαι κορμαρα. Ασε τον τρελογιατρο να λεει τα δικα του. Εγω θα του απαντουσα γιατρε τα λογια σου με καιν, γιατι ειμαι μανεκεν χαχαχαχα.

Ειμαι εντελως αϋπνη, δεν εχω κλεισει ματι, αλλα ακομα ειμαι ντουρασελ. Να ναι καλα τα χαπακια της ecstasy χαχαχΧα, πλακα κανω εε.

@ΦαιηΚατς απαστραπτουσα φιλη μου εννοειται. Αλλα μετα τον τοκετο. Εκει ημουν λιγο σαν τον κωλο της μαιμους χαχαχα.

Σας ευχαριστω απο καρδιας ολες!!!! Ολες ομως!! Ειμαι φουλ ερωτευμενη, θα το νιωσετε και σεις. Ειναι απιθανο συναισθημα!

Ευχαριστω πολυυυ γειτονο-πληκτη μου καλη!!! 

Τι έκανε λέει????? Έλα Παναγία μου!!

9 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Έτσι παίρνω το σίδηρο και πέφτει δεν ξέρω γτ και δεν χάνω και τα χάπια τι να πω δεν ξέρω..μακάρι να ανέβει..σε ευχαριστώ πολυυυ

Χαχαχαχαχα και χυμό πίνω και τρώω καλά αλλά όλο πέφτει η βλακειααα

Χιχιχιχι νιιιιι ❤️

 

Κοριτσιαααααα πριν λίγο μου έστειλε η γιατρός μου τα τελικά αποτελέσματα της αμνιο και ο πρίγκιπας μου είναι υγιέστατος!!!!!!!? Είμαι τόσο πολύ χαρούμενηηηηηηηηηηηηηη!!! 

Σας εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!! 

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Αυτό με τα γαλακτοκομικά ισχύει δύο ώρες πριν κ δύο ώρες μετά δεν τρως γαλακτοκομικά επίσης αν παίρνεις μαγνήσιο κι αυτό θέλει δύο ώρες απόσταση. Όσον αφορά το φυλλικό εμένα μου είχε βάλει να το παίρνω ταυτόχρονα με το σίδηρο. Σίδηρο αναβραζον το φερελουκ. Γενικά το αναβραζον απορροφάται καλύτερα!

@Beboula25 πώς είσαι???? Μπα κ είχες ξουριστει πουθενά?

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσακια και μπεμπακια. Μπραβο Κωνσταντινα χαρηκα πολυ με τα νεα σου παντα γερος να ναι.Ισως εχεις αναιμια κυησης.Ειχα κι εγω.Δεν ειναι κατι.Μη σκας για τον αιματοκριτη επηρεαζεται κι απο αλλους παραγοντες.Η αιμοσφαιρινη πως ειναι;Αυτη μας ενδιαφερει


ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Κωνσταντινα16 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα, άντε να ξεαγχωθεις λίγο.. @Beboula25 μήπως δεν είναι από εκεί το αίμα? Μήπως είχες ξυριστεί η κάτι τέτοιο? Πάντως για καλό κ για κακό προσπάθησε να μην κουράζεσαι κ όλα καλά θα είναι. Πιστεύω ότι αν ήταν απ' τον κόλπο αν σκουπιζοσουν θα φαινόταν λίγο αίμα..

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Smile89 είπε:

Τι έκανε λέει????? Έλα Παναγία μου!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Αυτό με τα γαλακτοκομικά ισχύει δύο ώρες πριν κ δύο ώρες μετά δεν τρως γαλακτοκομικά επίσης αν παίρνεις μαγνήσιο κι αυτό θέλει δύο ώρες απόσταση. Όσον αφορά το φυλλικό εμένα μου είχε βάλει να το παίρνω ταυτόχρονα με το σίδηρο. Σίδηρο αναβραζον το φερελουκ. Γενικά το αναβραζον απορροφάται καλύτερα!

@Beboula25 πώς είσαι???? Μπα κ είχες ξουριστει πουθενά?

Καλημέρα αγαπη! Και εγω μαζί τα παιρνω αυτά τα δυο χωρίς να μου έχει πει απλά ξέρω πως το φυλλικό το δίνουν και για τον σίδηρο ιδιαίτερα σε ηλικιωμενους. Παίρνουμε τον ίδιο τέλειος έτσι; Ο ποιο ωραίος που έχω πάρει. Καλα είμαι δεν είχα ξουριστει και θα μείνει άγνωστο το από που προήλθε. Σημασια έχει πως είναι όλα καλα δόξα τω Θεό και την Παναγία! 

πρίν από 6 λεπτά , mama16 είπε:

@Κωνσταντινα16 συγχαρητήρια για τα αποτελέσματα, άντε να ξεαγχωθεις λίγο.. @Beboula25 μήπως δεν είναι από εκεί το αίμα? Μήπως είχες ξυριστεί η κάτι τέτοιο? Πάντως για καλό κ για κακό προσπάθησε να μην κουράζεσαι κ όλα καλά θα είναι. Πιστεύω ότι αν ήταν απ' τον κόλπο αν σκουπιζοσουν θα φαινόταν λίγο αίμα..

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ και εγω έτσι πιστεύω και αυτό θα κάνω ξεκουραση προληπτικά να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Εσυ πως είσαι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 11 λεπτά , Beboula25 είπε:

Καλημέρα αγαπη! Και εγω μαζί τα παιρνω αυτά τα δυο χωρίς να μου έχει πει απλά ξέρω πως το φυλλικό το δίνουν και για τον σίδηρο ιδιαίτερα σε ηλικιωμενους. Παίρνουμε τον ίδιο τέλειος έτσι; Ο ποιο ωραίος που έχω πάρει. Καλα είμαι δεν είχα ξουριστει και θα μείνει άγνωστο το από που προήλθε. Σημασια έχει πως είναι όλα καλα δόξα τω Θεό και την Παναγία! 

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ και εγω έτσι πιστεύω και αυτό θα κάνω ξεκουραση προληπτικά να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Εσυ πως είσαι; 

Ναι ρε συ είναι ο μόνος που δεν με πειράζει. Εσύ κυρία μου τι τα Θες τα βάρη?


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσια! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα αλλά έχω μια απαίσια διάθεση. Είναι οι μεταπτώσεις απίστευτες πάλι ,όπως το πρώτο τρίμηνο. Εχθες βέβαια το βράδυ ταλαιπωρήθηκα πολύ και φοβήθηκα. Είχα ένα απίστευτο φούσκωμα, νόμιζα ότι θα εκραγεί η κοιλιά και πολύ δυνατές συσπάσεις σε συνδυασμό με κάτι πονάκια. Σημειώθηκα και περπάτησα λιγάκι, πήρα και dulcogas, buscopan  και μετά από λίγο απλά ξεφούσκωσε η κοιλιά. Οι συσπάσεις συνεχίστηκαν και ιδιαίτερα όταν ξάπλωνα στο πλάι. Η μικρή να κουνιέται συνέχεια και να με πονάει και το έντερο...γενικά ήταν ένα δύσκολο βράδυ. Δεν έφαγα και τίποτε η κακομοίρα γιατί προσέχω με τις δυσπεψιες, λίγο σούπα βελουτε με λαχανικά στις 8:30 και ένα γιαούρτι όταν πήρα την αντιβίωση στις 11. Δεν μπορώ να μείνω και τελείως νηστική! Το πρωί κατά τις 4 πεινούσα σαν τρελή και έφαγα δυο φρυγανιές με βούτυρο! 

@Beboula25 προχθές έκανα μπάνιο και αφού βγήκα πηγα να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Κοιτάω το δεξί μου πόδι και βλέπω αίμα στη γάμπα. Τρελάθηκα, σηκώθηκα και πηγα στο μπάνιο ενώ ταυτόχρονα πάθαινα έμφραγμα! Κατεβάζω εσώρουχο, τίποτε. Σκορπίζομαι με χαρτί, τίποτε. Σκορπίζομαι για σιγουριά με μωρομαντηλο,τίποτε! Βρε τι στο διαβολο λέω...τελικά είχα χτυπήσει λίγο στη γάμπα ένα γδαρσιματάκι που ούτε καν φαινόταν! Έκανα να συνέλθω πάνω από τρία τέταρτα! Νόμιζα ότι η καρδιά μου θα βγει εξω από το στηθος! Πολύ άγχος βρε κοριτσια! Νόμιζα ότι το είχα υπό έλεγχο αλλά τις τελευταίες μέρες έχω χτυπήσει πάλι κόκκινο σε σημείο που νιώθω ότι πρέπει οπωσδήποτε να το διαχειριστώ γιατί κάνω κακό στο μωρό. Δεν έχω κανεναν ιδιαίτερο λόγο να αγχώνομαι αλλά δεν ξέρω τι με πιάνει κάποιες φορές. Οσο προσπαθώ να απώθησω τις σκέψεις της προηγούμενης αποτυχίας νομίζω ότι περισσότερο με στοιχειώνουν. 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Smile89 είπε:

Τι έκανε λέει????? Έλα Παναγία μου!!

Συγχαρητήρια κορίτσι μου!!!!

Αυτό με τα γαλακτοκομικά ισχύει δύο ώρες πριν κ δύο ώρες μετά δεν τρως γαλακτοκομικά επίσης αν παίρνεις μαγνήσιο κι αυτό θέλει δύο ώρες απόσταση. Όσον αφορά το φυλλικό εμένα μου είχε βάλει να το παίρνω ταυτόχρονα με το σίδηρο. Σίδηρο αναβραζον το φερελουκ. Γενικά το αναβραζον απορροφάται καλύτερα!

@Beboula25 πώς είσαι???? Μπα κ είχες ξουριστει πουθενά?

 

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα αγαπη! Και εγω μαζί τα παιρνω αυτά τα δυο χωρίς να μου έχει πει απλά ξέρω πως το φυλλικό το δίνουν και για τον σίδηρο ιδιαίτερα σε ηλικιωμενους. Παίρνουμε τον ίδιο τέλειος έτσι; Ο ποιο ωραίος που έχω πάρει. Καλα είμαι δεν είχα ξουριστει και θα μείνει άγνωστο το από που προήλθε. Σημασια έχει πως είναι όλα καλα δόξα τω Θεό και την Παναγία! 

Καλημέρα! Σε ευχαριστώ και εγω έτσι πιστεύω και αυτό θα κάνω ξεκουραση προληπτικά να έχω το κεφάλι μου ήσυχο. Εσυ πως είσαι; 

Εχετε δικιο κοριτσια για το φυλλικο κ εγω μαζί τα επαιρνα το μαγνησιο επερνα χωρια σορυ για την παραπληροφορηση!

  • Μου αρέσει 1

0EKFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει σήμερα αλλά έχω μια απαίσια διάθεση. Είναι οι μεταπτώσεις απίστευτες πάλι ,όπως το πρώτο τρίμηνο. Εχθες βέβαια το βράδυ ταλαιπωρήθηκα πολύ και φοβήθηκα. Είχα ένα απίστευτο φούσκωμα, νόμιζα ότι θα εκραγεί η κοιλιά και πολύ δυνατές συσπάσεις σε συνδυασμό με κάτι πονάκια. Σημειώθηκα και περπάτησα λιγάκι, πήρα και dulcogas, buscopan  και μετά από λίγο απλά ξεφούσκωσε η κοιλιά. Οι συσπάσεις συνεχίστηκαν και ιδιαίτερα όταν ξάπλωνα στο πλάι. Η μικρή να κουνιέται συνέχεια και να με πονάει και το έντερο...γενικά ήταν ένα δύσκολο βράδυ. Δεν έφαγα και τίποτε η κακομοίρα γιατί προσέχω με τις δυσπεψιες, λίγο σούπα βελουτε με λαχανικά στις 8:30 και ένα γιαούρτι όταν πήρα την αντιβίωση στις 11. Δεν μπορώ να μείνω και τελείως νηστική! Το πρωί κατά τις 4 πεινούσα σαν τρελή και έφαγα δυο φρυγανιές με βούτυρο! 

@Beboula25 προχθές έκανα μπάνιο και αφού βγήκα πηγα να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Κοιτάω το δεξί μου πόδι και βλέπω αίμα στη γάμπα. Τρελάθηκα, σηκώθηκα και πηγα στο μπάνιο ενώ ταυτόχρονα πάθαινα έμφραγμα! Κατεβάζω εσώρουχο, τίποτε. Σκορπίζομαι με χαρτί, τίποτε. Σκορπίζομαι για σιγουριά με μωρομαντηλο,τίποτε! Βρε τι στο διαβολο λέω...τελικά είχα χτυπήσει λίγο στη γάμπα ένα γδαρσιματάκι που ούτε καν φαινόταν! Έκανα να συνέλθω πάνω από τρία τέταρτα! Νόμιζα ότι η καρδιά μου θα βγει εξω από το στηθος! Πολύ άγχος βρε κοριτσια! Νόμιζα ότι το είχα υπό έλεγχο αλλά τις τελευταίες μέρες έχω χτυπήσει πάλι κόκκινο σε σημείο που νιώθω ότι πρέπει οπωσδήποτε να το διαχειριστώ γιατί κάνω κακό στο μωρό. Δεν έχω κανεναν ιδιαίτερο λόγο να αγχώνομαι αλλά δεν ξέρω τι με πιάνει κάποιες φορές. Οσο προσπαθώ να απώθησω τις σκέψεις της προηγούμενης αποτυχίας νομίζω ότι περισσότερο με στοιχειώνουν. 

Δεν ξερω κατα ποσο μπορω να βοηθησω αλλα μερικα τιπς για το εντερο!!εδω κ 8χρονια εχω το συνδρομο ευερεθιστου εντερου κ ξερω τον καημο.στην ψυχολογία παιζει απιστευτα μεγαλο ρολο η καλη λειτουργια του εντερου!αν βλεπεις φουσκωματα κ γενικα μετεωρισμο πινε κανενα τσαγακι μεντας!κ οταν εχεις συσπασεις απεφευγε τα πολλα ολικης κ πρασινα λαχανικα επισης εφοσον ρωτησεις τον ντοκ σου προβιοτικα κανουν πολυ καλη δουλεια!!

@Κωνσταντινα υπεροχα νεα!!να σαι παντα χαρουμενη απο δω κ περα ευχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και είναι δόξα το θεό αρνητικά!!! Έφυγε ενα βαρος από μέσα μου! 

16 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Κοριτσια έχω πέσει κάπως κ έχω αγχωθεί λιγάκι. Έκανα μπάνιο και αφού πάω να ντυθώ σκύβοντας βλέπω κάτω στο πάτωμα μια σταγονιτσα αίμα. Κοιτάζω από κάτω μου κοίταξα παντού δεν έβγαζα από κάπου ομως προφανέστατα ήταν από κάτω μου γιατί ήταν ακριβως κάτω από εκεί που στεκόμουν. Εκτός αυτού έχω αρκετες ενοχλήσεις κ πονακια κ σαν κάψιμο στην κοιλιά. Πριν από αυτό εν τω μεταξύ ένιωσα ένα πολύ δυνατό τσιμπημα στην κοιλιά στο κέντρο. Ξάπλωσα κ πήρα την μαία να ρωτήσω να πατώ προγεστερονη κ είπε ναι να το παρακολουθήσω αν δω αίμα να παρω κατευθείαν. Προς το παρόν ευτυχώς καθαρή μόνο πονακια 

Βασω μου καταρχήν χαίρομαι για την μπεμπα! Τώρα για το θέμα αυτό δεν έχω άποψη για τα λοχεία μόνο για το ότι μενει αιμΑ μέσα μου έχει συμβεί και κάνει κάτι τέτοια παλαβά να ματώνει. Ειδικά αν σε πίεσε ο γιατρος. Όντως με μια καλή περιοδο θα καθαρίσεις. Δες το αυτές τις μερες και μόλις περάσει ξανά πήγαινε να σε δει. 

Ναι αγαπη μου την είδες πιο νωρις θα έχει πάρει τώρα κι’άλλο. Άλλωστε είναι  κοριτσάκι θέλει να είναι πιο μινιόν Χαχα!Απο κιλά είμαι εντάξει άσχετα που πήρα οχτώ ισως επειδή έχω πάρει μόνο στην μέση κοιλιτσα κ τέτοια.Ασε που το προτιμω από τα 48 μισή μερίδα ήμουν. Έχω και εγω λιγες εξετασεις αλλα μετά τις γιορτές τώρα . Άσε έχω στενοχωρηθεί που νομίζω ότι εβγαλα αίμα ρε Δήμητρα κ έχω πονακια. Τέλος πάντων μακάρι να μην είναι κάτι. Ερωτα και εσυ με την μπεμπα εε;:wub:

Αν δεν είχες αίμα κολπικα μάλλον δεν θα είναι από εκεί.. Πονακια έχω και εγώ μερικές φορές ο γυναικολογος μου έχει πει ότι είναι φυσιολογικό. Τα πονακια δεν τα είχες τις προηγούμενες μέρες?

14 ώρες πρίν, Κωνσταντίνα16 είπε:

Έτσι παίρνω το σίδηρο και πέφτει δεν ξέρω γτ και δεν χάνω και τα χάπια τι να πω δεν ξέρω..μακάρι να ανέβει..σε ευχαριστώ πολυυυ

Χαχαχαχαχα και χυμό πίνω και τρώω καλά αλλά όλο πέφτει η βλακειααα

Χιχιχιχι νιιιιι ❤️

 

Κοριτσιαααααα πριν λίγο μου έστειλε η γιατρός μου τα τελικά αποτελέσματα της αμνιο και ο πρίγκιπας μου είναι υγιέστατος!!!!!!!? Είμαι τόσο πολύ χαρούμενηηηηηηηηηηηηηη!!! 

Σας εύχομαι σε όλες τα καλύτερα!! 

Συγχαρητήρια κοπέλα μου! Χαίρομαι πολύ!! 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , petra1982 είπε:

Κορίτσια βγήκαν τα πρώτα αποτελέσματα και είναι δόξα το θεό αρνητικά!!! Έφυγε ενα βαρος από μέσα μου! 

Αν δεν είχες αίμα κολπικα μάλλον δεν θα είναι από εκεί.. Πονακια έχω και εγώ μερικές φορές ο γυναικολογος μου έχει πει ότι είναι φυσιολογικό. Τα πονακια δεν τα είχες τις προηγούμενες μέρες?

Μπράβο ρε κορίτσι!!

  • Μου αρέσει 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Vasoth. είπε:

Αν εχεις φαει κάτι θα το παιρνεις μετα απο μια ωρα εκτος απο γαλακτοκομικά που θελει μετα απο δυο ωρες κ οταν το παιρνεις παλι δε τρως για μθα ωρα τπτ εκτος απο χυμο πορτοκάλι οποτε κοιτα να τον παίρνεις μια ωρα μετα απο γεύμα η πριν κ επίσης δε πρεπει να εχεις παρει την ιδια ωρα κοντα ασβεστιο η φυλικο γιατί δε γινεται σωστη απορρόφηση 

Εμεις σταθερα ειμαστε τωρα αυτες τις μερες δεν εχει αλλαξει κατι ουτε προς το καλυτερο κ ευτυχως ουτε προς το χειροτερο 

Καλησπέρα κοριτσάκι Μ και σε ευχαριστώ πολύ δεν ήξερα για το φαι δεν Μ είχε πει κανένας τπτ..το σίδηρο Μ είναι μαζί με φυλλικό σε ένα χάπι..

Όλα καλά θα πάνε θα το δεις!!το στάσιμο να μην το φοβάσαι και σκέψου ότι είναι αρχή ακόμα..θα βγείτε από εκεί σύντομα να το θυμάσαι!!

7 ώρες πρίν, Dimitr@17 είπε:

Μην ανησυχεις αλλωστε ειδες μονο κια σταγονιτσα δεν ξαναειδες ε?κ εγω καμια φορα εχω κατι σουβλιες και γενικα ανυσηχω αν ολα ειναι καλα αλλα απο την αλλη σκεφτομαι ολα καλα θα πανε...απο εξετασεις εκανα γλυκοζιλιωμενη αλλα επειδη κατι βγηκε παλι στην εξεταση με τα ουρα θα κανω σημερα επανληπτικες κ για μεγαλοκυτταροιο..μην αγχνωνεσαι ολα καλα...αν νιωθεις κιολας οτι σε κλωτσαει να μην ανησυχεις..εγω την νιωθω αρκετές φορες τη μερα

Τελεια....συγχαρητηρια..φοβερα νεα μας ειπες να ξεκινησει η μερα μας...

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!!!

6 ώρες πρίν, Nicol_ είπε:

Μπραβο Κωνσταντίνα πολυ ευχαριστα τα νεα!! Συγχαρητήρια! ! ❤❤❤

Οσο για το σίδηρο ειναι κ αυτο που λεει η βασω. Παντα με αδειο στομαχι

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου!! ❤️ ❤️

6 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

Καλημέρα αγαπουλες μου καλό ΣΚ Μα έχουμε!!

@Κωνσταντίνα16 ποσο χάρηκα κοπέλα μου μπραβοοο τέλεια το πιο ομορφο δωράκι πήρες!!! Έτσι να είναι πάντα υγιέστατος!!!❤️

Κοριτσια μου σας ευχαριστώ παρα πολύ! Τι να πω δεν ξέρω ακόμη από που προήλθε όλα τα κοίταξα χέρια πόδια στηθος μύτη. Ήταν πολύ μικρούλα κιολας. Υπέθεσα πως είναι από μέσα επειδή είχα κ πονακια κ επειδή ήταν από κάτω ακριβως. Δεν είχα πάει τουαλέτα.Θα συνεχίσω λιγες μερες προληπτικά την προγεστερονη πάντως. 

Τι βγήκε ουρεοπλασμα; Αν ναι δεν φεύγει αυτό εύκολα. Καλα αποτελέσματα πες μου τα νέα. Τον νιώθω βρε αγαπη ιδιαίτερα τώρα τρεις μερες κάθε μέρα πιο έντονα αλλα ο γιατρος με έβγαλε παλαβή. Τον χεζω ομως σορυ κιολας χαχα

Πήρα το καλύτερο Χριστουγεννιάτικο δώρο που θα μπορούσε να μου κάνει κανείς!! Σε ευχαριστώ αγάπη..

Και εγώ πιστεύω πως δεν ήταν κάτι αυτό π είδες..

  • Μου αρέσει 1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...